Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

jenna7082
14. máj 2009

pocuj mexx, ale - skaredu betty...to vazne? 😅

jenna7082
14. máj 2009

idem desi na obed...

tripplebi
14. máj 2009

Frischa nemám a nepoznám. tiež sa chystám objednať si nejaké knižky z martinusa, len som si ešte nedovyberala 🙂

mexx
14. máj 2009

No vazne, aj Skaredu Betty... 😅 Hanba mi. 🤐

Ja by som knihy mohla nakupovat dvakrat do tyzdna. Len kto by to financoval, ze... 😅

jenna7082
14. máj 2009

veru veru, pytaju vela koruniek....euráčov teda 😀 ale mozno keby bol po ruke nejaky antikvariát...neviem, možno v Novom meste, ale u nás v rúre nie je nic také.

a ktorú betku kukas, uz ich je vela ... ja som kukavala tu uplne povodnu, juhoamericku (neviem ci to bolo mexiko ci kery fras) 😀 😀 vobec ma to nebavilo, ale kukala som 😀 to bežalo ked som bola este doma s malou

bubba
autor
14. máj 2009

caute caute!!!no kinihy sa tu preberaju,my sme posledne citali aj s manzelom sadu od dana browna potom este odporucam jednu knihu na podobny sposob ako tieto a veeeeeeeeelmi zaujimavu (o knihach) carlosa Zafóna tien vetra naposledy som zcala citat asi pred mesiacom readest digest co maju tie 4 pribehy ale pri druhom ma to prestalo bavit (inac ten prvy bol vyborny)a odvtedy sme prehadzovali furt daco doma sa chystame na velke prerabky tak ani neviem kde ta kniha je 😀 😀 😀

bubba
autor
14. máj 2009

a este kedysi som ficala na virginii anrewsovej "kvety v podkorvi!"proste zasa totalne dojaky...ked ja to mam rada proste vzdy ma to utvrdi ze ludia si ziju aj horise ako ja a to ja potrebujem vediet k tomu aby som sa mohla radovat zo zivota viac a viac 😀 😀

bubba
autor
14. máj 2009

a od remarka mame doma zopar titulov 😉 😉 😉 akurat ze neviem kde..aha viem kde ale hladat to nejdem 😀 😀

jenna7082
14. máj 2009

toho ja chcem mat doma komplet. urcite som bola v minulom zivote jedna z jeho frajeriek 😀

jenna7082
14. máj 2009

cha, ale ja budem mat fcul doják - za hodinku idem prostrednej na besiedku (este ku dnu matiek) ja uz som tych škôlkarskych besiedok prebesiedkovana 😅

mexx
14. máj 2009

Bubba, na V. C. Andrewsovej som ficala aj ja so segrou, nahodou vsetky jej sagy (na jedno kopyto) su taka fajnova oddychovka, a tak strasne sa pri nich narehocem... 😀 Si to normalne patetickym hlasom predcitavame a bavime sa, takych "veldiel" som schopna nasukat desat do roka. 😉 Ale "Kvety v podkrovi" sa mi pacili, skvely pribeh a pointa, akurat keby to bolo lepsie rozpracovane, tak by to malo aj vacsiu hodnotu. Ja tieto strasne nasladle knihy moc nemusim... Ale zas dobrovolne bez mucenia priznavam, ze citam z casu na cas aj take braky, bo sa pri tom da tak fajnovo oddychnut a vypnut... 😵

Dana Browna tiez mozem, najviac sa mi pacili "Anjeli a demoni", potom "Da Vinciho kod", a tie zvysne dve boli tiez fajn, ale uz nie tak prilis moj vkus - ja radsej to umenie nez rozne digitalnosti alebo politiku. 🙂

Skaredu Betku kukam tu, co teraz fici, najnovsiu, stahujem z netu. 😅 Myslim, ze aj u nas to chodilo na Markize ci kde, aspon ta prva seria... 😕

tripplebi
14. máj 2009

Anjelov a Démonov aj Da Vinocho kód som čítala. Anjeli sa mi celkom páčili, asi preto, že som to čítala ako prvé. Da Vinciho kód už bol len kópiou Anjelov. Podobná zápletka, podobné rozuzlenie.

