Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mywiel
7. júl 2009

No jeho otec bol hrozny tyran a matka tazka Jehovistka... 😒

emilyz
7. júl 2009

holky ja si nemozem pomoct, ale ja ani neverim, ze on zomrel, neviem preco mam taky divny pocit, ze to vsetko je divadlo, no ale nech mi Boh odpusti, ak sa mylim, no nemozem za to, ze moj tusak mi to tak hovori...
ja uz celkovo nemozem tu Ameriku dajak... 😔

helka101
7. júl 2009

Takto bol vykresleny aj tu.. ako dieťa, ktore dôverovalo, chcelo sa hrať s deťmi a pomáhať... 😉 Ja som ho mala rada.. Stale ma vedeli roztancovať jeho pesničky, no teraz som sa neubranila ani slzam.. že kam ho vlastne jeho slava a rodina dohnali. 😒
myslím že jedine s mamou a sestrou Janet mal dobry vzťah

layla
7. júl 2009

mywiel pocula som, ze aj ten sukromny pohreb bol nejaky "jehovisticky" ci ako to mam povedat. a pritom on s tymto nesuhlasil, no co uz...

mywiel
7. júl 2009

Mike v 1 interviu sam povedal, ze v rodine nikdy neslavili narodeniny ani vianoce, ze to nikdy nepoznal, ze to bolo zakazané... ☹

layla
7. júl 2009

emilyz aj ty mas ten pocit? 😒 aj mne sa zda

helka101
7. júl 2009

Emilyz aj mne to tak pripada.. ale zas ked tam ukazali aj jeho deti a hlavne malu ako plače a rozprava o ockovi, tak neivem to by už bolo fakt hnus ak by toto rodina urobila

mywiel
7. júl 2009

On sa dal na Islam mozno aj z toho dovodu aby nebol konecne pod kontrolou otca ani v tomto a jeho bratia ho nasledovali...

layla
7. júl 2009

dneska som citala ze prve vianoce mu spravila elizabeth taylor v r. 1993

mywiel
7. júl 2009

Také detstvo ako mal on by som ani za tie miliony nechcela... ☹

mywiel
7. júl 2009

Vlastne on ho nemal, nemal ani kamaratov, stale makal...

helka101
7. júl 2009

Stale spieval a nahanal peniaze pre svojho despotickeho otca..

ako to bude vlastne teraz s peniazmi čo sa predaju albumy, knihy , predmety s jeho menom???

som zvedava čo sa stane aj s tym jeho domom, a všeobecne majetkom

silvia123
7. júl 2009

Pozerala som rozlúčku na TA3 a ten koniec bol naozaj dojemný a pri tých posledných dvoch pesničkách som už aj ja ronila... a to nehovorím , keď ukázali tú jeho dcéru a povedala, že bol najlepší ocko na svete a že ho ľúbi, bolo to fakt pekné. Ja som nebola nejaká extra fanúšička a ani som nemala ani nemám žiadneho obľúbeného speváka, speváčku aj Jacksona som vnímala tak ako to prišlo v médiách -väčšina pesničiek sa mi páčila, tie pretriasačky s detmi -o tom sa popísalo viac než bolo treba, aj tak neviem ako sa to vlastne skončilo, plastikami bol preslávený, ale to že bol zapísaný v Guinessovej knihe rekordov za humanitné činy sa človek dozvie až po jeho smrti, aj keď samozrejme som vedela o tých krásnych pesničkách, ktoré poukazovali na skutočný svet... Fakt ho bolo škoda!
Na konci sa mi páčilo ako jeho brat povedal niečo také ako: ľudia sa mu veľa krát smiali a dúfa, že už teraz nebudú...

dididi30
7. júl 2009

helka , vraj ma michael vela dlhov a vraj to z toho budu splacat...
inak na jojke opakuju co bola na ta3 ale to uz asi viete 😀 😉

ale urobili to krasne, jackson tam vyzera ako zivy 😵 😔

silvia123
7. júl 2009

Čo sa týka majetku, všade sa písalo, že má aj veľa dlhov, no ja si myslím, že teraz pôjdu na dračku aj jeho kefky na zuby...

helka101
7. júl 2009

Didi o tom som počula, že sa zadlžil skrz liekov 😔 smutne, mal všetko .. peniaze,slavu, deti.. ale podla mna ho zničila rodina.. tužil mať okolo seba ludí čo ho majú radi a nebudu ho využívať.. 😔

helka101
7. júl 2009

Isto jeho rodina rozpreda všetko z jeho majetku všetko čo sa bude dať

dididi30
7. júl 2009

helka musel nejako fungovat, nebyt liekov, hadam by ho tie operacie(jazvy boleli 😔 ) si myslim....no a tiez k tomu debka, stresy....no teda to da srdiecku zabrat...
ale bol genialny, nenapodobitelny, nenahraditelny....proste jednotka.....plus diana, ale to je o inom 😉

diddi
7. júl 2009

myslim si,ze ta truhla,co je tam vystavena je prazdna.....pohreb sa konal dve hodiny pred zaciatkom rozlucky...

mirka414
7. júl 2009

bolo to krasne,krasna rozlucka z legendou.kral popu sa teraz skloni pred Kralom kralou a tam sme vsetci rovny,teraz je v jeho rukach.

dididi30
7. júl 2009

diddi, teda urcite, ved tolko ludi??? to by bolo riziko 😉

layla
7. júl 2009

diddi aj my sme sa so sestrou na tom zhodli

norik1
7. júl 2009

diddi to nebol pohreb, to bola sukromna rozlucka v kruhu rodiny... ale netrvdim, ze truhla nie je prazdna 😕 v Amerike je fsecko mozne 😕

helka101
7. júl 2009

no ved určite... ale ako povedal jeden dr. niekde v telke som to zachytila, doktory ho naučili na tieto lieky... dalo a to vraj riešiť aj inač. a nie mu podavať take silne a navykove..

Didi, niekde som zachytila, na nete, že pred rozlučkou boli na tom cintoríne kde ho majú pochovať, potom ho doviezli do L.A. na rozlučku a po rozlučke zas späť na cintorín, kde ho už asi pochovali..

lubica69
7. júl 2009

Ahojte
aj ja som pozerala Tiež som nebola najvačší fanda ale tá rozlúčka bola krásna a myslím,že si ju plne zaslúžil
Diddi áno 2 hodiny pred bol súkromný pohreb

mywiel
7. júl 2009

Hodte link kde hovorila jeho dcéra neviem to najst, aj ja chcem vidiet...

layla
7. júl 2009

mna velmi dojalo aj ako spievala jennifer hudson /tak sa tusim vola/ pesnicku will be there a koniec tej pesnicky, kedy pustili michaela

helka101
7. júl 2009

myslím že teraz da joj aj z toho zostrih

dididi30
7. júl 2009

heli, no kto vie ako to je, my to nezistime a este sa bude o tom pisat....hlavne ,ze uz odpociva, hadam v pokoji 😵 😔