Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

layla
8. júl 2009

mywiel a co o nom narozpravala ta La Toya? nejak mi to uslo 😲

silvia123
8. júl 2009

No kto vie ako to všetko bolo, možno už na to nemal a bál sa vystúpiť a boli to len hlášky, že je v dobrej kondičke, aby nikoho neupodozrievali, možno niektorým viac vyhovovalo keď bude mrtvy -proste takto už žiadne osobné výdavky, len príjmy... a možno to aj on sám psychicky neuniesol... smrť takýchto známych ľudí zostane vždy plná nejasností...

silvia123
8. júl 2009

Ešte aby to niekto nepochopil špatne tú moju myšlienku, že možno to aj on sám psychicky neuniesol, myslím tým že si kvôli stresom dal omylom viac liekov než bolo treba, určite by sám sebe na život nesiahol a ešte aj pred deťmi... to teda nie... Niečo sa hovorilo o tom jeho lekárovi, že tá jeho prvá pomoc nebola dva krát odborná... neviem čo je na tom pravdy...

maruschka
8. júl 2009

je mi ho veľmi ľúto, ako aj každého človeka, ktorý zomrie...ale si myslím, že pre väčšinu ľudí v jeho okolí je jeho smrť parádnym zárobkom..a kto tvrdí, že nie, tak je buď nechápavý alebo naivný...
😖
Stačí sa pozrieť na Marylin Monroe, Elvis Presley, John Lenon..všetci zomreli zhruba rovnako, ich smrť zostala nevyjasnená...všetci začali zarábať nielen za svojho aktívneho života, ale hlavné zárobky a obrovské zisky sa začali točiť po ich smrti..takže asi tak..pre biznis je najlepší spevák-mŕtvy spevák..
☹ ☹ ☹ ☹

ale treba povedať, že Michaelove piesne vedeli fakt chytiť za srdce... 😢 😢 😢 😢

silvia123
8. júl 2009

presne si to vystihla maruschka a vymenovala si známe osobnosti na ktoré som myslela, že zomreli záhadne ako Michael. ☹
Kto vie či toho jeho osobného lekára niekto dobre nepodplatil... 🙄 až teraz po smrti si človek uvedomí aká legenda bol už za života a to som fakt nebola nejaká jeho veľká fanúšička, len tak normálne, len to človeka chytí za srdce keď také malé deti zostanú bez rodičov...

emily333
8. júl 2009

kocky pozerala som dnes reflex a ze on bol homosexual a zomrel ako panic 😠 faft uz navedia ako ho pospinit

dididi30
8. júl 2009
majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dididi30
8. júl 2009
dididi30
8. júl 2009

ale este sa toho napise, ja verim,ze bol taky ako mal byt, alebo aky chcel byt 😵

miroslava89
8. júl 2009

najvecsia gol dnesneho dna pre mna- idem si po kosickej optime a tam chlap -nie ze pubertiak ale postarsi pan a tricko napis Michael Jackson a napis po anglicky nieco v tom zmyske ze nanho nikto nikdy nezabudne.. 😝

kristinabianka
8. júl 2009

ahojte,aj moja malickost vyrastala na Jacksononovy,zboznivala som jeho skladby.bol to BIG KING! 😔

mywiel
8. júl 2009

Rozpravala, ze je nebezpecné nechat deti v jeho blizkosti, zavidela Michaelovi jeho peniaze a uspech...lebo jej kariéra nevysla. 😠 Zato s Janette si super rozumel, zboznoval svoju mladsiu sestru. 🙂

mywiel
8. júl 2009

A kolko tych koncertoch bolo vlastne na plane? 50t? To by ani neuniesol podla mna... 😒

mywiel
8. júl 2009

Aj Jim Morrison z Doors a Kurt Cobain z Nirvany, tiez boli velké zarobky este po ich smrti, taky je biznis bohuzial...

debra
8. júl 2009

mywiel ja som citala,ze on si myslel,ze len par koncertov odohra 😲 vobec netusil,ze az 50 ix ma odohrat,riadne s nim manipulovali a vyuzivali ho,vsetci ti hnusni prizivnici 😠

mikalove
8. júl 2009

ved ked bude zarabať aj po smrti aspon niečo pre tie deti zostane,ked mal tolko dlhov
tá malá ma včera normalne rozplakala 😢

diddi
8. júl 2009

Arpad z prominovin je magor od Kosic!!!!.....zial celebrity takych rozmerov ako bol Michael su zlatou banou pre producentov,managerov,plastickych lekarov,pravnikov.....lepia sa na nich ako muchy,oni o vsetkom rozhoduju,Michael bol len figurka-prostriedok....aj take je americke-hollywoodske pozlatko

mywiel
8. júl 2009

No mal vela dlhov co musel splatit a zrejme nemal na vyber, ale 50t by ich aj tak nezvladol...ved uz bol predsalen 50tnik. Inac kto sa moze pochvalit 45 rocnou kariérou a tym ze ho pozna cely svet? Kym sa znovu také nadané dieta narodi par rokov prejde, on bol zvyknuty pracovat nie na 100% ale vzdy na plné obratky na 200%... 😉 tanec a spev bol jeho zivot, najlepsie sa citil na podiu, inac pred ludmi bol hanblivy, ale vraj neskutocne velkorysy a chybal mu ten kontakt s kamaratmi v detstve to poznamena cloveka tak nevsedne vyrastat od 5ch rokov poznat len makacku. Vraj nemal cas, musel len skusat tanecné prvky a opakovat a nahravat v studiach, tak ked chcel spoznat aspon trochu hudobnikov, ktory prenho hravali, ti o nom vraveli, ze mal neskutocnu disciplinu k sebe, tak Michael dal niekedy zavriet lunapark a bavil sa tam so svojimi hudobnikmi aby aspon tak ho spoznali a vraj mal neskutocny zmysel pre humor, rad sa smial napriet tazkému detstvu a despotickému otcovi ktorého sa bal.

mywiel
8. júl 2009

mikalove no bojim sa ze rodina im vela nenecha...

mywiel
8. júl 2009

Michael bol Peter Pan, sam sa tak volal, bol to 12 rocny chlapec, ktory nechcel dospiet, lebo nikdy nemal detstvo a zil vo svojom vysnivanom svete mimo realitu, aj ked mal telo dospelého v hlave bol dieta.

mikalove
8. júl 2009

mywiel,prepáč,ale ty píšeš akoby si ho poznala 😀

mywiel
8. júl 2009

Nie len som bola fan... 😀 😉

mywiel
8. júl 2009

Je mi luto, ze som nevidela nikdy jeho koncert, bola by to urcite riadna show a dozivotny zazitok... 😒

diddi
8. júl 2009

existuje dokument od Martina Bashriho - Living with Michael Jackson,reziser s nim stravil dokopy 8 mesiacov.....len zial,opat sa potvrdilo ako to v Hollywoode chodi.....reziser ho zneuzil a svojim dokumentom,zamerne zle,dvojzmyselne zostrihanym potopil a dost zavaril.

mywiel
8. júl 2009

Ten ten ho riadne ociernil v tom dokumente, Michael mu naivne uveril... 😠

mikalove
8. júl 2009

keby sa niekto na mne 8 mes. priživuje a potom ma takto zneužije a využije tak by som mu napalila gulku do hlavy 😠 ,nie je žiadny koncert na dvd?

mywiel
8. júl 2009

To nie ale uz také ako zazit koncert live vies... 😉 🙂