jenna7082
14. máj 2009

o Brownovi som vela počula, ale veru nečítala...však ja sa k tomu dostanem 🙂

mexx
14. máj 2009

Tripp, no to hej, je to podobne... Ale mne to nevadilo, ja mam rada taketo knihy. Akurat ma irituje, ze teraz, ked ide do kin film "Anjeli a demoni", tak to prezentuju ako "volne pokracovanie Da Vinciho kodu", pricom "Anjeli a demoni" boli skor. V "Da Vinciho kode" Langdon uz totiz spomina na zazitky s Vittoriu a toho, ako zachranovali Vatikan... 🙄

tripplebi
14. máj 2009

hej, nad tou reklamou na Anjelov som sa už aj ja pozastavovala. no čo, to sú celý filmári. musia niečo pokaziť. 🙂

jenna7082
14. máj 2009

akoze vy ste uz niekedy videli, ze by bol film lepsí nez kniha? (ked bol natočený podla knizky) mozno len tak akurvát Posledny mohykán 😅

mexx
14. máj 2009

Posledneho mohykana som nikdy necitala a tusim ani nevidela. 😅 Ale je pravda, ze malokedy je film lepsi ako kniha...veeeeeeeeelmi zriedkavo... 🙄

jenna7082
14. máj 2009

akoze nic moc film ale pekna muzika a - no hej, pekny herec 😀 😀

mexx
14. máj 2009

Kto ho hral? 😕

tripplebi
14. máj 2009

mne sa viac páčila kniha Posledný mohykán

mexx
14. máj 2009

A v knihe ho kto hral? 😕 😀 😀 😀

tripplebi
14. máj 2009

taký dlhovlasý čierny 😀 krstné meno, druhe meno len písmeno a priezvisko, len si nespomeniem ako znelo 😀

tripplebi
14. máj 2009

Daniel D. Lewis či ako

jenna7082
14. máj 2009

no ten ale toho som ja nemyslela...ja som myslela Uncasa - Eric Schweig ho hral, cisty indian (no mozno aj pomiesany neviem) ale lubil sa mi 😵 moc tam nenavypraval len pekne vyzeral 😀

mexx
14. máj 2009

Tentok? 😕

http://www.filmklub.sk/t/person.php?id=2613

Nene moj typ. 😅

mexx
14. máj 2009

Aj ked to bude asi tym, ze ja nemam typ. 😅

bubba
autor
14. máj 2009

no to mate pravdu davinciho kod bol otrasne sfilmovany som zvedava teraz akurat islo do kin anjeli a demoni to bude iny brutus podla toho ako to bolo v knihe opasane...ani to nechcem vidiet.inac najhnusnejsi film aky som vzivote videla bolo umucenie krista od gibsona 😅 😅 😅 doteraz mi nezizol ten obraz z hlavy ako vrana vydobla oko aj s kusom masa tomu jednemu zloduchovi co videl na kole 😅 😅 😅

mexx
14. máj 2009

Mne bolo luto, ze na to, aka bola "Da Vinciho kod" v pohode kniha, to vo filme dost okresali. Podla mna to mohli kludne nechat tak, zmestilo by sa, a bolo by lepsie. Tak som zvedava, jak urobia totok... Asi to najprv este precitam.

tripplebi
14. máj 2009

ja som film Da Vinciho kód ani nevidela. 🙂 súhlasím, že najhnusnejší film je umučenie krista. ja som ho ani nedopozerala, mi prišlo zle a potom som nemohla spať. ja mám rada brutaliny, ale toto bolo aj na mňa moc.

mexx
14. máj 2009

Mne sa "Umucenie Krista" az take extremne nezdalo. Akoze bol to krvak, uplne iny oproti ostatnym filmom o Kristuskovi, ale beriem, ze sa z nich najviac podobal realite. A bolo v nom vela momentov, ktore sa mi pacili... 😕