Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

lussy23
2. jan 2010

Mirush - niečo podobn ésa stalo aj mne. Chcela som si natočiť program Supersilvester a dala som zlú kazetu!
Vymmazala som si Partičku, a pesničko zo Superstar z kola M. Jacksona. ☹

mukky
2. jan 2010

ahojte,nepozeráte TA3?ide o michaelovi 😔

mimado
2. jan 2010

Mukky kukala som a zas ma chytil smutok ☹ 😖
Vlastne nic nove, ale celkom pekny zostrih.

mimado
2. jan 2010

No uz som v tom zas 😢
TAk vam hodim aspon link, tento je na konci smutny, az mi zimomriavky behali po tele 😢

https://www.youtube.com/watch?v=ckfIeFHJtew
mukky
3. jan 2010

mima aj mna pochytil smutok po zhliadnuti tvojho linku ☹ ...ale nechcem byt smutná....niekedy tomu nechcem veriť...a najhorsie je aj to ze ze ten clovek ani nevie ze za par mozno sekund zomrie...mozno by sa udobril s priatelmi,rodicmi,surodencami...ospravedlnil sa..alebo vyslovil milujem ťa.odpusť,prepáč..mohol som žiť inak..mohol som milovať..alebo ..žil som nadherný život..nemyslím tym len michaela...ale vsetkych...

tak moje najoblubenejsie,kde sa mi až srdiečko zastavuje.. 😵 😵 dávala som to už vela krát..

https://www.youtube.com/watch?v=EUl4PRwtA3c

a na lepšiu náladu,jedno z oblubených videí mojho synceka 😵

https://www.youtube.com/watch?v=aLEhh_XpJ-0
mirusch
3. jan 2010

Ahojte. No, neviem presne, co to bola za show a nechce sa mi kukat do programu, nejaka som zlenivena po sviatkoch. Ale viem, ze tam boli rozni umelci a MJ s bratmi a aj solovo. Vsak neva. Isto to je na Youtube, ale chcela som to mat v plnej dlzke na kazete. No neva. stavaju sa aj horsie veci.

Chcela som kuknut linky, ale nestiham stahovat tie od Mimado a youtube sa mi v Nemecku neda otvorit 😠 Vcera vecer som si presla podrobne dva casaky, co vysli po MJ smrti a este som na to nemala cas 😅 Este mam asi 4, tak mam co robit. Ale bolo mi tiez potom velmi smutno zase.

Objednala som si vsak vcera asi 10 DVD na internete. A sice MJ Dangerous a History I a aj II - to su jeho clipy. Mam to na videu, ale DVD je predsa len lepsie. Plus nejake romanticke filmy, co si rada pozeram. Tak sa tesim ako zase budem smutit 😀 Ale niekedy to cloveku dobre padne urobit si romanticku chvilku, no nie? Ked uz sme vcera kupili do hostovskej izby novy telkac s DVD - spolu, tak mozem konecne kukat co chcem kedy chcem, lebo ked je manzel doma a ja kukam romantiku, tak ma blbe poznamky, to je potom o nicom. 😝

mirusch
5. jan 2010

Ajajaj, koncime s temou, ci ako? 😨

dadulik
5. jan 2010

ahoj mirka 😅
ja sem z casu na cas kuknem, no nemam co velmi pisat ☹
po zhliadnuti toho videa, kde je v 5 min premietnuty cely jeho zivot, som sa rozplakala 😢 clovek by neveril, ze nas to bude tak dlho drzat, ten neskutocny smutok a zial 😔 a ja si pri tomto vsetkom este vzdy spomeniem aj na brata 😔

mirusch
5. jan 2010

Ja viem Dadulik, je to vsetko smutne. Ja zase kazdy den myslim na svokru. Nejde mi to zatial z hlavy 😔
V tieto dni konecne citam tie casopisy, co som si kupila po jeho smrti - specialne vydania s krasnymi fotkami. Stale sa mi to zda uplne bizarne, ze uz nie je. Ktovie ci niekedy nad tym rozmyslal, co jeho smrt sposobi...

arleta
5. jan 2010

Ahojte, no, pravda, ani ja nemám už ani čo veľmi písať, ale nezabúdam na MJ.

A taká nejaká malá správička, že nehral pieseń s Lenny Kravitzom...to som nevedela...
http://noviny.joj.sk/showbiznis-hudba/5-1-2010/...

arleta
5. jan 2010

a tu je ukážka...

https://www.youtube.com/watch?v=WSmpJnNLLXw


Veľmi fajn pieseń už na prvé počutie, Lenny tam má len vokály...
Kto vie, prečo už neuverejňoval nové piesne? Písali sme tu? Kašľala na to, či kvôli nezhodám s producentami?

arleta
5. jan 2010

Teda túto pieseń produkovalal sony, to chápem, s nimi bol na nože...

arleta
5. jan 2010

Tak ešte raz ja, ako super, že je zajtra voľno...
Zase som si pustila tú vyššie uvedenú pieseň, páči sa mi...
Mirusch, ani ja to neviem, pochopiť, že už ho niet, o to viac, keď to bolo tak nečakane ...ani ostatní blízki, ktorí odišli minulý rok... ☹
Dadulik, Mirusch, tak nech to skoro prebolí...

