Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulik
13. júl 2009

mirusch, presne ako mm, tiez o MJ nevie ani prd 🙄 ale slubil, ze koli mne si pozrie aspon ten dokument z neverlandu, strasne by som chcela, aby zmenil na neho nazor 😔
mirusch, aj ja sa citim uplne na h...o, ak to mozem takto napisat, toto su najhorsie okamihy mojho zivota(myslim tym smrt MJ), ja si to neviem ani vysvetlit, ale mna to tak strasne boli, ze to nedokazem ani opisat ...

mirusch
13. júl 2009

Dadulik, mam 36 😝 Ale zacala som v 16-tich, mama doniesla z Bulharska Thriller a ja som bola hotova. Ani som nevedela ako vyzera, dost dlho, letela som na Thriller a Bad a potom pomaly viac veci. Poslednych par rokov bol u mna utlm, ale teraz to zase vsetko ide na povrch, nielen u mna, u nas vsekych. Ale tesim sa, spomienky mam pekne.
Sticker, veru. Ako bolo povedane na Memorial - ked sa Al Sharpton prihovoril detom - Vas otec nebol divny, divne bolo to, comu musel celit. - Mna staci vypustit na plaz a spravam sa ako v materskej skolke 😅 Ale no a co.

dididi30
13. júl 2009

mirus az po mne chodili zimomriavky, co si napisala aky smutny pohlad si videla 😒
a ozaj , kolko mas rokov, to aj mna zaujima, teda ak chces to napisat 😉

sticker
13. júl 2009

Didi tiež som pozerala keď kupoval tie vázy, stolíky atď. Chcela by som na chvíľu zažiť ten pocit, že prídem do obchodu a len ukazujem prstom čo by chcem a mám to 😅 😝 .
Ale tak viem, ako som už písala, tie peniaze mu samé z neba nespadli tak mal právo ich aj takto míňať 🙂

sticker
13. júl 2009

Didi vo viacerých tých videách mal chvíľami taký smutný pohľad.... Aj keď sa ho v tom dokumente z Neverladnu pýtal moderátor na otca, tak prehltok a tie oči.... v tej chvíli si človek naozaj uvedomí, že peniaze nie sú všetko a čo všetko sa skrýva za "úspešným a šťastným" životom niektorých ľudí 😔

mirusch
13. júl 2009

Didi, uz som napisala 😉 No, ten pohlad som potom nasla v klipe Who is it. Skoro som umrela druhykrat. On mal celkovo smutny zivot. Ale ked kukam na tie privatne videa, tak bol nastastie popretkavany peknymi chvilami.

A Sticker, videla si to video, kde M. nakupuje v supermarkete? Teda, obchod zavrely, hodili tam ludi, ktorych poznal, aby urobili atmosku ... on to okomentoval tak, ze pre neho je nakupovat v potravinach ako pre inych Disneyland. Nieco super extra zaujimave. Tak si to predstavte, co to je za zivot.

sticker
13. júl 2009

To bude v tom linku od Teba? Lebo tam som ešte len na časti 2...viac mi momentálen Julka nedovolí... Ale večer keď ich uložím si to pozriem. Ani na telku nemám chuť, ako MJ zomrel.

dididi30
13. júl 2009

sticker, mne sa to nakupovanie strasne lubilo 😅 .....vyzeralo to tak detsky, ako ked moja dcera ide s nami na nakup a hadze si tam co chce, az na to,ze jej z toho kopec veci vratime spat do regalov, hehe...a mozno to mal dobre premyslene, teda myslim,ze vedel co ma v dome a tak si to pekne doladoval 😉

mirus , ja bude mat tento rok 32 a mm vravi,ze som ako taka 10 rocna, ked nieco chcem 😀

mirusch
13. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=h-W59Qv1EiI

Ti ludia su z jeho rodiny a spolupracovnikov. A ked mu tam jeden hovori, ze nikto nevie, kto je, ze si musi dat rukavicu...tak si Michael natiahne taku zltu gumenu 😀

mirusch
13. júl 2009

Didi, presne, to som ja.... ako 10 rocna 😀 A on potom vyzera ako moj dozor 😀

dididi30
13. júl 2009

sticker mirus....ved ani my neme furt dobru naladu a ja by som teda nezniesla stale mat niekoho v patach, furt podpisovat, spievat, chystat sa na dalsiu sov, ved to musela byt zataz a este k tomu jeho bolesti 🙄 ☹
ale mirus nahozaj jeho smutny zivot bol poprepletany peknymi chvilkami a myslim,ze tie najkrajsie prezil v kruhu deti, pretoze tie mu nikdy neublizili, jedine dospelaci 😠 preto sa im vyhybal, vlastne pomaly dojdeme na koren veci, preco mal tak rad deti a preco my dospelaci to nevieme pochopit,ze napr s nim spaval v posteli.....

sticker
13. júl 2009

Mne sa najviac páči pesnička "Stranger In Moscow", to je krása 😵 také smutné 😔

mirusch
13. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=qQwFHoLMti8

to je Who is it. Cas 3:46 je presne ten pohlad, ktorym na mna a kamosa pozrel po koncerte v aute.

