Metalové fanúšičky. Kto sa sem hlási?

mareklucka
16. júl 2008

Ahojte babuľky!
Viem,že je tu tém o hudbe dostatočne,ale sem tam som objavila názvy kapiel spadajúcich pod tento štýl hudby.Bola by som rada keby sa táto téma "ujala" a my by sme si mohli pokecať o všetkom možnom týkajúceho sa tohto štýlu 😉

Tak kto sa sem hlási?

mareklucka
autor
21. júl 2008
zelvatko
21. júl 2008

tak já se k vám taky přidám.. jezdíme na festival do Vizovic.. moje nej kapela je Helloween, Edgy, Nightwish, Manowar.. a ještě spousta dalších.. bylo by to nadlouho je všechny vyjmenovat!!Dřív jsem tuhle hudbu vůbec neposlouchala.. přivedl mě k tomu přítel, a jsem tomu ráda, protože na koncertech potkáte takových různých lidí, že to snad ani nikde jinde nejde potkat 😵

mareklucka
autor
21. júl 2008

zelvatko vitaj tak vidím,že Ty budeš moj človek! Ja počúvam presne to isté 😀 Aj mňa k tomu priviedol manžel 😀

A čo sa týka tých ľudí to fakt a niektorí su takí podarení 😀

zelvatko
22. júl 2008

😉

já jsem si dřív myslela, že tohle poslouchají jen kluci nebo takové ty pochybné osoby.. Tak těch šest let zpět jsem poslouchala jen Scooter a takový styl..teď to nějak nemůžu ani slyšet..

Letos jsem teda ve Vizovicích nebyla,ale když se tak dívám na ty fotky, tak mě to začíná aj mrzet..asi pozdě co 😅

mareklucka
autor
22. júl 2008

zelvatko ja som ani netušila,že metal má ešte toľko druhov,ja som to brala že to musí byť "divočina" ale v skutočnosti to tak nieje 😀
No je to trošku neskoro,ale čas už bohužiaľ nevrátime späť 😔
Prosím hoď sem link na fotky,aj ja chcem vidieť 😉

zelvatko
22. júl 2008

http://mastersofrock.fotoligr.cz/

tady jsou jedny z nejlepších fotek co jsem zatím viděla.. jinak na rajce.net, když zadáš Masters of rock 08, tak ti vyjede spousta alb, některé podařené, jiné méně podařené..

😉

olus29
22. júl 2008

ahojte, mozem sa pridat? k metalu som sa tak nejak priviedla sama v 12-tich. teraz vsetok cas venujem verunke, ale obcas si nieco pustim. na mastri som tiez bola, 3-krat, skvely festak. snad mi to do buducna este vyjde 😉 ale iron maiden si 8.8. nenecham ujst, listky mame od vianoc.

zelvatko
22. júl 2008

tak na Maidny.. tak si to pořádně užijte!!! 😉
Já byla v zimě na Helloween ve Zlíně - naprosto výborný koncert!!!Mohli by jezdit častěji.. jejich DVD se záznamem předposledního turné si pouštím velmi často 😝 😀

verulka
22. júl 2008

kocky, mate radi aj tu "divocinu" ako mne ani to nevadi 😅 srdcova kapelka mojho draheho a bracha je death 😉
ten mnich je supeeeer 😀

mareklucka
autor
22. júl 2008

Olus vitaj medzi nami! 😉 Tiež sa pripájam - užite si to! Potom čakám nejaké foto 😉

Zelvatko aj ja som bola vtedy na Helloween a ešte teraz na to nemožem zabudnúť,proste celé to bolo super od scény až po samotné pesničky,to koleso na začiatku bolo tiež super až som mala zimomriavky 😀 trošku viac som čakala z nového albumu ale neva,konečne som ich videla naživo! 😀 A nič v zlom,ale mohli DVD natočiť z Hellish rock-u to sa mi zdalo o niečo lepšie ako to posledné DVD.

Verulka - ten mních no klobúk dole pred ním 😀

mareklucka
autor
22. júl 2008

Zelvatko foto je super,a dokonca aj Korpiklaani tam boli oni sú tiež dobrí 😎

zelvatko
22. júl 2008

Jj, to kolo na začátku bylo super.. akorát se mi tam moc nehodili ti trpaslíci nebo co to bylo, jak je tam pak postřílel.. to bylo takové divné..

divočinu můžu, ale ne všechnu 😀 ....mě se ještě strašně libí System of a down.. ty úplně žeru 😀 😀

mareklucka: jak jsem říkala tyto fotky jsou jedny z nejlepších so jsem viděla!!!Mě se vždycky líbí jak je na fotkách ta atmosféra, ty různé typy lidí..

verulka: ted torchu odbočím.. jsem si všimla, ty máš 4 děti!!!!Tak to klobouk dolů 😉 ..já jsem zatím jen teta na hlídání a aj tak mám s jedním prckem co dělat!!! 😅

helcah
22. júl 2008

Já se též hlásím k této muzice!!!!!

