Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
1. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 pohoda my vieem ze pride a aj zahrade sa vlaha zide 😉

bubba
autor
1. jún 2009

pomóóóc malujéééém detskúúúúúúúúúú mam fialove bodky všade 😀 😀 😀

erikasadek
1. jún 2009

bubba ty si cislo hlasim sa s mojho pc konecne uz som konecne dnes kupila norton takze po mesiaci som plne funkcna s mojim pc...

tripplebi
1. jún 2009

ako dopadla gween?

jazzmin
2. jún 2009

Cafte baby, ako sa mate?.. 100 rokov som tu nebola 😀 co kto mate nove? 😕

bubba
autor
2. jún 2009

gween???sak spravila na A-čko
ahoj jazzmin a coze k nam nechdodis??

a a a a dobre ranko 😵

mexx
2. jún 2009

No ja som tiez vcera myslela na Gween, tak reku omrknem, ako sa zadarilo. Nakolko sa da verit Bubbinej sprave? 😕 😕 😀 😉

gween
2. jún 2009

Jóój baby, veď som celá happy! Idem rýchlo upratovať, aby som nemala deficit fyzickej práce! 😵 😵 😵

loskiferos
2. jún 2009

Bubbe sa dá vždy veriť na 110% 😀 😀 😀
A keď nie, tak na 100% určite.
No - možno som to aj prehnal, a keď sa to vezme kolem a kolem - Bubbe sa vlastne nedá veriť vôbec 😀

Ale tentoraz neklamala - viď. Gweenin príspevok 😉

mexx
2. jún 2009

Tak potom dobreeeeeeee! 😀 😉

tripplebi
2. jún 2009

gween, gratulujem 🙂

tripplebi
2. jún 2009

ahoj jazz, som rada, že si sa tu ukázala. dúfam, že s nami pobudneš. sme sa tu trošičku rozbehli. 🙂 ja mám zajtra ďalšiu podpisovku, už poslednú pred voľbami. a chystám jeden veľký projekt. a užívam si malé mačacie babies. 🙂

bubba
autor
2. jún 2009

no viete co???mozete ma 🤐 🤐 🤐 🤐 na (mooning) 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

jazzmin
2. jún 2009

Bubba --> no nechodila som sem,lebo uprimne ma to tu uz nebavilo,lebo bola nuda a nikto nic nehovoril,teraz vidim,ze sa to znovu rozbehlo 🙂

Tripp --> dakujem, ja sa budem snazit sem pravidelne chodit..Aj ked teraz toho mam vela.. vela skoly..teraz ta svadba a pak ako sa odstahujem nebudeme mat net zatial takze zase budem robit velke pauzy.. ☹
Takze projekt woow🙂 A macicky posluchaju? 😀 musia byt zlate fest..

erikasadek
2. jún 2009

ahojte, gwen gratulujem pripajam sa aj ja... 😉

tak co uz mate dnes pekne u vas.. bubba.. 😀 tu je dnes horuco.. velmi horuco od rana lietam..... bubba nechces , 3 mesiace anorton antivirak zadarmo treba mi len tvoj e mail , vyskusaj..... teda ziadaju , mam narok na 5 e mailov , aby som ich poslala mozte mat zadarmo 3 mesiace..; 😉 ak by ste mali zaujem..

bubba
autor
2. jún 2009

erika ja mam zaplateny kvalitny antivir takze asi nepotrebujem dakujem ti za ponuku si zlata 😉 😉

tripplebi
2. jún 2009

bubba a ty máš ktorý antivir? tuším si to tu písala, ale pripomeň mi.

tripplebi
2. jún 2009

malé micky poslúchajú. veď čo im iné ostáva, keď ani chodiť nevedia. 😀 ale Carusovi sa dnes otvorili očičká, tak čakám, kedy sa to podarí aj malej Mariške. 🙂

bubba
autor
2. jún 2009

ja mam esset smart security 😉

erikasadek
2. jún 2009

😉 bubba vies ze som si to uvedomila 5 minut po tom co som ti to napisala spominala si to minule...

leishmania
3. jún 2009

gwen dodatocne gratulujem 🙂 mne drzte palce na zajtra, potrebujem veeeela stastia

tripplebi
3. jún 2009

držíme leish

bubba
autor
3. jún 2009

drzime a gratulujeme 😀

loskiferos
4. jún 2009

Prečo by som prečo
Načo by som načo
Čo
Nič
Ráno keď sýty po kôrke jazdím na svojej motorke
Mávam bujné predstavy, že zveziem sa až do Blavy
Aj tak
U nás sejú mak

( Štvrtková chvíľka poézie )
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
autor
4. jún 2009

no ja som zvykla robit najlepsi rozbor poezie a prozy....ALE tomuto nerozuumiema nai zamak 😀 😀 😀

loskiferos
5. jún 2009

Tomuto netreba rozumieť. 😀
To treba zažiť 😉
A si predstav, že s touto básničkou vyhral brácho školské kolo nejakej divnej súťaže a ešte mu to vyšlo aj v miestnom plátku 😀 😀 😀

gween
5. jún 2009

Leish- tak ako? Určite všetko super. Držala so straaaašne! 😵 😵 😵

leishmania
5. jún 2009

mam gwen 🙂 uz som siestacka....noo este mesiac staze ale to uz je najmenej, to nejak vydrzim 😉

bubba
autor
5. jún 2009

a cez prazdniny co???izrael?? 😕

leishmania
5. jún 2009

no ked niekam pojdeme tak do IL ako obvykle...staz budem mat do polky jula, takze potom sa uvidi...vy co? chystate sa niekam?