Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
11. jan 2010

BAbky dakujem.
Mirka malu som ani do skolky nedavala, este stale drhne, ale uiba obcas ju to drapsne, ale radsje nie. 😖 To pocasie je desne aj tu. NAjskor nasnezilo a teraz sa to vsetko roztopilo 🙄 , hroza, uz nech je jar.

Arleta presne tak ako si napisala, najskor ako v rozpravke ateraz. Ale nastastie sme tu nemali poladovicu, toho sa vecne bojim, je to neprijemne.

Mukky uz som citala o tom ze bol zabity 😔 ☹ . Uplne zbytocna smrt. 😠 .
No musim ist, kedze mam doma aj Luciu tak sa k PC dostanem dost malo, lebo vecne je pri malom a robi mu zle. 😠

mimado
11. jan 2010

Citam akurat MJJSOURCE a 12.2. ma byt na CT2 o 21.25 hod, premiera noveho dokumentu o MJ -Odkaz.

A kto chyta ORF 2 - 18.1. o 23.30 tiez daky dokument. 😉

Aspon nas posuniem trosku vyssie.

mirusch
12. jan 2010

Ahojte, ani neviem, co pisat, teraz je nejake hluche obdobie, co sa MJ tyka. Ale ved pockajte, idem kukat tie DVD co som spominala a budem vam tu robit vylevy 😅

Mimado, aky novy dokument? Kukaj potom, lebo ja CT nechytim. Ale mozno to budu mat na internete.... ktovie. Tiez je otazne, nakolko ten dokument bude ok, ja som si kupila nedavno CD, bolo lacne, tak mi to nevadilo, ale ten dokument tam bol dost vyrazne o nicom. Nastastie ako priloha k tomu bolo Unauthorized interview - moje velmi oblubene, ked Michael tvoril Thriller a byval este s rodinou, ako tam rozprava pri fontane a je tam s lamou a vyziva sa z hviezd a tak... tak uz len kvoli tomu sa to oplatilo a to som ani nevedela, ze to je na tom DVD!
Mnozstvo dokumentov a novych knih, co vysli po jeho smrti, su len narychlo zbuchane. No co uz. Pokial neklamu, tak sa este da.

arleta
13. jan 2010

Mirusch, teším sa tvoje válevy... 😀
Ja chodím teraz taká unavená z práce, že ani nevidím tu na to...
Mimado, škoda, až teraz som si prečítala, že išiel ten dokument. Aké to bolo?

mimado
13. jan 2010

Arleta to este len bude 😉 , 12.2 !!!! Tak kukaj.

Mirka ja si kuknem rada kazdy dokúment, dufam ze uz ho teraz ociernovat nebudu 😒 Ale vedela som o nom malo, vdaka vam viem viac, ale nevedela by som posudit kde je hranica pravdy. 😖 Teda v niecom ano 😀 .

mimado
13. jan 2010

Odoslala som a nedopisala. JA tiez stale nic nestiham , pri 2 detoch nemam sancu. Este stale nemam ani to DVD pozrene "To bolo ono"! 😝
A verim ked bude uz to nove DVd zas bude o com pisat. Mimochodom objednavala ste si ho niektora? Som zvedava co za bonusy tam su.

arleta
13. jan 2010

Mimada, aha, takže 12.2. 😀 😀 😀 😀 . No, asi mám známky prepracovanosti. 😀 Pred chvíľkou som za zobudila a neviem zaspať, tak som tu... 😝 Cez víkend musím úlne vypnúť, už sa teším.

"To bolo ono" je z toho filmu, čo teraz bol v kinách?

arleta
13. jan 2010

A tiež dúfam, že bude ešte o čom písať...

Mimado, pamätám, aké to bolo náročné, keď som mala menšie dítko ešte maličké a staršie malo ešte tiež nemalé nároky...Uf...

mirusch
14. jan 2010

Ahojte, tak som aj ja chora 🙄 Na nervy. Vsetko som musela zrusit, stretnutia, nakupila som si papierove vreckovky a cakam na nadchu, zatial ma riadne skrabe v krku a nemozem hovorit. Dr. si mysli, ze to je virus, tak mam iba Ibuprofen.

Mimado, ja som to DVD This is it objednavala, ale budem ho mat az 26.2., tak pisali, ze to az vtedy vyjde. Ale len obyc DVD, lebo bude aj blueray verzia, kde toho bude 2x tolko, ale ja blueray nemam, tak co uz.