gerena
22. júl 2008

Aj ja sa chcem pridat..............Black Sabbath, Metallica, Hellowen, Judas Priest, Godsmack, Kabat, Tublatanka

verulka
22. júl 2008

kocky, kuk sem..toto ma pobavilo tiez 😀

https://www.youtube.com/watch?v=I9NowOyHrsg
mareklucka
autor
23. júl 2008

Verul 😀 😀 😀

helcah,gerena vitajteee!

zelvatko
23. júl 2008

jooo, Tublatanka je taky dobrá.. sice jsem nezažila tu jejich největší slávu, ale loni jsme byli na jejich koncertě a vypadali úplně přesně jak na fotkcáh z 80-tých letech 😀

eraserhead
23. júl 2008

Jo Tublatanka, tu mám rád dodnes, akorát že dneska už je ten problém, že kdykoliv si ji někde pustím, každej nadává ať to hned vypnu, včetně lidí, který na ní v 80-tých letech jako malí parchanti ujížděli. A mozná to tehdy v tech 80-tych i byla jejich největší sláva, jak píše zelvatko, ale hlavně tehdy hráli fakt dobrou hudbu, dneska už to není ono. Tehdy to ještě byl metal, dneska už mi to jako metal ani nepřipadá. Fláky jako "Zkúsime to cez vesmír" atd. to byl (a stále je) fakt nářez....

gangulienka
23. júl 2008

gerena Kabat mam snad vsetky CD 😀

eraserhead
23. júl 2008

A tohle už jste četli/y?

Situace: V hradu hlídaném drakem je uvězněná krásná princezna. Tady je příběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti ,coby rytíři.

Metalcore: Metalista přijede na kole, vyvěsí na hrad černorudý prapor, půlhodinovým proslovem přesvědčí draka aby se stal veganem a o princeznu se podělí :D (Sun has gone )

Power metal:
Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal:
Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a vojede ji.

Heavy metal:
Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a vojede princeznu.

Folk metal:
Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalších podivných nástrojů, drak usne (z všeho toho tancování). Pak všichni odjedou.....bez princezny.

Viking metal:
Metalista připluje na lodi, zabije draka svoji velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal:
Metalista přijede, zabije draka, vojede princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal:
Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom vojede princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal:
Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, vojede princeznu a zabije ji. Potom ji znova vojede, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, vojede ještě jednou, spálí mrtvolu a ještě jednou vojede.

Doom metal:
Metalista přijede, spatří jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy pžemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal:
Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové solo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy metalistu.

Glam metal:
Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu metal:
Metalista dorazí v Honde Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.

Redneck metal (Kabát, Alkehol...):
Přijedou, draka ožerou, poblejou a pak jdou pro vidle a kydat hnuj.... :D eh 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂

zelvatko
23. júl 2008

já si tublatanku poslechnu ráda.. a neznám nikoho v mém okolí, komu by to vadilo.. záleží na lidech..
ještě se mi docela líbí Team, ale starý, ten nový - oživlý nic moc!!

Kabáti nejsou špatní, ale nejlepší jsou jejich první CD, ty poslední jsou moc měkké.. mě přijde, že nechcou hrát tak tvrdě.. z posledních CD se mi líbí akorát - Burlaci a Dole v dole... taková Malá dáma je pro mě neposlouchatelná písnička.. ale co si od nich pouštím nejraději je dvoj CD Suma Sumárum.. to je v pohodě.

Harlej.. poslouchá někdo Hárleje.. po odchodu Šafránka jsou snad ještě lepší.. zpěvák má charizma jak sviňa a na pódiu prodá úplně každou písničku....paráda 🙂

olus29
23. júl 2008

tak s tublatankou som este nemala tu cest. nepustam si ju, ale nevadi mi. zato sucasne slovenske kapely, to je jeden ,,skvost" za druhym 😒 no, mozno sa najdu aj vynimky.

gangulienka
23. júl 2008

😀 😀 😀

olus29
23. júl 2008

😀 😀 😀 😎 uz som to niekde citala, super.

mareklucka
autor
23. júl 2008

eraserhead 😀 super 😀 😀 😀

Inak keď sa bavíme o slov.-českej hudbe poznáte Arakain???

olus29
23. júl 2008

poznam. este som ich stihla vidiet nazivo, kym odisiel spevak, brychta ze? mam pocit, ze odkedy som na materskej, vsetko zabudam 😉

eraserhead
23. júl 2008

Já Arakain registroval do druhé desky, pak už mě to přestalo bavit a současněj vůbec neznám. První dvě desky jsou ale naprosto parádní, myslím si, že v té době společně s Master´s Hammer a Root to byly nejlepší české metalové desky. No vlastně ještě první deska Debustrol a Krabathor...

mareklucka
autor
23. júl 2008

Ja poznám len pár piesní,tiež z tých starších ale celkom sa mi pozdávali... Neviem čím to,niektoré kapely sú na začiatku také super,ale potom postupne to začne byť menej zaujímave... Niekotrí sa napravia,ale niektorí upadnú až do zabudnutia...
Ja keď si spomeniem na Gladiator - akú oni hrali na začiatku "divočinu" a teraz... 😖

mareklucka
autor
23. júl 2008

A japoncov ste už počuli hrať metal???

olus29
23. júl 2008

nepocula. ale viem si to predstavit 😀