Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
23. apr 2009

boze tripp to kde byvas?teda ja byvam na dedine 😀 😀 😀 ale totoooooo...este obcas sa stane ze nemame vodu asi raz za rok ked chodia odkalovat potrubia ale to trva tak max 20 minut 😀 akurta som minule robila slivkove gule ,ruky cele zaondene od cesta ze si idem umyt a voda nist... 😀 😀 som myslela ze budem vrazdit 😀 😀 som si to nechala uschnut a oskriabala nozom 😝

tripplebi
23. apr 2009

jaj, voda. tak teplú vodu nemáme tak raz za tri mesiace, trvá to jeden celý deň a keď už konečne tečie, tak je tmavohnedá

bubba
autor
23. apr 2009

😀 😀 😀 😀 horzneeeeeeeeeeee a to ako priamo v peistanoch????strasne ja som zasa nenavidela ked som byvala v meste ze v lete odstavovali teplu vodu niekedy aj na mesiac...hruuuuuuuuuza no ale ekdze moj otec robil v elektrarni tak mi vysvetlil ake nevyhnutne to bolo aby sa predislo nejakym kompliaciam ku ktorym by mohlo dojst napr.v zime a mohli by sme zostat bez tepla v zime 😅

tripplebi
23. apr 2009

ano, bubba, to priamo v piešťanoch, na najväčšom sídlisku v meste 🙂

bubba
autor
23. apr 2009

no tovies vo velkomestach su opravz nesmierne narocne nielen po financnej stranke tak len lepia,lepia...ay to nakoniec praskne a budu musiet royvrtat pol mesta 😀

tripplebi
23. apr 2009

piešťany sú strašné veľkomesto 😀 ale hej, robia to tu tak

bubba
autor
25. apr 2009

fuuuha az na tretej strane??? 😝

mexx
25. apr 2009

Dnes sa tusim nikde nezije a nepise. 🙂

tripplebi
26. apr 2009

ja sa polepším 🙂 dnes je strašný vietor, tak už som doma a asi strávim zbytok dňa pri kompe 🙂

mexx
26. apr 2009

Veru, vietor je uplne hrmotny aj u nas...mi bola z toho kosa potom na dvore, tak som sa presunula domov a tiez tvrdnem pri compe. Niezeby nebolo co robit, len som leniva jak vos... 😀 😅

tripplebi
26. apr 2009

ani mi nehovor, aj ja som strašne lenivá. a vonku mi je zima 🙂

tripplebi
26. apr 2009

a veď čo, veď je nedeľa a zajtra sa nalietam až až

mexx
26. apr 2009

Spravne. 😎

Ja uz som si stihla rozsrobovat polovicu notebooku, lebo my v nom nieco strasne hrkalo a nedalo mi spavat, ze co to moze byt. Nakoniec som zistila, ze sa mi tam nejaka somarinka ulomila a to sa mi dostalo k ventilatoru, takze ked sa to chvilami velmi priblizilo, hrkotalo to jedna radost. Tak som sebavedomy hrdy opravarik, co teraz dufa, ze to naspat poskladal spravne. 😅 😀 Ale sak hadam hej, kedze to ide...zatial. 😕

tripplebi
26. apr 2009

dobrááá mexx 🙂 . ja keď som prvý krát rozmontovala notebook, ostal mi navyše jeden šróbik. dodnes neviem kam patril 😀

tripplebi
27. apr 2009

čaute dievčatá. hrozný to dnes deň pre mňa. 😖 ale aspoň je na koňovi kopec zaujímavého čítania.

tripplebi
27. apr 2009

neviete kde by som narýchlo zohnala malé prasiatko na opekanie?

bubba
autor
28. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tripp narychlo to je ako royhclo? 😀 ja neviem 😝

tripplebi
28. apr 2009

na rýchlo je do piatku 😀 😀 😀

mexx
28. apr 2009

To je ozaj dost narychlo, Tripp... 🙂 Moj ujo mal na narodky, z nejake dediny tu na okoli, tam to vraj ponukaju...ale kde presne to je, neviem... Skusim zistit.

tripplebi
28. apr 2009

ono je to v podstate jedno. keď sa nezoženie, tak sa nezoženie. to ja len tak náhodou, či neviete. 🙂

bubba
autor
30. apr 2009

sak si kup riannykus prasata v masiarni to sa tiz da opakat aj 8 hodin 😀 😀 😀 aj nas pozyvas na tu opakackuuuu??

tripplebi
30. apr 2009

a čo? prišla by si? 🙂

mexx
1. máj 2009

Tripp, a naco ti je cele prasa vlastne? Sak tam tolko veci vyjde navnivoc. 😅 Kup len tie lepsie casti, kde je vela maska, take mnamkoveho... 😉 😀 Potom isto dojdeme vsetky. Aj s polovickami. (Teda Leishkin Hezy toho asi vela nepoje, ale aspon sa ostatnym viac ujde...) 😀 😉

tripplebi
1. máj 2009

ale to nie je taká romantika, keď sa na palici točí namiesto celého prasiatka len flák mäsa 😀 . no, ale nabudúce teda naplánujem len tie kúsky mäska, som zvedavá, čo prídete 😀

bubba
autor
2. máj 2009

tripp no keby ste daco spichli tuná s dievcencami ver tomu ze by som nalozila family do auta a isli by sme 😀 😀
rata sa aj manzel? 😀

bubba
autor
2. máj 2009

teda nie za to prasa ale aby nas mal kto odviest kedze ja a dlhe streky s deckom v aute nehroziiii by som dosla sediva mala by rycala celu cestu 😝

mexx
3. máj 2009

Teda akoze medzi nami, by sme mohli nieco take zorganizovat, sak az tak smrtelne daleko od seba nebyvame, tak by to mohlo ist... 😕 😉

leishmania
3. máj 2009

no ked sa nebude len prasa opekat dojdeme aj my :D co takto opekat barana ? :D aj ked mm by si asi moc nepokecal, on sa hanbi este pred inymi slovensky hovorit ;)

tripplebi
3. máj 2009

leish, tak stačí, keď sa tvoj mm bude len usmievať 😀 také rodinné stretko s opekačkou by sa dalo zariadiť 😉

mexx
3. máj 2009

Veru, a aj baran moze byt fajnovy. 😝 😉 🙂

Leish, a ako ste hovorili s Hezym, kym nerozumel slovensky? 😕 Teda by ma zaujimalo, ci nedochadza k nejakym nedorozumeniam, ked mate kazdy iny matersky jazyk... 🙂