Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

leishmania
8. mar 2009

vies co jazz praveze nemam, mam teraz maminim notebook, moj je kaput tam som mala...oznamko som este jedno nasla, bez maslicky, skusala som s mobilom, ale nic neni vidno, mozno zajtra ked slnko zasvieti skusim este...

bubba
autor
8. mar 2009

ja som si tiez oznamko robila sama a potom som sla do jednej sluzby kde kopiruju a pod.a tam som si kupila taky usuper papier(modry)manzel v robotke vytlacil a ostrihal 😀 a stalo nas to asi 100 korun za 30 oznamiek 😅 😅

jazzmin
8. mar 2009

😀 😀 😀 no pomoc kam ta doba speje 😀

tripplebi
8. mar 2009

😀 😀 😀 dnešné ženy zvládajú všetko

bubba
autor
8. mar 2009

hej ale chcem aby bolo moje dieta zdrave,malo dobru imunitu,zapojim sa do kampane na podporu kojenia na verejnosti atdatd a potom ohrozim zivot mojho dietata jednym lahostajnym kojenim kdekolvek 😅

jazzmin
8. mar 2009

Bubba to mas pravdu teda... je to fakt... 😉

jazzmin
8. mar 2009

nuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄

tripplebi
8. mar 2009

ideme hrať piškvorky?

jazzmin
8. mar 2009

anooo mozme,ale ako to chces spravit? 😀 😀 😀

leishmania
8. mar 2009

jazz inak jak si si uzila vylet na SR?

jazzmin
8. mar 2009

🙂 dakujem leish za opytanie 🙂

Mno tak uzasneee som si to uzila ja si to vzdydobre uzijem 🙂 Tak dobre sa citim na Slovensku,ze uz sa mi nikdy nechce vracat do CR bo sa mi totu uz prestalo pacit a niesom tu spokojena...ked som s Matom a s jeho rodicmi som velmi stastna...Brezno a okolie je nadherne mesto,alebo skor ta priroda tyje hory to je parada uplne...lebo u nas kam sa pozries to panelak..takze je to celkom tak onicom 🙂 Uz fakt len pocitam....este mame presne 119 dni to si este pockam,ale kedze este 2 mesiace prezijem tak pak by to malo rychlo utiect 🙂 dufam 🙂 😅

leishmania
8. mar 2009

jasne do pradznin to utece rychlo v skole a cez prazdniny uz mozte byt spolu! 😉

ja mam inak 2 spoluziacky z brezna, a musi to byt super mat taky vyhlad na krasnu prirodu, jedine s pracou je to tam asi tazsie...nie? on tento rok uz konci skolu? ci uz robi?

jazzmin
8. mar 2009

ten dlho robi...sprievodsu vo vlaku 🙂 ale ja aj tak mam o pracupostaranu kedze rodina jeho su vsetci skoro pedagogove 🙂

leishmania
8. mar 2009

no super 🙂 budete byvat u jeho rodicov ci mate nieco? alebo do prenajmu?

moj ocino bol kedysi sprievodca vo vlaku inak 😉

tripplebi
8. mar 2009

to suhlasim, aj ja strasne rada chodim do brezna kvoli tej prirode

jazzmin
8. mar 2009

🙂 ano teraz kupujeme jedno izbovy byt..takze nebudeme s rodicmi...teraz ako sme boli s jeho rodicmi tyzden, tak sme zjistili,ze by sme si to spolu s rodicmi velmi neuzili..mali stale pro alebo proti nazory cize takto..neni to dobre s rodicmi byvat.. 🙂

leishmania
8. mar 2009

hehe jazz spravne rozhodnutie, ked budete obaja robit tak sa to da 🙂

jazzmin
8. mar 2009

Ano 🙂 to je to 🙂 sa uz fakt neviem dockat 😉

Hlavne budem praktikovat castejsie romanticke prechadzky 😀 😀 abysom to tam viacej poznala 😀 milujem vecerne letne prechadzky na cerstvom vzduchu 🙂 uz nam zacina jaro pomaly svieti slniecko tak sa tesim z toho 🙂 hlavne ziadny dast 😉 😀

tripplebi
9. mar 2009

to je pravda. s rodičmi bývať nie je žiadna výhra

bubba
autor
9. mar 2009

dobry den 😀

tripplebi
9. mar 2009

dobrý deň aj tebe bubba 😀

bubba
autor
9. mar 2009

sa nam objavila daka jehovistka v teme o nich a vy si tu len takto sedkate?leish??? 😀 😀

tripplebi
9. mar 2009

to fakt? daj link

mexx
9. mar 2009

Brej večír. 😀 Teda vlastne den, ale mam rada tentok pozdrav... 😉

tripplebi
9. mar 2009

už som tú tému našla, ale zatiaľ tam nič nie je. obávam sa že po dvoch troch príspevkoch, bude odpovedať rovnako ako tá predošlá

bubba
autor
9. mar 2009

no ale podla mna to je skor nejaka finta,lebo ziadna privrzenkina svedkov nenapise.ahoj ,ja som jehovistka.. 😅 😅 takze to bol skor nejaky provokatersky tah asi 😀

tripplebi
9. mar 2009

treba sa jej niečo spýtať a podľa odpovedí zistíme pravdu

leishmania
9. mar 2009

no velmi ma tema laka, skoda ze mam tolko ucenia 😀 😀 ked bude moc hovadiny hovorim mozno sa nezdrzim...hehe

bubba
autor
9. mar 2009

leish 😀 😀