Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

sticker
7. aug 2009

Ten Terry nebol rodinný priateľ?

penny13
7. aug 2009

Suhana- Prepáčte, ja som naozaj nevedela, že je to on. Viete ja som o Michelovi nevedela nič, ani jeho pesničky som nepoznala. Až teraz, ke´d umrel a vďaka tejto super stránke, ktorú našla sestra Denny-Penny.
Ľudia v mojom veku počúvajú samé rapy, Lady Gaga, Rihanu a podobne.

Inak Mike bol naozaj veľmi zlatý. S rozpustenými vlasmi a klobúčiku! A ten Omar- tá podoba!
Mne sa strašne celebrity s dlhými vlasmi. neviem prečo. Ale Michael je z nich NAJKRAJŠí. Po ňom je Robo Šimko.

suhana
7. aug 2009

Ved ja som to nemyslela v zlom práve naopak som to myslela v dobrom 🙂 A mne sa nemusíš ospravedlnovať . Mimochodom nieje 100% isté či je Omer jeho synom musíme si počkať na DNA testy. Lebo sám Omer to dementoval . Michael bol záhadný muž . A veľa ľudí zneuživalo jeho dobrotu a ľudskosť to bol jeden sdôvodov prečo ho Lisa Marie Presleyová nechala respektíve od neho musela odisť lebo Michael bol človek ,ktorý ked ho nejaká žena milovala chcela ho mať chvíľku pre seba lenže do jeho domu boli obrazne povedané dvere vždy otvorené a tým pádom sa im vždy narúšalo súkromie a Michael bol človek ,ktorý nevedel povedať nie .
http://www.michaeljacksonweb.cz/, http://www.mjjsource.eu/,

[youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=yKAzSrmp_zI

[/youtube]
[youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=9DKMAtWEm-M

[/youtube]
[youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=iHTCcg3fHUc

[/youtube]
[youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=GtZFbMSY_os

[/youtube]
[youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=0gtD90k7FCs

[/youtube]
[youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=rW9zXntLVts

[/youtube]
[youtube]

https://www.youtube.com/watch?v=qGEhS7B4e40

[/youtube]

mirusch
7. aug 2009

Arleta, Terry Harvey? 😕 To meno som myslim nikdy nepocula, takze v tomto ti nepomozem 😅

Suhanna, tak, nevieme este ist, ci je to jeho syn, ja som tu uz vyslovila par moznosti, v kazdom pripade sa mi zda, ze Blanket a Omer su bratia.
Lisa sa inak vyjadrila, ze si myslela, ze ho "zachrani", ze mu pomoze, ale ze sa nedalo. On mal tie svoje vizie, svoj svet a predstavy a s tymi sa pohnut nedalo. Ktovie aky by bol, keby sa z neho nestala taka hviezda. Hm... Ale zase, svet by prisiel o neskutocne mnozstvo krasnych piesni a inych vytvorov, ktorymi nas obohatil.

Co sa tyka toho rozprasenia ponad cintorin, hm, skusala som to najst na nejakych oficialnych strankach, ale nenasla som. Som zvedava, ci je to pravda. Asi si pockam na oficialnu spravu, nezda sa mi, ze ho len tak rozprasia...uvidime.

Ja teraz vyuzivam teple pocasie, kedze v DE je to viac vynimka ako pravidlo, ze je v lete takto pekne a teplo, tak sa teraz velmi nezapajam, ale ved, ked zacne zase prsat, tak tu budem ako na koni 😀

suhana
7. aug 2009

Blanket a Omer niesú bratia lebo Michael povedal ,že Blanketová matka je čierna a Pia je biela ako smrť. Bashir sa naňu pýtal.

