Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dididi30
29. júl 2009

teotdorka, svata pravda 😵 🙂

janka, no je to strasne, ale co narobime, tomu sa nevyhneme, jedine uchranime.....

penny13
29. júl 2009

čo tam bolo o pracacej chrípke? a sestru by zaujímalo ,kedy ho obvinili.

dadulik
29. júl 2009

ahojte, tak tento tyzden by zevraj uz mali byt konecne vysledky toxikologickych testov druhej pitvy 😝

arleta
29. júl 2009

Baby, jájda, vy ste sa rozpísali...to čo tu píšete také desnosti?
No dobre mi je, že nesledujem diskusiu o konci sveta, prasacej chrípke atď...Aspoň sa nezaoberám vecami, ktoré aj tak neovlyvním, a aj tak sú to len konšpiračné teórie...či nie? Je to overené z dôveryhodných zdrojov???? A čo to tam vlastne bolo s tou chrípkou...práškovacie lietadlo??? 😵

Síce ani smrť MJ neovlyvním, ale aspoň objavujem krásy jeho tvorby... 😵7 😵 😵 😵,...a fakt je čo...Toľko diela nám zanechal, kto sa tým môže popýšiť?...

Dididi, never zase všetkému, čo si prečítaš niekde...a ako sa dá umelo vyvolať rakovina? Kašli na to, pusti si Michaela a je...

Juj, to som zvdavá, aká bude tá pitevná správa...Verzia pre verejnosť... ☹

arleta
29. júl 2009

...písala som len v dobrom...

arleta
29. júl 2009

úmysle...

arleta
29. júl 2009

😵 😵 😵

arleta
29. júl 2009

Dididi, dúfam, že som ťa neurazila, som to myslela v dobrom...akože nás kŕmia média kadečím a čo sa šíri po internete, aké kecy...a tak...Radšej už idem, lebo sa ešte zamotám... 😠

dididi30
29. júl 2009

arleta a za co sa mam hnevat 😅 😕 😀

jasne, uz aj idem na to, moj milovany misko 😎 😵 🙂

dadulik
29. júl 2009
mirusch
29. júl 2009

Ahojte, dnes vela nepokecam, musim sa venovat inym veciam a aj manzelovi, ten vecer cely zufaly chodil za mnou, ked som tu diskutovala, lebo bezo mna nevedel zaspat a o stvrtej musi vzdy vstavat. Tak skusim dnes zalahnut skor, nech mi to tu nezatrhne 😅 😀 😝

No, Teodorka to napisala uplne spravne a pekne (a aj Arleta), kaslite na choroby a konce sveta, este si privolate touto negativnou energiou nejaku pohromu. Pocuvajte M. pesnicky, kukajte videa a tu lasku, co rozdaval on, sirte dalej, svojim detom a ostatnym ludom. A oni ju mozno budu sirit zase dalej a mozeme tak urobit aspon malu zmenu, ako chcel Michael. Make a change..... (v Man in the mirror).

dididi30
29. júl 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/141794/jackson-s...
no boze a ja spim s tamcinou babikou, vecne mi zavadzia pri nohach 😅

mirka avoj 🙂

dididi30
29. júl 2009

mirka, sak ho zavolaj k pc, nech pokecame, nie?😉))

dididi30
29. júl 2009

ale uz ma serkaju, no neviem co by oni robili, keby boli v strese, stavim sa,ze by sa utapali v alkohole, magori na entuuuuu 😠 😝

mimado
29. júl 2009

Baby suhlasim ,napisali ste to pekne. Tiez sa radsje nad tym co vsetko sa moze stat nezamyslam, lebo by som sa zblaznila z toho. A radsej take temy ani necitam. Cez den som iba kuk... Ale nemam bna to cas, som rada ze stiham vas tu citat, tu je to omnoho lepsie, volnejsie , zabavnejsie 😅

mirusch
29. júl 2009

Dididi, no ved mozte pokecat, ak hovorit nemecky alebo anglicky 😀 On je Nemec.

