Metalové fanúšičky. Kto sa sem hlási?

mareklucka
16. júl 2008

Ahojte babuľky!
Viem,že je tu tém o hudbe dostatočne,ale sem tam som objavila názvy kapiel spadajúcich pod tento štýl hudby.Bola by som rada keby sa táto téma "ujala" a my by sme si mohli pokecať o všetkom možnom týkajúceho sa tohto štýlu 😉

Tak kto sa sem hlási?

eraserhead
25. júl 2008

I když ta první má taky něco do sebe 😀

gerena
25. júl 2008

eraserhead a nebude nam v Svedsku trosku zima?

eraserhead
25. júl 2008

Co třeba tělesný teplo? 😀

gerena
25. júl 2008

ok ale odskocime si do Finska kuknut Lordov a sem tam na hokej 😉

eraserhead
25. júl 2008

Hokej mě neba, ty půjdeš na hokej, já s black metalistama podpalovat kostely 😀 , i když tohle jelo spíše v norsku....

devlin
25. júl 2008

eraserhead, tak toto ma pobavilo 😀 😀 😀 moj snubenec je black metalista 😀 😎 a chystame sa do Norska 😀 😀 Teraz zacinam tusit, kvoli comu 😀 😀

devlin
25. júl 2008

nuz, tak sa pridam aj ja, nie som sice uplna metlacka, ale pri drahom sa na mna za tie roky nieco uz nalepilo 😉 Ja mam do cinenia (cez draheho) s ovela tvrdsou hudbou, ako tu spominate, takze neviem, ci tu najdem niekoho, kto tu pozna take veci....Bola som na koncerte Gorgoroth a Dissection. Dissection mam rada...Poznate? Gorgoroth boli na mna silne kafe 😅 😎

gerena
25. júl 2008

devlin tak potom nam zakyvaj z vecernych sprav...............

gerena
25. júl 2008

som mala frajera ktory pocuval Dissection, tak 20minut to zvladam ale Gorgoroth......suhlasim satanistov nemusim

devlin
25. júl 2008

gerena, ok, zakyvam 😀
na Gorgoroth-e bola strasna atmosfera pre mna...brrrr...Ten spevak, no des...Ale Dissection su tiez 😉 Asi vsetky black metalove skupiny su, ak sa nemylim...az na tie krestanske kapely, ktore hraju "ten" styl ale texty su o inom, jasne 😀

gerena
25. júl 2008

ano, ale zdaju sa mi jemnejsi, mozno zato ze som to castejsie pocula..........vlastne je to asi blbost
ich spevak sa strelil do hlavy, aspon si myslim

eraserhead
25. júl 2008

davlin: tak pak dej do alba fotky 😀

gerena
25. júl 2008

a ty tam mozes pridat svoje 😀 😀 😀 mozno vymaknete spolocny kostol.........a potom na pivo

gerena
25. júl 2008

panecku, kde ste vsetci???????????,depesacky nas dobiehaju........ ☹ ☹

margaretka11
25. júl 2008

ahojte, už som späť z dofče, len pre informáciu. Som rada, že sa to tu tak pekne rozbehlo, nestíham čítať. Ale ja mám blackmetal rada, až moc 😉

verulka
25. júl 2008

no teeda, tak to cumim, aki hudobni fajnsmekri sa pohybuju na MK 😀
margaretka, a bolo dobre?

margaretka11
25. júl 2008

Verulka akurát som si pozerala tvoje fotky. Krásne deti máš 😵 . Na chate bolo fajn, len to počasie nám nejak neprialo, ale nevadí, oddýchli sme si aj tak, bola to príjemná zmena. 🙂

devlin
26. júl 2008

Ahojte 🙂
Nebojte sa, keby nieco, dam vam vediet 😉 😀
margaretka, to fakt? 🙂 super. a co pocuvas? vidim, ze byvas v BB, chodim tam do skoly 😉
inak aj my sme boli na dovci, drahy ma hudobny abstak 😎 tak teraz som u neho a na plne pecky mame pusteny metal 😀
verulka, Ty si fakt coolova metalova mama 4 deti 🙂 to je super 😎

a gerena, ano, Notveidt si to nechal prejst hlavou.... ☹ skoda ho

margaretka11
26. júl 2008

no jo devlin, sa nezdám čo? 😀 Mojou srdcovkou je jednoznačne Cradle of Filth a hneď po ňom Dimmu Borgir, to sú také kapely, ktoré počúvam najčastejšie. Len škoda, že teraz nie je času venovať sa tomu viac, takže počúvam hlavne staršie albumy a sem-tam ma švagor informuje, čo je nové a tak. 😝 Ale tak všeobecne mám veľmi rada black 😉 . Zo slovenským mám rada Ethereal Pandemonium 😉 . Ale keď ja ti poznám toľko black kapiel, že mi teraz ani jedna nenapadne 😀 . Rodičovská demencia 😀 😀 😀

eraserhead
26. júl 2008

Jo, já mám black metal taky hodně rád, teda hlavně hudebně, tek zbytek už jde nějak mimo mě he, he. Hodně se mi líbí Cradle of Filth, Carpathian Forrest, Dark Funeral, ale stejně Venom jsou Venom he, he.....

