Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
22. máj 2009

a vari nie????sak konzumacia darov a plodov sa vola v prenesenom vyzname "chlastanie" 😀 😀 😀 😀

jenna7082
22. máj 2009

chlastá sa všade 😅 sme slováci nééé 😀 😀 😀

tripplebi
22. máj 2009

všade nie. ja napríklad nechlastám. 😉

jenna7082
22. máj 2009

šak ani ja 😀

jenna7082
22. máj 2009

to kifi 😀 😀 😀

bubba
autor
22. máj 2009

no teraz dojde kifi a napise ze nechalsta on ze to ja 😅 😅 😅

jenna7082
22. máj 2009

ty to potom mozes este furt napisat na gween 😀

bubba
autor
22. máj 2009

jezinku diky za napad...jasne gween chlasce najviac ta si uz aj pecienku poslala....do vecnych lovist 😅

jenna7082
22. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀

leishmania
22. máj 2009

ja vypijem za rok asi 4 piva, a 7 poharov vina....takze asi am nikdy neprijmete do klubu 😀

gween
22. máj 2009

Ďakujem Bubba! Je to povzbudivé! Nemohla by si sem napísať všetky moje diagnózy a vycapiť do albumu moju zdravotnú dokumentáciu? Inak máš pravdu- chlastala som, chlascem a chlastať budem! 😖

loskiferos
22. máj 2009

Gweenka, nič si z nej nerob, dnes má svoj deň 😀
A ja to nebudem tajiť - jasné, že nechlastám - ja len občas konzumujem 😀 😀 😀

bubba
autor
22. máj 2009

prepac gween dnes sa ospravedlnujem vsetkym ze vobec zijem 🙄

bubba
autor
22. máj 2009

GENERAČNÍ VÝVOJ ŽENY
Žena stará 18 až 21 let je jako Afrika nebo Austrálie. Je napůl objevená, divoká, a přirozeně krásná i se svou džunglí v úrodných deltách.
Ve věku 21 až 30 let je žena jako Amerika nebo Japonsko. Zcela odkrytá, velmi dobře vyvinutá a otevřená obchodu zejména s komoditami jako jsou peníze a auta.
Mezi 30. a 40. rokem je žena jako Indie nebo Španělsko.Velmi žhavá, uvolněná a vědomá si své vlastní krásy.
Mezi roky 40 a 45 je žena jako Francie nebo Argentina. Válkami snad byla napůl zničena, ale pořád ještě může poskytnout vřelá a žádoucí místa k návštěvě.
Žena stará 45 až 50 let je jako Jugoslávie nebo Irák. Prožila si své válečné útrapy a teď splácí minulé chyby. Masivní přestavba je bezpodmínečně nutná.
Ve věku mezi 50. a 60. rokem připomíná žena Kanadu nebo Rusko. Velmi rozlehlá, tichá a s nekonečnými hranicemi. Přes to všechno její ledové klima nechává chladným každého muže.
Mezi 60 a 70 lety života je žena jako Anglie nebo Mongolsko. Má slavnou minulost, ale žádné vyhlídky na podobnou budoucnost.
Po 70.roce už žena připomíná Albánii nebo Afghánistán. Každý ví, kde leží, ale nikomu se tam nechce.

GENERAČNÍ VÝVOJ MUŽE
Muž starý 14 až 70 let je jako Kuba - pořád ovládaný jedním čurákem.

jenna7082
22. máj 2009

este pol roka budem Amerika alebo Japonsko 😀

tripplebi
22. máj 2009

tak ja už som Španielsko 😀

tripplebi
23. máj 2009

pozerám, že dnes tu nik nie je. všetci si asi vychutnávate slniečko niekde vonku 🙂 dobre robíte 😀

loskiferos
23. máj 2009

Mňa len mrzí, že som ako Kuba 😀 😀 😀 😀

bubba
autor
23. máj 2009

netrep 😀 😀

erikasadek
23. máj 2009

ahojte bubba ahoj tak ako? my sme sa prave vratili s disneylandu skor sa domlazili domov len pato mu tu skace od radosti ze chce ist aj zajtra a ty co nove?

bubba
autor
23. máj 2009

ahoj erika,no aj my sme dosli z dysneylandu boli sme u babky robit poriadky na zahrade a bolo tam kopec zaujimavych postaviciek ako starky,starka,ujo....no malu som hadam cely den nevidela a mam z toho vyborny pocit 😀 😀 ani nechcela ist domov 😀

bubba
autor
23. máj 2009

a inac keby ste ma hladali tak já jdu kukať tv 😀

tripplebi
23. máj 2009

a čo dobrého kukáš v TV?

tripplebi
23. máj 2009

ľudia, ja si idem založiť vlastnú cirkev. vymyslím si nejakú báchorku, presvedčím pár ľudí a peniažky sa pohrnúúúúú

tripplebi
23. máj 2009

sakra, zmazali dobrú tému 😠

gween
24. máj 2009

Tripp, pripájam sa k tebe, ale peniaze pôjdu 50:50. 😀 😀 😀 Akú tému zmazali? 😒

bubba
autor
24. máj 2009

no?aku??aha uz som to nasla,scientologia...a o com sa tam pisalo?

erikasadek
24. máj 2009

ahojte bubba moja ja by som moja vymenila cely disneyland 100 krat za babku dedka a vikendy tak ake mas napriklad ty ver mu moja co sa tyka tych siekt no comennt tu maju strasnu povest uz roky hroza

tripplebi
24. máj 2009

hej, zmazali tému scientológia a nechápem prečo. nebolo tam nič také. práve naopak, písala tam dievčina, čo ich obhajovala a zúčastnila sa aj na tých ich seminároch. som sa tešila, že sa zas podozvedám nové veci. o SJ sa už asi nič nové nedozviem.

tripplebi
24. máj 2009

gween, dobre, ideme na to. základ je vymyslieť si nejakého nepriateľa, aby sme ním mohli strašiť ľudí. ako je Satan, mimozemšťania, duchovia vycucávajúci energiu a život. jeeeej, to posledné sa mi celkom pozdáva. 😀