Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
29. júl 2009

Majacska, ale ano. Teda neviem, ci bral riadne drogy, ale lieky zneuzival. V anglictine sa pod pojmom drugs rozumeju aj lieky, cize aj taky Paralen napr. Preto to znie tak brutalne. Ale to, ze liedy zneuzival, to je fakt 😔

mimado
29. júl 2009

Mirushik vdaka za linky, ty to tu dokazes roztocit !!!! Este som vsetko nepozrela, ten clip In the Closet to tu este asi nebolo, mali sme to kedysi davno na kazete VHS natocene, ani ma nenapadlo ze je to Campbell... Ale su tam zlati. No neviem ale mne sa zda aj tam velmi chudulinky, taky chlapcek.
Tiez som citala ten clanok s babikou, bordelom , odkazmi.... Musel byt v dost zlom psychickom rozpolozeni, podla mna. Urcite to bolo kvoli koncertom . No ten bordel mohol urobit jeho doktor nie? Aj tu babiku mu tam strcit.... Ale ved je to jedno.
Mna skor zaskocila sprava ze uz 3 krat bol na druhom brehu, teda skoro mrtvy.... Neviem ci mam tomu verit. No a 4 krat sa ho uz nepodarilo zachranit. 😖
Ked sa tak clovek nad nim zamysli , nemali to s nim zrovna jednoduche.
Mirush chces povedat ,ze bral aj drogy ? 😲 😲 Ci si myslela tym zdrogovany ze mal v sebe lieky.

mimado
29. júl 2009

Aha , tak to niekedy som zdrogovana aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 PAralenom 😀 😀 😀 😀 , ked mi tresti v hlave..

mimado
29. júl 2009

Inac chudacik v tom pyzame, mne ho prislo uplne luto, chudak ako sa na neho vrhli, ako supy, zrejme si zgustli 😒

dadulik
29. júl 2009

mirka, naaaaaaaadherne linky z nakrucania 😵 v tomto videu bol najviac sexi snad za celu karieru 😅
ale v tom pyzame, chudak, tam musel trpiet riadnymi bolestami, je to na nom vidiet ☹
a na tom videu, kde mal byt nadopovany liekami, tak tiez je vidno, ze je mimo seba 😖

mirusch
29. júl 2009

Tu je ten clip:

https://www.youtube.com/watch?v=cupnsUDyjuA

😉

Mimado, ved som to vysvetlila. Ze neviem, ci bral riadne drogy, ale lieky ano, ze zneuzival lieky. A ze v anglictine sa aj liek povie drug, cize droga. Drugstore je lekaren.
No a ze bol neporiadnik, to sme uz zistili. No a co. Polovica ludi je 😝 Neviem, ci uz bol na pokraji smrti, ale je fakt, ze povedali, ze uz sa im ho raz takmer nepodarilo zobudit... Ja teda neviem, ze preco ho neodvliekli na liecenie nasilim.

mimado
29. júl 2009

Mirush to video je krasne !!!!!

Pochopila som to s tymi liekmi, ved aj mu to bolo osudne, skoda hoooooooo! 😢
A s tym neporiadkom, ten je tusim u nas stale, upracem , odidem do dalsiej izby a mala uz "upratuje " za mnou 😠. Uz si niekedy pripadam ako robot a nulovy efekt 😒 A to este ked sa maly prida..... 😕 🙄

mirusch
29. júl 2009

Som vedela, ze sa vam to bude pacit 😀 Prajem prijemne sny 😝

Dadulik a to video neukazuje zaciatok! Ten neviem najst. Ale uz som videla...Tam ledva otvara oci a iba premiela slova a opakuje otazku namiesto aby odpovedal. Fakt, s trochou fantazie si clovek predstavi ze si chlapec zaflamoval...keby sme nevedeli, ze su to lieky.

Mimado, veru skoda ho. Velka, prevelka. Ja som najviac nahnevana na tych, co z ucty ci coho (teraz myslim jeho priatelov) neboli na neho tvrdsi a nedali mu poza usi.

mirusch
29. júl 2009

A este nieco na dobru noc a idem. Uzite si to, na niektorych zaberoch je na zjedenie 😉

https://www.youtube.com/watch?v=4z4gqKTs7TQ
mimado
29. júl 2009

Mirush len ci by sa s nim dalo na niecom dohodnut... To vies bol v znameni panny 😀 - panovacni ludia, mam take doma.... Tazko sa s nimi pracuje.
No musel chciet predovsetkym on, mozno aj chcel ale nemal pevnu volu, aby to zmenil. asi je to podobne ako narkomani, fakt jedine liecenie a uz v zivote sa k zavislosti nevratit!!!!!
Ved ako povedala ista sestriicka, ze ked mu nechcela doniest jeho lieky,vyhovarala mu to, vyrazil ju 😖

mimado
29. júl 2009

Mirushka dakujeme za link, peknucke fotecky , na niektorych priam na "zozratie"