dididi30
13. júl 2009

mirus to vozenie na voziku 😀 😀 😀 😀 a naco si daval rukavicu,ved druhou to aj tak chytal 😕 , ale aspon bol spoznatelny aj tou zltou hehe 😀 idem to dokukat 😀

mirusch
13. júl 2009

A na druhy den rano sme boli pri jeho aute, dvere dokoran, na sedadle kosela z poslednej pesnicky, otlacena od jeho zadku 😀 A my sme ju nezobrali, aj ked sme mohli. Taki sme my boli zodpovedni fanusikovia...

mirusch
13. júl 2009

Veru Didi, toto by mali vidiet vsetci ludia a potom si utvorit nazor 😔

sticker
13. júl 2009

Didi presne to vozenie som sa cez slzy usmiala...sen mnohých dospelých, no jednoducho sa to "nesmie" keď si dospelý 😒

sticker
13. júl 2009

Vyžeňte ma už.....bo budú deti hladné 😅 . Idem teda do kuchyne.....

dididi30
13. júl 2009

mirus, krasna pesnicka, krasny klip 😔 😵

mirusch
13. júl 2009

Sticker, my ta teda vyhanat nebudeme, ale zase, Michaelovi by sa nepacilo, ze nechas deti hladovat 😀
Idem aj ja nieco porobit, ale vratim sa 😉 Dobre sa s vami keca.

dididi30
13. júl 2009

aj mne sa dobre keca, tak si na vas pockam 😀 ked nedojdem, krmime a uspavame 😅 😉

sticker, veru nepacilo by sa mu to, tak bezkaj 😀

sticker
13. júl 2009

No jedno dieťa je už v postieľke a druhému ideme prečítať rozprávku, potom šup do sprchy a môžem pozerať videá 🙂

dadulik
13. júl 2009

dakujem za dalsie videjka 😔
neviete nahodou, ci sa niekde nepisalo, zeby ho uz konecne pochovali ? ☹ ja myslim, ze tym mi velmi, velmi odlahne, ked zistim, ze ma konecne pokoj 😔

sticker
13. júl 2009

Dad ty si mi tuším písala, že to trvá, kým sa preskúma jeho mozog....tak ja si myslím, že sa počká až na všetky pitvy.... A tá druhá pitva, čo zažiadali jeho rodičia už bola?

dadulik
13. júl 2009

ved prave jani, pri tej druhej pitve mu zobrali ten mozog, ktory doteraz skumaju 😔
inak, ja by som bola neskonale stastna, keby sa potvrdilo, ze skratka zomrel "prirodzene" na srdcovy infarkt, ci uz z vycerpania, ale tak, ako sa zvykne stat i mlademu cloveku z nicoho nic ☹
nechcem si pripustat moznost, ze ho zavrazdili, alebo zeby sa sam predavkoval ☹ 😔

mirusch
13. júl 2009

A myslite si, ze sa niekedy dozvieme ako to fakt bolo? Alebo kde bude skutocne pochovany? Alebo uz je? A ci fakt bol v truhle na Memoriali? Mozno nikdy. Ale ja tiez cakam na nejaku oficialnu spravu. Mozno fakt cakaju na mozog a pochovaju spolu. Inak hrozna predstava 😖 Chudacisko, este aj po smrti taketo natahovacky. Ja si osobne myslim, ze bol predavkovany. Ci sa sam alebo to zblbol lekar.... Proste jeho srdce toho malo uz plne zuby a prestalo tlct. Mozno sam uz nechcel. Tym nemyslim samovrazdu, myslim tak celkovo, ze uz nevladal bojovat... a telo to teda vzdalo. To ze ho zavrazdili, si nemyslim. Pokial sa na to nepozeram tak, ze ho zabilo to, co vsetko mu neprajnici sposobili 😔 Uz pocas druheho procesu (2005) som citila, ze to nie je dobre, ze jeho dusa uz umrela.

dadulik
13. júl 2009

mirusch, presne tak 😔

sticker
13. júl 2009

Ja som aj premýšľala, či nemal strach z toho "návratu" ☹ To nie je len tak odmakať také turné. Podľa mňa to dá zabrať aj zdravému, vyšportovanému človeku.... Možno naozaj nezvládol ten nápor..veľmi chcel, ale.....

dididi30
13. júl 2009

mirus joj ani toto nepis,ze uz od kedy umiera 😢 , mne je ho tak luto, taky dobry clovek, ved on bol ozaj ako to dieta a ked dieta umre, ako to boli?? 😢
som si spomenula na to ako sa pisalo,ze vraj mu jeho sestricka ci opatrovatelka musela par krat vypumovat mozog, no kde v tedy bola?? to je cudne 🙄
teraz co? bola to samovrazda, ci vrazda, ci nahoda, ci co 😒 ja som taka zvedava ci to vyriesia ci ututlaju....ja chcem vediet vsetko, mna to strasne zaujima...
zaujimave, ze take osobnosti umieraju same a tak skaredo ☹ preco nemozu umriet normalne ,za pritomnosti rodiny

dididi30
13. júl 2009

jeziiiiiiiz nie mozob ale zaludok, boze mne uz sibeeee 😠 😀 kde ja na to chodim, zeby od deti? 😅 😀