Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

tripplebi
15. máj 2009

bubba, si fakt dobrá, som sa práve taaaak nasmiala 😀 😀 😀 tie miniživotopisy su fakt dobré a mňa si vystihla do bodky 😀

tripplebi
15. máj 2009

jo a turú mi nespomínajte, som z nej mala úpal 😀

jenna7082
15. máj 2009

to ja mam potom asi permanentne, asi preto som taká 😀 jaká? no predsa ..... doplnte si co chcete chi chi

gween
16. máj 2009

jenna dopĺňam......kozenka bláznivá, ale trošku hamblivá!

Dorbé ránko baby! Ako ste sa vyspali? Ja teraz spávam celkom dobre, ešte dospávam šoky z nemocnice. Ale od 5,00 sa snažím učiť, no zatiaľ sa veľmi nechytám. Poslite mi prosí nejakú pozitívnu energiu!
Bubba jenna, veď štúdio mám v SA a nie v GA a vôbec nemám maďarský prízvuk! Nemdráááždi! A manžel že gitarový virtuóz.......chi-chi! 😀

jenna7082
16. máj 2009

som neni hanblivá gween, len mi pripada telefonovanie s niekym, koho som jakziv nevidela ako také hovorenie do ciernej skatulky a mam z toho trochu zmiesane pocity 😀 a inac, ja som ten madarsky prizvuk nepostrehla...od vcera vecera sa strojim do vane tak uz teda naozaj idem chi chi 😵 tohto smajlika naozaj zboznujem chi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a nepila som este ziadne pivoooooo !!!! ale aj tak som sa tiez nasmiala 😀

jenna7082
16. máj 2009

jaaaj a gween - vysielam ti teraz kóóóóóóóóopec pozitivnej energie 😵 😵 venuj sebe a vsetkym okolo seba usmev, oni ti ho vratia a vseeetko bude fajn 😵 a nie som koza !!!! 😀

mexx
16. máj 2009

No gutten Moooorgen sa tu praje, a hned sa aj odchadza do viru sobotnajsich uletov. 😎

bubba
autor
16. máj 2009

ahojte aj my odchadzame po nakupov vrazat dalsie ohromne prachy do dietata!! 😀

bubba
autor
16. máj 2009

mexx no tak preto si mi minule nadavala ze som stara!!! 😀 to som fakt netusila ze ty taka zaba mlada 😀 😀

gween
16. máj 2009

jenna sorry, ale som písala , že si KOZENKA a nie KOZA 😀 😀 😀 A ďakujem za pozitívnu energiu. ešte asi nedorazila do SA, lebo sa učím na terase, vlastn 😵 e len čumím do blba a nič sa v mojej sprostej hlavičke neuchytí.

Mexx- veď si blízko, dobehni prosím ťa aj k nám , keď už si taká naštartovaná. Potrebujem upratať a ožehliť. 😵

leishmania
16. máj 2009

dobre ranko...tak som to docitala, tie vase kecy...k tym kniham sa nebudem vyjadrovat, poslednych 5 rokov citam len ucebnice 😀

a vitam novych clenov...

gween z coho ta cakaju skusky?

a to ako jenna a gween ste spolu telefonovali??? dobre chapem?

bubba co idete kupovat malej?

gween
16. máj 2009

Leish- momentálne študujem ošetrovateľstvo a 1.6 mám štátnice. S jennou sme telefonovali spolu, keď som bola v nemocnici. A ty čo študuješ, keď posledných 5 rokov čítaš len učebnice? 🙂

loskiferos
16. máj 2009

Čaute všetci, bola to fuška, ale už som tu 😀
Bubbka, krásna charakteristika ujca Kifiho 😀 😀 😀
Gweenka - posielam ti kúsek mojej energie - veľa nemôžem lebo ju dneska budem ešte potrebovať 😉

jenna7082
16. máj 2009

hej? a naco 😵

gweenka - mééééééé 😵

loskiferos
16. máj 2009

Čo načo? Šak som na Turej - tu sa bude piťťťť 😀

jenna7082
16. máj 2009

čo inšie sa na turej vie robiť, všakže 😀

ale ja tu nie som , ja varím !!!!

leishmania
16. máj 2009

ja studujem medicinu, a to uz mas poslednu statnicu? ci kolko ich vy mate a z coho?

ani ja tu inak nie som, ja sa ucim 😀

tripplebi
16. máj 2009

dobré rááánko všetkým 😀 😀 😀 ja si aj tak nepamätám kto je kto. asi si ten bubbin výtvor vytlačím a zavesím k monitoru 😀 😀 😀

bubba
autor
16. máj 2009

chichichiiiii tripp jasne kludne si to vytlac a nalep a posli prosimta aj ostatnym,hlavne leish aby na nas nezabudla 😀 😀
gween ja ti neposielam ziadne energie 😀 😀 ja som sebec necham si len pre seba 😀 😀 a aby ste vedeli,aj ja som raz volala s gween 😀 😀 😀 preto viem aky ma bohovsky prizvuk 😝 😝 😝
a inak ja nie som tu tiez prave sme sa vratili z obchodu sme malej kupili novy koberec do izby(zeleny s postavickami)a farby na stenu filaovu a ruzovu 😅 😅 😅áááááááále nech cica ma radost (ja ruzovu nenavidim muz ma prehovoril) 😀 😀 😀

jenna7082
16. máj 2009

ruzova je uzasna 😵 ja mam vsetky steny okrem kuchyne do ruzova (rozne odtiene) a aj koberec , aj periny kukam...skratka a dobre - think pink 😵

tripplebi
16. máj 2009

tak, aby ste vedeli, ja som tu. ja sa neflákam, neučím a tak podobne. 😀

bubba
autor
16. máj 2009

tripp a co robis ak sa smiem spytat??ozaj zabudla som na chovatelsku vasen nasej tripp a to macky 😵 😵

a ja uz musim chtiac nechtiac ist 😅 😅 😅 ch jaaaaaaaaaaj

jenna7082
16. máj 2009

na mačky som alergická 😅 neviem preco, sak to su take milé stvorenia 😅 ale doma by som to nechcela, vlastne ziadne zviera, ani rybičky 😀 ja nemam k tomu vztah, myslim, piplat to, starat sa o to....mozno ked budem stara babka a decka vyletia z hniezda a uz ma ziadny héérec nebude chcet (teraz ma chcu vsetci 😀 ) tak si zriadim hospodarstvo, no vidim to na sliepky, tie posobia nenarocne 😵

jenna7082
16. máj 2009

tripp a ani nevaris??? z coho zijete, z lasky? 😵

tripplebi
16. máj 2009

fuj, sliepky. tie neznášam. strýko ich mal, a to v kuse len behalo po dvore a sra...o. potom človek nemohol bosý behať po tráve. 😀

gween
16. máj 2009

Ani ja som tu neni, aj ja sa učím! 🙂 Leish- posledné mgr. štátnice z ošetroveteľstva a z manažmentu. A potom by som si rada spravila doktorát. Júúúj, teraz ma Bubba, Jenna a Kifi sfuknu ako sirotu- že mám oddychovať a nerozmýšlať nad hovadinami.

Kifi- dnes idete s Jennou na tú kofolu ? 😵

tripplebi
16. máj 2009

no bubba, to je neospravedlniteľné, zabudnúť na moje zverstvo. 😀

jenna, si to vystihla, ja žijem z lásky. 😀 a z toho, čo navarí moja drahá polovička. 🙂 dnes totiž varí on.

tripplebi
16. máj 2009

no a čo robím? pozerali sme na ZDF takú súťaž vo varení. niektoré jedlá boli celkom zaujímavé. teraz sa chystáme na návštevu k známym a potom ideme vybehať nášho psa. no a popri tom stále sledujem, kedy sa už konečne rozhodne tá naša mačka porodiť. 😀

tripplebi
16. máj 2009

gween, len sa pekne uč. žiaden oddych. oddychovať budeš, ked budeš mať ten doktorát 😀

jenna7082
16. máj 2009

gween je ale nespratná workoholička !!! potom ma stresy a potom skonči v nemocnici !!! vsetko treba s mierou, drahá !
no, ehm, na kofolu.... chi chi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tripp sliepky budu len v kurine, na dvor si ich veru nepustim ... bys mi inac mohla jednu z tych cháájd darovat, sak naco tebe su tri 😀