Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

loskiferos
24. máj 2009

Netreba vymýšlať novú cirkev. Stačí sa asimilovať do nejakej už založenej a podkopať jej základy a rozložiť ju z vnútra. 😉
Na Turej napríklad pôsobí cirkev liehovistická - tam by nebol problém sa asimilovať 😀 😀 😀

mexx
24. máj 2009

No esteze som prisla. 😎 Tu by sa nova cirkev chcela zrodit, ked ziadnu netreba. (Sice sa na Fejsbuku tiez radim medzi vernych svedkov Liehovovych, ale teraz treba vyznat pravdu.) Jedini, komu sa da verit a mozno sa zverit do ich ruk a vyznavat ich a prijimat ich lasku, su Vesmirni ludia. 😎 Nezabudajte na to, ze oni vas miluju a pomahaju vam, a keby ste vedeli, ako velmi vas miluju, az by ste plakali od stastia. 😵 Tak dufam, ze sa teraz nad sebou zamyslite a date si povedat, je to len pre vase vlastne dobro a stastie. 😎 A teraz musim ist za Astarom ospravedlnit sa za vasu malomyselnost, ale nech je vam polahcujucou okolnostou, ze ste konali v nevedomosti. 😔

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
autor
24. máj 2009

kym som si to docitala som sa dopracovala presne k tomu istemu ako mexx...
taktiez patrim medzi svedkov liehovovych a sa mi hrozne lubia tie ich slogany mam ich nastudovane odhora dole 😀 😀 😀
a tiez ma napadli vesmírní lidé oni su proste total coolový 😀

leishmania
24. máj 2009

COZE BOLA SCIENTOLOGICKA TEMA A JA SOM TO PREPASLA?? A PRECO to zrusili, (caps lock sorry) ? ja som citala o nich knihu, mna to zaujima, to bolo o dievcine co tam bola a potom jak sa odtial dostala, ze jej o zivot islo...tam ked ochories to je prejav slaboty...ze nedostatocne robis co mas, nieco take...uz to je davno co som to citaala...

ale versmirni lide su aj tak najcool 😵 😵 😀

leishmania
24. máj 2009

som bola trosku mimo, bola u mna sestra vcera, a dnes ma mm narodeniny...vcera to oslavil s kolegami uz, a by som povedala, ze v stave akom dosiel domov by ho prijali medzi svedkov liehovovych a rovno by bol aj ich knazom a prorokom 😀 ale nasrata som doteraz

mexx
24. máj 2009

Leish... 😀 😉

bubba
autor
24. máj 2009

leish,no nebud zla.moj muz ked prisiel naposledy ako knaz tak som sa snim len zvysenym hlasom rozpravala kedze ho hlava bolela tak som mu to trosku "sprijemnila" 😀

leishmania
24. máj 2009

ja som ho vytiahla po 3 hodspanku do sprchy a prinutila ho cleho vysprchovat a umyt zuby, lebo mi smrdel 😀 mu hovorim, ze aj vlasy, nech si vezme sampon, a on ten sampon len osprchoval ...ja ze nie sampon osprchovat ty si s nim mas vlasy umyt, on ze a treba? :D no bolo to aj vtipne, a ked sa tam uz drhol dobru chvilu, tak len takymi psimi ocami, ze ci uz staci sa spytal :D tak som sa zlutovala a nehala ho uz potom....ale len za tie nerodeniny sa mu to prepieklo...este sale citimz neho metabolizovany alkohol

bubba
autor
24. máj 2009

fuj leish ale ty si rianna potvora 😀 😀 😀 😀 😀 chudak manzel normalne si ho predstavujem ako tam zroneny zniceny a zbity stoji pod tou sprchou...a jemu sa chce jenom spat a blejt....a ty ho kartacujes 😀 😀 no pockaj ked dojde loskiferos ten ti da 😀 😀