mirusch
7. aug 2009

Suhana a ty tomu veris? To, ze to povedal Michael pred kamerou, neznamena, ze to je aj pravda.... 😒 A ak si vsimnes, tak na jednom mieste tam povedal, ze tu zenu vobec nepozna (Blanketovu matku) a na druhom mieste, ze ju pozna. Tak si vyber. Ti chlapci su podla mna taki podobni, ze to nemoze byt nahoda. A co sa dialo za kulisami, to sa nikdy nedozvieme. A inak, ak su obaja jeho biologicki, tak stale mozu byt bratia 😉

suhana
7. aug 2009

Hádam si nemyslíte ,že by manžel Pii Bhatiovej ked u Michaela bývali dovolil aby spávala s Michaelom ? Ja neviem prečo si myslíte ,že Prince a Paris niesú jeho deťmi ked Prince Michael má vitiligo čo je ddedičná choroba - Za druhé by Michael v 2002 v testamente napísal ,že sa priznáva k nemanželskému synovi Omerovi Bhatimu . Ja som Omerové fotky videla a bez make upu a vôbec nemá Michaelové črty podobá sa naňho len ked má make up. V testamente jasné je napísané Ja mMichael Josepp Jackson vyhlasujem ,že mám len tieto tri deti .

suhana
7. aug 2009

Ja si počkám na DNa testy poznám Michaelových synovcov čo sa na Michaela viac podobajú ako slávny Omer .

suhana
7. aug 2009

No ja si počkám na DNA tzesty ak by bol Omer naozaj jeho synom tak máme dalši s dôvodov rozvodu jeho prvého manželstva. Myslim,že Lise by jeho syn ani tak nevadil teda respektive ,že by mal syna s inou ako to ,že ich rovno do neverlandu nasťahoval.

mirusch
8. aug 2009

Suhana, ved sa nezlosti, aj tak su to vsetko dohady 🙂 A inak, nevieme, ci ked sa stvoril Omer, uz bola s tym chlapom. A navyse, pri druhom, existuje aj umele oplodnenie a za peniaze by mohol ten chlap suhlasit, nie? Ved to je medicinsky zakrok a nikto s nikym nespi. a castokrat sa vajicka ci spermie daruju a clovek vlastne nevie ci alebo kolko deti z nich vzniklo...Kludne mohol suhlasit. A co sa tyka testamentu, ten som videla, bol podla mna dost neuplny a mnoho dolezitych veci nespomenul. Ani len ako a kde chce byt pochovany, kolko penazi jeho detom a pod. veci. Ale samozrejme, ako som pisala, vsetko dohady. Nevieme a ani zrejme vediet nebudeme.

A ak, nemyslim si, ze to bol dovodom rozvodu s Lisou, vsetko mozne, ale toto isto nie. Navyse, ak som to pochopila, tak ich do Neverlandu pozval potom ako tam bola Lisa, kedze ta zena bola Nanny jeho deti...Hm.

Inak, stale je moznost, ze obaja chlapci su synovia toho jej manzela a proste sa dohodli, ze Blanket pojde Michaelovi.....Co my vieme...

dadulik
8. aug 2009

suhana, to pocujem prvykrat, ze jeho syn Prince ma tiez vitiligo 😲

sticker
8. aug 2009

Mirka ty to vies tak dobre vsetko napisat. Presne,co my vieme kde je pravda. Pre pokoj povie clovek "hocico"... Len aby neotravovali novinari. Mne dnes mm dal na mp3 prehravac 34pesniciek MJ. Asi chcel mat pokoj-nech to nevyhrava stale 😀. Velmi sa mi paci BEN. Tak krasne spievaj uz ako dieta! Tak lezim a pocuvam 😉

suhana
8. aug 2009

Ano Pia už vbola 1984 vydatá ked prodila Omera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ked ste tak zblaznéné do Omera tak láskavo nezhadtzujte Princa a Paris !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lebo prvom rade zhadzujete Michaelovú mužnosť . A ja narozdiel od Vás mám prečítané všetky biografie a dokonca poznám dievča čo si píše s členom rodiny Jacksonovcov.

mirusch
8. aug 2009

Sticker, tvoj drahy to super vyriesil 😀 Ja mam inak tiez vela veci v mobile, pocuvam kade chodim 😉

