Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

jenna7082
19. máj 2009

😝 😝 😝 koza

jenna7082
19. máj 2009

inac aj u nas bola burka ale mala som ju hlboko v alexandrii, odkvecla som jak gaca

kifi , hruskovica je dobra, kostovala som 😵

bubba
autor
19. máj 2009

kifi a ja som bola pritom ked ju kostovala 😀 😀 😀 😀 😀

jenna7082
19. máj 2009

frflala mi do toho

loskiferos
19. máj 2009

No a ja som bol kde? Vy si koštujete bezo mňa? 😝
Kvalita je kvalita 😀 😀 😀
Bubba, ty si včera nejako dlho kvákala, čo sa ti prihodilo? 😀

jenna7082
19. máj 2009

v pondelok jej nejdu seriály 😅

jenna7082
19. máj 2009

ja nist, len aby sme neboli moc pozadu 😀 hrozne by som spala. dovie preco... 😵

bubba
autor
19. máj 2009

no caute vidiim ze mate zmapovanu celu moju zivotnu situaciu 😀 😀 😀 ale tento vikend nedojde manzel domov tak tu budem nasackovana nonstop cez vikend 😀 😀

bubba
autor
19. máj 2009

a náhodou kedysi sme takto kazdy den kecavali len nejako uz to moc cloveka vycerpava.... 😀

gween
19. máj 2009

Ale zato dnes bude nastúpená pri telke už o 20,00. 😀 😀 😀 Bubba Ďakujem za link, zasa som trošku mimo. Volala som do nemocnice, prišli mi aj nejaké genetické výsledky , ktoré nie sú úplne OK. A na kontrolu som objednaná až 22.6. A do riti aj s týmito štátnicami!!!!! 😠

bubba
autor
19. máj 2009

gween to si musime zavolat co zasa ondeju na teba....a co to znamena ze geneticke nie su okey..som myslela ze sa to robieva tehotnym ...ci to aj normalne?a v com ta genetika nie je az tak okey?
neboj prezijes to s tymi statnicami a ked nie tak cert ho ber zivot je dlhy.....mojej sesterky muz studoval 10 rokov zubarcinu 😀 😀 😀 normalne sa studuje 5 rokov nie? 😀 😀

bubba
autor
19. máj 2009

a ano ano dnes budem nastupena pri telke ale az o 20-15 ...co neviete ze nase uzasne reklamy byvaju dovtedy a niekedy aj dlhsie?minule sme s manzelom cakali na film co mal zacat o 20-00 do 20-25 😅 😅 😅

bubba
autor
19. máj 2009

sme onďáli uz nasrdeni obaja a ked to zacalo tak o 20-40 uz dali reklamu 😀 😀 😀 😀 tak sme to od zlosti vypli a pustili ten film na ktory sme cakali na dvdcku 😀 😀 😀 😀

jenna7082
19. máj 2009

to ste enmohli hnedkaj? 😅

bubba
autor
19. máj 2009

nie nemohli.z dvd to nie e taky impresivny zazitok 😀 😀 😀 😀 ako s 15 reklamami pocas ktorych stihneme aj.....no sak vies 😀 😀

jenna7082
19. máj 2009

ja tááááák 😀 😀 😀 ked ja také zbytočnosti ako chlap doma nemam tak neviem 😀 😀 😀

bubba
autor
19. máj 2009

kifi ma len vyuziva cely cas somnou kecal,ale ked mu v robote padla....tak padol aj on 😀 😀 😀 zavrel lapík a hajde domov za zenou 😀 😀 😀

jenna7082
19. máj 2009

co ste zas koho ohovarali hadam nie mna 😀

tripplebi
19. máj 2009

a čo bude dnes o ôsmej?

tripplebi
19. máj 2009

ja som film z DVD nevidela dobrého pol roka. už pomaly rozmýšľam, že zlikvidujem svoju zbierku filmov, keď to aj tak nepozerám 🙂 len mi na to prach sadá

loskiferos
19. máj 2009

Hej - ja som tu ano!? 😀

bubba
autor
19. máj 2009

tááááááá a ty co tu chces!uz aj na zenu!!! 😀

gween
19. máj 2009

Nechajte Kifiho, nech sa odreaguje! 😵 Prečo ho posielate za ženou, však je pri nej. 😉
Jenna, chcem počúvať Dochona! Chcem nostalgiu! 😒 Už mi začína harašiť z tých debilných otázok. 🙂

bubba
autor
19. máj 2009

ja ti dam duchona 😀 😀 😀 😀

bubba
autor
19. máj 2009

u akych otazok,ja som sa ta nic nepytala 😀 😀 😀 😀 😅 😝

jenna7082
19. máj 2009

V dolinááááááááách ... kvitne kvet ktorý lásku nám dááááva 😵

gween
20. máj 2009

Ďakuje Jenna! Trošku som si to inak predstavovala, že pustíš mi ho cez skype ... ale aj takto to bolo super. 😵
Inak dobré ránko všetkým! Čo je s mexx? Šak tá tu nebola už xy dní! Či len ja som ju nevidela? 🙄
leish- ako pokračuje v učení? Určite sa drviš od rána do večera. Ja som si včera pozerala nezrelého novorodenca.....a myslela som na teba! 😵 😵 😵
Trip- ja nepozerám ani telku a ani DVD. Niekedy mám chuť si niečo pozrieť, ale po náročnom dni sa usalaším pekne v posteli, pripravím sa na film.....a po reklame sa už nevrátim. 🙂
Bubba- ani sa ma nič nepýtaj! Stačí , keď ma bude mordovať komisia! 😀 😀 😀

loskiferos
20. máj 2009

Dobré ráno tátošky 😀 😀 😀
Bubba, ty čo myslíš, že som vylezený na gazdinej 24 hodín denne? 😉
Gweenka, vieš aká muzika je dobrá na relax a odreagovanie? Napalm Death alebo Sepultura. 😀 To si pusti a zabudneš aj na chorobu aj na skúšky. Najprv nárast adrenalínu a potom sa dostaneš do hladiny alfa - no proste paráááááda 😀 😀 😀

jenna7082
20. máj 2009

gweenka šak ta na skype ani nemam 😅

https://www.youtube.com/watch?v=5bPfqfUyoA4

tak aspon takto , nech sa páááči 😵

bubba
autor
20. máj 2009

kiferos,ty brdo ja som sepulturu pocuvala ked som mala asi 15 rokov 😀 😀 😀 😀 to este fici?