Metalové fanúšičky. Kto sa sem hlási?

mareklucka
16. júl 2008

Ahojte babuľky!
Viem,že je tu tém o hudbe dostatočne,ale sem tam som objavila názvy kapiel spadajúcich pod tento štýl hudby.Bola by som rada keby sa táto téma "ujala" a my by sme si mohli pokecať o všetkom možnom týkajúceho sa tohto štýlu 😉

Tak kto sa sem hlási?

kay
24. apr 2009

jo tak to fakt souhlasím, je naprosto skvělá.. taky mě to dostalo..viděla jsem je teda jen jednou a ještě to byl velký fesťák, takže to nebylo úplně ono, ale i tak jsem zírala s otevřenou pusou.. 😀

margaretka11
25. apr 2009

Kay, mimochodom ja som netušila, že Anneke naspievala vokály pre Moonspell v piesni, ktorú zahrali aj na koncerte. A ako ju hrali tak zároveň na veľkom plátne za nimi išiel klip a ja pozerám a hovorím si, tá baba vyzerá ako z Gatheringu, aj hlas podobný 😀 . Lenže nakoľko nový Moonspell tak nepoznám tak som nevedela, že je to naozaj ona 😀

majdula
26. apr 2009

Jeee, to je moje mladi, cca 1994-6 a The Gathering Mandylion, Moonspell Irreligious, Tiamat Wildhoney, Paradise Lost (na nich a Tiamatu jsem byla na koncerte), My Dying Bride, taky jsem zrala FNM a Dream Theater (ale to sem nepatri), vyborny album co posloucham doted (chudak miminko) je Clawfinger Use Your Brain, takovy uderny 😉

Jdu si vas docist, to bych necekala ze na konikovi budou i tvrde zeny!

majdula
26. apr 2009

Tak jsem to prolitla a vzpomnela si este na Anathemu, Empyrium, Agalloch... joo to byly casy.

margaretka11
26. apr 2009

Majdula, ale tak dávaš bábu dobrý základ 😉 . A nemysli si, že moji boli chovaní v bavlnke. Dostávali základy Cradle of Filth a vidieť na nich aj teraz, že sú vytrénovaní 😀

kovkov
26. apr 2009

pozrite sa mamicky - "metláčky"....to je super

http://www.douglas.de/douglas/Accessoires/Kids/...

katyl
26. apr 2009

yooooo, yeah!!!!aj ja som bola kedysi metalistka, jak das 😎
ale par rokov som akasi ukludnena, neviem co sa so mnou deje, asi starnem
snad sa to da poriadku po case...vychovam deti a podho opat na koncerty...
aj tak ma zoberite medzi seba??? 😉

margaretka11
26. apr 2009

kovkov super 😉

katyl samozrejme. Však ani ja nie som to, čo som bývala. Už mám teraz pomenené priority. V prvom rade som mamina, ale v srdci ostávam metalistkou. A tiež sa chystám na starobu vymetať koncerty 😀 . Toť teraz som na koncerte videla jedného prešediveného pána, výzorom ako starý rocker a mal so sebou takého asi 12 ročného chalana, zrejme syna 😉 . Dúfam, že niektoré z mojich detí zdedilo lásku k metalu a pojme ma raz za čas na koncert ako pedagogický dozor 😀

katyl
26. apr 2009

margaretka, no moja dcera, bude´mat skoro 12, ale akosi je z nej taky ten stredny prud 😝 , myslimtake tie radiove veci 😝 😝 😝 najtvrdsie co si pusta je Avril Lavigne..z tej nic poriadne nebude.. 😀 😀 😀
uvidime co drobec, minule som mu pustila A pocalypticu...a rozpalkal sa

margaretka11
26. apr 2009

katyl nevzdávaj to a púšťaj mu metal ďalej 😀 , to chce cvik. Ešte nevie, čo je pre neho dobré 😀

