• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Medzinárodný tátoš II.

19. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj u nas bola burka ale mala som ju hlboko v alexandrii, odkvecla som jak gaca

kifi , hruskovica je dobra, kostovala som :dizzy_face:
19. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kifi a ja som bola pritom ked ju kostovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frflala mi do toho
19. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja som bol kde? Vy si koštujete bezo mňa? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kvalita je kvalita :grinning: :grinning: :grinning:
Bubba, ty si včera nejako dlho kvákala, čo sa ti prihodilo? :grinning:
19. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok jej nejdu seriály :sweat_smile:
19. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nist, len aby sme neboli moc pozadu :grinning: hrozne by som spala. dovie preco... :dizzy_face:
19. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no caute vidiim ze mate zmapovanu celu moju zivotnu situaciu :grinning: :grinning: :grinning: ale tento vikend nedojde manzel domov tak tu budem nasackovana nonstop cez vikend :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a náhodou kedysi sme takto kazdy den kecavali len nejako uz to moc cloveka vycerpava.... :grinning:
19. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale zato dnes bude nastúpená pri telke už o 20,00. :grinning: :grinning: :grinning: Bubba Ďakujem za link, zasa som trošku mimo. Volala som do nemocnice, prišli mi aj nejaké genetické výsledky , ktoré nie sú úplne OK. A na kontrolu som objednaná až 22.6. A do riti aj s týmito štátnicami!!!!! :angry:
19. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gween to si musime zavolat co zasa ondeju na teba....a co to znamena ze geneticke nie su okey..som myslela ze sa to robieva tehotnym ...ci to aj normalne?a v com ta genetika nie je az tak okey?
neboj prezijes to s tymi statnicami a ked nie tak cert ho ber zivot je dlhy.....mojej sesterky muz studoval 10 rokov zubarcinu :grinning: :grinning: :grinning: normalne sa studuje 5 rokov nie? :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ano ano dnes budem nastupena pri telke ale az o 20-15 ...co neviete ze nase uzasne reklamy byvaju dovtedy a niekedy aj dlhsie?minule sme s manzelom cakali na film co mal zacat o 20-00 do 20-25 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sme onďáli uz nasrdeni obaja a ked to zacalo tak o 20-40 uz dali reklamu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sme to od zlosti vypli a pustili ten film na ktory sme cakali na dvdcku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ste enmohli hnedkaj? :sweat_smile:
19. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie nemohli.z dvd to nie e taky impresivny zazitok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako s 15 reklamami pocas ktorych stihneme aj.....no sak vies :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tááááák :grinning: :grinning: :grinning: ked ja také zbytočnosti ako chlap doma nemam tak neviem :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kifi ma len vyuziva cely cas somnou kecal,ale ked mu v robote padla....tak padol aj on :grinning: :grinning: :grinning: zavrel lapík a hajde domov za zenou :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste zas koho ohovarali hadam nie mna :grinning:
19. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo bude dnes o ôsmej?
19. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som film z DVD nevidela dobrého pol roka. už pomaly rozmýšľam, že zlikvidujem svoju zbierku filmov, keď to aj tak nepozerám :slight_smile: len mi na to prach sadá
19. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej - ja som tu ano!? :grinning:
19. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tááááááá a ty co tu chces!uz aj na zenu!!! :grinning:
19. máj 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechajte Kifiho, nech sa odreaguje! :dizzy_face: Prečo ho posielate za ženou, však je pri nej. :wink:
Jenna, chcem počúvať Dochona! Chcem nostalgiu! :unamused: Už mi začína harašiť z tých debilných otázok. :slight_smile:
19. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ti dam duchona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u akych otazok,ja som sa ta nic nepytala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V dolinááááááááách ... kvitne kvet ktorý lásku nám dááááva :dizzy_face:
19. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakuje Jenna! Trošku som si to inak predstavovala, že pustíš mi ho cez skype ... ale aj takto to bolo super. :dizzy_face:
Inak dobré ránko všetkým! Čo je s mexx? Šak tá tu nebola už xy dní! Či len ja som ju nevidela? :rolling_eyes:
leish- ako pokračuje v učení? Určite sa drviš od rána do večera. Ja som si včera pozerala nezrelého novorodenca.....a myslela som na teba! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Trip- ja nepozerám ani telku a ani DVD. Niekedy mám chuť si niečo pozrieť, ale po náročnom dni sa usalaším pekne v posteli, pripravím sa na film.....a po reklame sa už nevrátim. :slight_smile:
Bubba- ani sa ma nič nepýtaj! Stačí , keď ma bude mordovať komisia! :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno tátošky :grinning: :grinning: :grinning:
Bubba, ty čo myslíš, že som vylezený na gazdinej 24 hodín denne? :wink:
Gweenka, vieš aká muzika je dobrá na relax a odreagovanie? Napalm Death alebo Sepultura. :grinning: To si pusti a zabudneš aj na chorobu aj na skúšky. Najprv nárast adrenalínu a potom sa dostaneš do hladiny alfa - no proste paráááááda :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gweenka šak ta na skype ani nemam :sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=5bPfqfUyoA4 tak aspon takto , nech sa páááči :dizzy_face:
20. máj 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kiferos,ty brdo ja som sepulturu pocuvala ked som mala asi 15 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to este fici?
20. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok