Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mukky
3. aug 2009

majacska tak dikkkk,a 38 nie je vela,ci? 😕 😀 ,je tam strasne sexi 😀 😎

dievcata prosim vas a ktoru pesnicku=video klip natocil ako posledne?Urcite viete 😵 a nejake posledne fotky jeho tiez by som si rada pozrela,ako sa vlastne zmenil,ako vyzeral naposledy..,ale len ked budete mat cas tak sa pozrite a hodte sem nieco...dakujem,neviem kde to hladat...

sticker
4. aug 2009

Ahojte 🙂 Super linky stále dávate 🙂
A jeho matka ževraj už získala práva na výchovu detí - všetkých troch a biologickej matke povolí iba návštevy...

penny13
4. aug 2009

Ahojte, Náhodou som zablúdila aj na iné diskusné forá o Michaelovi. A musím povedať, že tam všetci na neho kydali a boli tam ja nadávky.
A Tu na tejto stránke, ktorú našla moja sestra Denny-Penny môžem pokojne diskutovať. lebo tu nie sú nijakí pubeťáci, ktorí nadávajú, závidia a majú hlúpe reči na druhých , lebo sú iní. A Michael bol iný.
Ešte k tej bábike. Nadávali na neho, vraj uchyl. Vraj, keď nebolo po ruke dieťa, mal aspoň bábiku. Nejdem ani pokračovať, lebo je to hrozné. 😠 Fuj, novinárske...... 😠
Ja spávam s plyšovým sloníkom. Znamená to, že som zoofilka?
Okrem toho nemá Mike náhodou dcérku? Veď mohla patriť jej. A mohol ju dostať aj od nejakého kamaráta.
Videli ste včera v novinách tú matku , čo ťahala dieťa na obojku? 😠 Príšerné ☹ A Bolo to v Amerike.
Ešte, že tam nebol Mike! Však ten by aj odpadol, keby to videl 🙄

mimado
4. aug 2009

Sticker som rada ze deti zostali u jeho mamy , aspon budu spolu .
Penny dieta na obojku? 😲 To malo obojok na krku?
My sme videli s muzom pred 5 rokmi na Mallorke tiez matku s dietatom na voditku, ale malo ho iba okolo ruky, sme sa smiali, ze mozno raz tak aj my budeme chodit ked budeme mat moc zive deti 😀 😀 😀 😀 . Nezdalo sa mi to strasne, bolo to v MArinelande, pre deti kopec atrakcii, tam sa naozaj mohlo stratit len co sa clovek otoci. Teraz to chapem mam deti, nastastie starsia uz ma tolko rozumu, ze vie, ze sa moze stratit, aky bude mladsi.... Dufam, ze nebudeme musiet chodit s voditkom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
V tom klipe urcite na 38 nevypadal a bol tam neuvritelne sexi !!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝
Ostatne linky neskor pozriem, prajem pekny dnik...

mirusch
4. aug 2009

Majacska, uz som tu pisala nejake zazitky, nechcem to opakovat, kvoli ostatnym a aj tolko casu nemam, skus si kuknut moje prispevky dozadu. Co sa tyka tej baby, ano, stale sla jedna pri She´s out of my life na podium, oni ju pocas koncertu vybrali z tych, co boli vpredu, vytiahli a hotovo. Nepytali sa jej, ci chce alebo nechce. Poznam aj take, co by nesli 😝 😀 V kazdom pripade potom clovek pride o cast koncertu a to nie je take uzasne. Ale - dotkla sa M. Ale - ci jej to pomohlo ku stastiu, alebo skor k nestastiu, to je tiez otazka. Ovela lepsie je, ked vyberali pred hotelom, kto za nim pojde na izbu, lebo tam mal clovek prilezitost si aj pokecat a byt s nim dlhsie (poznam inak tak letmo ludi, z CR, co za nim na izbe boli, aj fotku som videla, ale ti chodili z koncertu na koncert, asi vsetky, tak ich uz poznal) . V Prahe vybrali take sialene Talianky, ci odkial boli, uplne hystericky. Fakt nechapem. A normalnych ludi ako sme boli my, tak nie. Inak aj pred jeho prichodom nas Ted Lakis, jeho osobny asistent, riadne vyhecoval, nacvicoval s nami jacanie, takze tak, asi to Michael mal rad, ked si to ziadal.... 😖

Mukky, zrejme You rock my world bolo posledne video. Sa mi zda. Z albumu Invincible. A posledne su zabery 2 dni pred smrtou, zo skusok na turne, kukni na Youtube. Linky tu uz inak boli.