arleta
5. jan 2010

Že foto z koncertu...?
http://www.michaeljackson.com/us/official-photo...
Neviete, ako to robili? Povesili ich na lanká? Asi... 😵

arleta
5. jan 2010

A pozrimeže, je ešte o čom písať...ale zatiaľ končím, už ma tu je plno 😀 ...zajtra...

dadulik
5. jan 2010

arleta 😀 a hned je co citat 😀 ten link s kravitzom mi nejde 😒

mimado
5. jan 2010

Ahojte, ja vas teraz nestiham. MAtej ma rok, tak som sa trapila s tortou, + kolo deti, nemam moc sancu sa sem dostat.
Ale uz dufam bude volnejsie a zapojim sa aj ja.
Teda dufam ze bude o com. Velmi by ma mrzelo keby to tu skoncilo 😖 . 😉

arleta
5. jan 2010

Mimadol, tak blahoželám synčekovi...

Dadulik, veru, už ten link nejde, už to Sony stiahlo. 😠 😠 😠 Keď som to sem dávala, tak to išlo... ☹ ☹ ☹

Juj, ani nevidím, idem spať...

arleta
5. jan 2010

Našla som aj tu MP3, snáś to funguje...
http://www.airmp3.net/search/michael_jackson/mp3/a

dadulik
6. jan 2010

ahojte, tak u nas je mensia snehova kalamita a stale snezi 🙂
mima, Matejkovi vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka 😵

mirusch
6. jan 2010

Arleta, fiha, no ale svinusi Sony to predsa len stiahli. Nech sa pototo, nechapem, co s tym chcu robit, vydat ci co?
No, na tej fotke k Smooth Criminal, pokial viem, tak to vysvetlovali tak, ze zo zeme sa vysunu take zachytky, kde sa patami opru a to ich drzi. Pocas koncertu, odvadzal pozornost jeden tanecnik a oni sa zatial na kraji podia pripravili a potom ich osvietil reflektor, ked sa nahynali. Ak mas video z koncertu, tak tam vidno, ako potom zdvihnu nohu, aby sa "oslobodili" od tej uchytky. Asi to je teda tak.
V tom MP3 mal byt ten Kravitz? Lebo som to nenasla...

Mimado, synatorovi vsetko najlepsie!!! Rok je super vek, mas asi co robit, vsak 😀

arleta
7. jan 2010

Miruasch, zle som to napísala. Nie, tam asi nebude ten song s Lennym, to ja len tak, že som objavila ďalšiu stránku s MP3 všeobecne od MJ.

Lussy, no zaujímavá pesnička s tým Akonom. To som tiež ešte asi nepočula...

Dadulik, aj u nás nasnežilo včera.
Deti sa zobudili a mali radosť, tak sme išli von trochu šantiť. Aj dnes.... 😵

mimado
7. jan 2010

Ahojte
Nesriham teraz vobec sledovat co sa deje okolo MJ. Nechodim teraz ani na Mjjsource.
DAkujem za Matka 😉 . No Mirush to vies nenudim sa, Lucia este nema skolku tak sama s 2 detmi, niekedy sa nemam kedy ani najest. A navyse mala je zas chora 😠 , tusim ta uz ani zdrava nebude, tak netusim ci od pondelka pojde do skolky.
TAk ja sa urcite ozvem 😀 😀 😀 😀 .
Kuk album na chvilu tam dam foto 😉

mirusch
8. jan 2010

Ahojte, uf, ani ja nestiham.
Mimado, fasa fotky! A torta je dobra, ja som tortu este ani nerobila, len kolace peciem. A nech sa dcerka vyzdravie. Aj ked v skolke mozno zase chyti 🙄

Arlete, ved som si to potom aj ja pomyslela, ze to len vseobecne. Ja len dufam, ze niekto niekedy vyda jeho piesne, co este neboli zverejnene, isto ma plno zaujimavych.

Mne dosli DVD Dangerou a History I. a II., sice dve som mala na videokazete, ale DVD je predsa len lepsie. A navyse som ani nevedela, ze je este jedno z History, su tam jeho stare clipy z BAD, v plnom zneni, aj Bad, aj The way you make me feel, to su fasa videa a malokedy ich davali v telke v celom zneni, lebo trvaju 15 min.

No, my dnes v noci cakame Daisy - tlakovu niz, aj sme zajtra cestu zrusili, ma byt brutalne pocasie vraj. Nuz, zatial sa nic nedeje, uvidime.

arleta
10. jan 2010

Ahojte. Prišla som pozdraviť, nech sa neposúvame stále dozadu.
No aj tu je škaredé počasie, predtým ako krásne nasnežilo, ako v rozprávke a od včera prší, des...

Mimado, idem pozrieť fotky...

arleta
10. jan 2010

/ekné fotky, podarený je malý...

arleta
10. jan 2010

Pozerala som, či nie súnejaké nové správy alebo senzácie. tak ani nie, len toto
http://www.webnoviny.sk/kultura/prokurator-este...
Ináč, tak nejako, ako vyzerá ne tej fotke, si ho najviac budem pamätať...

lussy23
10. jan 2010

ahojte - Mimando - pekné fotky.