Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

mexx
13. máj 2009

Leish sa nepride pochvalit, ze ma 1, ona sa pride postazovat. Ze to bolo hnusne a deptajuce a tak. Ale ma za 1, len tak mimochodom. 😀 Leishko... 😵

Jenna, ty ako pekne "iha-ejhakas", si spravne dorazila na tatosa, ze si tu doteraz nebola...hmhmhm... 😎 😀 😉

bubba
autor
13. máj 2009

mexx zobrala si mi to z pier...baby podrzte maaaaaaa ja mam depkuuu asi som neurobilaaaaaaaa.béééééééé...a nakoniec taky heft hodi,ze bolo nas 10 a presla som len ja 😀 😀 😀

jenna presn si to vystihla potrebovala som znizit priemerne IQ tejto temy 😀 😀

jenna7082
13. máj 2009

si vedela na koho sa obratit coooo 😀 truba

ihaháám jako kon? 😀 😀 vidis, to ma nenapadlo, ale na koniku som uz davnejsie, len akurvát tot vedla som sa mudrila kade tade

tripplebi
13. máj 2009

nové mesto, to je dobré, to je tutok za rohom

mexx
13. máj 2009

My sme tu vlastne setci len tot za rohom. 😎

jenna7082
13. máj 2009

za rohom za pieštanmi, to hej 😵 z galanty som mala frajera...či to bol holíč? do si to ma pamatat 😀

bubba
autor
13. máj 2009

hej ked tak ratam vsetky sme tak zhruba hodinku od seba vzdialeneeeeeeeeeee 😀 😀 len leish je vynimkou 😀 😀 opat!! 😀

mexx
13. máj 2009

Nahodou, odo mna je Leish takych 45 minut. 😎

jenna7082
13. máj 2009

mexx mas dobre heslo v pase. nieco take bolo v Bachovom Iluzionistovi a prave sa to stava aj mojou filozofiou 😀 viď obr moje heslo 😀 😀 tiez odtial

tripplebi
13. máj 2009

ja mám leish na hodinu cesty, čo je v norme. to len ty bubba si ďaleko 😀

bubba
autor
13. máj 2009

kua ma neserte baby lebo sa kli vam prestahujem.ja som daleko len od leish :o))a castejsie cestujeme do mesta z ktoreho pochadza ako k vam 😀 😀 takze tym sa to neguje 😀 😀 😀

bubba
autor
13. máj 2009

jenna stara filozofka,len nezacnite filozofovat,lebo sme seci v ..i 😀 😀

jenna7082
13. máj 2009

filo čo??? 😀

ja som bloncka čo trepeš 😀

mexx
13. máj 2009

Tripp ma pravdu, najdalej tu byva Bubba. Lebo k Leish to mam tych 45 minut, k Tripp by sa dalo aj skor... No veru, Bubba je v prdeli skratka. 😀

Ale no no no, sa nam to tu zvrhne na filozofiu... 😎

tripplebi
13. máj 2009

jupííííí filozofia. tú mám rada. 😀

mexx
13. máj 2009

No jasne, Tripp je v tom ako doma. Tak ked pride k nejakej bitke, chcem byt na tej strane barikady ako Tripp. 😎 😀

leishmania
13. máj 2009

caute, som mala mierny vypad 😀

jenna welcome 😉 vidim ze si tp tu trochu ozivila...a ked chces pochopit tatosa, musis si najpr precityat tatosa 1, a predtym este islamske mamicky, chvilu ti to portrva 😀

z oci aj z urgentu mam B-cka...co uz... 😉

no kedy ma to dojdete navstivit do Ba? ked ste tak blizko?

mexx
13. máj 2009

Paneboze, Leish, ty si vzala B-cko? Z dvoch skusok? 😨 Si chora? 😨 🤐 😀 😀 😀

Som si tak teraz predstavila, ako treba docitat MT I. a IM...no...dost roboty, kua... 😅

jenna7082
13. máj 2009

čo ste šiši 😅 ale kukla som si začiatok , stred a koniec 😀 nestačí? 😵

a šak do blavy to mam aj ja za taku vacsiu hodinku. k bubbe pribl dve, to mam aj odskusane 😵 a preco to vlastne piseme? 😅

idem do vane. bubba ty nefnukaj pri tom modrom z neba

jenna7082
13. máj 2009

B čko je nieco zle? 😅 ššíííššš máária 😀 😀 ale ja fakt neviem

leishmania
13. máj 2009

jenna no piseme to preto ze ma chcete navstivit vsetky 😀

a Bcko neni zle...ale A je lepsie

mexx
13. máj 2009

Jenna, nie, ja mat B-cko z takych skusok, ako robi Leish, tak som este aj namyslena. Ale Leish je bifla, tak ju treba zvozit, ked nema A-cko. 😎 😀 😉

leishmania
13. máj 2009

mexx jak sa ma maugli?? poslucha?

mexx
13. máj 2009

Poslucha. Teraz spi, takze je najposlusnejsi na svete. 😀 Ale tak snazi sa, no... Niekedy je to sice o hubu, ale podla mna viac trapenia ma on so mnou, nez ja s nim... 😅 😔

leishmania
13. máj 2009

😀 😀 s detmi je to ako s palacinkami, s prvym je to vzdy najtazsie 😀

mexx
13. máj 2009

Bubba, ty pozeravas Modre z neba? 😕 Mna to strasne irituje... 🙄

leishmania
13. máj 2009

ja som modre z neba este nevidela...ale nejake mi je to nesympaticke

mexx
13. máj 2009

Aj mne... Ale ono je to mozno dobre, akurat som ja nejaka necitliva koza alebo co. 😅 Proste mi to strasne lezie na nervy, a ani trochu ma to nedojima. No jo. Som cynicka az to boli, to bude tym. 😕

tripplebi
13. máj 2009

leish a ty sa nehanbíš? že B-čko. 😀 😀 😀

leishmania
13. máj 2009

ja som momentalne zavisla od serialu 24, dnes som uz kukla 3 diely 😀