• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Medzinárodný tátoš II.

uraziť? čím? kde? :grinning:
13. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaleeee ja sa nehram som si nevsimla,ze som posledny prispevok a ze zatym je prvaaa..... :angry: :angry:

aaaa ma to tak hneva som to mohla mat jaa :frowning2: :frowning2:

:grinning:
13. mar 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeš to dohnať zajtra jazz
13. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tak mam skusku!!!! este ma aj pochvalila, vytihala som si otazku na ktorej ma poriadne zdzubal na biochemii, teraz som ju vytiahla zas tu istu a ona nebola inak v otazkach, ona totiz neskusala podla novych otazok ale podla starych, tak som mala stastie ze som bola na prednaske a tam to pocula, inak by som to vobec necitala....
13. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leish, gratulujem, si šikulka. a teraz ako? budeš mať trocha oddychu, či sa ideš učiť zas dačo ďalšie?
13. mar 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do maja ziadna skuska, haleluja!!!!!!!! len pohodovy semester, normalne si budem uzivat skolu po takomto zatahu :grinning:
13. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leish sa teraz verejne priznala ze do maja sa nam bude vecer co vecer noc co noc a den co den venovat na 100 percent..leishka ako s tym psikom??ci koli krize nekupujete???chapem zradlo je urcite draheeeee :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, liesh chcela havina :slight_smile:
13. mar 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooooo tolko machorvala zistovala a nakoniec nisssst :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude az v dome, tu nam povedali, ze mame pockat do vlastneho, boli k nam ti majitelia velmi zlati a ferovi takze sme im povedali ze pockame s havinom...
13. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby :slight_smile: ako sa mate?

Ja idem zase do prace tak sa mi nechce na celyden...ale budem aj tu na MT, lebo som za kasou predavam a mam tam net :wink:
14. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknú sobotu prajem. ja pojdem dnes trocha na čerstvý vzduch
14. mar 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja na cerstvom vzduchusom vkuse tak sa mi tam ani nechce :grinning:
14. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme sa rozhodli pre čachtice
14. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tripp, prepac mi,ale uplne sa mi sekol net a uz mi nesol pak vobec ....a dufam,ze mi aj na dalej pojde :slight_smile:
14. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadí jazz. my sme si zatiaľ stihli urobiť výletík. ale nešli sme na čachtice, lebo po ceste sme si to rozmysleli a skončili sme na bradle. tam sme ešte spolu doteraz neboli.
14. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sme mali vylet do zahradi najskor sme mali v plane opustit nasu dvoranu ale kedze svokrovci odisli...no nevychutnas si ticho na zahrade?? :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: bubba :grinning: ja bysom si to uplne maximalne vychutnala..kedfze s Muskou nemame ziadne sukromie :grinning:

cize tripp mali ste pekny dnik vsak ? :grinning:
14. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, nám bolo dobre a dúfam, že ešte aj bude. večer sa chystáme do jednej krčmičky na akýsi koncert
14. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
woooow tak to bysom aj ja uvitala :grinning: supeeer som rada,ze mate taky krasny dnik :wink:
14. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nj, skoncila som vypisovanim si na pokeci :grinning:
14. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeej to bol pekny dnik dnes a toho postihalo,dnes to vsetko zilo,fungovalo....proste so slnieckom rastie aj paetit na zivot :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hehe tripp..tak to bol asi nie zrovna super koniec .-D
14. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa sulam jak koza.som chcela napisat ze apetit a jak som to dochomlila ..no neskutocneee :grinning: :grinning:

tripp ta ty koncis na pokeci a ja ked ti napisem ahoj tak ani obraz ani zvuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, ty mi napises ahoj a ked ti idem odpisat, teba nikde
14. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: hehe od sebaaaa..... :grinning: nie do sebaaa baby :grinning:
14. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rtrip ale sak si nenapisala lebo by mi to prislo dodatocne..sak ja som stale on..len to neni vidiet :grinning: :grinning:
14. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nj, nenapísala, to je pravda :slight_smile: ja som zabudla, že ty sa stále skrývaš :grinning:
14. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tooos :grinning: :grinning: baby.-... budte ku sebe lasky plny :grinning:
14. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok