Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

centik
11. jún 2009

😵 hi 😵

bubba
autor
11. jún 2009

no neviem ale ja uz mam rok slovensky 😀 😀 😀

centik
11. jún 2009

no nevadi naucim sa aj mesiace he

bubba
autor
11. jún 2009

jenna viem si domysliet ale chcela som aby mi to ona povedala aby som sa jej mohla zasmiat 😀 😀 😀 😀

centik
11. jún 2009

bubba a uz si sa zasmiala? 😀

bubba
autor
11. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
autor
11. jún 2009

samozrejme 😀

erikasadek
11. jún 2009

nevadi. mozes aj do egypta , ale je tam teraz , cez 45°C muz je s juhu.. 😀

ale neboj mozes aj tam.. 😉

prepac nebola som tu , prdnedavnom som sa vratilla cely den som stravila vonku, lietacky a este vecer ku anesteziologovi, s joshom, cz cely pariz no zapcha ako oci..

tak co prides?

PS nehnevam sanemam preco, mna stve len ked slovaci nadavaju na vlastnu krajinu.. 😉

bubba
autor
11. jún 2009

jóój erika tak to aby som o svojom nazore na slovensko ani nezacinala co?? 😀 😀 😀 ja ci pridem?no pridem ale nie tento rok 😀 😀 😀 😀

tripplebi
11. jún 2009

tak počkať, počkať. tu sa balia kufre a ja u toho nie som? aj ja chcem do Paríža. milujem Paríž. Paríž je pre mňa najkrajšie mesto na svete. kedy letíme? 😀

tripplebi
11. jún 2009

aj keď Egypt tiež nem zlý, ale to poďme až v zime. predsa len 45 stupňov je kapánek moc.

tripplebi
11. jún 2009

centík, tvoje dieťa má najperfektnejšie meno na svete. fakt chválim. 🙂

centik
11. jún 2009

Tripp dik, zmenila som ho den pred porodom, inak mala byt Nina 😀

jenna7082
11. jún 2009

to znamena ze tripplebi sa vola vlastne bibiana? 😀

ci to zas uz prehanam s domyslavostou mojou blondatou? 😀 😀

jenna7082
11. jún 2009

a v zime do egypta idem.

tedy keby to niekoh zaujimalo 😀

bubba
autor
12. jún 2009

caute ludia 😀 😀 😀 😀 modlite sa za nas aby neprsalo dnes mame velky den s malou ideme sa zabavat 😀 😀 😀

erikasadek
12. jún 2009

AHOJTE bubba tak drzim palce tu prsalo viac ako tyzden... tak si to pre zmenu as uzijete vy. prsalo a bolo len 16 °C....;;

co s atyka na slovensko , jasne kazda krajina ma chyby.. ale , vies ako to myslim.. ze su slovaci co sa hanbi aodkial pochadzaju.. a doslova robia zo seba chudatka a podobne.. a nadvaju..

ja som nazoru, ze mame byt naco hrdy, aj ked mala krajina, ale mame byt.. a chyby , kde nie su.... 😉

jasne, podte za monou do pariza a do egypta, kedykolvek moj muz je s juhu, ale rodina je aj v kahire, a alexandrii... 😉

inak pre niektorych, mozno by som len mala doplnit , moj muz je egyptan, ale krestan.. 😉

bubba
autor
12. jún 2009

wowo káhira 😀 😀 😀 😀 pockaj idem zrusit dovolenku a prideme 😀

jenna7082
12. jún 2009

zmestim sa ti aspon do kufra? 😀

bubba
autor
12. jún 2009

kufor je plny dinosaurov,kniziek,skladaciek.....hmmm kde by som ta tak dala??? 😀 😀

erikasadek
12. jún 2009

jasne, aj do vaku..

kahira,; chcete vediet pravdu , mne osobne kahira nepacila, este tak alexandria a jej kniznica; ale ked uz tak len , turisticke letoviska.....

potom je super miesto, pre , bohatych egyptanov.. je to take VIP miesto , pri alexandrii.. la mARINA... super , jedno s mala miesta na ktore vo velmi dobrom spominam.. 😉

ono baby , ono je ine ked zostavate , v 4 hviezdickovych hoteloch a podobne... a vsetko je OK, ale ked idete do , takych casti , kde obrovske chrobaky chodia, aj vo sprche tak to sui zazitky s ktorych ma mrazi do teraz....
to som zazila v kahire... vo vlaku , ked sme isli s kahiri, az do asiuotu, rodneho mesta mojho muza.. blizko aswanu...
sme boli v prvej triede, ale pod nohami , plno svabov ktopre len chodili. 7 hodin, strpnutych noch... 😠

ja som za dobrodruzstvo ale nie , svaby a iny velky hnusny hmyz..

tripplebi
12. jún 2009

jenny, dobre si si domyslela 😀

tripplebi
12. jún 2009

fuj šváby a chrobáky. to by som nechcela ažiť, hlavne nie v sprche. mne sa v Egypte najviac páčil výlet do Luxoru. milujem prechádzať sa po chráme v Karnaku. a do Káhiry by som išla si pozrieť poriadne Káhirské múzeum.

erika, tvoj muž je kopstký kresťan?

bubba
autor
12. jún 2009

no zbohom erika 😀 😀 😀 😀 sak svaby su pochutka pre sotanku cim hnusnejsie to vyzera,tym prachatsi to zeru...napodobne s cervami co som krmila jastery s nimi tak oni ich zeru surove 😝 😝 😝 chudence zvierata vies si predstavit ze zijes a niekto ta prehryzne napoly???strasne...ja by som svaby ani inu chamrad nechcela nieln v sprche ale ani nikde v mojom okoli a a ni to nechcem vidiet 😀 😀 😀
trii to co je zas aky kopsky krestan? 😅

bubba
autor
12. jún 2009

prváááááááááááááá

bubba
autor
12. jún 2009

prvááááááááááááááááááá

bubba
autor
12. jún 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooo

bubba
autor
12. jún 2009

ha ha lo lo lo 😀

bubba
autor
12. jún 2009

nekonecna stranka

bubba
autor
12. jún 2009

leish zijes???