Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dididi30
21. sep 2009

ahojte

mirka ahoj, tesim sa na teba 😵 na tie nevybalene veci 😀 😉
ako inteligentne si napisala o neprajnikoch tejto temy 😀 😎

arleta, veru, casto hraju tu piesen, tiez mi je smutno ☹

tromboska
21. sep 2009

Jacksonovky,

no a teraz sa priznajme, ktore z nas maju aj zvonenie na telefone MJ? 😀

ja mam 😉 😀 😀 Billy Jean

dadulik
21. sep 2009

ahojte, tromboska, tvoje videjko mi urobilo veeeelikansku radost 😵 dakujem 😉
ja nemam zvonenie MJ ☹ mam blby mobil, neviem, ako by som ho tam dostala, ale v decebri kupujem novy, tak to ma nezastavi nic 😀

tromboska
21. sep 2009

Dadulik,
tak v decembri daj info jake mas zvonenie 😉

Inak, ja sa vam musim priznat, ze ja ako decko som sa ucila anglictinu kvoli MJ....ze ked sa raz stretneme,
aby sme si mohli pokecat a samozrejme, aby som rozumela pesnickam ktore spieva....achhhh 😉

...musim trosku aj poachkat, kedze sme dlho neachkali 😀 😀 😀

lussy23
21. sep 2009

Ten moonwalk je naozaj úžasný!
Koško mal rokov, ked poprvýkrát speival s tými bratmi?

mirusch
21. sep 2009

Ahojte! Tak vam hned poviem, ze ste ma stali niekolko hodin mojho zivota 😀 😝 Naskenovane, potriedene, vlozene do PDF formatov, aby sa zmensila velkost. Este par drobnosti, ale to zase nabuduce. Cize, o chvilu vam to poslem na maily, najprv fotky, ked mi potvrdite prijem, tak aj texty - opisy koncertov. Uf...

No, Dirty Dancing som si uz davnejsie zaopatrila na DVD, bola to moja srdcovka od zaciatku, tie piesne su proste super 😔

Zvonenie na mobile....ehm...ja mam Man in the mirror 😀 Naaadhera. A mam to aj ako budik, cize ked pouzivam mobil na budenie, tak je to velmi prijemne. Internet na mobile vyuzivat neviem, ani sa mi to nejako neda na tomto stahovat, ale mam tam MP3, takze nie je problem, hodim ako zvonenie cokolvek chcem.

Tromboska, veru, aj ja som sa ucila AJ kvoli Michaelovi, no a ako dobre, nie? Veru sa mi v zivote zisla a este sa mi aj zide.

Lussy, Michael zacal s bratmi spievat ked mal asi 5 rokov. Ked mal 7, nahrali v studiu v Gary prve skladby, no a rozbehlo sa to s Motown ked mal asi 9 rokov.

sticker
21. sep 2009

Tromboska ten Moon walk bol super 😵 A vítam Mirku "doma" 🙂

arleta
21. sep 2009

Miruš, si zlatá. No to ma mrzí, že si toľko času pri tom premrhala 😀 . Tak smo na to zvedavá.
Tromboska, no tá pesnička Maria, parádička!!!! Opäť- talent, talent, talen. A máš pravdu, aj ja pridám jedno dlhé aaaach! 😀 😀 😀 A ešte jedno dlhšie oooooooch!!!

sticker
21. sep 2009

Mirka klobúk dolu! Keď si predstavím, ako si to poctivo všetko scanovala atď. 😝 Už mi prišiel druhý mail 🙂 Len prvý nie 😅

sticker
21. sep 2009

Neuveriteľné ako blízko ste mu boli 😵 . A asi blbá otázka, ale ktoré "písmenko" si Ty? 😅 Resp. tá s jeho managerom to si Ty?

mirusch
21. sep 2009

Arleta, to nie je premrhany cas, teda pre mna nie 😀 Som si zaspominala. ako sa na to kuka moj manzel, neviem, nastastie sa nevyjadruje 😝

Sticker, neprisiel prvy? No ak nepride, tak daj vediet, aj ostatne, nechcem to posielat zbytocne znova, je dost velky. Ale ak nepride, tak jasan.
No, ja som bola v priezvisku "C", cize som bola dost univerzalna a v Londyne, ked nas bolo len polovica, tak som sa premiestnila do krstneho mena 😀 (na druhej foto mam pozicane "A" myslim...) Ale to som mala o 20 kg menej, predsa len ubehol nejaky cas, kto ma zaujem o aktualne foto, poslem link na moju stranku.
S tym managerom nie som ja. Mame aj spolocnu foto - vsetci s nim, trpezlivo cakal, kym sa odfotime na niekolko fotakov 😀 Aj ked najprv tvrdil, ze nema cas.... Ale toto je lepsia - z blizka.

mirusch
21. sep 2009

A kde ste? Citate? No, este mam par drobnych clankov, nabuduce, ok? Ako chutovku...

arleta
21. sep 2009

No ja som bola vonku, tak idem na to mrknúť...

arleta
21. sep 2009

Miruš, díííky, téééda, tak ste boli fakt blízko pri ňom, to si fakt mala zážitok !!!!!
Mne prišli všetky maily.

mirusch
21. sep 2009

Som rada, ze moja snaha ma uspech 😉 . Inak, pamatam si na moj prvy dojem, ked Michael prisiel do Prahy a tam tak stal predo mnou - ze ma strasne na cerveno namalovane lica a tiez cervene dlane ruk. Tento postreh som nasla teraz v SR v nejakom casaku,kde pisal cesky sef ochranky, ze Michael, na rozdiel napr. od Madonny, ktora sa ani len nepozdravila, sa pri odchode kazdemu z ceskej ochranky podakoval a podal ruku. A ze mal na cerveno natrete dlane. Nevie sa, ci to bola dezinfekcia alebo co...Ale to je jedno. Len som si na to spomenula.