A znáte někoho, kdo v nějaké kapele hraje? Nebo hrajete vy v nějaké, nebo by jste chtěli/y?

A tady máte nějaký ultra brutal death metal band:

https://www.youtube.com/watch?v=PLyTrsk1Ey8
devlin
26. júl 2008

margaretka, to je super 🙂 mam rada takych "uletenych" rodicov 😉 Aj my budeme taki 😝 😝 vsetko zname kapely pre mna 😉

eraserhead, moj drahy s mojim bratom jeden cas zacali rozbiehat nieco, ale nevyslo to...obcas si este zahraju 🙂 Moj snubenec si pise s nejakymi backmetalistami z Norska, dokonca im teraz nieco vybavova cez nejake vydavatelstvo, aby sa to rozhybalo...on je taky medzinarodny totiz 🙂

Nuz a v auguste pride k nam jeho bratranec z Nemecka, ktory hra v death metalovej kapele 😎 Takze nas je ujetych vela 😀 😀

margaretka11
26. júl 2008

No som tu zas na chvíľu, deti už pospali, ešte musíme zbehnúť na nákup 😝 . Teraz večer sme sa s malými vrátili z tuningového zrazu tu u nás, no čo vám budem rozprávať, kopec krásnych áut, všetci (tým myslím teraz našu rodinku) sme boli vo vytržení 😀

Eraserhead no Venom je stará klasika 😉 , naozaj dobrá hudba. No a Cradle to je moje, to ja možem od rána do večera. 😀 Len škoda, že som totálne stratila prehľad v tom, čo je teraz nové na scéne a čo sa naozaj oplatí si vypočuť. Ale snáď to dobehnem, prinajhoršom penzia to istí 😀

Devlin no neviem, či som uletená, ale ak aj áno tak to je dobre, nevadí mi 😉 . Ale zato vy ste už teraz uletená rodinka 😀 . To sa mi páči 😉

Ešte k tomu, či poznám niekoho kto hrá v kapele. Noooo, pokiaľ by išlo o známejšie kapely tak nie, nepoznám nikoho. Ale poznáte to, keď ide o kapelu z vášho mesta tak tam je väčšia pravdepodobnosť, že sa s členmi zoznámite aj osobne. A tam by bolo niekoľko kapiel, kde poznám členov aj osobne a s niektorými som sa poznala aj bližšie. Tu by som spomenula ako príklad skupinu Pyopoesy z BB 😉
Jo a keby som bola talentovaná a chcela byť aj sama v nejakej kapele, tak by som hrala na basgitare a možno sem-tam aj zaspievala 😀 . Ale to iba Keby bolo keby... 😀 😀 😀

verulka
26. júl 2008

margaretka, etheral boli moji kamosi...ale netusim v akej zostave teraz hraju...voladkedy sme spolu popijali pivko a boli sme aj na cundry...ale hudbu ich moc nemusim 🤐 😀

gerena
3. aug 2008

nazdar mladez...........moj sused vymyslel sposob ako ma tyrat.....pocuva od rana do rana na plne pecky techno a hip hop.............
co snim spravim? 😒 😒

verulka
3. aug 2008

gerena, to mam tiez, pod nami taky pubertak si fici na super veciach 😝 ale ja mu to oplacam 😀 ked sa u nas upratuje, tak je hlucno 😀

gerena
4. aug 2008

snazim sa pustat aj ja svoje veci na plno .........az kym zbytok susedov nas neskantri.............takze keby om sa dlho neozyvala viete kde som 😖 😖

verulka
25. sep 2008

ludia, poculi ste tu novu metallicu? co na to hovorite? ja ju hodnotim prevazne super, mnoheskladby su uplne vymakane 😵

gangulienka
25. sep 2008

ako vzdy nesklamali 😵

verulka
25. sep 2008

no mna po tom ich prerode ..reload teda fakt moc nemusim..ale teraz o to prijemnejsie potesili 😀

olianko
25. sep 2008

ahojky
verulka plne s tebou suhlasim co sa tyka gladiatoru
ja mozem metallicu, Guns h Roses, Sepulturu, Biohauard, Panteru a veeeela dalsich 😀