• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Medzinárodný tátoš II.

:grinning: :grinning: :grinning: Ze komu sa podarilo...? :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tomuto ja hovorím podraz :angry:
30. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Umyselne to nebolo. :sweat_smile: Som skratka skryty talent. :sunglasses: :grinning:
30. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bolo zakerne mexx :grinning:
30. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby! v pondelok mi držte o dušu! Júúj, strašne to budem potrebovať! :frowning2:
30. máj 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem i ked neviem o co kraci ake budeme ti urcite drzat palce......
30. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween, budem držať aj palce na nohách :slight_smile:
30. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gween, neboj, ty to nepotrebujes, to das uplne v pohode... :wink: Ale ked na tom trvas, tak budeme. :wink: :slight_smile:
30. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gween nech to dopadne akokolvek.................... i love u babyyyyyyyy!!! spravis inokedy.aj september je pekny mesiac :grinning:
31. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic neviem....
31. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako dobre uz pozname tuto vetu leish :grinning: :grinning: :grinning: tak ti vopred gratulujem :grinning: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz fakt...ja nemam najmensiu sajnu, o com...mna sa vcera mm pokusil skusat, a radsej prestal hned lebo sa ma opytal a ja som nevedela ani jednu vetu povedat, co ani slovo, netusila som o com ide...
31. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak ti ine nezostava,len sa do toho poriadne opriet..a ty mas teraz co za skusku? :sweat_smile: neboj dobre to dopadne ty to zvladnes :wink:
31. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uz sa do toho 3ti tyzden opieram :pensive:
31. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to máš z čoho leish?
31. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koza..vzdy som vedela ze ten obor je nechutny, ale ucit sa to je este vacsi humus :grinning:
31. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja rozmyslam,ze preco nadavas tripp,ze je koza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az po 5-tom precitani som pochopila,ze je to koža :grinning: :grinning: :grinning: no a co take humusacke o koži si sa naucila?daco pekne o parazitoch roztococh a cojaviem com??? :sweat_smile:
31. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež myslela, že nám tu leish nadáva do kôz :grinning: koža je nechutná, to je pravda. nechcela by som byť kožná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja starka raz leznala v nemocnici so srdcom a kedze mali kapacitne stavy ako mali,tak lezala s tetou ktorej sa "rozpustali nohy"proste jej to hnisalo,tieklo strasny zapach starka bola az taka stastna ked mohla z izby vypadnut...no ale zasa to neviem ci ta tetka mala daco s kozou alebo cim :sweat_smile:
31. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, že rozpúšťali nohy. ale tie kožné choroby sú tak nechutné na pohľad, hlavne tie mokvajúce otvorené rany.
31. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej presne ona mala take dake mokvajuce rany v kozi ale myslim ze je sa rozpdavalo uz aj tkanivo :sweat_smile: :sweat_smile:
31. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuf :grinning: odfukujes ako dobry 50-tnik po klobaske a pive :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toje podla popisu ulcus cruris, asi bola teta diabeticka...
31. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrééé ránko baby !!!! :grinning:
A držte všetky palce Gween dnes !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leish to sa normalne ze diabetikom robi?aj moja starka je dia :sweat_smile:
dobre rano chlap :grinning:
1. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej im sa to robieva...babka musi davat pozor na nohy, hygiena, ranky a tak...
1. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko prekrasne ranko je teplucko vonku rozvoniava jasmin a teplota vzduchu je 28 stupnov.... :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erika nemdrazdi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nas des bes hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak prepacte tu takto bolo minuly tyzden uz 4 dni je znova pekne neboj uz to picasie k vam pride... :wink: posielammmmmmmmmm
1. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok