Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mikalove
12. júl 2009

to mu nikdy nebolo dokázané 😉

pancake
12. júl 2009

lebo ho to stalo tolko penazi a nervov, ze dopadol ako dopadol. on si nemohol dovolit taky skandal.za ziadnu cenu. 😒

diddi
12. júl 2009

otec chlapca,ktory ho udal bol neuspesny scenarista,ktoreho prave odmietol Spielberg...zhoda nahod zrovna MJ natacal klip so Spielbergom....takze tak....a pokial mu nebola dokazana vina,tak je nevinny!!!!....pancake,ako by si sa branila ty,keby vytiahli na teba,ze si pedofil....a bola by si celebrita???.....pre svoj pokoj a pokoj svojej rodiny,by si urcite zappatila,aby to uz neriesili.....a nie je ti divne,ze ten otec akonahle dostal peniaze bol ticho???....ved ak by tomu bolo tak,ze mne niekto znasilnuje dieta,tak ho osobne ide dobit,ak nie zabit!

diddi
12. júl 2009

RESPECT

pancake
12. júl 2009

keby som bola celebrita a toto by sa mi stalo, tak moji pravnici z neho vytlcu tolko ze este ten jeho syn by to splacal. nedavala by som nikomu ani halier za nieco co nieje pravda.tym ze tie peniaze mu dal, len prikyvol.

a je velmi vela otcov co znasilnuju svoje deti. ak zrovna narazil na takeho, tak si to nechal len pekne zaplatit a bol ticho.

pravdu sa nedozvieme, len ju mozeme tusit. ja sa bohuzial priklanam na tu druhu stranu.
jedine co mu neberiem, je bol hviezda najvacsieho kalibru a jeho piesne sa budu spievat dalsich 100 rokov.
neviem ako je to teraz na Sk, ale v UK to beru dost vazne, je ho plne noviny,tv,radia....
kazda druha piesen je jeho, je na vsetkych TV hudobnych staniciach...zivotopisne filmy atd.....
rada si to pozriem aj sa snazim ho pochopit ale akosi sa mi neda pri predstave ze by bol moj sused. 😒

pancake
12. júl 2009

v UK v telke hovorili ze si vybieloval pokozku tym, ze si nechaval vpichovat pod kozu ortut. 😨

mikalove
12. júl 2009

všeličo hovoria,ale čo je na tom pravdy sa nedozvieme

diddi
12. júl 2009

nikto z nas nevie pravdu....tak ho nesudte!!!.....vsetci len o nom citame,ale hodnotit cloveka podla bulvarnych sprav,je prizemne

dididi30
13. júl 2009

...este kolko na neho budu ,,hnojit,, 🙄 😔 🤐
Mike tak skoro si neodpocinies ☹

penny13
13. júl 2009

Ahojte.Ja som tiež nebola nejaká jeho vellká fanúšička, ba priznám sa, že so msi myslela, že umrel už veľmi dávno ☹ Ja neverí ,že by on, zneužíval deti.
Mimado, krásny príspevok, úplne s tebou súhlasím. A ty odkiaľ vieš, že sa hral na schovavačk ua tak?

penny13
13. júl 2009

Ahojte.Ja som tiež nebola nejaká jeho vellká fanúšička, ba priznám sa, že som si myslela, že umrel už veľmi dávno ☹ Ja neverí ,že by on, zneužíval deti.
Mimado, krásny príspevok, úplne s tebou súhlasím. A ty odkiaľ vieš, že sa hral na schovavačku a tak?

dadulik
13. júl 2009

mila pancake, lahko odsudit cloveka, o ktorom nic nevies 😒 cloveku, ktoremu nikdy nebola dokazana vina, ten sa jednoznacne povazuje za NEVINNEHO !

dadulik
13. júl 2009

mirush, nadherny prispevok, ak sa mozem spytat, ty si bola aj na jeho koncerte ?

liaah
13. júl 2009

diddi mam tusaka ze dokym tato hyenisticka generacia nevymrie, tak dovtedy to bude mat tazke 🙄 aaach jaj, ja som si vcera pozrela ten rozhovor s nim a poviem vam ze som bola velmi milo prekvapena, on bol velmi jemny, laskavy, detsky a uprimny...... bodaj by nanho nekydali, ked vedeli ze sa ani branit nevedel 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

Michael to uzasne vystihol ked povedal "preco hned ked sa povie postel, myslis na sex" a presne o tom to je, aj jeho veta "este si dusevne nedozrel" vyjadrila presne jeho podstatu. On bol jemny, detom doprial vsetko co jemu chybalo 😨 chudak, tak sa snazil, deti ho mali radi a nikdy nikomu nespravil nic zle, dokonca aj ten chlapec, ktoreho otec ho udal, tak ani ten nikdy nepovedal, zeby mu Michael nieco robit.....

pancake a dokym sa nedokaze vina, tak je dotycny nevinny. A hlavne u neho nikdy vina dokazana nebola, ale to by chcelo sa tomu trosku hlbsie venovat. Ale ako som pisala je lahsie uverit tym hyenam, ved co tam po pravde, nie?

Ludia ho sudia vsetci poodla seba a preto tolko nazorov, ze bol pedofil a bla bla bla... aj moj muz spava s nasimi dcerami a nezneuziva ich, je to totiz uplne normalne, lenze ludia sa stale nahanaju za peniazmi a uspechom a na to podsatne uz zabudli.... presne ako MJ povedal, rodicia svoje deti neobjimaju, nehladkaju ich a tie deti to tak potrebuju, a to je pravda, ja to vidim na nasej vanesske, ktoru ked si pritulim, vidim ako sa z toho tesi, ked sa jasime v posteli a hrame a to nie som pedofil ..... v poosteli sa daju robit aj ine veci, ale to asi mnohi nevedia... 😀

evea80
13. júl 2009

ja neviem ci som az taka staromodna, ale mne nepripada normalne spat v posteli s cudzimi detmi, hovori sa o cudzich nie vlastnych...predstavte si ze k vam pridu co ja viem, deti od susedov, spali by ste s nimi v posteli? Podotykam ze sa nejedna o male deti ale 13 -14 rocne... Netvrdim ze bol pedofil, ale normalne to urcite nie je...Tiez si myslim, ze zasluhu na tom ma ten jeho podareny otecko, ktory ho trieskal o stenu a ukradol mu detstvo, toho by mali zavriet. Z toho dokumentu mi vyplynulo, ze to bol poriadny cudak a podivin, ale nemam pravo sudit, neviem cim vsetkym si musel prejst. Co mna zaujalo je to, ze dokument vznikol prave v case ked bol obvineny zo zneuzivania a pride mi to ako pokus priklonit si verejnu mienku na svoju stranu. Vidiet ze vo viacerych veciach klamal, napr plastiky a pod - gesta ho prezradili - suchanie nosa, brady... A nepacilo sa mi, ze za cenu bezpecnosti vlastnych deti sa snazil dokazat aky je dobry otec (vylet do zoo)... Bol proste dieta v tele dospelaka, urcite to mal v zivote tazke, tak nech mu je zem lahka...

mirusch
13. júl 2009

Dobre ranko. Nuz, obavala som sa, ze sem zabludi niekto ako pancake a zacne taketo reci. Kym nie je dokazana vina, je clovek nevinny. Nikto z nas nevie, ako to vsetko bolo, nikto to nemoze potvrdit, ani vyvratit!!! A kto tvrdi, ze nieco vie 100%, tak to zrejme bude sam Michael Jackson 😀 😝 Len kratky komentar. Mila pancake, skus si predstavit, ze si v USA, kde su citlivi na vsetko, si na navsteve, kde maju deti, blbnes s nimi a potom zaspia v tvojej posteli. A rano mas na krku obvinenie zo sex. zneuzivania. Ako by si sa citila? Ako by si sa branila? No, len si to skus predstavit, ze by si pomaly nemohla ist do postele ani s vlastnymi detmi? Super, nie?
Ja si tiez myslim, tak ako tu uz bolo spomenute, ze on proste zastal v psychickom vyvoji a citil sa byt na urovni deciek. Bodka.
Babule, tu je link, co vam prinesie usmev na tvar a slnko do duse, ak ste mali Michaela radi. Spravil program, co sa volal: MJ-private home movies, kde pustal svoje privatne videa a komentoval to. Kto vie anglicky, ma vyhodu, ale aj kto nevie, tak sa zasmeje. Je to rozdelene asi do 11 casti. 😉