Mimado, jasne, vcera sme trosku polemizovali nad duchmi a chripkami, ale hadam sa to tu zase zvrhne na veselsiu temu 😝
Ja mam nervy iba z toho, ze viem, ze sa mi s Michaelom snivalo a uz neviem co. Rano som si povedala, ze nestiham nad tym rozmyslat a ked som stihala, tak som uz zabudla. Ach jo. No ved sa mi este bude, si ho zavolam do sna 😕

dididi30
29. júl 2009

mirka jaj, no aj som si myslela, haha 😀

mirka sak zvrtaj zvrtaj na veselu temu, nejake inspirativne linky nemas? 😀 😵

joj vam sa furt sniva a mne nic a furt na neho myslim 😔 😅

mirusch
29. júl 2009

No, som si precitala ten clanok 😀 Musim sa aj smiat. No tak bol bordelar, no. No tak si pisal na steny. Aj ja by som si, keby ich nebol tapetoval manzel, ten by ma hnal 😝 Babika bola na posteli, ale to nedokazuje, ze s nou spaval. A keby aj spaval, no vsak chudak, vsak nemal zensku...Vsak to nie je trestny cin, ze niekto spava s babikou. Zima mu bola, to mu verim, metabolizmus naprd, niet divu, ak bol zavisly. Co sa da robit.

Inak, viete si predstavit Michaela opiteho? 😀 ja teda neviem, ci niekedy bol, neviem, ci pil alkohol. Ale videla som ho na jednom videu zdrogovaneho. 😔 A oni ho debili v takom stave normalne vypocuvali. Myslim, ze tam slo o nejake kopirovanie piesne ci co. Skusim najst. Tak tam vyzeral fakt ako pod parou, chudak.

mirusch
29. júl 2009

Joj, hladam, neviem najst, ale nasla som, ako prisiel na sud v 2005 v pyzame. Chudacisko, musel rano do nemocnice, strasne ho bolel chrbat, ani sa prezliect nemohol a nestihol. Na konci sa ho niekto pyta, ci ma stale bolesti a on, ze ano.

https://www.youtube.com/watch?v=j0C9l1F-USk


Ale to pyzamo mal fasa, aj mne by sa take pacilo.

No a potom uz len vesele temy. 😉

dididi30
29. júl 2009

joj mirka ale sak toto je take vesele 😅 😀 😀 😀 😀
ale ten chrbat , chudak aj ja mam seknute v krizoch 3 den ☹

mirusch
29. júl 2009

Toto je to interview, ale toto je uz po hodine a pol, na zaciatku bol uplne omameny. Mam to cele niekde na paske, ledva hovoril. Inak, na druhy den po tomto interview zrusil nejake koncerty a siel sa liecit.

https://www.youtube.com/watch?v=mmHFBk45vhI
mirusch
29. júl 2009

In the closet video tu uz bolo, nie? To je sexi, ako tam Michael ide medzi nohy Naomi Campbell 😀 😝 Tu su nejake zabery z natacania:

https://www.youtube.com/watch?v=1lsxIPKzqMM

- na konci s tym dazdnikom je super. To este mal super vahu.
Alebo:

https://www.youtube.com/watch?v=bhJQxJdI0u4

Kuk o 2:30, fasa, nie? 😀 Alebo o 3:00. Mmmm... A co tak 5:19 😅 😕

dadulik
29. júl 2009

sorry, uz si to hodila ty didi, ten link 😒

dididi30
29. júl 2009

mirka to druhe je teda pradne sexi 😀 😀

dididi30
29. júl 2009

dadi , v poho 😉

mirusch
29. júl 2009

Dididi, verim, ze si to uzil, to nakrucanie, chacha! Ktovie koho napad to bol. No ale ten text k tomu pasuje...."Slub mi, ze nikomu nepovies, co jeden druhemu robime" 😕

dididi30
29. júl 2009

mirka , sak aj toto treba nie 😵 😀 😎 😀 😀 😀 😀 😀
sak bol ako model, ten nas mike 😵 a sexi samozrejma 😵

baby ja sa lucim, praska mi hlava 😝 uz sa nedam zaockovat proti chripke, len to vo mne vrie 😝

tak zajtra papa 😵

dadulik
29. júl 2009

neviem, ci sme to tu uz mali, toto je hovor na tiesnovu linku 😔

https://www.youtube.com/watch?v=y_sW6vuCtJA
majacska
29. júl 2009

mirusch ja som pocula ze Michael nikdy nedrogoval...