Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

tripplebi
28. mar 2009

ja sa na svoju svokru veľmi nepodobám. výzorovo vôbec a povahou možno trošku.

tripplebi
29. mar 2009

čaute, ide vám fb?

tripplebi
29. mar 2009

už mi ide 🙂

leishmania
29. mar 2009

ide ide tripp, ani nemal daky vypadok u mna....

a s tymi jehovistami mas pravdu, to bude jedno kolecko vzdy ktore skonci tak isto pokazde 😀 myslim ze tak isto ako so vsetkymi nabozenstvami inymi, ked su 2 rozne nazory to asi vzdy skonci v neurcite....

tripplebi
29. mar 2009

pokiaľ diskutujúci nepočúvajú jeden druhého, a preznať argumenty toho druhého je pre nich prehrou, preto stále trvajú na tom svojom a nevedia sa na to kriticky pozrieť, vlastne pri tom vôbec nerozmýšľajú, tak to naozaj nemá zmysel

bubba
autor
30. mar 2009

tripp takto by sa vsak dala napadnut kazda viera"argumentami"cize ludia by stale prestupovali konvertovali keby mali pocuvat argumenty rozumnych ludi,lebo v kazdej viere sa nachadzaju prvky ktore su nevysvetlitelne,abnormalne,upravene a cojaviem ake.. 😉

bubba
autor
30. mar 2009

alebo by boli vsetci v kategorii "ateista" 😲

tripplebi
30. mar 2009

ja konvertovanie veľmi neuznávam. každý má vlastný rozum, aby si mohol vybrať, do ktorej skupiny chce patriť. či si vyberie vieru alebo bude ateistom. ale inak je to u tých, čo boli pokrstení už pri narodení, tam nemali možnosť voľby a preto ak v dospelosti objavia niečo, čo cih viac napĺňa, tak prečo nie.

diskutovať o viere sa dá donekonečna práve kvôli tým rozdielom. vo viere sa veľa vecí nedá dokázať vedeckým postupom, je to hlavne o vnútornom presvedčení každého človeka. veľa ľudí tú vieru potrebuje pre pokojnejší život, potrebujú mať pocit, že niekto na nich dohliada a že nikdy nebudú sami. je to úplne prirodzená vlastnosť človeka.

bubba
autor
30. mar 2009

no vidis tripp a prave to sa snazi ti ukazat aj ta jehovistka(neviem nick)proste nech davas akekkolvek logicke a padne argumenty,ona si stoji za svojim a melie si to svoje..lebo tomu veri,lebo to jej dava silu..a konvertovanie neuznavam ani ja ja som sa o tom vyjadrila uz davnejsie ze podla mna konvertovanie je pokrytecke.

tripplebi
30. mar 2009

a veď nech si melie. ja som si k tomu povedala svoj názor a to, že ju nepresvedčím ma až tak netrápi. je to jej vec. ale aj tak je pre mňa SJ sekta.

bubba
autor
30. mar 2009

no ved oni aj su sekta,ci nie?? 😕

tripplebi
30. mar 2009

na slovensku sú oficiálne registrované náboženstvo

bubba
autor
30. mar 2009

fiha?to ich je tolko? 😅

tripplebi
30. mar 2009

niekoľko tisíc 🙂

bubba
autor
30. mar 2009

no sak tusim minimalne 5tisic podpisovmusi byt zozbieranych aby sa ustanovila sekta nabozenstvom ci ako to je enchce sa mi to teraz hladat 😝

tripplebi
30. mar 2009

ani mne sa to nechce hľadať 😀

bubba
autor
31. mar 2009

to je normalne ze hrozne ze tatoska enchavate hynut na strane cislo 3 😅 😅 jazz kde siii? 😢 😀

tripplebi
31. mar 2009

ja som naschváľ čakala, že kto sa ozve 😀

bubba
autor
31. mar 2009

jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀

tripplebi
31. mar 2009

nemôžem sem vypisovať len ja. 😀 😀 😀 .......... alebo môžem? 😕

bubba
autor
1. apr 2009

mozes dokonca musis 😝

tripplebi
1. apr 2009

no čo už teda 🙂 dúfam, že v zdaví prežijete dnešný deň 😀

tripplebi
1. apr 2009

pochv82te sa, 4o ste komu vyviedli

tripplebi
1. apr 2009

blbá nemecká klávesnica

jazzmin
1. apr 2009

Ahojte 😉 Bubba uz som tu 🙂 ako sa mate?... 😉

tripplebi
1. apr 2009

ja sa mám lepšie a lepšie, konečne sa veci vyvíjajú presne tak ako si predstavujem 🙂

jazzmin
1. apr 2009

tak to je dobra sprava 😉 to je parada radujem sa spolu stebou 🙂

tripplebi
1. apr 2009

jazz, ty sa pochváľ, čo máš nové? ako ide škola? ako sa má mušiačik?

jazzmin
2. apr 2009

🙂 mno.. skola sa celkom da je to lepsie ako v prvom pololeti... skoly je vela,ale tak zachvilu prax tak sa tesim 🙂 viacej volna 🙂 ale inak takto nove asi nic 🙂 zase som mesiac nevidela musku, tak mi je nanic...je to muka vam poviem, ale uz len tri mesiace a bude svadba 🙂 Muska tiez len stale pracuje a ja tiez... ale aspon, ze zacina byt teplo a ze je konecne leto,ale aj pravdu poviem, nemozem si zvyknut na ten letny cas..absolutne som stale KO a nikdy sa nevyspim..ale hlavne ze je tu leto uz konecne 😵 a co ty ?

leishmania
2. apr 2009

caute 🙂

jazz neboj 3 mesiace ubehnu ako voda...hlavne ked ma clovek vela roboty!

ja akurat vymyslam co dnes robit ked je vonku tak krasne