Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

tripplebi
14. mar 2009

jazz, ale veď my sa ľúbime ako kone 😀 😀 😀

bubba
autor
14. mar 2009

íííííííííííííííííííííháááááááááááááááááááá 😀 😀

jazzmin
14. mar 2009

achjaj ten fb ma hneva ale maximalne..je to naprd 😠

maca793
14. mar 2009

ahojte môžem sa pridať nechce sa mi spať 😔

jazzmin
14. mar 2009

ahoj jasne, ze mozes 🙂 moja,,,..ale nikto tu neni ibaja kukam ☹ a ja idem uz tiez spat prepac 😉ale jasne,ze zajtra tu nas bude tak mozme este pokecat 😉 inak odkial si...a co a ako 😀 zatial dobru moja.pa

maca793
14. mar 2009

ahoj rada by som pokecala, doma pc nemám len takto u rodičov obvikle o víkendoch 😢
ale o týždeň som tu znova lebo dvojčatá budú oslavovať svoje 8 narodeniny a tak bude tu rušno. dobrú noc idem aj ja hajať 😔

leishmania
15. mar 2009

caute 🙂 ja tu mam sestru malu tak moc nemam cas byt na pc, budje tam ona, alebo sme niekde prec 🙂)) inak peknu nedelu 🙂

tripplebi
15. mar 2009

čaute čaute, špeciálne ahoj maca. 🙂

bubba
autor
15. mar 2009

no aj ja sa strucne pridavam...čaute 😀 😀

tripplebi
15. mar 2009

dnes sme ukecané, tak ja idem radšej von 😀

jazzmin
15. mar 2009

Čavees 😀

jazzmin
15. mar 2009

inak mozete mi poradit? co s ludmi, ktory sa pozvali sqami nna svadbu a vsetko, 😀 ja som uz zufala...

lebo som vsade znama a vsetkych poznam a tyto sa nedaju ani odmietnut,...a dobre ich poznam tak stale,ze ci kedy je svadba ze chcu ist atd... ma to uplne juuuuj 😀 uz som mala chut povedat,ze pokial prispeju na svadbu tak no problema 😀 lebo namiesto 20 ludi pocitam 50 ☹ 😀 aaaa ma to hneva...😀 ale nie som rada za kazdeho, ale aj tak financne je to narocne a teraz ubytka pre vsetkych no super 😀 achjaj... ako byste to vy riesili?

bubba
autor
15. mar 2009

jazz 😀 😀 😀 jasne ze kazdy chce ist na svatbu,aj nazrat aj vypit do syta dostane,aj tortu zakusky,tanec....nooo je uz len na tebe ako si to rozdelis na tych ktori "chu ist na svatbu"alebo ktori chcu byt pri tom ked sa budes vydavat 😉

jazzmin
15. mar 2009

hehe no vsetci to je jasne,ze sa chcu napapat 😀 ale tak vsetkych to je jasne ze sa neda...a tak tyto pridu az z ciech tak bysom musela aj ubytko aj hostinu,lebo to by sa im vazne neoplatilo ist hned zase naspat... takze tak no...mam na to nervy,lebo som taketo komplikacie necakala..ja bysom sa teda neodvazila si sama povedat juuj... 😀 to je akoze podla ma uz velmi trufale 😀 juuj 😀

bubba
autor
15. mar 2009

skor si myslim ze by bolo lepsie objednat nejaky mikrobus pre nich 😉

jazzmin
15. mar 2009

aj ked pride jedno auto, tak aj tak..nemozem vsetkym mikrobus,lebo su pary,ktory idu s autami aj s detmi atd tak to je slozite trosku...

bubba
autor
15. mar 2009

tak volaj seckych....je to na tebe 😀 😀

jazzmin
15. mar 2009

😀 😀 😀 no supis 😀 diky 😉

bubba
autor
15. mar 2009

😀 😀 😀 😀

jazzmin
15. mar 2009

😀 😀

bubba
autor
15. mar 2009

huraaaaaaaa uz je doma meeeeeeeexxx 😀
jazz tahaj na irenku 😝

jazzmin
15. mar 2009

😖 aa tam to nechapem,ale tak no donutim sa...kedze mam tahat 😀 😵

jazzmin
15. mar 2009

Idem na Irenku a vy nikde 😀 😀 😀

leishmania
15. mar 2009

no caute misku mi uz zobrali rodicia, tak som sama s mm zas :(( , ale aspon mam pc 😀 vikend mi strasne rychlo ubehol...vobec nemam sil zajtra vstavat a postavat cely den v nemocnicic ked viem jak to tam bude...

tripplebi
15. mar 2009

jazz, tak toto som riešila aj ja. niekoľko mojich kamarátov sa začalo vypytovať, že kedy teda môžu prísť. tak som im vysvetlila, že nech sa nehnevajú, že sme sa rozhodli urobiť si len takú malú svadbu. našťastie to všetci pochopili a nikomu sa tam nepodarilo natlačiť. 😀 a ja by som to ani nepripustila, do takýchto vecí si ja zas kecať nenechám. 😀

jazzmin
15. mar 2009

vies tripp ani ja 😀 ale tak ja tych ludi mam vsetkych rada,ale vazne financne ..ja viem,ze napriklad na svadbe nieco dostaneme,ale aj tak proste...a najhosrie je to,ze sa dozvedeli ze 3 pary manzelskych idu a oni ako 4 par nejdu??..chapes to oni tak resia tak vravim,ze co uz snimi ze maju otvorenedvere tak plus 5 ludi no,ale nemam to rada takoveto chapis... clovek si napocita a zrazu niekto nieco..atd... achjaj.. to su mi veci... ja som im povedala takto: ze potom co porozdam oznamka apotom co mi povedia ostatny,ze aj tak pochybujem,ze pojdu uplne vsetci, takzemozno sa uvolni miesto tak ich tam este dam namiesto tych co nejdu napriklad ale to sa este acakaju 😀 to su fakt neprijemnesitiace toto 😒

tripplebi
15. mar 2009

veď aj ja tých ľudí mám rada, ale jednoducho sa to nedalo. teda, dalo by sa, ale ja som si ľudí na svadbu starostilo povyberala. aby sa aj trošku poznali, aby si rozumeli a nenudili sa. a hlavne ľudí, s ktorými som trávila najviac času, ktorí boli aj na mojej rozlúčke so slobodou. aj za svedka som si vybrala kamarátku, ktorá bola pri tom, keď sme sa s drahým zoznámili. proste všetko malo svoje miesto. z mojej rodiny tam bola len moja mama. veľmi ťažko mi bolo povedať jednej mojej kamarátke nie, že na svadbu ju neberiem. ale zas som ju nevidela už asi 5 rokov a mojich priateľov ani nepozná.

jazzmin
15. mar 2009

preśne aj ja takto som pisla zoznam,ze koho ozvem..tiez su to moji najblizsi ludia,ktorych tam musim mat 😀 ale tak uvidime este nejako to este doriesim mozno im poviem,ze sa ospravedlnujem...este si urobim poriadok v zozname 🙂

bubba
autor
16. mar 2009

bry den 😀 😀

tripplebi
16. mar 2009

bré ránko vospolok