Suhana, no fiiiiha, ty si sa sem prisla hadat? 😕 Alebo si nebodaj Michaela poznala osobne, ked tak vsetko presne vies? A ako vies, co sme citali a necitali my? Mam ti to tu vsetko vymenovat, co som citala a v originaloch? A ako vies, ze my nepozname niekoho, kto ma tiez kontakt? Ja takisto poznam niekoho, co sa osobne niekolkokrat stretol s jeho bratom. A poznam babenku, co s Michaelom nielenze prekecala celu noc v hoteli, ale aj bola v Neverlande... A teraz?
Inak absolutne som nepochopila tvoj posledny prispevok. Kto tu zhadzuje jeho deti? A jeho muznost? Alebo si sa nebodaj presvedcila? 😀 😝 No nic, tymto som skoncila na tuto temu. Opakujem, ze my nevieme co sa stalo a takisto nevieme, kto je biologickym otcom tych deti. My si tu len piseme take svoje dohady. A boli by sme radi, keby za sebou zanechal biologickeho potomka, aby sa pripadne jeho talent siril dalej. Ale nevieme, ci ano alebo nie.

Inak, babule, citala som v spravach, ze vraj sa rodina dohodla, ze Michaela pochovaju normalne, ale na tajnom mieste, bez nahrobneho kamena, aby nikto nevedel, kde je. To sa mne zda osobne velmi smutne. Ale chapem ich, je isto vela ludi, ktori by boli schopni ho chudaka ukradnut. 😔

dadulik
8. aug 2009

suhana, fakt nechapem, preco a hlavne s kym tu chces vyrabat konflikty 😕 😕 😕
mirka, napisala si to tak, ako by som aj ja. 😉
O svojom vlastnom a skutocnom zivote vedel iba a iba sami MICHAEL !!!!!!!! (ked uz vykricnikujeme) 😀

suhana
8. aug 2009

😀 No ak bol Michael po svojom otcovi tak ako je Jermaine tak sa objavi ešte 20 žien . Nechcem sa hádať kvôli maličkostiam len sa mi zdá ,že Michaelovi sa darilo robiť deti so špatami ,ale s peknými ženami nie 😀 😀
Ospravedlnujem sa ak som niekoho urazila 😔

mimado
8. aug 2009

Ahojte.
Vobec vas tu nestiham, no konecne som vas precitala, linky som zatial nepozerala, nestiham.
Trosku ma tu prekvapilo to rypkanie 😖 , myslim si to co Mirush, Dadulik , ze celu pravdu vie iba Michael a mozno par jemu velmi blizkych ludi.
Co sa tyka toho ze by mal mat neviem kolko deti, je mi to uplne jedno a naozaj budem rada ak sa dokaze ze ma priamych potomkov, je potom iste ze jeho krv je tu stale, bude mat nastupcov, ktori mozno budu pokracovat v tom co robil on.
A neverim ze by bol daky ku... 😨 , neviem ako takych inac nazvat. Myslim si ze sa skor zien akoby bal, preto ak je Omer jeho syn po rychlovke, ja by som bola uplne rada, lebo by to dokazalo, ze bol chlap ako iny. A zeny aj ked mozno nasimi ocami spaty ho pritahovali.
Co sa tyka manzelstva s Lisou - dovod ich rozvodu bol podla mna uplne v niecom inom , nie v Omerovi nastahovanom na Neverlande. Boli tu aj linky. Ona sa nedokazala pozerat na to ako sa nici....

...... Dufam ze tu nevzniknu hadky 😠 , ze tu najdem opat vase zaujimave postrehy, linky, dohady(pravdu sa asi nik nedozvie), prijemne citanie ako aj doteraz.

Mirush tiez si myslim ze to bude tak ako si pisala, miesto jeho odpocinku sa nedozvieme, ale chapem ich-jeho rodinu...

mukky
8. aug 2009

ahojte,idem vas docitat 😵
dnes som sa urazila na mojho maleho synceka 🙄 😀 😀 ,aaaale nie,srandujem 😀 .Poobede som si pustila "majklove"pesnicky,a zacala na neho tancovat,tak ako tancuje on a maly dostal zachvaty smiechu 🙄 😀 😀 .sa smial o dusu,som nechapala,co tym chcel povedat 😕 😀 .Potom som opat tancovala a opat,no rehlil sa nenormalne 😀 ,strasne to bolo vsetko smiesne,skoda ze ste to nevideli 😵

ked idem za pc a pustim jeho pesnicku,normalne zacne mrnac a kricat a musim to otocit na neho,aby aj on videl no a potom tancuje 😵 😵 😵 ,je to mile...

mimado
8. aug 2009

Mukky viem si ho zivo predstavit ako sa smial 🙂 , teda neuraz sa 😀 , proste si sa mu pacila 😉 .
U nas tiez bolo dnes smiechu a to sme mu len loptu vyhadzovali do vysky a maly sa rehril 😀 😀 😀 ako o dusu, este som ho nepocula sa tak smiat.

