Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

sticker
28. júl 2009

Gali mne otvorí titulnú stránku MK 😕

mimado
28. júl 2009

Mne to nejde ☹ ☹ ☹

sticker
28. júl 2009

Chceš nás "navigovať" do nejakej inej témy?

dididi30
28. júl 2009

no uz to citate??
joj, snad sa to da otvorit, no dufam, aj ked.....nebali by sa ip, ospravedlnujem sa 😖 😔

mimado
28. júl 2009

Mne to nejde otvorit, nahodi mi hlavnu stranku.

Co ostatne? Ide vam to??????

dadulik
28. júl 2009

tak mne si nic neposlala ☹

mimado
28. júl 2009

Dadulik kuk o stranku dozadu tam je link, ale mne to nejdeeee a taka som zvedava .....

dididi30
28. júl 2009

dadi, tu som to dala citaj stranu dozadu 😉

sticker
28. júl 2009

Gali nič ☹ Len hlavná stránka ako som písala ☹

dididi30
28. júl 2009

mimi , nejde ti to?? tak asi je to bloknute,

dididi30
28. júl 2009

no tak vam napisem do ip, napisem jedne a poposielajte, bo idem uspat maleho

mimado
28. júl 2009

Ok, ja som velmi zvedava.....

dididi30
28. júl 2009

Články o souvislosti chemtrails a chystaného globálního povinného očkování proti tzv. prasečí chřipce a binární zbrani, jež má zdecimovat lidstvo, překládáme. Každý den další stovky přemýšlivých začínají věřit tomu, že ďábelský plán elit na nastolení globálního fašistického totalitního řádu a zdecimování zhruba 2/3 lidstva je nikoliv bláznivou konspirační teorií, ale holou skutečností. Více jak 80% společnosti však bohužel nikdy nepochopí, co se děje a ani je to nezajímá. Mezi konspirační teorie patří například ty šířené médii, že 11.9. zaútočili teroristé z Al-Kajdy, nebo ta, že se z Mexika šíří prasečí chřipka. Vše je ve skutečnosti jinak. Známí lidé, kteří mají vliv na milióny lidí a chtějí mluvit, jsou umlčováni. Michael Jackson, který měl světu oznámit na sérii koncertů v Londýně pravdu o prasečí chřipce, je nyní mrtev. Dalším známým osobnostem na poli světového show-businessu je vyhrožováno a jsou zastrašováni neočekávanými nehodami lidí z jejich týmů, viz pád pódia při přípravě koncertu ve Francii.

to je llen cast clanku, ale to najlavnejsie.......takze je jasne,ze ho pravdepodobne kvoli tomu usmrtili, preto aj chyba to video z jeho izby....

dididi30
28. júl 2009

je to o tom,ze ludstvo je z vrcHu praskovane chemikaliami, svinstvom,,,,,to robia lietadla, testuju vselijake bio kraviny na ludoch a niektori ludia o tom vedeli ako aj mike, mal to povedat na koncerte preto bol usmrteny, joj dufam,ze ma za toto , netoto 😅

dididi30
28. júl 2009

baby piste reakcie, somz vedava, idem uspat maleho, ked ho uspim dojdem 😉

dadulik
28. júl 2009

didi, pravdu ??? neverim tejto teorii, naozaj, nedokazem to mojim rozumom spracovat 😒 😖

dadulik
28. júl 2009

nenasla si to nahodou v teme, koniec sveta tu na MK ? 😅 lebo to je tak otrasna tema 😝 😀

dadulik
28. júl 2009

didi, ja zase len v dobrom 😉
ale fakt tomuto nejde verit, boze 😲

dididi30
28. júl 2009

dadi, no lebo ste to necitali cele...... 😒 chcela som len ten koniec, ze tam figuruje mike....no proste to zacalo tou prasacou chripkou, ale zas jasne nema to zmysel, lebo nepoznate zaciatok ani koniec a ani ja vlastne.....len tak zhruba nieco...
ale je tam aj o mikovi,tak som musela, lebo ja som z toho.. ☹

mirusch
28. júl 2009

Preboha Didi, to mas odkial? Teda, mne je jasne, ze mnoho veci sa v zivote nedozvieme, mnohe az dodatocne, ale toto sa mi zda predsa len prehnane. Odkial by prave Michael nabral informacie o prasacej chripke 😨 A navyse, tato chripka predsa nie je nic extra, kazdy rok koluje po svete iny zmutovany virus, aj omnoho silnejsie ako je tento a zabija ludi a o tom nikto nehovori a o tejto ano... Nikdy nezabudnem na jednu zimu v Londyne, ked zurila brutalna chripka, zabijala ludi jedneho po druhom, nemocnice uz ich nemali kam davat, tak pred nemocnicami boli chladiace kamiony. Ja som tu chripku v januari tiez dostala a myslela som ze koncim. Tak strasne zle mi nebolo ani predtym a ani potom. A este pol roka po nej som sa nevedela z toho dostat, bola som ako mucha a schudla som na 50 kg (vyska 178 cm).
No ale nie to som chcela. Islo mi o to, ze vsetci strasia s prasacou chripkou a verim, ze to nie je sranda, ale uz ake hrozne tajomstva v sebe obnasa?

Isto, ze sa deju veci, co nevieme preco naozaj. Ale toto? Hm....

dididi30
28. júl 2009

dadi, znie to neuveritelne....no ale nik nevie ako vlastne umrel...ale jeho vinou to nebolo....
no ja som len prispela...
mna mike zaujima, ako som pisala , hoci by som aj o jeho znacke zubnej kefky pisala 😀 no asi tak, no 🙄

pre mna to je zaujimavy clanok, tot vsio 😔

dadulik
28. júl 2009

hej, takze je to z tej temy ? 😕
vies, ludia sa uz utiekaju ku kadejakym vysvetleniam ohladom MJ, uz fakt niektorym asi zacina sibat 😒
neskutocny chaos ten chlapcisko v nas zanechal 😔

sticker
28. júl 2009

Uf, Galinka.....to je dosť silné tvrdenie. Ale priznám sa, prinútila si ma premýšľať nad tým. Na jednej strane som naklonená tomu veriť..... na druhej strane si myslím, že by to urobili nejako viac "prefíkane"....myslím smrť MJ 😔

mirusch
28. júl 2009

Didi, ja ti verim, ze ta to vystrasilo, ale radsej sa tym nejdem zapodievat, lebo zase nebudem tyzden spat. 😝 Su urcite veci medzi nebom a zemou, co verim, ze su. Aj to, ze nahody neexistuju. Ale toto mi znelo ako prihovor nejakej sekty. Teda, nikoho sa nechcem dotknut, vyjadrujem svoj nazor. Akoby proste chceli strasit ludi. a aka tam bola vlastne pointa? Chcu, aby ludia nieco urobili alebo co?

dadulik
28. júl 2009

didi, ale ved ja ti nenadavam 😀 uz sa prosim ta tolko len nehnevaj na mna, ved ja som v skutocnosti nazurena na tych hlupakov, co mo MJ len slapu po jeho smrti 😠
keby si ma poznala osobne, urcite by si sa nedokazala so mnou pohadat, ze jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirusch
28. júl 2009

No a tiez je mozne, ze Michael to proste prepiskol s liekmi. celkom jednoducho. Zmrvil to. Len tomuto asi ludia nechcu uverit.....neviem, rozmyslam.

dadulik
28. júl 2009

mirka, ale skratka chcel zomriet 😔 bol dost sebakriticky, a urcite si uvedomoval, co ho nasledujuce mesiace caka, a ze to skratka nezvladne 🤐 😔 aj tomuto nam je tazko uverit, ale tiez je to rozumna moznost....

sticker
28. júl 2009

Súhlas s Dad 🙂 Je to jedna veselá kôpka a ľudí neuráža. Ja tu ale nevidím nič urážlivé 🙂

dadulik
28. júl 2009

nemyslela som, rozumna, ako to ze sa zabil, ale rozumna, ze tomuto by sme najlahsie uverili 😢

dadulik
28. júl 2009

ale = alebo, prispevok 21:10