Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
16. mar 2009

tripp ja ti dam ze dobre ranko ty provokaterka..sak pockaj aj na teba raz pride 😀 😀 😀

tripplebi
16. mar 2009

ja neviem, čo sa ti nepáči bubba 😀 😀 😀

bubba
autor
16. mar 2009

to ze o pol jedenastej pises dobre rano 😀 😀 😀 to je drzost 😀

tripplebi
16. mar 2009

aká drzosť, pol jedenástej, to je presne ten čas, keď je ešte táno. tak napríklad teraz končí neskoré ráno a začína deň 😀

tripplebi
16. mar 2009

blbne mi táto stránka. keď idem do nejakej témy, tak si ukáže, že nie som prihlásená, ale prihlásiť sa mi nedá. stale mi naskakuje, že som neprihlásená. 😒

tripplebi
16. mar 2009

a v tejto téme mi to ide v pohode. nechápem.

bubba
autor
16. mar 2009

😀 😀 😀 toto je 1. trieda tu musi byt vsetko tip top 😀

jazzmin
16. mar 2009

Baby tak toto uz akoze nemoze ist dalej je tu nuda ako v cajku....a nikto to nehodla zmenit cico?...mna to uz nebavi kedze tu neni nikto skoro ja chapem,ze niektore nemozu,ale tak myslim si,ze MT pre vas neni uz zaujimavy...len fb...a irenka..paradicka...a toto mozu zamknut??... ☹

tripplebi
16. mar 2009

jazz, ved to tu trochu oziv, my sa pridame 🙂

tripplebi
16. mar 2009

ha a na fb mi pise, ze moj ucet je nedostupny kvoli udrzbe strany 😒

jazzmin
16. mar 2009

mno vies mna uz nic nenapada...ved tu je to uplne mrtve... 😖

tripplebi
16. mar 2009

ale nie je, len nemáme žiaden dobrý nápad, čo budeme rozoberať 🙂

leishmania
16. mar 2009

jazz nasilu sa nic neda, aj tatos ma dni odpocinku 😀 a potom zas pride daka fajn tema a rozbehne sa to 😉

tripplebi
17. mar 2009

tak tak, ako píše leish

a dobré ránko želám 🙂

tripplebi
17. mar 2009

ale je sranda, že keď som na našom kompe, nemôžem sa nalogovať na MS a v notebooku to ide v pohode. hm, já tomu nerozumiem

tripplebi
17. mar 2009

vymazala som cookies a aj tak mi to nejde, zaujímavé

bubba
autor
17. mar 2009

ahojteeeeeeeeeeee 😀

tripplebi
17. mar 2009

ja som sa dnes tak krásne zakecala, že som nestihla školenie ☹

bubba
autor
17. mar 2009

no sak to si cela ty 😀 😀 😀 a ake skolenie?a ako vlastne ide podnikanie?ako sa dari?predavas aj farby na steny?

tripplebi
17. mar 2009

😀 nie, farby na steny nemám. podnikanie ide zatiaľ pomaly, zatiaľ predávame len tak v malom. 🙂

bubba
autor
17. mar 2009

hahahaaaaaaaaaa sak robis farby laky nie?ci oleje?som uz zabulla 😅 😅 hlava magoriva 😝

tripplebi
17. mar 2009

motorové oleje bubba 🙂

tripplebi
17. mar 2009

jazz, kde si?

bubba
autor
18. mar 2009

no vidis tak oleje som si pamatala 😀 😀 musite rozsirit prevadzku 😝
bre rankoooooooooooooo

tripplebi
18. mar 2009

rozšírime, ale ešte nemám postavenú ani na tie oleje? 😀 a čože chceš maľovať?

bubba
autor
18. mar 2009

aaaaaaaaaaaale toho sa tu este zide na malovanie..najbliezie aspon malej decku izbu...

tripplebi
18. mar 2009

maľovať by sme mali aj my, ale kašlem na to

leishmania
18. mar 2009

caute, dnes som v nemocnici stretla sestru bola s detmi na odberoch, tak potom isla k nam, ona ma tri deti tak nam pekne prehodili dom hore nohami, ale bolo fajn, su inak strasne zlate, lenka stvorrocna na odbere drzala ruku, a este povedala sestricke ze ju to neboli, potom s tym sestricka dako pohla nesikovne tak jej povedala, ze to uz zabolelo 😀 no strasne zlata je...sa potom chvalila na chodbe ze jej 4 skumavky brali a neplakala 🙂

bubba
autor
18. mar 2009

cau no to mas zazitkov teda 😀 😀 😀 mne poslali omylom ten kalich B a nie je dobry je maly.musim to poslat naspat.preteka to 😅

leishmania
18. mar 2009

a jak si zistila ze to je B? tam to bolo aj napisane?