Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

mexx
30. máj 2009

😀 😀 😀 Ze komu sa podarilo...? 😎 😀 😀 😀

tripplebi
30. máj 2009

a tomuto ja hovorím podraz 😠

mexx
30. máj 2009

Umyselne to nebolo. 😅 Som skratka skryty talent. 😎 😀

bubba
autor
30. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 to bolo zakerne mexx 😀

gween
30. máj 2009

Caute baby! v pondelok mi držte o dušu! Júúj, strašne to budem potrebovať! ☹

erikasadek
30. máj 2009

ja budem i ked neviem o co kraci ake budeme ti urcite drzat palce......

tripplebi
30. máj 2009

gween, budem držať aj palce na nohách 🙂

mexx
30. máj 2009

Gween, neboj, ty to nepotrebujes, to das uplne v pohode... 😉 Ale ked na tom trvas, tak budeme. 😉 🙂

bubba
autor
31. máj 2009

gween nech to dopadne akokolvek.................... i love u babyyyyyyyy!!! spravis inokedy.aj september je pekny mesiac 😀

leishmania
31. máj 2009

ja nic neviem....

bubba
autor
31. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako dobre uz pozname tuto vetu leish 😀 😀 😀 tak ti vopred gratulujem 😀 😵

leishmania
31. máj 2009

ale teraz fakt...ja nemam najmensiu sajnu, o com...mna sa vcera mm pokusil skusat, a radsej prestal hned lebo sa ma opytal a ja som nevedela ani jednu vetu povedat, co ani slovo, netusila som o com ide...

bubba
autor
31. máj 2009

no tak ti ine nezostava,len sa do toho poriadne opriet..a ty mas teraz co za skusku? 😅 neboj dobre to dopadne ty to zvladnes 😉

leishmania
31. máj 2009

ved uz sa do toho 3ti tyzden opieram 😔

tripplebi
31. máj 2009

a to máš z čoho leish?

leishmania
31. máj 2009

koza..vzdy som vedela ze ten obor je nechutny, ale ucit sa to je este vacsi humus 😀

bubba
autor
31. máj 2009

ja rozmyslam,ze preco nadavas tripp,ze je koza 😀 😀 😀 😀 az po 5-tom precitani som pochopila,ze je to koža 😀 😀 😀 no a co take humusacke o koži si sa naucila?daco pekne o parazitoch roztococh a cojaviem com??? 😅

tripplebi
31. máj 2009

ja som tiež myslela, že nám tu leish nadáva do kôz 😀 koža je nechutná, to je pravda. nechcela by som byť kožná 😝

bubba
autor
31. máj 2009

moja starka raz leznala v nemocnici so srdcom a kedze mali kapacitne stavy ako mali,tak lezala s tetou ktorej sa "rozpustali nohy"proste jej to hnisalo,tieklo strasny zapach starka bola az taka stastna ked mohla z izby vypadnut...no ale zasa to neviem ci ta tetka mala daco s kozou alebo cim 😅

tripplebi
31. máj 2009

fuj, že rozpúšťali nohy. ale tie kožné choroby sú tak nechutné na pohľad, hlavne tie mokvajúce otvorené rany.

bubba
autor
31. máj 2009

hej presne ona mala take dake mokvajuce rany v kozi ale myslim ze je sa rozpdavalo uz aj tkanivo 😅 😅

loskiferos
31. máj 2009

Uff ☹

bubba
autor
31. máj 2009

fuf 😀 odfukujes ako dobry 50-tnik po klobaske a pive 😀 😀 😀

leishmania
31. máj 2009

toje podla popisu ulcus cruris, asi bola teta diabeticka...

loskiferos
1. jún 2009

Dobrééé ránko baby !!!! 😀
A držte všetky palce Gween dnes !!!! 😀 😀 😀

bubba
autor
1. jún 2009

leish to sa normalne ze diabetikom robi?aj moja starka je dia 😅
dobre rano chlap 😀

leishmania
1. jún 2009

hej im sa to robieva...babka musi davat pozor na nohy, hygiena, ranky a tak...

erikasadek
1. jún 2009

ahojte dobre ranko prekrasne ranko je teplucko vonku rozvoniava jasmin a teplota vzduchu je 28 stupnov.... 🙂

bubba
autor
1. jún 2009

erika nemdrazdi 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 u nas des bes hnus 😝

erikasadek
1. jún 2009

aha tak prepacte tu takto bolo minuly tyzden uz 4 dni je znova pekne neboj uz to picasie k vam pride... 😉 posielammmmmmmmmm