Dobru noc a sladke sny aj s Mikem 😉 😀

majacska
30. júl 2009

ahojte... mirusch dik za linky, su super...uz mi prisla knizka, vcera som ju zacala citat...zatial super.... 🙂

baby piste.....zboznujem Michaela... 🙂

sticker
30. júl 2009

Ahojte. Nestíham si pozrieť tie linky, ale aspoň budem mať čo robiť buď na obed, alebo večer 😝 . Utekám von. Ahojky zatiaľ 🙂

dadulik
30. júl 2009

ahojte, mirka v na tych bozkavacich zaberoch je dost casto s lisou marie presley, museli sa mat velmi radi 😅 len skoda, ze im to stroskotalo ☹ ktovie preco....

penny13
30. júl 2009

Ahojte. K tej bábike- Lucka spáva obklopená plyšákmi. Proste je rada, keď si niektorého z nich môže k sebe pritúliť, keďže nemá kamarátky. ☹
To video- vyzeral tam hrozne, chudák ☹ Ešte že tu nie je Katka. Veď mi stačilo ako sa predvčerom rozplakala, keď čítala tie vtipy a to v novinách. Zničila všetky plagáty a obrázky M. Konráda, ktoré mala. 😢 Bol to jej obľúbenec, ale teraz, eď vie, že sa ten lekár volal Konrád.... 😢 .

Mimochodom ,Lucke sa zas snívalo o Mikovi!

mirusch
30. júl 2009

Ahojte, no dnes je tu ticho 😕 Ja sa tu tiez velmi neohrejem. Mam nejake veci, co uz musim dotiahnut do konca a ked tu stale sedim na Konikovi, tak sa to neda 😅
Ale napisem vam. Dnes som v telke kukala rano relaciu, maju tam vo stvrtok taku expertku na slavnych ludi. A ona to dost rozumne zhodnotila, co sa dialo s MJ. Presne som si to aj ja tak predstavila. Ze je mozne, ze rozne plasticke a ine operacie casom vyhladaval uz aj preto, lebo sa stal zavislym na tom knock-out. Proste ked ho narkozou "vypli". A potom si na seba viazal roznych lekarov tym, ze ich pozyval k sebe, Vianoce, narodeniny, party a oni boli pocteni a chceli si udrzat jeho priazen, tak mu predpisovali aj to, co nemali. A potom ta pani skritizovala celu americku spolocnost, ze takto to bezne funguje u slavnych, ze vyrabaju prakticky drogovo ci liekovo zavislych a udrziavaju ich v tom namiesto toho, aby im pomohli sa z toho dostat.
Michael uz bol taky zblbnuty a zavisly, ze kohokolvek, kto mu chcel pomoct sa z toho dostat, tak bojkotoval. Ani rodina sa nedostala cez jeho security. Jeho velmi blizky priatel Deepak Chopra hovoril (jemu aj venoval tu knihu basni, Deepak sa venuje okrem kvantovych teorii aj ludskej dusi a robi prednasky, citala som od neho zo 2 knihy), ze aj od neho zobral Michael nejake lieky, lebo on ich moze predpisovat. Odmietol, tak sa M. nasral a prestal mu volat. Takze tak.

No a este k tym snom. Musim moj sen z tejto noci u svojho podvedomia reklamovat 😠 😠 Nechapem, co to malo znamenat, ale takto som si moj sen s Michaelom teda rozhodne nepredstavovala. V uplnych farebnych detailoch som vo sne mala Michaela, ale uz mrtveho a kedze nikto nevedel co s nim, tak si tam len tak lezal, u nas v izbe a jeho telo sa rozkladalo a ku koncu uz aj kosti trcali a ja som mala niekam cestovat, tak som ho musela pozbierat a zapakovat ... no koniec som uz radsej ani nedosnivala. Keby som nemala silny zaludok, tak rano asi ostanem pre istotu bez ranajok. 😝 🙄 Objednavam si dalsiu noc napravu!

dadulik
30. júl 2009

mirus, boze, to bol teda sen 😒
mne sa akosi uz prestalo s nim snivat, ale bolo obdobie, ze som ho mala kazdy vecer v sne, a bol naadherny, ten sen aj mike 😵

arleta
30. júl 2009

Ahojte, veru, nech sa vám veselšie sníva...Ja som zatiaľ nemala sen s ním...
To je dobré, tie videjká... Mike v pyžame a Mike oťapený liekmi...A fakt že to je nefér, keď ho tak nakrúcali...V tom pyžame sa tuším aj poriadne trápne cítil... No, nemal to ľahké...
Téda, sa divím, že pristal na tie erotické scény s Naomi...Tiež krásne video, ako aj ostatné klipy, neviem, či mal vôbec nejaké nevydarené...

Čítalal som na Pluske, veď možno aj vy, , že majú vyrobiť celovečerný dokument zo skúšok na to londýske turné...A aj o tom spomienkovom koncerte v Londýne, ale veľa peňazí za to pýtajú, tak som zvedavá, či sa to zrealizuje...

Mne to stále vŕta v hlave, že ako mnohí umelci dopadli...na drogách, alkohole, depresie...Myslím, že je to aj tým, že ich stále vyciciavajú manažéri, nútia k lepšej predukcii...