Penny, fiha, viem si predstavit, ze su aj fora, kde sa na neho kyda. Ale tu by sme takym dali na zadok 😀 Inak, keby babika bola najvacsi problem, tak uz neviem. Ja mam kolko babik doma 😀 A navyse, on vela babik dostaval od fanusikov. Aj v Prahe dostal taku velku, strcil pod pazuchu a dalej sa prechadzal a zbieral darceky. Mam doma fotku, potom vam poslem v septembri.

majacska
4. aug 2009

mirusch dik za odpoved. Nechapem na ludi, ktori nanho kydaju skarede veci. To su media, uverili im, a v tom je problem..

posledny videoklip bol ,,Cry", rezia: Nicholas Brandt

https://www.youtube.com/watch?v=Wb2QWT2KzIQ
dadulik
4. aug 2009

majacska, to bol klip? lebo mne to pride len ako zostrihanie zaberov zo starsich klipov 😕
inak, vdaka za prekrasne linky 😵

dididi30
4. aug 2009

caute 😀
mrzi ma to, nestiham ani linky kuk, ale ked sa vratim z dovolenky , tak to snad pokukam 😵
dufam,ze ste zdravi a pisete o miskovi len to peknucke 😵 😉
cmuk 🙂

majacska
4. aug 2009

a ta posledna, ked ju spieval ako 17 rocny

https://www.youtube.com/watch?v=AOKkX5bBunM
dididi30
4. aug 2009

http://chocolatewithchips.blogspot.com/2009/07/...
dole je klip🙂

baby kuk, beyonce pre michaela 😵 😔

majacska
4. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=FcN-oxpV-Sw

preto som dala este raz tento link, aby aby ste si vsimli 2,5 minutu, ked si Michael klakol a zacal plakat od dojatia....zboznujem ho 🙂

dadulik
4. aug 2009

velmi zaujimavy link o michaelovom vitiligu a na konci aj o lupuse 😔

https://www.youtube.com/watch?v=lQ6b7kHGsSg


preco bulvar neuverejni napr. tieto informacie o nom ???????

dadulik
4. aug 2009

ta beyonce, krasa, nadherne mu to do neba zaspievala 😔

dadulik
4. aug 2009

baby, mne je dnes ako pozeram tie videa za nim zase tak straaaaaaaaaaaaaaasne smutno 😢 😢 😢 😢 😔

mirusch
4. aug 2009

Majacska, dobre linky. Ten link s I´ll be there je fakt zaujimavy. Aky hlboky hlas tam mal, nie? Inak, nechcem ti brat iluzie, ale takto si klakol na kazdom jednom koncerte, pri She´s out of my life, aj vyzeralo, ze place, nuz, bol to jeho reklamny tah 😝 A vzdy zabral 😉
Inak, ten Cry nie je clip. To zrejme dal dokopy ten uzivatel, co to zverejnil, aj tam pise, nech okomentujeme jeho video... You rock my world bol podla mna posledy clip.

A toje pisane v tej knihe, ze tieto piesne mal rad? No, Stranger in Moscow tak ci tak, to presne vystihuje jeho smutok, ktory citil pocas cestovania na svetovom turne, preto nerad cestoval.

Tak ma niekto zaujem o tie casopisy? 😕

dididi30
4. aug 2009

vyhnala som rodinku von a som sama doma 😀 pijem cafe, mam cas na seba a na konika 😎 😵
pustila som si cd od michaela a kukam linky 😵 joj smutno mi je za nim ☹ 😢
ale ostali po nom krasne piesne 😵

mukky
4. aug 2009

ahojte,som smutna po tych zaberoch o jeho chorobe..nikdy som o nikde nevidela ☹

mukky
4. aug 2009

nevidela som s nim nikde taketo fotky...a nemyslela som si ze to bolo az take vazne...chudacik ☹

dadulik
4. aug 2009

mukky, mal dve kozne choroby, stratu pigmentu-vitiligo, preto sa z neho postupne stal beloch ☹ a lupus - ludovo lupienku na nohach, preto nosil stale dlhe nohavice ☹ ved kukni celu diskusiu od zaciatku, je tu o tom dost vela linkov 😉

mukky
4. aug 2009

dadulik ja som to vsetko vedela,ale nevidela som s nim ziadne taketo fotky,kde to bolo vidno ☹ ☹ a som z toho smutna ked som to videla ☹

idem malemu pustit jeho pesnicku nejaku a ideme si zatancovat 😀

dadulik
4. aug 2009

mukky 😅 😀 😵
no ja som sa tiez kopec veci o michaelovi dozvedela, az po jeho smrti 😢 ☹ smutne.....nechapem preco kopec veci nevyslo na povrch uz za jeho zivota 😨 😔

mimado
4. aug 2009

Vau ste sa rozpisali , idem citat
Dam vam sem nieco aj ja :
http://www.cas.sk/clanok/126302/video-unikatne-...