Skoda, ze vo Viedni som nemala este fotak, tam sme mohli uplne k M. autu, nechapem to doteraz, ziadna ochrana, kludne sme mu tam mohli nieco vyparatit 😕 alebo ukradnut...ale my sme taki poctivi fanusikovia boli... Aj ked, mam niekde par foto, no ved nabuduce.

sticker
21. sep 2009

Mirka tie fotky sú naozaj super 🙂 Na tých strechách 😅 😝 .... Čítať budem neskôr, keď budem v akej-takej pohode.... Teraz riešim zdr. problémy oboch malých, tak sa neviem sústrediť. Ale teším sa nato 🙂 Budem si to pekne všetko predstavovať 😵

dadulik
21. sep 2009

mirka, velke dakujeeeeem 😵 ale este som nic z toho nekukala, musim si na to vyclenit dostatok casu 😀

arleta
21. sep 2009

Teraz neviem, či to tu bolo alebo nie...

https://www.youtube.com/watch?v=cyrkcz7msfY
arleta
21. sep 2009

No fakt na tej streche, to musela byť show na živo...
Tak to bolo milé, že podal ruku bodyguardom. Je mi to sympatické.

suhana
21. sep 2009

Vitligo Michaelovi bolo vidieť najviac na rukách a asi si tu farbu dal tam preto a,aby mu to nebolo vidiieť.

mimado
21. sep 2009

Jeeeeej Mirushik dakujem za mailky -cmuk, cmuk, cmuk.Velmi ma potesili, krasne fotky. Teda pozrela som cast... Zajtra ostatne.
Zajtra mrknem aj co ste popisali...
Papa.

tromboska
22. sep 2009

Caute Jacksonovky 😉

Mirusch....ty si sa stretla s Michaelom??? ...ja odpadnem....ty kokso....posli mi prosim dajaku fotku,
aby som si to aspon vedela predstavit.... 😉

Dakujem 😉

dadulik
22. sep 2009

arleta, po zhliadnuti toho videa mi je za nim strasne, strasne smutno ☹ 😔

tromboska
22. sep 2009

tiez som si to pozrela...mam zimomriavky...
Michael mal talent na hudbu, spev a tanec, jedinecnu fantaziu...a bol to naozaj DOBROSRDECNY clovek,
len nie vsetci to videli...

A ten jeho usmev...achhhh 😉

Myslim, ze vsetci neprajnici a ludia, ktori sa nad niekym povysuju, by si mali dat najprv tu namahu,
prelozit si text piesne Man in the mirror...a potom byt mudri...

A este raz achhhh 😉

arleta
22. sep 2009

Aj mne išli imomoriavky z tej upútavky, pekne to zostrihali.
Veru, niektorí ním pohŕdali, ale skôr by si z neho mali zobrať ponaučenie.

Tromboska, my sme posielali maily cez IP Mirke, aby nám poslala tie fotky a materiály.

Idem pracovať...Tak večer...

sticker
22. sep 2009

Arleta to video je krásne 😵 . To bola tuším upútavka na ten koncert čo mal byť nie? Normálne sa mi nechce stále veriť, že tu nie je. Viem, že keď to číta niekto, kto nebol až taký fanúšik, tak si ťuká na čelo... Len naozaj mám pocit, že tu stále je... Ale som nejaká melancholická, tak to možno preto tak prežívam 😝

lussy23
22. sep 2009

Tromboska - úplny súhlas!
Mne bolo z tých linkov tiež smutno. Naozaj tu už nebude tak dobrosrdečná Starhvirezda. 😒
A treba aj podoktnút, že nie všetci ľudia, ktorí boli v detstve týraní sú takýto ☹ Naopak sú ešte viac zlomyseľní. No Michael taký nebol. Neprial si, aby nejaké dieťa trpelo, mal ich rád, rozumel im a pomáhal im. Nikdy im neublížil ,ako si niektorí myslia.
Ale viete, čo je divné? Ak bol Mikov otec JS, tak prečo ho potom bil? Však Jehovovi svedkovia toto predsa nerobia. Ti sú slušní. Môj otec bol JS, tak viem 😲

tromboska
22. sep 2009

♥ Michael Jackson ♥

♪♫ THE KING OF POP♪♫

♥ ♥ ♥

mirusch
22. sep 2009

Ahojte, dnes sa mi nechce pisat 😅
Tromboska - mas IP.

Lussy, no myslim, ze sa neda povedat, ze Michael bol v detstve tyrany. Ide o to, ze od 5-tich rokov musel pracovat a nemal cas byt dietatom a hrat sa. Preto si to kompenzoval v dospelosti. Otec ho bil, to je fakt, ale sam Michael povedal, ze jeho bratia dostavali viac, pretoze jemu stacilo pohrozit, ze uz nikdy spievat nebude a hotovo 😝 A navyse, on bol sikovny, cize priklad pre bratov. Otec ich bil, pretoze chcel, aby boli perfektni. Si myslim.

Ozi, co poviete na tie zabery Michaelovho syna ako babatka? Ako mu M. drzi hlavu v rukach? Krasa, nie? 😵