Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

tripplebi
7. máj 2009

voľakedy som vedela aj v komore je myš po rusky. to som sa naučila z jedného ruského filmu, kde štyri hodiny hovorili len KI, stáli v klietke a spievali mama, mama v komore je myš

bubba
autor
7. máj 2009

ádin dva četýre ,ádin dva četýre a ne tri a ne piať éta náda vziať...... 😝 😝 ja som mala rustinu len jeden rok v 4 rocniku na ZS a aj tak nas ucili len basnicky..a
eto soboka
eto dievočka
a azbuku...a aj tak som nemala jednotku lebo rustinar bola stary komunista a nemal nikoho rad 😝 😝

tripplebi
7. máj 2009

veď aj ja som tak mala a to sme sa nejako zvlášť neučili, lebo sme vedeli, že aj tak sa budeme na ďalší rok učiť anglicky 🙂 ale po rusky som vtedy vedela čítať lepšie ako po slovensky 😀

bubba
autor
11. máj 2009

mexx sade ta hladam a ani stopy po tebe 😕 😕 😕

mexx
11. máj 2009

Uz som sa nasla. 😎

mexx
13. máj 2009

Ja to taham z tretej strany? 😕 Boze. Ozaj to tu skapalo. 😀

bubba
autor
13. máj 2009

veru ver dievky sa tu o to vobec nestarate 😅 😅 😅

jennáááááááááááááá sem sa

mexx
13. máj 2009

Jmenuji sa Forrest Gump, a říkají mi Forrest Gump. 😎 😅 Mi tak napadlo pri Bubbovskom motte... 😀 😉

jenna7082
13. máj 2009

a to sa sem jako mam zaradit, sak neviem o com tárate 😅

ale hen Turčína som vedela kedysi celého naspamat, ked som bola mladá

a vôbec.

a ruština ma minula o chlp, neviem ni prd

a vôbec !!!!

jenna7082
13. máj 2009

som si aj skusala citat priblizne o co tu ide, ale to je asi také táranie jak u živitelov nie 😅 bubba ty si šade 😀

tripplebi
13. máj 2009

čau jenna, o čom tu tárame, nevieme ani my samé 😀

bubba
autor
13. máj 2009

hej hej jenna presne si to odhadla..kedysi sme chceli byt strasne dolezite a mudre a debatili sme tu o kadecom.ale nakoniec sme sa predsa len rozhodli ze budeme sa radit medzi podpriemerne iq a trepat len tak o kadecom 😀 😀 😀

zoznamte sa aj same 😝 😝 😝

tripplebi
13. máj 2009

no bubba to presne vystihla 😀 😀 😀

bubba
autor
13. máj 2009

cccccccccc(boze to som sa naucila od nasej mexx)sak sme nejake A-cka?nie?len leish je MAxi A-cko 😀 😀 😝 😝

bubba
autor
13. máj 2009

inac som sem jennu dotiahla aby sa to tu trosku rozbehlo a aby som sem mohla chodit aj ja castejsie kedze som koli nejch chodila do inej temy 😀 😀 😀 😀

tripplebi
13. máj 2009

dobre si spravila bubba. v mojej múdrosti ma hneď napadlo, aké máš plány. 😀 😀

jenna7082
13. máj 2009

ze kvoli mne??? to je mi novinka 😅

bubba
autor
13. máj 2009

mexx tak si to daj do pasu 😀 😀 😝

jenna7082
13. máj 2009

inac, moje decko mi raz povedalo, ze mozem za globalne oteplovanie a moj ex mi nedavno povedal, ze mozem za skorumpovanu vladu....ta ja uz fakt neviem co som zač 😅

bubba
autor
13. máj 2009

ozaj kde je leish???????????? 🙄

bubba
autor
13. máj 2009

jenna inak no fakt!!keby som vedela ze ty za to mozes tak ta sem ani netaham 😀 😀 😀 😀 a koho si v tej vlade skorumpovala???

jenna7082
13. máj 2009

ja neviem. on uz asi nevedel za co mi ma vynadat, tak to poňal takto 😀

bubba
autor
13. máj 2009

inac akoze keby sa tu moze nadavat.....tak by som hned svoj nazor nanho vyjadrila za taketo vyjadrenia 😀 😀 😀

bubba
autor
13. máj 2009

sak seci viete ze co by som povedala nie? 😀

jenna7082
13. máj 2009

ale néé neboooj, povedal to so smiechom, je to v pohode 😀 len mi to prislo ftipné po tom, co mi aj malý (ked sa jedoval na mna) tak šplechol , ze mozem za globálne oteplovanie ... reku z čoho ma este neobvinia 😀

mexx
13. máj 2009

Bub, to jakoze jak si sa odo mna to "ccccccccccccccccc" naucila? 😕 Ja som huba fajnova na taketok veci... 😎 😀

No a jako to tu len krasne ozilo...no len tak dalej, len tak dalej... 😉

mexx
13. máj 2009

Leishka mala nejake skusky, ni? 😕

bubba
autor
13. máj 2009

hej hej mala skusky no a co?to nie je ziadne ospravedlnenie 😝 😀

tripplebi
13. máj 2009

veď leish sa príde pochváliť, že ma 1 🙂

jenna7082
13. máj 2009

iqáčky 😵 😵

bubba ma sem aj tak zavolala len preto, ze vy ste tu samé také študované a študujúce, tak tu nechcela byt sama bez vysokej 😀 ze cica 😀

fcul si na koni, ked ja som sa ani tu rustinu neucila 😝 😀 no a ze medzinarodny tátos, toš ja cely zivot v mojej starej rúre, akurat co som bola v raz v lete v chorvátsku a na benátskom karnevale 😅

iha ejha 😀 😀