No, tak som vcera kukla zatial to History DVD, co som este nevidela. No, vsetky clipy som uz videla, ale takto na DVD v dobrej kvalite este nie. Len ma serie, ze just BAD a este jeden maju posunuty zvuk trosku, cize najprv ide Michaelov krik a az potom otvori usta 😀 No, az tak velmi to posunute nie je, ale irituje ma to. neviem ci to vratit ci co... BAD je tam 18 minutovy, s ciernobielym pribehom na zaciatku, to asi nepoznate, vsak? Skuste Youtube, Michael tam je student, ktoremu konci skola a on cestuje vlakom domov (inak fasa, tam fakt vyzera ako normalny chalan), tam sa stretava so starou bandou, ktora ho hecuje, nech ukaze ci je este zly, ma okradnut jedneho uja, ale on ho len schmatne a krici, nech uteka a potom uz zacina pesnicka.
Aj The way you make me feel je 15 min., tiez s bandami na zaciatku a Michael sa tam rozprava s jednym ujom, co mu radi, aby bol sam sebou, ze nemusi byt ako oni a vtedy sa MJ nastve a prejavi sa a zacne nahanat tu dievcinu (co potom bola s nim aj na turne a on bol do nej buchnuty) a este na konci je moja oblubena cast, vsetko modre..... Aaaaaach 😵

dadulik
15. jan 2010

ahojte, mima paradne linky 🙂
tiez nestiham sem chodit, mala si vyzaduje furt pozornost 😝

mimado
15. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=8aJPKcKXhis

Je tam 2x4 cast a 2x6 cast a tato chyba 😀 😝 😝 😝

mirusch
16. jan 2010

Ahojte, no ja som teraz trosku mimo, menime pocitac, cize musime vsetko znova natahovat, teraz som na notebooku a nestiham. Menime toho viacej totizto. Potom vsetko pokukam 😉

lussy23
17. jan 2010

Ahojte. Máme pokazený počítač, tak sem už nemôžem tak často chodiť. Teraz som v bare.
Mimando - pekné linky.

arleta
17. jan 2010

Ahojte.
Mimado, vďaka za bohatú zásobu linkov.Tie druhé sa mi pomaly naťahovali, tak som ich nemrkla.

No čudné počasie je dnes, už nech je jar...
Ja mám zhony, stresy v práci, tak chodím menej na PC. Včera som upratovala ten binec doma, lebo cez týždeň nie je šanca...

Tak pekný zvyšok víkendu.

P.S: ešte stále počuť MJ z rádií, tak sa teším.

mimado
17. jan 2010

JA som tie linky tiez este nepozrela 😀 😀 😀 😀 , tiez nestiham.
Dnes som mala ale pekny budicek, nechcelo sa mi hore, je von ako napisala Arleta divne, skaredo, veterno , tak mi muzik pustil CD Michaela 😀 , joj to bola parada, to som hned isla hore 😀 😀 😀

JA sa uz tiez neviem dockat jari 😖 , ked uz bude taky marec, to uz bude super!!!!

RYchlo poopravujte PC, Mirka dajte vsetko do poriadku, s detmi neviem co urobime 😀 😀 😀 😀, az sa to tu zas rozbehne 😉
PA.

mimado
17. jan 2010

Nieco z Mjjsource, je to na hlavnej stranke tak si to mozte kuk aj tam🙂

VH-1 oznámila pred niekoľkými dňami, že odpremieruje nový klip, novú vezriu skladby "They Don't Really Care About Us".

19.1.2010 o 22:00 bude premiéra tohto klipu, a 23.1. o 22:00 odvysiela VH-1 30 min. dokument "All Access: Making 'Michael Jackson's This Is It'", s novými nezverejnenými zábermi zo skúšok na koncerty!

Pôjde tak o svetovú premiéru prezentovania dokumentu a záberov z príprav v televízii kontinuálne na VH-1, VH-1 Classic, a Palladia.

POZOR: zatiaľ ide len o premiéru pre americký trh!

mirusch
17. jan 2010

Ahojte, som chora, uf, jedine co zvladam je sediet pred televizorom 😅

Mimado, juj, skoda, my VH-1 nechytame. Teda chytali sme a mozno aj teraz (aj TV mame novu, aj digitalny box a ja este netusim co vsetko tam je), ale my mame len nemecku verziu 😠

A co s detmi? Poslite mi ich na par dni, nech sa trosku realizujem, ked nemam vlastne 😀 😝

mimado
17. jan 2010

Mirka rychlo sa uzdrav.
MYslela som co s detmi ked sa tu opat zacne pisat, lebo ziadna nestihame, ked mame aj deti. No ked ich vsetky posleme Tebe, zas Ty tu nebudes 😖 😀 . Ale mile rada by som Ti ich na cas pozicala.... 😀 ,ved by si ich rychlo vratila 😀 😀 😀 😀

mirusch
17. jan 2010

Mima, ja viem, ze by som ich rychlo vratila 😀 Ja som rada s detmi kamosiek, ale potom ich celkom rada vratim mame 😀 Ja viem, ze je to narocne. Nuz, kazda mame a chyba nam nieco ine (vy deti, ja pokoj a slobodu). Ja som sa ponukla za krstnu mamu, aj nou som, tak mam predsa len nejake tie povinnosti, take prijemne...

mimado
18. jan 2010

MNa dnes taaaak boli gebula, neviem ci migrena, ci co. Este ze je mala uz v skolke, dufam ze tam vydrzi dlhise ako 3 dni 😒 .
Vcera som konecne pozrela tie linky co som sem davala, a hlavne to s CZ titulkami, je to dokument z koncertu v Mnichove, mne sa to pacilo, akurat som mala DVD koncert Minichov, ten som si pozrela vecer- Wau parada, krasa , nadhera. Ozaj zavidim tym co to zazili 😵 . Mirka aj Ty si tam bola? On tam bol uplne uzasny, plny energie, taky akurat, normalne som z neho paf 😀 😀 😀 . Skoda ,ze sa to uz nikdy nezopakuje ☹ , naozaj to bol umelec telom aj dusou 😵 ....