Mirush prave citam casopis "mama a ja" a je tam clanok o psoriaze...
Citujem " Lupienka -kozne ochorenie, zname i pod lekarskym nazvom -psoriaza" Teda je to to iste . Tak sme opat o nieco mudrejsi 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
8. aug 2009

mimado ,on sa nesmial,on dostal zachvaty smiechu 😀 😀
hej to maju teraz take krasne obdobie,sa smejkaju 😵

atrami
8. aug 2009

Ja som ho moc nemusela.
Ale škoda ho.

mukky
8. aug 2009

atrami ahoj 😵
ja ho milujem,dufam ze m to neprecita 😀 😕 😕

atrami
8. aug 2009

mukky,
moj idol bol Jason Donovan.Toho zasa milujem ja. 😀

mukky
8. aug 2009

at ja si ho pamatam trosku...bol taky blondak,nie?das nejaky link do mojej temy?

atrami
8. aug 2009

Hej,
taký krásny chlap. Teraz je to taký vypelichaný strašiak.
Máš potom IP.

mukky
8. aug 2009

fakt?? 😕

mirusch
9. aug 2009

Ahojte 🙂 ja som napisala, co som chcela, takze sa uz vyjadrovat nebudem, lebo sa iba rozculim 😔

Mukky, takze tvoj drobec sa vyrehnil 😀 😀 A co ty vies, mozno sa do neho prevtelil M. a riadne sa pozabaval 😕 😝 😀 Ale nie, robim si srandu. Aspon vies ako maleho rozveselit, ked bude mrzuty, no nie? 😉 Nepochybujem o tvojich tanecnych schopnostiach, ale pre tvojho syna to bolo mozno zrazu nieco prekvapivo nove. Len z neho pekne vychovavaj fanusika 🙂 A vobec, ci to on lepsie zvladne, ked sa takto vyrehoce vlastnej matke!

Mimado, dakujem za objasnenie psoriazy-lupienky, priznam sa, nemala som cas sa na to kuknut. Tak uz budem teda mudrejsia. Teda, ak mal teda psoriazu, tak fakt chudak. Asi jedna choroba z druhou, chudak. Ale psoriaza predsa nesposobuje take brutalne odumieranie tkaniva, skor by som sa priklanala k tomu, co povedali lekari, ze sa mu to vytvorilo po nadmernom pouzivani medikamentov - ved mu bolo vidiet take cervene vpichy na nohach, dost nezvycajne miesto inak. Smutne.A cim viac sa dozvedam, tym viac ma zlosti, ze ho v takom stave vyhlasili za zdraveho a schopneho urobit 50 koncertov. Normalne AEG spolocnost nelutujem, ze teraz prisla o peniaze. Tak im treba.😠

penny13
9. aug 2009

ahojte, prosím vás kto to je Pia?

mirusch
9. aug 2009

Ahoj Penny, Pia je Omerova matka, tiez bola nanny (opatrovatelka) Michaelovych deti na Neverland ranci.

mirusch
9. aug 2009

Dalsia novinka...Ozval sa Mark Lester, byvala detska hviezda (muzikal Oliver, ktory Michael miloval) a herec, ktory je krstnym otcom vsetkych troch Michaelovych deti. Vraj si mysli, ze je otcom Paris. Ze ho M. poziadal o spermie a on suhlasil (Debbie mala obe deti po umelom oplodneni, to je potvrdene aj nou). A ze Paris sa velmi podoba na jeho dceru. Ziada o DNA test. No teda. Ja si myslim, ze mnohe veci su uz v rodine vyjasnene, co sa tyka DNA a pod., len my sa to nedozvieme ☹ A inak, natiska sa otazka, preco M. nedaroval sp. sam. Alebo ano? Kurnik, rada by som vedela odpovede. 😒