Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulik
30. aug 2009

caute, wauuu mirka, paradne linky z detstva 😵 😵 michael bol inak najzlatsim dietatom jacksonovcov 😀 ale tie jeho smutne oci boli uz vtedy tam a zostali do smrti 😔
Lucka, to sa teda divim, ze nevies, na co zomrel Elvis 😕 na predavkovanie, podobne ako mike 😔 akurat ze on k tomu nepotreboval lekarov 😔

sticker
30. aug 2009

Trošku to posuniem 🙂 A idem si pozrieť linky. Mirka sa hanbím, že som nespoznala že to spieva s bratmi ☹ Neviem, čo sa mi zdalo, že tam počujem....teda koho 😒

penny13
31. aug 2009

Ahojte. Dad- máš pravdu. Mike bol zlatučký 🙂
Mám na vás jednu prosbu. je to trochu od veci. Je to rovnaká prosba, ako mala vtedy Mukky. Hľadám jednu pesničku. Neviem, kto to spieva. Je to taký letný tanečný hit. Z tej pesničky viem len dve slová- Havanana a šala lala.
Jediné, čo môžem ešte napísať, je, že skladba má aj preparodovanú verziu. Spievala sa v Hurikáne a Uragáne, takže pravdepodobne to vymyslel Peťo Marcin s Andym. V tej parodí sa spieva:
Išiel červík lesom, šalalala,
hore štrbským plesom, šalalala...
Ďakujem.

sticker
31. aug 2009

Mňa napadol Afric Simone - Havanana 🙂 (Neviem ako sa presne píše).Taký černoch 🙂 Naši to mali na platni a ja som si to stále púšťala 😝 😎

liliandax
31. aug 2009
sticker
31. aug 2009

Liliandax to je v podstate to čo som ja myslela. Len originál spieva ten Afric, oni to len prebrali 🙂

liliandax
31. aug 2009

sticker - moze byt, original nepoznam.. 🙂
mna to len napadlo preto, ze penny spominala Uragan a tam to (sa mi zda) bolo parodovane 😕

sticker
31. aug 2009

No veď som aj premýšľala, či myslela slovenskú skupinu, alebo teda zahraničného speváka. Lebo asi väčšina ľudí to pozná od Maduaru. Ja naozaj len preto viem, lebo sme to v puberte "točili" na gramofóne 😀

liliandax
31. aug 2009

ved uvidime.. co napise penny.. mozno to bude nieco celkom ine 😅

sticker
31. aug 2009

Možno 😀. Ale tak sme sa posnažili 🙂

sticker
31. aug 2009

Inak ja som teda myslela toto 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ctCI-6icySM
liliandax
31. aug 2009

asi to bude ono.. je to taka chytlava skladba 😵

penny, kde si?! 🙂

mirusch
31. aug 2009

Ahojte, ja len kuk. Tu je foto toho chalana, co som spominala, ze sa prihlasil ako Michaelov dalsi syn: http://photos.tmz.com/galleries/prince_michael#... no, co ja viem...su tam 3 fotky, v dospelosti sa az tak nepodoba.

Penny, mna tiez napadol Maduar, ale verim, ze baby ti tu pomohli, ja sa uz nevyznam 😅

sticker
31. aug 2009

No teda Mirka, ale mne sa nepodobá. To akoby každý černoch teraz mal byť syn MJ 😒 To sa mi skôr podobal ten ich rodinný kamarát, ktorý najskôr bol a potom nebol - čo tak vedel aj tancovať ako MJ 🙂

penny13
31. aug 2009

Diki. Je to ono, všetky ste správne našli. 😉 Aj sa mi marila akási slovenská kapela, ale nemohla som si spomenpť na názov.
Mirush- ten chlapec mi moc nepripadá ako Mikov syn.

mirusch
31. aug 2009

Veru Sticker, to potom ten Omer. Vsak o nom to este nie je potvrdene, ci je, ci nie je.

Penny, salalala 😀 To bola dobra piesen, taka optimisticka. Ja som jedneho z Maduaru stretavala casto, chodil na tu istu vysoku ako ja. Ktovie, co je s nimi, co robia...

liliandax
31. aug 2009

mirush - maduar je kapela (teda bola) z Rim. Soboty a ja so odtial 😵 Takze ich tu casto vidat 🙂 Ty asi myslis jedneho z bratov Matyinkovcov.. toho poznam aj ja.. ale to len tak mimo temy

dnes som citala, ze otcom Blanketa by vraj mohol byt Macaulay Culkin 😖 Co uz ten bulvar nevymysli?! 🙄

sticker
31. aug 2009

Pre boha lilian 😕 😕 😕 😕 😕 Uauuuuuuu!!!!!!! Normálne si ma obrala o slová 😅 😝 Nech už skončí leto a majú o čom písať 😠

liliandax
31. aug 2009

sticker -

si to necitala? 😠 skusim najst link..

sticker
31. aug 2009

No teda 😠 . Veď oni ešte niečo nové vymyslia, čo napísať 😒 ☹

mirusch
31. aug 2009

Liliandax, hej, viem, ze su z RS (nedaleko mam rodinu 😉 ). Ale uz si vobec nepamatam mena 😅 😖 Je to uz dlho, neviem, ktory to bol. Ale boli fajn.
Mac Culkin otcom Blanketa? 😀 😀 😀 Dobry vtip. No, tak vam teda poviem pravdu ... otcom Blanketa som ja 😀 😀 😝 Fakt im uz sibe, ci co? Fakt sa podobaju 🙄 To akoze, ten, kto bol s Michaelom kamos, je moznym otcom jeho deti? A navyse, nebol krstnym otcom ten druhy muz, ktoreho sme tu nedavno rozoberali? 🙄

mirusch
31. aug 2009

Tu je dokaz, ze to video so "zivym M." je podfuk: http://tvnoviny.sk/showbiz/bulvar/sok-na-videu-...

mirusch
31. aug 2009

Tu je sice v zlej kvalite, ale zaber, ako sa fanynka dostala v Prazskych uliciach k Michaelovi, objala ho a potom mu jednoducho vyhrnula rusku a bozkala na usta 😀 On sa smial a samozrejme hanbil 😀 , mam to na videu v lepsej kvalite, je to vidno. Inak, ten fuzkaty muz tam, co sa tiez na tom zabava, to je jeho osobny strazca Wayne.

https://www.youtube.com/watch?v=RNaAI4ncXw0
mirusch
31. aug 2009

Aha:

https://www.youtube.com/watch?v=lX9ALPqtbH8

Michael spieva "Dear Michael", zabery su z jeho 45. narodeninovej party.
Co sa tu sama so sebou rozpravam? 😕

sticker
31. aug 2009

Mirka si moc rýchla 😀 Idem si to naklikať 🙂

mirusch
31. aug 2009
sticker
31. aug 2009

Ten posledný link je pekný 🙂 😵

mirusch
31. aug 2009

Myslis tie narodeniny?

sticker
31. aug 2009

To patrilo tomu narodeninovému.... Ešte si idem pozrieť posledný link. Vravím, že si moc rýchla 😀