Mirka vidis tak aj ty si mama, aj ked taka mensia, ale si a taktiez dost dolezita v zivote dietata . 🙂

mimado
18. jan 2010

toto bolo krasne, to dievcatko je zlatucke....

https://www.youtube.com/watch?v=d_-s02hqM04

este som sa dicitala ,ze cez víkend udelili Michaelovi v Nemecku cenu za humanitárnu činnosť - the Semperoper Award v the Saxon State Opera Dresden , prevzala ju LaToya

https://www.youtube.com/watch?v=DWeDracceZE
dadulik
18. jan 2010

ahojte, ja vam tu vobec nestiham docitat 😀 u nas dnes nasnezilo tolko, ze by sme mohli rozdavat 😝
pozrela som len tento posledny link, smutne, ze sa nedozil takej pocty 😔

mimado
18. jan 2010

Dadulik ved v pocasi hovorili ze 20 cm 😕 😕 😕 😨 , Tu padol iba poprasok, mozno sa c
ez noc rozsnezi, ale nemuselo by. Lebo ked si predstavim ze sa to zas roztopi, potom zmrzne a potom zas nasnezi 😠 😠 😠 .
Ja zase pozeram ten koncert 😀 😀 😀 , hrozne sa mi to paci 😝

arleta
19. jan 2010

Ahojte, aj u nás nasnežilooo, ale aj sa dnes trochu roztopilo.
Mimado, krsáne video vyrobili k tomu Earth Song. A ten jeho outfit- bunda a pod tým dlhá košeľa ☹--- no srandovne to na ňom vyzeralo, keď bol taký chudý. 😕

mimado
19. jan 2010

Arleta mozno sa to tym prave snazil maskovat, kto vie 😒 . Ale to video bolo nadherne, ale vidno ze je to natacane v kine, ja sa uz neviem dockat DVD. Muz mi slubil ze mi ho kupi, s bonusmi, sa tesim ako mala 😀 😀 😀 😝
Mirka ako Ti je? Az teraz kukam ze DVD budes mat az 26.2.???? A to preco az tak neskoro? Tu uvadzaju ze vyjde 26.1. , tak dufam ze sa nekopli😖
Ostatne ste kde?
No idem kuk co je nove 😀 😝

mirusch
19. jan 2010

Ahojte, mna uz asi porazi. Nielenze som chora, mam MS, ale uz treti den sa budim s migrenou, musim zobrat na to tabletku, z ktorej som potom par hodin odstavena (ale migrena nastastie prejde), este aj toto pocasie je na grc. Mne fakt lepsie prospieva mrazive zimne, nie uprsane hnusne nemecke 😝

Mimado, ty mas DVD koncertu z Mnichova? Eeee? A odkial? Pokial viem, tak take nieco nevyslo oficialne. Ktore je to turne? Ja som dnes kukala Dangerous z Bukuresti. Nie jeho najlepsi koncert, ale iba tento vydal na DVD, tak co sa da robit.
v Mnichove som nebola. Ja som tak dnes aj lutovala, ze keby sa to vsetko, co sa odohralo, ked som este chodila do skoly, odohralo neskor, tak som mohla byt na ovela viac koncertoch a ovela viac zazit. Ale skola a hlavne absolutny nedostatok financii ma brzdili. Pamatam, ako sme s rodicmi skrabali na koncert, samozrejme aj cesta k tomu, plus ubytovanie. Strasne som vtedy zavidela ludom, co proste mohli chodit z koncertu na koncert. No ale coze. Bola som na troch. Takmer na styroch. Lebo v Londyne mal koncerty dva myslim a ja som sla ku stadionu aj pocas druheho koncertu, ale nemala som listok. Predavali sice na cierno, ale za taku cenu, ze mi skoro vypadli oci. Tak som sa aspon prechadzala okolo stadiona a pocuvala...

Hej, o tej cene som sice nevedela, ale nahodou sme prepli na priamy prenos a just tam bola LaToya, skoro mi az zle prislo. Ona sa vrube kamkolvek, uz druhykrat bola takto v Nemecku, ona z Michaela odjakziva tazila a doteraz tazi. Pamatam na jedno stare interview, ked bol MJ uz slavni a ona este nie, tak rovno povedala, ze mu zavidi, co vsetko dosiahol. On iba na nu pozrel a spytal sa, ze ako take nieco moze povedat. Ach jo.

Mimado, no ved aj kamoska mi hovorila, ze ho dostane skor - ma predobjednane, mne pisali, ze az vo februari, no ak ano, tak to pekne zrusim a kupim si v obchode.
Idem kuknut linky.

mirusch
19. jan 2010

No nic, dnes mi nejako youtube nechce nacitavat. Kuknem zajtra. Napr. to Nemecko ... teraz by som mohla za nim behat kamkolvek 😔 Ale tie casy su prec.