verulka
27. apr 2009

baby 😀 ono to ani nie je o tom ,ci behame po koncertoch 😉 ja napr hudbu pocuvam len v aute 😅 ako doma mam hluku tooolko, ze jedine sluchtka by mi pomohli...
ale aspon moje deti su na tom tak, ze ich neokuzli vsetok ten pop humus, ktory sa na nich odvsadial talci 😉 cize maju sirsie spektrum a pochopili, ze hudba moze byt aj taka, kde su pouzite aj naozajstne hudobne nastroje 😀
i ked, okrem metallicy a sepultury sa im tvrdarna nepaci, ficia na lahkych punk-rockovych, resp punkovych veciach...
katyl, u nas zabera horkyze slize, karpina a zona A 😀 este si vypocuje nirvanku.. iked sa nechala stiahnut davom a ma aj shakiru 😀

katyl
27. apr 2009

halo, ale som sa vas zas dnes nahladala, ved tato tema bola az kdesi vzadu 😀 😀 ja som pocuvala v aute, ked som nemala babatko vselico, hlavne take speedy, ale z casu na cas aj klasiku, Helloween, Metallicu, iron Maiden...
Lucie a tak, ale teraz akosi na nic nemam cas a chut, myslela som, ze po yime to prejde, ale ani moc nie, stale som v takom zhone, pri babatku sa nezastavim a ked mam chvilu cas, som rada, ze je ticho.. 😝 😝
verulka, ved hej, ale teraz ked pozeram reklamy na topvar rock fest v NmnV tak slintaaaaam......tam sa asi nedostanem, aj ked to mam za rohom, lebo kojim a furt len kojim 😀 😀
ale s laskou spominam na roky minule, ked sme do rana tancovali v blate na Korn....

gangulienka
12. máj 2009

baby nechystate sa niekto na Marilyna Mansona ?....ja by som sla len musim spracovat manzelika...moc sa mu na taku divocinu nechce 😀

katyl
11. apr 2010

Metalistky haloooo!! Ste tu? 😕
Dlho nikto neprispieval, zeby ste sa stratili? 🙂
Tak ja som bola v poslednej dobe na dvoch skvelych koncertoch, Slobodna Europa a vcera Zona A.
Fakt boli skveli
A chystam sa v lete na Topfest, Megadeth musi byt. 😀 😀 😎 😎
Ak mate nejaky dobry tip na koncert, alebo dobry album, sem s nim!

frola
11. apr 2010

caute baby, vcera som bola po porode prvy krat na koncerte. bolo to super. DEadline. nie je to sice metal ale som rada ze som nasla tuto temu

mishuu
19. nov 2010

Ahojte baby, to je paráda, že som takúto tému objavila na koníkovi 😎

my aj s mojim drahým sme Kabáťáci 😀 Ste tu nejaké fanúšičky Kabátu?

Tento rok sme boli na TOP Feste, kde bolo požehnane dobrých kapiel a budúci rok sa chystáme tiež jednoznačne
a aktuálne - idú Vianoce, Kabát by mal vydať nové CD - netuším či to stihnú...ale chcela by som to kúpiť drahému ak vyjde dovtedy a + chcem ho budúci rok prekvapiť a zohnať dobré lístky na Kabát (ak bude turné) niekam pod pódium, no to som sakra zvedavá, či to dokážem zohnať...?!!

ciernavila
28. mar 2011

Ahojte, este funguje tato tema? Dufam ze sem niekto chodi, rada by som sa pridala 🙂

zuzuzuzka
17. okt 2012

baby nemate nahodou DVD album Avantasia - The flying opera: Around the world in 20 days??

witchery
8. nov 2012

@ciernavila Kde vsade na seba nenarazime... 😀

tomaas
15. okt 2019

@mareklucka ahoj s maličkým oneskorením 10 rokov by som sa rád prihlásil a prebudil niečo krásne, tvrdé a pritom melodické.... pridajte sa keď chcete ku mne do skupinky 🙂