dididi30
4. aug 2009
mirusch
4. aug 2009

Dididi, to sa mi nedalo otvorit 😕

Mimado, dik za ten link, videla som cast toho dnes v telke, ale nevedela som to najst na Youtube. Davali to ako dokaz, lebo Omer tam oslovuje Michaela "Dad" - ocko (minuta 1:14). Inak na uplnom konci vyzera ten maly presne ako Michaelova kopia, nemyslite? Ale narehnila som sa, proste Michael ide na vodu, do vody a letiet s klobukom 😀 Skoro mu ho odfuklo. Aj tam hovori, po lete s padakom, ze si musel drzat klobuk. No naco mu bol 😝 Drzal mu parochnu? Fuj, ale som 😖 , to bola len sranda, berte to tak.
Zajtra a napozajtra neviem, ci stihnem prispievat, ale aspon kuknem. Zajtra pracujem a stvrtok vylet. 😉

Inak, Dadulik, mnohe veci vysli na povrch za jeho zivota, ale pokial tie veci boli pozitivne, tak si ich ludia nevsimali, iba ak fanusikovia. Ved vies, ze spravy sa chytili iba senzacii. Predsa nebudu hovorit, ze venoval tolko a tolko penazi a ze zachranil zivot rumunskemu chlapcekovi...Ovela zaujimavejsie je pisat negativne veci a domnienky. A to aj u inych, nielen u neho. Ved sa kukni na spravy...kolko vrazd, prepadnuti a autohavarii tam davaju. A kolko pozitivnych veci, kto komu pomohol? Ktorekolvek spravy si zoberies a sustredis sa na to... Je to smutne. Zijeme vo velmi negativistickom svete.
A potom pride niekto, kto to chce zmenit a samozrejme, ze je "ukrizovany".

majacska
4. aug 2009

mirusch takze reklamny tah ta klanacka...nevadi...ale na mna zabrala

ano, tie jeho oblubene piesne mam z tej knizky.... 🙂

ahojte a piste 😉

mimado
4. aug 2009

Ja sa tu snazim asi hodinu nieco napisat, ale nasa klavesnica strajkuje, zase 😠 😠 😠 😠 . UZ som muzovi povedala nech donesie s kablom lebo z tejto urobim 2 😠 . Musela som si zapnut jeho PC, aby som nieco mohla napisat, len tu ma zas pomaly net 😖 . Z kaluze do blata 😀 😀 😀 😀 , ale aspon to pise.
Pozrela som tie linky , baby normalne mi ho prislo luto, s vitiligom si teda musel uzit, uz sa necudujem ze nosil masky, zahaloval sa. Ved ak vypadal, ak to malo taky priebeh ako na foto 😖 , nebol to pekny pohlad.,ale aj tak ma obdiv, ze sa cez to vsetko dokazal preniest, ze sa dokazal postavit na javisko a zabavat ludi . Vlastne bol neustale sledovany. Nepochopila som koniec ked ukazovali tu nohu, tie rany teda nemal od vpichov, ale to bola psoriaza?????
Pesnicky krasa, velmi sa mi pacilo to vystupenie z roku 1992 tusim s detmi ked na konci vysli na javisko. Pesnicka je krasna, ale ako som uz spominala vyvolava vo mne spomienky na pohreb ☹ . No aj tak ju mam ako zvonenie na mobile, ale nereagujem na nu 😀 😀 😀 😀 😀 . Dnes som bola v meste a akurat hrali Billy Jean , ale akasi zmodernizovana verzia, vypocula som si a odisla z obchodu 😀 😀 😀 😀 .

Mirush, ja mam radost ked sa ukazalo ze je to jeho syn, bol to chlap ako sa patriiiiiii !!!!!!!. Teda aj ostatne deti v pohode mozu byt jeho, teda oni jeho su, ale aj biologicky- o Blanketovi nepochybujem!

A mas pravdu s tym co sa clovek dozvie v spravach, iba vsetko zle. S dobrym si moc ruky nespinia 😢 , to asi nikoho moc nezaujima 😖

Didi co si dala tie posledne 2 linky, neotvorilo mi to, teda len celu stranku, neviem co to malo byt.
No padam... Dobru noc...

mukky
5. aug 2009

ahojte,neviem ci to tu uz bolo,ale neviete o com sa rozpravali,stary potvrdil ze michael ma syna stvrteho,ci?

https://www.youtube.com/watch?v=eNu3QGprTlw
mukky
5. aug 2009

take male zhrnutie....

http://sk.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson

dievcata a ja som vobec nevedela ze blanket bol z michaelovych spermii...je to iste????Ale asi bola beloska,nie? 😕