Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
5. jún 2009

no my sa chystame...ja by som radsej nesla ja vobe nie som typ dovolenkovy radsej ma take 1-2 dnove vyjazdy a vzdy za inym charakterom 😉 ale co uz muz chce gule valat tak sa prisposobim sak chudak sa dorobi jak kúň pocas roka,tak nech... 😀

erikasadek
5. jún 2009

bubba ahojte.. nestihavam vas ak by ste chceli vidiet film home je jeho svetova premiera , krasne natocena nasa planeta...
tak si mozte pozriet tu...zadarmo...
http://www.youtube.com/homeprojectfr

bubba
autor
7. jún 2009

erika boze to je vo fr jazyku...to sa tazko pocuva,ale vyzera to byt zaujimave to si potom pozriem ked bude viac casu sak to ma 1,5 h.ale dakujeme 😉

erikasadek
7. jún 2009

buba, no vraj to je aj v angline... ja som to dala aby ste skor videli, pocut je co, ale da sa to hltat aj ocami... je to cista krasa...

leishmania
7. jún 2009

bubi a kam by ste sli "gule valat"? :D

bubba
autor
7. jún 2009

chorvatsko 😀 😀 kde inde na Tatry nemame tam je to moc drahe 😀 😀

tripplebi
7. jún 2009

do chorvátska by sme chceli ísť aj my, ešte som tam nebola. ale pochybujem, že sa nám tohto roku podarí. budem rada, ak pôjdeme na týždeň do nemecka.

tripplebi
7. jún 2009

erika, zaujímavý film. nepozerala som ho, len som si kúsok pozrela, ale sú tam fakt pekné obrazy našej planéty a života.

erikasadek
7. jún 2009

som rada ze sa vam aspon trochu pacil , niekedy staci iba pozerat.. a kochat sa krasou...

bubb ja za chvilu pridem na slovensko na 6 tyzdnov.!!!! konecne po 5 rokoch skoro.. 🙂

bubba
autor
8. jún 2009

no zbohom ty si nebola doma 5 rokov???To sa aj da?ja by som to asi nedokazala,sice mam malu rodinku a nemam ich rada 😀 😀 😀 ale musim ich vidiet.ja ked som bola mimo svk.tak raz za polrok az najviac rok hajde domov.... 😀

tripplebi
9. jún 2009

a koľko budeš doma? aspoň rok, nie? 😀

erikasadek
9. jún 2009

bubba jasne ze sa da nezabudni j asom z domu prec uz 16 rokov. 😉

trippelebi na 6 tyzdnov...aj s detmi..

bubba
autor
10. jún 2009

caute caute...
jenna,tak jasne z ena chatu ideme sak to nemusis riesit so zivitelmi 😀 😀 😀

jenna7082
10. jún 2009

jaaa nic neriesim. uz. 😵 😵 😵 😵

bubba
autor
10. jún 2009

erika no sak to ja neviem ze ty si z domu prec uz tak davno 😅 😅 ty mas kolko rokov?

erikasadek
10. jún 2009

janse , ved to nai nemozes vediet mam 33, ja som odisla moja, ked osm mala 18 z domu.. 😉

genaracia prvych au pairiek.. 😀

bubba
autor
10. jún 2009

no zasa to prehanas generacia prvych aupariek je uz 20 rocna len sa o tom malo hovorilo.... 😀 😀 tak ja sa potom pridavam k tej prvej generacii tiez 😀 😀 😀 co inac robkas??há ty si v parizi?to by sa dalo zakerne vyuzit 😀 😀 😀 aky velky mate bejvák???my sme len traja 😀 😀 😀 😀

bubba
autor
10. jún 2009

ty si jaka stara mala prve dieta 😀 😀 😀 😀 chuchu moderna zena 😀 😀

erikasadek
10. jún 2009

v 28 rokoch.... 😀 a vydaval asom sa 26 rocna...ak sa dobre pamatam..
3 izbovy moja... mame.. zatial...

bubba
autor
10. jún 2009

no tak sa posnazte,kupte vacsi,aby kamosky z MK mohli zacat chodit na dovolenky 😀 😀 😀

erikasadek
10. jún 2009

bubba srandujes, tu ma malokto nato aby si kupil to nie je ako na sloevsnku moja...

ono je ine, ked slovaci pracuju v zahranici a zmenia peniazky , tak je toho vela, ale tu , byt v parizi stiji viac ako dom , mimo.; a to hovorim o jedno izbovom.; tu len 30 % obyvatelstva je v sukromnom.. 😉

osobne nevidim, kde by sme nabrali , minimalne 400 000 az 600 000 na byt.. a to by nesmel bt v dobrych stvrtiach..

bubba
autor
10. jún 2009

no sak stacilo napisat ze "poasnazim sa vyhoviet ti bubba"sak my mame 3 izbovy dom tak co 😀 😀 😀 to je to iste 😀

loskiferos
11. jún 2009

Čaute. 😀
Dobré ráno 😀
Dobrý deň 😀

bubba
autor
11. jún 2009

cau a ty co tu si tu nebol sto rokov...samozrejme si vitany 😀 😀 😀 😀 pocuj,ty nechces ist do pariza???? 😀 😀

bubba
autor
11. jún 2009

a vlastne kto chce ist?obedname si autobus a ide sa k erike 😀 😀 dobrych ludi sa vsade vela zmesti nie?

haloooooooooooo desteseciaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

centik
11. jún 2009

bububu 😀

bubba
autor
11. jún 2009

centik vitaj no vidis aka si sikovna 😀 😀 😀

bubba
autor
11. jún 2009

by som to do teba normalne nepovedala.ako si vedela ze tu mame spolocnu temu?spehunka jenna

jenna7082
11. jún 2009

do pariza? idem 😀 kedy? 😀

centik
11. jún 2009

jenna je spehunka? 😀
bubba sak ked vedla je nuda bez tebáá 😀 😀