Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

majacska
1. aug 2009

ja som uz asi 50 krat vypocula billy jean.....super skladba...

ale moja naj je you are not alone 🙂

arleta
1. aug 2009

Ahojte, ja som vás tu čítkala, ale nestíhala som písať...

Narazila som na hlasovanie na jednej stránke, že kt. pesnička sa mi najviac páči, tak ja osobne neviem, nemám jednu naj, je ich viac...Dirty Diana, Give Into Me, Man in The Mirror, They Doń t Care About Us, I just cant stop loving you... aj to Spechless je krásne....will you be there...aj tá You are not alone...atd, atd...

Miruš, chcem reagovať na to, čo si písala, že Michaelovi jeden chapec sedel na kolenách a čo povedala tvoja mama, že to zneužijú...veru, veru... Mike si zarábal na prúšvihy aj sám... 😠

A či bol na ženy alebo mužov,...vraj uňho nenašli gay časopisy, ani nič iné, ale tie, ako písala Miruš, orientované na ženy a jeho bodygoard sa vraj nechal počuť, že mal vzťah so ženou pred smrťou, dlhodobejší...tak asi tá nanny to bola? A vraj aj balil Beyonce..teda ak je to všetko pravda...
No a svedčia o hetero podla mňa aj tie jeho hanblivé pohĺady, keď sa priblížila k nemu nejaká žena...

Ozaj, Miruš, tú pieseň Dirty Diana spieva o Diane Rosss? Že zviedla aj jeho, to bude asi len fantázia, ale či je ona taká na chlapov?

mimado
1. aug 2009

Ahojte.
Az teraz som sem sadla, cely den som bola prec...

Mukky kukla som ten link- rozhovor s Lizou Marie Presley, citala som uz o tom, ale tam to bolo viac opisane. Ja si myslim ci aj Mirushka, ze sa mali velmi radi, z fotiek a videi laska priam srsi. Velmi im to spolu pristalo, skoda, velka SKODA ze mu ani ona nedokazala pomoct, vlastne nik. 😒 Co sa tyka sexu myslim ze bol chlap ako ktorykolvek iny., ved ma Omera, po rychlovke 😀 , aj ked on sa snazi vyvratit otcovstvo, myslim si ze je jeho otec, ved ta podoba nemoze byt nahodna.
Co sa tyka psychiatrie, podla mna tam lieceny bol, ved po tych obvineniach urcite bral aj kopec praskov proti depke, + vsetky ostatne svinstva, tak vysledok bol aky bol 😒 ☹ . Co som citala o tych liekoch, jedny boli na spanie, druhe na bdenie, jedny na priberanie-na chut do jedla, z druhych chudol .... 😖 No co na to povedat 😖 .

Mirush tiez som citala o tom ze pred smtou mal vztah, joj taka som bola rada, lebo on si lasku veru zasluzil. Veru skoda ze si ju nemohol poriadne uzit , byt milovany naplno a nefalsovanou laskou ☹ . Tu mal aspon od deti....
Miri telefon nosim v kociku lebo obcas nemavam vrecka, alebo len male a vadi mi tam mobil, sice mam maly, ale vo vacku mi vadi.
Preklad je krasny 🙂 🙂 🙂

Sticker keby som ja vedela na akej stranke sa mi to podarilo stahnut, uz sa mi ju nepodarilo najst. Normalne sa mi to podarilo ulozit do PC a odtial som si ju dala do mobilu, ale vacsinou to ulozi ako HTML -teda vlastne neulozi nic, neda sa to prehrat 😒

Didi mate tam zimu?????? Tu m byt zajtra opat riadne horuci den 😝 . MY sme chceli ist aspon raz toto leto k vode, ale mala stale nieje zdrava, teda nemozme ☹ 😒 . No mozno ak na konci leta k moru, este uvidime... My sa vzdy zozhodujeme tyzden pred odchodom 😀 😀 😀 .

Este vam hodit spoved jeho kucharky, uz som o tom citala aj na inej stranke.... Ach ten doktor, roztrhla by som ho 😠 😠 😠 😠 😠 podliak.
http://www.cas.sk/clanok/125991/spoved-jackovej...

POcuvam /pozeram v telke hity mojho mladi 😀 😀 😀 😀 , spred 20 rokov.... Mohli by aj Michaela dat. Inac tiez ked som bola v meste hrali ho tam v jednom obchode... Hned som spomalila, zapocuvala sa 😔

mukky
1. aug 2009

ahojte dievcata,chcem vas vsetky pozdravit a idem vas postupne docitavat....vase mena si este nepamatam,tak nechcem niekoho vynechat ale dakujem vsetkym za odpovede na moje otazky,linky a podobne,ktore ste reagovali 😵 😵

casto spominate nejaku nanny,tam som este nedosla kto to je..idem "vygugvykuzlit" kto to je 😀

dadulik
2. aug 2009

ahojte, boze ta spoved sefkucharky 😔
pre tie deticky to muselo byt strasne 😔

silvia123
2. aug 2009

Mne sa najviac páči: They don't care about us, pamätám sa ako som prvý krát videla klip a nevedela od neho odtrhnúť oči, super...

https://www.youtube.com/watch?v=_Wy5qTeHqms
mirusch
2. aug 2009

Ahojte, ja len strucne, mam robotku, ktoru treba urobit. Som rada, ze sa vam tie preklady pacili.😉

Arleta, nemyslilm, ze Dirty Diana je o D. Ross. To je o zene, co zvadza hudobnikov a urobi vsetko, co chcu, len ked z nej urobia hviezdu. Takych veru je dost. To nie je o Ross. Mozno sa mu tam len to meno hodilo.

No, my tu dnes mame tiez nanic pocasie. Vcera som nahovarala manzela, nech ideme na kratsi vylet a on ze zajtra a zajtra, teda dnes, je naprd a prsi 😠 No co uz.

Mimado, kukla som link 😔 Ta kucharka tam rozprava ovela viac ako prelozili, ale prelozili to podstatne. Ona tam este hovori, ze deti ostali dole s nou a ostatnymi (co tam asi robili), cize asi nebude pravda, ze Prince bol pri tom, ked Michaela ozivovali. A ze pracovnici nemohli ist do Michaelovej izby, nikdy, ze to bola sucast dohody, ale on casto prisiel dolu a bol s detmi, a tak. A ze jemu ten lekar nenosil hore len dzus, ako prelozili, ale aj ranajky. A modlili sa nielen deti, ale vsetci tam dolu spolu, nevedeli co sa deje, ale citili, ze nieco nie je v poriadku. Hovori, ze Michaelovi pripravovala 3 jedla denne, ze teda jedol. Ze este den predtym ho videla, ako obeduje spolu s detmi a veceru mu zabalila, ked isiel na skusku. Ze ked sa vratila k nemu v maji, tak sa s nou rozpraval, povedal jej, ze robi dobru pracu, ze ju potrebuje, aby mu pripravovala zdrave jedla, pretoze musi ostat zdravy a silny. Hm.... 😒 Asi ho vyciciavali tie lieky chudaka. A este ta zena odpoveda na otazku, aky dojem na nu M. robil den pred smrtou, ked ho videla obedovat s detmi a ona na to, ze sa jej zdal unaveny, ale myslela si, ze to je preto, ze tak vela skusa na koncerty. A ze jedol aj grilovane kura - KFC (Kentucky fried chicken, co je vlastne fastfood).

mimado
2. aug 2009

Mirushka vdaka za preklad 😉 .
No ja si myslim ze ten doktor nieco spackal, ako sa aj hovori ze zaspal nechal tiect infuziu a predavkoval ho.... Myslim ,ze tak nejako to bolo. A potom preto v zaludku nic ine okrem liekov nemal , chudacik. ☹
Muselo to byt hrozne, chudiatka deti ☹
Inac stale nedokazem pochopit preco mu museli davat infuzku, aby spal, to mu uz lieky nezaberali? 😖 . Mna tak raz uspali , neverila som ,ze zaspim, este hovorim co ak nezaspim, a viac neviem .... Teda neviem co to bolo, ale je to sila. A ked uz taketo nieco mal na spanie,to sa mi zda velmi , velmi zvlastne. No nase uvahy uz nic nezmenia , zial. 😒
A to ze mal rad KFC to som uz niekde citala.
No padam , prajem pekny , slnecny dnik 😉 .

mirusch
2. aug 2009

Mimado, to s tym KFC hovoril Magic Johnson na pohrebe. 😉
No, ked jedol vecer, tak na druhy den uz mal vytravene, po 10-12 hodinach. To by som mala aj ja 😀 mne skvrka uz niekedy po 3 hodinach 😅
nuz, nevieme, ako to bolo a na com vsetkom frcal. ale dobre to nebolo. 😔

dididi30
2. aug 2009

avojte, ako sa mate?
a vysledky su? co noveho? nic neviem 😖 😔 nestiham citat, chapete svokra pri mne sedi 😀

sticker
2. aug 2009

Ahojky 🙂
Mirka vďaka, že si z toho rozhovoru preložila viacej 🙂 Ja si to predstavujem, ako sa spolu všetci modlia, ako nevedia čo s ním je... Normálne mám nervozitu v bruchu 😔 Naozaj to muselo byť ťažké na psychiku, keď vedeli, že hore je ich tatino a nevedeli čo mu je 😢

majacska
2. aug 2009

ahoj mirusch, nechcem ist od temy, ale si hovorim, ze o akom pocasi hovoris, ze kde byvas? som potom pozrela, lebo u nas bolo na slnku 40 stupnov. Len ty si z Anglicka ze? 🙂

dnes som bola na Balatone, a cely cas som vo vode spievala you are not alone.....
boze preco si nas opustil Mike?? 😔

su nejake nove spravy? kocky ja neviem davat tie linky, a uz som nasla tolko dobrych veci...poradte

mirusch
3. aug 2009

Ahojte.
Dididi, este sa nic nevie. Natahuju to hrozne 😠
Sticker, veru, tazke. Hrozne co len pomysliet na to.

Majacska, ako som pisala, ja som v Nemecku. Mame tu pocasie ako v Anglicku, uplne nanic vacsinou. Teraz sa celkom dalo, ale dost casto tu prsieva, zima byva vzdy zamracena a depresivna 😔 Co sa da robit, toto nezmenim.
Linku pridas jednoducho. Chod na stranku, ktoru chces pridat, hore v okienku mas vzdy adresu tej ktorej stranky (tam kde aj sama pises, ked na niektoru stranku ides). Skopiruj to (prave tlacitko na mysi a kopiruj, potom chod na tuto stranku a prave tlacitko na mysi a vloz...alebo pouzi strg + C a strg + V).

Pa, dnes mam toho dost vybavovat.

sticker
3. aug 2009

Ahojky 🙂
Majacska to "strg" čo napísala Mirka je asi na našej klávesnici "ctrl". Mirka ty máš aj klávesnicu nemecká, však? 🙂 Teda aspoň dúfam že to tak je, lebo ja som to tak pochopila 😅
Ja idem dnes k zubárovi 🙄 Dlho bol zubár na prvom mieste, akurát jeden pôrod ho predbehol, ale aj tak sa nenormálne bojím ☹

penny13
3. aug 2009

Ahojte. V sobotu som chcela niečo napísať po tom, čo dopíše sestra Penny. Lenže mi to neodoslalo. 😠
Písala som, že toho chlapca donútili rodičia, aby ho obvinl. Teraz hovorím o roku 2005. Myslím si, že keby ho nechali na pokoji, nechali mu Neverland, ešte by žil. ☹
Zas sa mi o ňom snívalo. Bývali sme v Prahe a on tam mal koncert. Mne sa posmievali takí chalani a tak som utekala, sadla si k strom ua rozplakala som sa. Odrazu sa ma ktosi po anglicky spýtal, že čo sa mi stalo.
Zdvihla som hlavu a pozerala som na pekného človeka s dlhými vlasmi, ktorý sa na mňa usmieval. ,,Kto si?" spýtala som s aho. A jeho ochrankár sa ma so smiechom opýtal: ,,ty ho nepoznáš?" Michael ma pozval na svoju izbu, aby som mu tam všetko povedala. A tak som mu s plačom vyprávala, že nemá žiadných kaamrátov, že sa chovám ako malá. A on na to, že on sa tiež správa ako dieťa a že rád bude mojim kamarátom. Pýtala som sa ho, prečo je biely a on rozprával o tom vitiligu a že si druhí myslia, že mal plastiky, ale on mal len dve. ,,Ja ti verím." odvetila som.. Potom ma pozval na koncert a potom pozval celú rodinu do Neverlandu zadarmo a ostali sme tam bývať. A bola som aj na súde, keď ho obvinili.
Denisa ma potom zobudila, lebo som strašne kričala: ,,Majkl je nevinný! Prečo mi neveríte? Nič mi neurobil!"

mukky
3. aug 2009

ahojte,silvia,to je krasna pesnicka a hlavne on tam 😀 ☹

som si ju pripomenula,mala som otoceny net k sebe,dala ju na plne pecky a maly mi zacal plakat ze chce pozerat,tak som mu ho otocila ku postielke ,sledoval pesnicku a tancoval 😀 ,mozno mi z neho vyrastie jeho fanda,i ked by som bola rada keby vedel tak dobre spievat a tancovat 😵

mirusch
3. aug 2009

Sticker, mam nemecku klavesnicu, aj som si myslela, ze to bude ctrl 😅 Takze tak, ako hovoris.
A to si nebola u zubara od porodu 😕 My tu musime minimalne raz za rok, inak poistovna neplati. Ja som musela tak ci tak, este sa mi nestalo, aby som zubarku nahanala, nech mi nieco spravi so zubom 😀 Ale nastvala ma, lebo 2 roky nie a nie a teraz, ked uz ano, tak zrazu je novy zakona a musela som si to platit sama 😠 😠 vyse 300 EUR za osetrenie korena. Ja som sa tiez vzdy bala, ale odkedy som zistila, ze existuju umrtvujuce injekcie (vsak v SR ich vobec nepouzivali, nechapem preco), tak mi to uz je jedno.

Fiha Lucka, ty mas naozaj zive a pekne sny. 😉 Uz by sa aj mne mohlo snivat nieco krajsie ako tie posledne dva, ktore sa tykali jeho smrti.

Mukky, no toto, akeho mas muzikalneho syna 🙂

sticker
3. aug 2009

Mirka bola som u zubára. Chodím každý rok. Pri druhom tehu som tam bola viac ako u ženského 😅 😝 . A zvládli sme to dnes bez zákroku, kameň mi spadol zo srdca 🙂 Aj Janka má zúbky dobré, akurát raz týždenne preventívne umývať elmex gelom. Tak som rada 🙂

mirusch
3. aug 2009

Sticker, aha. No, ja som bohuzial tiez casto u zubara. Teraz sa uz ale pol roka drzim 🙂 Minuly rok ma ale po ceste do SR vychytila taka brutal bolest, ze som hned naklusala k mojmu staremu zubarovi a ten musel tahat. Ale nepodarilo sa, tak som musela na mini operaciu (bez narkozy), kde mi to dolovali. A zvysok dovolenky som chodila opuchnuta, este aj po Barcelone, cestou nazad so stichmi v hube 😀 Ale no problemo.
To bolo trosku mimo temy, sorry.

Dnes som kupovala kamoske casopis o MJ, a brala som vsetko, kde bol a az doma som zistila, ze vlastne 2 casaky su to iste, len v inej farbe ako tie novsie 😠 Nemate niekto zaujem o casopis, 84 stran, plny Michaelovych krasnych fotiek za 8 EUR? Mam 2 navyse. Postovne by som hradila ja.

majacska
3. aug 2009

ahoj mirusch ten casopis ale je v nemcine, ze?

mirusch
3. aug 2009

Majacska, tam takmer nic nie je pisane. Len same fotky a par malo komentarov.

majacska
3. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=uzYhacSjWEU

a tu moje naj...od Michaela 🙂

majacska
3. aug 2009

a co poviete v 2,5 minute? chcela by som byt tou dievcinou 🙂

mirusch
3. aug 2009

Jaaaj Majacska, tu verziu z vazenia som uplne zabudla! No, musim si prejst stare veci. Tam bol uplne sexi (v tom obdobi tak ci tak) a ta modra k tomu .... 😵
Inak, hovoriac o modrej, viem, ze tu uz bol klip The way you make me feel, ale nepamata sa, ci plna verzia, ta ma takmer 10 min. A fakt stoji za to, kazda sekunda!

https://www.youtube.com/watch?v=fJrUa-zKeIc

Inak, ten stary ujo na zaciatku mu hovori, ze sa nema snazit byt taky, ako ti ostani, ze ma byt sam sebou. A Michael nad tym uvazuje a opakuje - sam sebou...

A ta Billie Jean Majacska, som si pri tom spomenula na koncert, jej, tolko spomienok sa vynara. A ako tam mal tie reflektory na seba, tak v Prahe akosi nestihali za nim, vkuse vybiehal do tmy a musel sa vratit, no sranda. A vo Viedni moji dvaja kamarati chytili klobuk, co hodil, ale potom im ho vytrhli z ruk, ale aspon sa ho dotkli 😉

mimado
3. aug 2009

Ahojte.
Dnes mi je dako nanic-gebula , tak vam sem len hodim link.....

http://www.cas.sk/clanok/126192/jacksona-predav...

Zvlastne ,ze? 😕 Ja pochybujem o asistentovi 😒 ...

Dobru noc, snad vas zajtra pozriem...

mukky
3. aug 2009

ahojte,jej ale tam bol pekny,vlastne vsade 😀 😀 ,stale sa mi nechce verit ze uz nezije.. ☹ ☹ ☹

neviete z ktoreho roku bola ta pesnicka o vazani?

ja neviem anglicky vobec ☹ ,v skole som ju nemala..ale sama som sa nejake slovicka naucila,ked ma nieco zaujalo,kuk do slovnika...ale to neni ono ☹

majacska
3. aug 2009

mirusch ta skladba the way..je fakt super.....

ked mas cas prosim ta napis o tych zazitkoch na koncertoch....aj vtedy mohli ist za nim na podium?

inac to bolo dopredu dohodnute, ze to dievca pojde hore na podium?

majacska
3. aug 2009

ahoj mukky ta pesnicka vo vazeni bola nakrutena v roku 1996 /pozrela som v knizke/ bol tam velmi sexi, a pritom mal uz 38 rokov.