loskiferos
24. máj 2009

😀 😀 😀 Bóže Leisha, no tak si vypil - trochen. Veď pil na tvoje zdravie, tak ho neterorizuj. Moja to rieši diplomaticky - nechá ma na pokoji a potom sa na druhý deň uškŕňa ako mi je blbo 😀 😀 😀

loskiferos
24. máj 2009

Ha háááá - moj príspevok bol jubilejný 1000 v Bubbinej téme - Bubba, aká bude odmena? 😉

bubba
autor
24. máj 2009

loskiferos ale tu sa za jubilea neudeluju ziadne body ani provizie to si musis ist pytat inde 😀 😀 😀

loskiferos
24. máj 2009

Kua a ja som sa tak tešil !!! 😝
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jenna7082
24. máj 2009

juuuj chudak manželík 😅 boooze, mna by v takom stave do sprchy nikto nedostal .. a uz vobec by sa mi nechcelo ondiat s ozratym chlapom 😀 😀 😀 aj moj ex ma dnes narodky chi chi

bubba
autor
24. máj 2009

jenna kto je tvoj ex?? 😅 😅 😅 😀 a inac uz som tu...
isty pan ma vyhodil z inej temy tak pockam kym zhasne 😝 😝 😝

bubba
autor
24. máj 2009

kiferos a co si cakal aku odmenu???nejake granule?alebo kosticku? 😀 😀

erikasadek
24. máj 2009

bubba preco ta vyhodil a v akej???

jenna7082
24. máj 2009

koza 😝 😝

jenna7082
24. máj 2009

niektorí sú ex a všetci ostatní sú budúci ex 😀 tak jeden z nich no 😝 😀 😀

bubba
autor
24. máj 2009

jenna co mi nadavas?ty si zasa zaujata 😀 😀 😀 😀 nasla som tu tvoju menovkinu mala by si jej zablahozelat k meninam 😀 😀 😀

jenna7082
24. máj 2009

ale prestan 😝

bubba
autor
24. máj 2009

ty prestan lebo si ta dam zasa do pasu a kifi sa zlakne a prestane.....no,uz neprestane uz je rianny zavislak ako sa patri 😀 😀 😀

jenna7082
24. máj 2009

kifi? ten sa ta uz nezlakne 😝 a ani ja, mozes sa vyhrazat kolko sces cha chááá 😝 😀 😀

bubba
autor
24. máj 2009

inac kiferos je dobry klamar,mne povedal,ze ide spat (tusim o pol 9) a jenne ze ide pozerat film so zenou 😀 😀 😀 no co nakoniec isiel robit??? 😀 😀 😀

leishmania
24. máj 2009

no boli sme na slavine, nech ten alkohol vybeha 😀 a nech pozrie svojich ruskych bratov, este sme tam neboli...ale pacilo sa...hodim na fb par fotak co sme s mobilom nafotili...

jenna fakt si mala blizenca?? si to s nim kolko vydrzala? 😀

loksiferos uz ho neterorizujem, ved hovorim ze ma stastie ze to zvalil na tie narodeniny svoje...inak by som to neprekusala tak lahko...ja som ho chcela poslat do sprchy hned ako dosiel o 5 rano, len to som nemala sil ja ho tam strazit hehe

bubba
autor
24. máj 2009

blizenca?kde?co?kto? 😀 idem kuknut 😎

jenna7082
24. máj 2009

veru veru, ked mi teraz niekto povie , ze je blizenec, utekáááááám kade lahsie 😀

bubba
autor
24. máj 2009

a to de si vyhrabala blizenca?a nemala si uz davno ist spat 😀 😀 😀 😀

jenna7082
24. máj 2009

sak uz idem, nevidis? 😀

no vidis, vyhrabala som, vydala sa za neho a utiekla preč 😀

bubba
autor
24. máj 2009

jenna ak s este stale tu....taaaaak..... 😀 zajtra zas budes vyzerat v praci 😀