Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

bubba
autor
28. máj 2009

a co sak dajte lepsiu vy skodoradostnici 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

bubba
autor
28. máj 2009

o vajcách mám aj ja nieco na srdci 😀 😀 😀 ale nemozem povedat 😀 😀

loskiferos
28. máj 2009

Povedz. Jáj, vlastne nie!!!!! 😉 😀

mexx
28. máj 2009

Bubba, ale sak povedz. Kifko zatim zavre oci. 😀

bubba
autor
28. máj 2009

no.......zeeeeee..............bojujem so sebouuuuuuuuuuu......noooo ...tak dobre...ze kifi nejake ma 😀

loskiferos
28. máj 2009

Tichóóó. 😀

tripplebi
28. máj 2009

no je na čase zmeniť tému 😀 😀 😀

erikasadek
28. máj 2009

ahojte tak ja vam ju ukoncim ja zboznujem surivy zltok dokinca surove maso mi nerobi ziaden problem tatarak mnam..... itazka zvyku a chute.....

bubba
autor
28. máj 2009

fuj erika prestan 😀 😀 😀 😀 si nechutna...akoze este stak medium done zjem .ale surovy 😅 😅 😅 sak to je hrozne 😀

bubba
autor
28. máj 2009

ja ked aj robm masovu plnku to by sa malo vyskusat ci je to dobre dochutene..ja???nehroziiiiiiiiiiii davam tak aby to bolo dobre bez ochutnavania za surova 😀 😀 😀

bubba
autor
28. máj 2009

tripp co??sak to aj tak secci vedia co budeme robit tajnosti?? 😀 😀 😀 ale je tu este nieco ..............ale sak nic 😀 😀

tripplebi
28. máj 2009

tak surové mäso nikdy "zelený smajlo"

erikasadek
28. máj 2009

bubba ja viem ze som nehutna ale ja uz od detstva som kvarila surove maso bez nasledkov podotykam nukdy mi nic ebolo zbiznujem chut surovej kuracej zajacej pecienky ja viem echytne ale uz som raz taka mojmu muzovy sa vzdy vyhrazam ked ma raz nastves tak sa rano zobudis bez stehna 😀 ale kanibal nie som!!!!!!!!!!:: 😉 😉

loskiferos
28. máj 2009

Erika, náhodou si zlatá. Ty budeš potomok Hunov, tí si pod sedlá dávali surové mäso, celý deň sa preháňali na tých svojich poníkoch a potom si to večer dali ako úžasnú pochúťku 😀 Fuj, tie konské chlpy by mi vadili, ale inak pohoda. Aj ja ked varím guláš abo čo, tak surové mäsko šup do huby 😀 😀 😀

mexx
28. máj 2009

Ja teda surove maso ozaj nechcem. 😝 Ale zatial som este neskusala sushi, tak sa budem musiet s tymi surovostami prekonat, a okusim. Ak bude hnus, tak potom uz ozaj ziadne... 😅

tripplebi
28. máj 2009

sushi som ešte nejedla a ani po tom netúžím. bola som raz v jedej sushi reštike, ale dala som si tam klasika arabský chliem s masíčkom. ešteže tam nemali len čisto sushi veci. 😀

erikasadek
28. máj 2009

neviem pokom som ale co uz so mnou ... Sushi je zdrave a suoer aby ste vedeli prave tu najvuac je in sushi teda ja hovirim za pariz fr..

jenna7082
28. máj 2009

taký dobrý tatarák nemoze byt nikdy zlý 😅 mnaaaaam

bubba
autor
28. máj 2009

mne sahnusi zozrat suroveho slimaka,ciuz rybu alebo susi alebo co..a ked vidim v telke ako zeru tych cervov este sa zvyjajucich...brrrr....ked si predstavim ze presne takmi som krmila kedysi moju agamu 😅 😅 😅 a najnovsie co ludia s najvacsim potesenim jedia svaby 😀 😀 😀 😀 tak to uz iny luxus...a nemozem ani morske priserky tie mi nechutia ani tepelne upravene ani v salate ani nijako.. 😝
fuj maso do gulasa sup do ust??aku ma chut surove maso???da sa to pozut? 😅

leishmania
28. máj 2009

akoze steaky mam rada, take medium az well done...a sushi tiez lubim, ved nemusite jest s rybami dajte si zeleninove sushi to by vam chutilo...z morskych priser len chobotnice konzervovane a musle konzervovane..

loskiferos
28. máj 2009

Požuť sa dá - ked je osolené, hm, lahodááááá. 😀

leishmania
28. máj 2009

erika " chut surovej kuracej zajacej pecienky" ??? to je aka kuracia ci zajacia ci obe pecenieky??? inak z tohoto mi ostalo dost zle 😀 😀 😀 pecienka je sama krv k tomu este ked si predtavim jest tie sinusy krvave...staci mi ked som si po pitvach uvedomovala ze jem svalove vlakna ked som maso jedla, ale pecen to by som uz fakt nezvladla :D

bubba
autor
28. máj 2009

fuj vy ste normalne uchylaci 😀 😀 😀 😀 😀 kifi a ako to chuti ked je to surove a osolene?ma to taku tu nasladlu chut alebo ako??

bubba
autor
28. máj 2009

myslis ze uz je koniec???

bubba
autor
28. máj 2009

vyskusaj ci sa to podari

bubba
autor
28. máj 2009

pecienky 😅 😅 mne stacilo ked som videla puchor v polievke a uz som ju nejedla 😀 😀

bubba
autor
28. máj 2009

a uz prvaaaaaa???

bubba
autor
28. máj 2009

prvaaaaaaa??? 😅

bubba
autor
28. máj 2009

nieeeeeeeee?

bubba
autor
28. máj 2009

ááááááááááno