Idemme von, tak večer sa sem pozriem...

mimado
30. júl 2009

Mirush, presne ako si to opisala , tak si myslim ze to bolo. Ze bol zavisly na narkoze 😖 , ved som raz ciala v pluske sa mi zda ze 3 dni bol na narkoze, ze len preto isiel na plastiku aby si jo mohol uzit 😒 ....
Takze tak. Pomaly ,vedome, isto ho to zabijalo a oni to vedeli a neurobili nic....

No musim ist snad vecer mrknem, dnes mam vobec den blbec, tak nech sa trosku odreagujem.
PA

penny13
30. júl 2009

neviem, č ito sem dam spravne, ale našla som jednu stránku o Mikovi.
King Of POP.
Dúfam, že to pôjde, ak nie, tak takto som to našla:
google: Hurikan-Buraju mi dom - text a tam mi naslo toto.

dididi30
30. júl 2009

ahojte kocky, pride mi o chvilu svokra, tak nebudem mozno stihat 😉

ale musim sa pochvalit, kupila som si dnes 2cd a to thriller a dangerous 😵 😵 😵 uz ich ma 3 😵 😀
thriller obsahuje nie len piesne v tomto albume, ale aj ine piesne, take speci 😎 tak reku mam 2 v 1 😵

penny , skus este raz, aj ja som mavala s tym problem, nakoniec som zistila,ze je to uplne easy 😵 😀

mirka 😀 a ty co za sen, haha, no moja, dnes si das pol deci a bude to ok 😀
inak hej toto, zavisli bol, boze ☹ no ono ked niekto droguje, alebo je na niecom zavisly tak nepozera ani na rodinu, nikoho a nic ,, ide aj cez mrtvoly,, 😖 no mal peniaze a vedel ako na to, no ale ked to tak vezmeme, ved aj my ked nieco chceme, tak to musime dostat, tak ci tak.,nie 😉 😀 teda ja urcite 😅 😀

pate 😵

majacska
30. júl 2009

ahojte knizka o Michaelovi je celkom dobra, uz som skoro pri konci....odporucam... 🙂

chcela by som aj knizku, autobiografiu, ktoru o sebe napisal...mate ju niektora?

majacska
30. júl 2009

a v tej knizke je jeho prednaska na Oxfordskej univerzite v roku 2001 o svojich nazoroch na svet, co povazoval za cenne a podstatne....no super..vysli mi aj slzy po precitani...

sticker
31. júl 2009

Mirka 😕 To čo bol za sen ☹ Snáď túto noc to bolo lepšie 🙂 A tá relácia...tiež na tom bude dosť pravdy.... Naozaj netušíme aké je to byť slávny a ako zvládať ten nápor. Veď my žijeme "obyčajný" život a niekedy sa nám dejú veci, ktoré nás riadne "vycicajú" 😒 😠 ☹
Gali tak už u vás ide v kuse MJ 😀
Ja teraz tiež moc nestíham. S malými som vonku doobeda, poobede a ak sme na Julkin spánok doma, tak sa snažím niečo urobiť, alebo si poležím a čerpám sily na poobedie 🙂

sticker
31. júl 2009

Juj, práve hrajú I Just Can´t Stop Loving You 😵 No čo krajšie na ráno môžem chcieť 🙂

mukky
31. júl 2009

ahojte,ako som mohla zabudnut na michaela?Bol moja platonicka laska v puberte,a posledne roky som ho nejak "neregistrovala" 😢 ,asi preto,ze radio velmi nepocuvam a ani nejak nesledujem mtv,ako volakedy..ale od kedy zomrel,a posledne dni,casto na neho myslim a casto sa mi s nim sniva...mam pocit ze nezomrel...neviem to vysvetlt...ale ja som mavala volakedy take predtuchy a pocity ked niekto zomrel,a bolo potom vo mne take prazdno,ale teraz nie je...mozno mi neverite,co uplne chapem..

v tejto piesni je krasny anjel a sexi 😵 😵 😀 ,bol najzahadnejsi a najzaumavejsi clovek na svete...pre mna...a vzdy nim ostane

https://www.youtube.com/watch?v=BzzgqtPO42Q
dadulik
31. júl 2009

mukky, to video smile je naaaaaaaadherne 😵 😵 😵 mike je na niektorych zaberov strasne krasny 😵 😔

mukky
31. júl 2009

dadulik aj mne sa paci, 😵 😵 ,som taka nevyspata,do stvrtej som bola hore a pozerala jeho pesnicky...a maly vstal pred pol siedmou 😀 😝

mne sa pacil aj ako cernoch,skoda no ze potom o uz asi trosku prehnal ...ale aj tak bol krasny..neviem sa na neho vynadivat 😕 😀 ,zeby druha puberta? 😀 Ale jke mi luto ze tu nie je,i ked ja ten pocit nemam...

dadulik
31. júl 2009

mukky, ak si precitas uplne celu nasu diskusiu, zistit, ze mike to zo svojou farbou pleti neprehnal, ze bohuzial sa inak koli jeho chorobe nedalo ☹ 😔