Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

penny13
5. dec 2009

jej, dala som 3000 príspevok 😀 No v našej rodine som už len ja a Gabika, ktoré Michaela úplne milujeme.
Lucka zbožňuje viac Elvisa a katka Mira Šmajdu 🙂 Ale u oboch je na druhom mieste Miško.

mirusch
5. dec 2009

Ahojte, ja som dnes bola zase trochu cinna a konecne som upratala 🙂
Penny, vsak to nevadi, ze fandia inym...a inak Elvis je predsa rodina, to je ok 😀
Na akrete? 😀 Karate myslis?

Arleta, najprv byval v Bahrajne, potom v Dubline, potom v Las Vegas a potom zase v L.A. A neviem ci medzitym este niekde. Ale vtedy som sa o to ani tak nezaujimala, bolo mi smutno z toho, co so sebou robi, z nespravodlivosti voci nemu, tak som radsej vypla pozornost. A my sme boli v Dubline pred 2 a pol roka, ktovie, ci tam este bol ci ako 😕 Boli sme za mojim bratrancom. A viete, kde sa ten bratranec teraz prestahoval (kvoli praci)? Do Bahrajnu 😀 😀 Skoro som odpadla. A keby letenka nebola taka strasidelne draha, tak som tam uz davno vyvalena na plazi. 😝

A co hovorite na tych Simpsonovcov, co som sem dala link?

Uf, ten Bel Air je nadhera. Svetly, nadherny. Neverland bol urobeny dnu z tmaveho dreva, typicky americky, oni maju v domoch vsetko take tmave a nabytok v starom style. Len je otazka, ci ten palac je fakt pre jednu osobu, vsak to je obrovske!

mirusch
5. dec 2009

Lily, dobre linky, hlavne ten posledny!!! 😵 Joj, bol naozaj krasny. 😅 😵 Tu Suzuki reklamu som uz sem davala, ale je to sranda, nie? Ze aj take urobil.
Kuk:

https://www.youtube.com/watch?v=U67qJybKwY0


S Britney:

https://www.youtube.com/watch?v=BAd8mXPnxMc

A tu Michael nakupuje:

https://www.youtube.com/watch?v=pTHA3aD0neY

Hodinu a pol stravil kupovanim videi v detskom oddeleni, Disneyovkami a tak. A kupil aj film The Cure o chlapcovi chorom na AIDS.

arleta
6. dec 2009

Mirusch, pekná je tá pesnička "The Real". Fakt mal krásne piesne aj ako dieťa. Vidím, že poznám len zlomok z jeho tvorby.
Britney oproti Michealovi len fučala do mikrofónu, promenádovala sa tam, a on ako makal... 😵 😵 😵 a ešte aj spievať vládal. Ale fajn vystúpenie dvoch mega hviezd, aj ako sa objali na záver a povedali si I love U...

arleta
6. dec 2009

A kde ste, babule? Asi víkendujete...ja som bola cez víkend usilovaná, poupratovala som, oprala, atd´...Dnes varil manžel, nemôžem mu len krivdiť 🙂

Lussy, vďaka za typ na sťahovanie MP3, celý víkend sťahujem...pesničky... aby bolo jasné
😀 😀 😀 . Od MJ aj iné.

Tak sa teším, až napíšete...

Inak, zajtra máme 5-mesačné výročie založenia témy.
Ja ani neviem, kedy som začala ja prispievať. Na začiatku tu boli úplne iné tváre, tak sme sa vymenili a zostali tu skalné...
Tak gratulujem!!! 😀

arleta
6. dec 2009

Najlhšie pripievajúca je tu asi Dadulik, ak sa mýlim, tak sorry. Ja som sa pridalal 14. júla, to ste tu už všetky fičali, ak sa nemýlim. Kto by to poevadl, že tak dlho vydržíme...Nech sa podaktorí čudujú, že čo tu furt vypisujeme, no nie? 😀

Idem zdobiť ten bytík s dcérkou,

arleta
6. dec 2009

Penny, ešte som zabudla, gratulujem k 3000. príspevku.
A vlsatane sme sa všetky popridávali behom pár dní...