https://www.youtube.com/watch?v=IhK1cKBut_o

A takto si ho budem pamatat aj ja. Dakujem za pochvalu mojho prispevku. No, ja som Michaela nepoznala osobne, ale bola som na 3 koncertoch (Vieden-Dangerous tour a este v Prahe a v Londyne na History). Vo Viedni ziadne bariery, chodili sme si k jeho autu ako na klavir, nikto nam nebranil cucat cez otvorene dvere dnu, ked ho balili. v Prahe bol cely tyzden. A tam sme si ho uzili na plne pecky. 😵

mirusch
13. júl 2009

Evea, nechaj to tak. Jasne, ze nebol perfektny a ani ja ako fanusik som nebola s niektorymi vecami nadsena. Jasne, ze mal plastiky a vdaka tomu, ze cely svoj zivot nemal normalny, za co mozeme vlastne my vsetci, ktori sme mu nedovolili ani ist normalne nakupovat bez toho, aby okolo seba nemal stovky ludi a na druhy den o tom vedel cely svet, tak vdaka tomu to mal trochu v hlave pomiesane, no a co. Sustredme sa na podstatne veci. Ja som vdacna, ze ho svet mal, za jeho hudbu, co mi pomohla cez pubertu a nasmerovala moj zivot super smerom. Za priatelov, co dodnes mam, aj ked MJ uz dlho nebol temou rozhovorou. A za mojho manzela, ktoreho by som nebola stretla, keby nie MJ... Vsetko so vsetkym suvisi. A toto je podla mna podstatnejsie ako sa zamyslat nad tym kolko plastik mal a preco bol biely a preco o tom nechcel hovorit.

penny13
13. júl 2009

Liaah - súhlas. Moja mladšia sestra tiež spáva s neterou, keď je u nej.
Teraz so videla ten dokument. Javil sa mi ... taký.... no proste ,,divný" Vnútri bol stále dieťa.
Mimochodm, snívalo sa mi, o tom, ako bol s tým chlapcom. Ako sa s ním hral na karate a podobne. 😀

liaah
13. júl 2009

To kolko mal plastik bola len jeho vec, presne tak ako aj to ze mal koznu chorobu, keby chodil s ciernymi namalovanymi bodkami, tiez by to bola jeho vec, to z neho nerobi horsieho cloveka...

mirush, tak tak, vsetko so vsetkym suvisi a vsetko sa pre nieco deje. On z toho zivota asi vela nemal, ale ludom posluzil v mnohych veciach a ti ktori ho pochopili, tak ti ho budu mat v srdci stale 😉 😉 😉

penny jj, on bol uplne iny 😉 ty mas ake sny, haha, ze karate 😀

mirusch
13. júl 2009

Liaah, to je fakt, ty si to pekne popisala. Kolko rodicov spi so svojimi detmi v jednej posteli! A tak to ma byt. Deti potrebuju citit blizkost milovanej osoby.

liaah
13. júl 2009

hej mirush tak to je, detom to velmi chyba, a radi sa tulia k rodicom, a je to uplne normalne, tak b to malo byt vsade, moja dcera ma vnoci vola k sebe a ked si k nej lahnem, tak sa na mna natlaci a skratka, musi ma citit pri sebe a tak je spokojna, ja sa moc nevyspim, ale co uz ,ked vyrastie, tak uz to bude ine. A michael bol stale to male dieta, ktore sa nema ku komu pritulit.... ☹

dididi30
13. júl 2009

mirus super videjko 😵 kuk som 2 casti....teda na koncertoch to bolo nenormalne divoke 😀 😵 a ako sa hraval s detmi, ako si hadzal tie balony naplnene vodou 😀 ...vobec sa mu necudujem, ved aj my rodicia sa tak s detmi hravame , no nie 😉 🙂

no a chcela som este napisat, ani ja som nebola teda velky fanda, ale za si myslim,ze je super, ked sa nim stane niekto aj po jeho smrdi a myslim,ze nebude ich malo, ved vdaka tomu sa jeho hudba, tvorba a vsetko ,co sa spajalo s nim, zachova na dlhooooo 😵 a cim mladsi ho spoznaju tym lepsie 😵 bol to majster 🙂

a mna by tiez zaujimalo, ci niektora z vas bola na jeho koncerte 😵 ze popisat atmosku a tak 😉

a neviete o nejakej dobrej stranke, takej lahko manipulovatelnej, aby som si napalila od neho pesnicky?? dik🙂

mirusch
13. júl 2009

Dobre pisete babule 😵
Dididi, jasne, ze nevadi, ze po smrti, dolezite je, ze clovek pochopi a ze jeho hudba sa bude sirit dalej. Ja ked som kedysi davno nosila jeho tricko, tak som to citila tak, ze sa musim spravat najlepsie ako viem, aby som mu nerobila hanbu 😅
O takej stranke neviem, mam vsetko na original CD-ckach, chcela som mu urobit trzbu 😀 A teraz som si dokupila film Moonwalker a chcem este Wiz a jeho koncert, nech to nemam len na nekvalitnych VHS.

Co sa tyka atmosky na koncertoch, tak spica. Isto, ze miestami playback, ale uprimne - kto vydrzi 2 hodiny poskakovat po javisku naplno a do toho este vladat spievat cely cas? Ale celkovo, vyblaznil sa. V Prahe sice organizacia pred koncertom zlyhala, sa cudujem, ze to vsetci prezili, ale koncert bol prvy z turne a spicovy. No, by som vedela hodiny rozpravat... V Londyne som si to uzila viac, tam maju skusenosti s koncertami, organizacia na jednotku s hviezdickou, tam som unavena, ani rozpucena nebola 😀 Aj vodu nam dali pit. A v Londyne som sa uplne nahodou dostala na akciu, co bolo robene pre Elizabeth Taylor a MJ tam bol tiez. Najprv som sla len k hotelu, ale potom kamosku napadlo, ze vsak podme aj na ten program. Hej....listky vypredane mesiac dopredu. Ale prisli sme, uz po zaciatku a hehe, listky boli, uplne hore, kde sme boli sami dve, cucali sme na MJ v hladisku, ako chudak ma nadchu a vkuse smrka. 😀 Proste clovek ako kazdy iny.

mirusch
13. júl 2009

A inak, bola som aj na koncerte Janet J. a bola som nadsena. Sikovna rodinka.

dididi30
13. júl 2009

mirus , wooooooow 😕 😲 😵 teda ja by som asi odpadla, kebyze toto vsetko vidim na zivo 😀
ja som v anglicku a zatim som na ziadnom koncete nebola, moja smola ☹ no a na jeho uz ani nepojdem....

jasne, mali nenormalny talent, ale tatko ich nemusel tolko mlatit 😠
jaj a tie jeho prve vianoce a rozbalovanie darcekov 😀

mirusch
13. júl 2009

Didi, ja som bola v Londyne 3 roky, akurat som stihla jeden koncert (teraz som vydata v Nemecku). Bohuzial, v tom case, ked robil turne, tak to pre mna bolo este skoro. Este som nemohla cestovat a ani neboli peniaze. Teraz ked by som mohla, tak .... 😔 Ale aspon si viac vazim to, co som zazila. Pamatam ako sme tvrdo bojovali za kazdu fotku, za kazdu nahravku za socializmu. Teraz staci ist na internet a clovek ma, co si len zaziada.
Veru, kuknite si tie videjka, som sa aj narehnila. A ako ho tie decka strkaju stale do bazena a do jazera... 😀 "Ja som dobry clovek! Prave som sa osprchoval! A umyl si vlasy!" A prask do vody 😀 Joj, fakt dufam, ze tych par rokov v Neverlande si uzil naplno. Je mi ho hrozne luto ☹

Pisem to tu vsetko preto, aby sme si na neho zaspominali v dobrom, aky bol, oprasili spomienky, trosku sa usmiali, pretoze plac nepomoze. 😉 Verim, ze nas tu je viac, co sme boli na jeho koncertoch.

penny13
13. júl 2009

mirush, aké videá? dala by si mi link?
Liaah- Áno , mám divné sny. Aj sestra 😉

dididi30
13. júl 2009

kuk
http://www.google.co.uk/url?q=http://www.youtub...

nepripomina vam to hudbu od michaela jaksona??