Zdobímee, zdobíme o 106, a už to aj máme.
A rozmýšľam, že už aj stromček vytiahneme, nech majú decká radosť.🙂
Tera máme doma Mikulášsku párty, tak sa odpájam.

mimado
6. dec 2009

Ahojte.
Som tu teraz pomenej, nestiham, hlavne cez vikendy.
VCera sme boli prec, teda az vecer, cez den som jedno okno umyla, navarit, na nakup-mikulasov , pobalit a zaniest... Dnes zas varit, popritom som okna umyvala, este zostava jedno. A potom som sa pustila este do zaclon, dveri- umyvania.... Chytil ma daky rapel, tak to treba vyuzit 😀 😀 😀 😀 .
Ale snazim sa vyuzit ked je muz doma, lebo fakt cez tyzden sa to neda pri detoch.
Malu zas rano teplota chytila, tak ja neciem co to uz ma byt 😖 , tusim sa tych chorob nezbavime 😠 😠 😠 . Tak zas asi nepojde do skolky 😖
Mirka kde je ten link na foto Michaela v maske s Debbie na motorke? Neviem ju najst. Mozno som ju teda videla tu a myslela som ze na Mjjsouce. UZ sa mi to pletie.😝😀😀😀
Kukla som zopar linkov, strasne pomaly mi to nacitava, som na muzvom PC, lebo on sa na domacom PC zase hra HRU 😖 😖 😖 😀 - ach tie nase velke deti.
No idem tusim uz pracka doprala 🙂 ....

mirusch
6. dec 2009

Ahojte. No ja tiez trochu upratujem, periem a tak, dotahujem. Vcera rano ma tiez chytil nejaky rapel a ako som bola este v pyzame, tak som zacala vyhadzovat skrinky v obyvacke a triedit 😅 A konecne som aj povysavala a dlazku umyla, haleluja.
Mikulas v DE nie je az taky brutal popularny ako v SR, teda maju ho, aj darceky, ale v SR to je myslim vo vacsej miere. Ja som drahemu Mikulasa dala, on tento rok zabudol. Ale neva. Uz sa stalo, ze som mu vysvetlovala, aky je Mikulas pre mna dolezity a nakoniec on mi ho dal a ja som zabudla 😅 😝

No, Arleta, to nie je "Real" piesen, ale zostrih skutocneho Michaela, aky bol. Piesen, co tam je sa vola "With a child´s heart" (s detskym srdcom) a uz som sem link davala. Mam ju velmi rada.

Mimado, nemam link na to foto, ja som to len niekde videla ako video, pocas rozhovoru s Debbie, ale nechce sa mi to teraz hladat, som leniva.

Ja sa konecne citim lepsie, asi mala Dr. pravdu a bola to vycerpanost, lebo tie jej divotvorne vitaminy zaberaju. Ved aj musia, chutia hnusne, riadna medicina.

mirusch
6. dec 2009

Chcete vidiet Michaela s rozopnutym zipsom 😀 ? No, ono to nie je az tak dobre vidno, ale o 1:16 min. sa otoci a zapne si ho. Som sa nachechtala.

https://www.youtube.com/watch?v=00ABPiU7JMs
dadulik
7. dec 2009

😀 😀 😀 mirka, tusim sa aj on smial na tom zipse 😀 😀 😀
inak ahojte, ja nic nestiham,mala mi prestala spavat cez obed, tak som v jednom kole 😝

penny13
7. dec 2009

Mimando - máme to podbné. 🙂 Našťastie, mne s manželom zostávajú len okná, výzdobu majú na starosti katka s gabikou a pečenie Lucka. len na ne musím dozerať.

arleta
7. dec 2009

No dobré tie nohavice 😵 . Ináč to bolo live, nie? No super spev!!! A fakt sa parádne hýbal za mlada.
Tak super, Mirusch, že ti je už lepšie.
Juj, k oknám som sa ešte nedostala, snáď cez víkend. 😵
Lucka je šikovná, keď už aj vypeká!!! penny, no dobre to máš doma zorganizované. 😵

dadulik
8. dec 2009

rychlo nas posuniem, lebo sme boli az na 3.strane 😅

dadulka19
8. dec 2009

ahojte babuľky🙂

poradíte mi,prosím vás,kde zoženiem tričko MJ,najlepšie s tou čiernou siluetou zboku s klobúkom na hlave,v tom tanečnom postoji,či ako to nazvať 😀 🙂

mirusch
8. dec 2009

Dadulka, mas IP.

arleta
8. dec 2009

Ma potešilo, že Michal David mal na tričku MJ v nedeľu v Superstar.

No, som rada, že som okná neumyla, zase u nás prší, skoro celý deň tuším.

dadulka19
9. dec 2009

mirusch,veľká vďaka,asi si dám to tričko urobiť.A pri hľadaní obrázkov som našla aj toto,sú tam krásne fotky MJ 🙂

dadulka19
9. dec 2009

pardonček,zabudla som hodiť link,tu je http://www.obrazkyanimace.com/michael-jackson.html

arleta
10. dec 2009

Ahojte, tak nechnie sme na 3. strane...
Dadulka, zaujímavé animácie...

arleta
10. dec 2009

Niečo som našla, je tam nejaký doklad malého Michaela, foto rúšok a zaujímavá karikatúra
http://www.j5secrets.com/home.php

arleta
10. dec 2009

To kreslil sám seba, dobrééé..

mimado
10. dec 2009

Ahojte
Vobec sem nestiham nakukat. Pozeram ze ste aj pisali, ale asi aj vy mate toho dost....
V nedelu som nahodou pozerala superstar-Davida som mala rada , na jeho pesnickach som vyrastala a Discopribeh - ach joj..... Ktore ste vtedy boli pubertacky, ved viete o com je rec 😀 😀 😀 😀 .
Vsetci boli super akurat Chodur-katastrofa, ja vazne nechapem co kto na nom vidi, podla mna uplne tuctovy spevak, ktory nic nedokaze zaspievat, iba tu jeho stalu intonaciu a pomenene pesnicky na svoj sposob. Je to moj nazor, ale z tych co zostali je podla mna najslabsi, dokonca si myslim ze mal minule vypadnut on, nie Beding- ci ako sa pise, ten praveze spieval dobre. Hovorim nieje to o speve, ale o sympatiach... 😖
Penny ty to mas super doma zariadene !!!! Aj tak chcem 😅 .
JA uz mam okna umyte, zaclony oprate, co to upratane, ale ten vazny humbuk zacne okolo 23 😀 . Ono pri detoch dake upratovanie, nema cenu. Myslim pre poriadok, otocim sa a bordel vidim zas 😖 .
Vyzdobu tiez robime 23, alebo 24 😀 😀 😀 NA poslednu chvilu.
Mirka kukala som v casakoch, v pondelok 14.12 ma vyjst DVD z muzikalu Thank You MJ. Jedineho koncertu co nakoniec bol, to asi pre tych co chceli ist, ale zrusili koncert 😠 .
Arleta vazne mal Michal David tricko od MJ? Vobec som si nevsimla 😨 😵

mimado
10. dec 2009

Tu je o tom DVD

DVD Thank You Michael Jackson
10. 12. 2009
Slovensko-český muzikál, ktorý mal jedinú premiéru v Bratislave výjde v pondelok 14.12. ako DVD príloha v denníku Plus jeden Deň, za cenu €1,99

********

Benefično-muzikálna šou Thank You Michael Jackson, ktorú mali možnosť vidieť naživo len diváci v Bratislave, vyjde na DVD.

Ako agentúru SITA informoval Dodo Mikláš z agentúry ACCESS Production, aj takýmto spôsobom chcú organizátori vynahradiť zvyšku Slovenska odvolané vystúpenia.

Snímka s názvom That Was It!, v ktorej vystupujú slovenské hudobné, tanečné a herecké hviezdy ako Dara Rolins, Peter Batthyány, Tina, Tomi, Anita Soul či Marián Labuda, vznikla na dvoch bratislavských predstaveniach. "Je to film o šou, ktorá odolala niekoľkým pokusom o sabotáž, dosiahla uznanie aj kritiku, vyvolala rozruch na ministerstvách a kvôli silnej chrípke ju mohla vidieť len Bratislava," tvrdia producenti.

Na bratislavskom pódiu na Pasienkoch svoje umenie v polovici novembra predviedli aj speváci z gospelového zboru The Gospel Family, detský zbor či tanečná skupina Spin Jara Bekra. Hudobnú réžiu mal vo svojich rukách Anton Popovič.

Na DVD odznejú všetky najväčšie hity Michaela Jacksona v podaní slovenských interpretov. Ako bonus diváci uvidia exkluzívne zábery zo zákulisia, ako sa šou pripravovala, čo prežívali protagonisti v zákulisí počas koncertu a mnoho ďalších záberov. DVD sa na trh dostane 14. decembra.

mirusch
11. dec 2009

Arleta, fiiiha, dobra stranka, len kurnik, neda sa tam dostat a vidiet viac, lebo je to spoplatnene a ja teda za to platit nebudem. Ta karta, to je Michaelova identifikacna karta do Motownu. 😵

Mimado, juj, Discopribeh, na tom som aj ja frcala. Musim kuknut na tu Superstar na internete, este som sa k tomu nedostala...

DVD? No, musim nejako ludi zapojit, nech mi to kupia! Rada by som to mala, lebo mam take podozrenie, ze tam bude vidiet aj mna saskovat 😖 Inak, co mam info, tak to zrusili len docasne, kym neprejde chripkova sezona. No uvidime.

Inak, ja teda okna neumyvam, zaclony neperie, kaslem na to. Tu celu zimu prsi, uz cele 2 tyzdne vkuse, zamracene, to je klasika v tychto koncinach. Naco sa mam snazit. Ale tento vikend vytrepem strom z pivnice a ozdobim, nech mame trochu pekne, ved 23. ideme na dovolenku. A aj napeciem take trvanlivejsie - medovniky a chocolate chip cookies.

dadulik
11. dec 2009

ahojte, fiiha, musim si ist kupit v pondelok to dvd 🙂 dik za info
no ja som uz trocha polavila v predvianocnych pripravach, cely barak upratany, 9 druhov napecenych kolacov, este na 3 sa chystam 😉 tu tiez stale prsi, uz mi to lezie na nervy 😠 mohlo by konecne trosku aj nasnezit pred tymi vianocami 😖

mirusch
11. dec 2009

Dadulik, ty si nejaka aktivna, nezda sa ti? Ked uz teda mas vsetko hotove, tak prid za mnou, mozes sa realizovat u nas 😀
Normalne ma stvete s tymi oknami a zaclonami, som sa kukla na tie nase (mame farebne, tak spina nevidiet) a treba ich oprat. Ach jo. Tak ich budem predsa len musiet... 🙄

dadulik
11. dec 2009

mirka, ale nie som, ja som okna umyla este v oktobri 😉 vcera som kazdotyzdenne poriadky dokoncila 😀 akurat s tym pecenim som sa nejako tento rok "rozsoupla", ale to je urcity relax pre mna, takze tak 😎

mimado
12. dec 2009

Konecne som nasla to foto, kde je v maske na motorke s Debbie 😀 😀 😀 . Nedalo mi to a musela som hladat 😀 a kedze sa teraz k PC dostanem az vecer, trvalo to.

http://www.mjjsource.eu/forum2/viewtopic.php?f=...

Mirka uz su umyte 😀 😀 😀 😝 Mne to ani min. rok nedalo a umyvala som ich v 7/8 mesiaci-na prelome 😝 . Esteze sa nic nestalo. Ale kto by ich umyl? Ale tiez ked som bola tehu s Luckou vykaslala som sa na ne, ale tam bol iny problem-pavuky 😝 , ja sa ich priserne bojim, byvali sme s muzom este v prenajme, v dome a bolo ich tam neurekom , hlavne popod okna, zvonka. V lete som raz tam umyvala okna, ale najskor som ich vystriekala Raidom, aby ta haved odtial vyliezla a az potom som tam sla rukou, samozrejme pavuciny som najskor omietla metlou. Fuj 😠 😠 😠 .... Zazitok 😀 😀 😀

Dadulik ty rada vypekas? Nenapecies aj nam? 😀 .To bol vtip. Ale nieco uz mame a snad stihneme este zbytok, ved kazdy rok pecieme klasiku. Co asi vsade-linecke, rozky vanilkove, zltkove rezy, rum. gulky, suhajdy, uliky.. A uvidime co este. Daky kolac.

mimado
12. dec 2009

Inac u nas uz dnes poletoval sneh, ale malinko, ani nebolo vidno na chodnikoch, ale lietal. Teda nie ze by mi to robilo radost .... 😀 😀 😀 😝