Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

sticker
22. sep 2009

Mirka presne tie zábery "ma dostali" 😵 Len mi je blbé komentovať skoro všetko 😅 😀 .

mirusch
22. sep 2009

Sticker, kludne komentuj, aspon mame o com kecat 😀 Len skoda, ze nezverejnil take foto s dalsimi detmi. Asi sa az potom rozhodol, ze ich bude chranit. Maleho este dal odfotit, aj po par mesiacoch a dost.

Idete kupovat tie listky na M. film? Predaj zacina 27.9.! Ja som nasla kino, kde to budu davat, netusim co to je za kino, ale nejako najdem, kupim si aj DVD, ale kino je kino 😉

mimado
22. sep 2009

Mirush prisli mivsetky maliky , velka vdaka !!!!! Krasne fotky, hlavne so synom, joj kocham sa opat, take nezne , nadherne fotky !!! aj tie co ste fotili v Prahe... 4,5 mail som este necitala, az teraz som sem sadla, muz isiel do Nemecka 😀 , tak nestiham, doteraz som skakala okolo deti. Ale slubujem ze precitam aj vas tu.
Ja sa hlasim ze mam zvonenie v mobile od Michaela- Heall the World- neviem ci som to dobre napisala 😝 .
No ide ordinacia, ak sa bude dat pak vas precitam.

dididi30
22. sep 2009

mirka aj ja velmi pekne dakujem 😵 som sa potesila a ked budem mat viac casu, budem to studovat podrobnejsie 🙂
ja tiez nejako nestiham 😀

mukky
22. sep 2009

ahojte,chce, Vas len pozdravit 🙂 este sme stale na navsteve v ba,docitam vas asi az doma..zajtra ideme do mesta tak snad sa mi podari kupit nejake tricko s mojim oblubencom 😎

tromboska
23. sep 2009

Mirka, dakujeme za mailiky 😉 Su SUPER 😉

arleta
23. sep 2009

Miruš, no pekné sú tie fotečky s Princeom. Aké bol pekné bábo, dobre živené 😵 , Vedel si ten Mike vybrať. Tak mal predsa Mike aj nejakú radosť v živote. Aj tá kresba , čo kreslil Mike...hmmmm 😵, šikulka!!!!

Tromboska, áno, bola to upútavka k tomu filmu, čo pobeží. Aj ja by som išla, presne tak, v kine je to iné ako doma pri TV. No uvidím, či niekoho nalákam...

Končím zatiaľ, to je pracovná morálka toto, zrána pri kávičke kuknem maily a hneď šup na MK 😵 😵 😵

dadulik
23. sep 2009

mirka, tak som dokukala maily od teba, teda klobuk dole, tak moc vam tie zazitky s MJ zavidim, ale v dobrom 😅
ako som citala o tej prahe, normalne som to prezivala, akoby som tam bola aj ja 🙂 parada 😎

lussy23
23. sep 2009

Mirush- aha. Lenže aj tak je to divné. JS odsudzujú zabíjanie, priliš veľké tresty.....

tromboska
23. sep 2009

Jacksonovky, tu ste?

nieco na osviezenie....viem, ze original je original....

https://www.youtube.com/watch?v=MvAtXv9PquE


no a nieco zase na ukludnenie 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=-Aq-DyoZ4PY
mirusch
23. sep 2009

Ahojte,
Tromboska, kukla som len druhy link, ten prvy sa mi nedal otvorit, musim updatovat browser 😠 A to je jeden chalan co spieva? Rozmnozeny? 😕 Dobre to je...

Lussy, nuz, JS nepoznam, tak neviem sudit...

Dadulik, nuz, nejako velmi zavidiet nemusis, poznam ludi, co maju ovela bombastickejsie zazitky s M. Ale coze, vtedy som nevedela velmi ako studentka vymyslat, nebolo za co a ani nejake extra super moznosti. Cize som vdacna za to, co som zazit mohla a bude ma to hriat navzdy pri srdci 😵 Pretoze si ho mozem pamatat tak, ako som ho zazila. Potom zblbol ☹

Arleta, ja idem na film aj sama. Dokonca chcem ist sama, pretoze si to chcem uplne najviac uzit a precitit. Teda dufam, ze zozeniem listok na termin, kedy mozem... 😒

Kukala som nejake tricko, maju aj pekne, ale nijake ma neoslovilo. Na jedno si vsak zuby brusim, len neviem, ci ho budu na tom muzikali v BA predavat...Je tam proste napisane, ze Thank you M.J. a z druhej strany podpis. Jednoduche a povie vsetko...

suziad
23. sep 2009

uz asi 3h citam zivotopis MJ a nemozem prestat 😀

mimado
23. sep 2009

Precitala som 4 mail -zazitky z Prahy, niekedy ste teda mali srandu veliku 😀 😀 😀 , ale urcite to stalo za to !!!!! Skoda ze sa vam nepodarilo dostat sa do jeho blizkosti.
Zajtra pokracovanie. Tu som vas este necitala, cez den nebolo kedy a teraz uz driemem 😔 .
Suziad aky zivotopis? DAj typ.

tromboska
24. sep 2009

Dobre ranko,
musim Vam napisat, co mi vcera povedalo jedno dievcatko 🙂
Bola som v robote a zrazu k nam prislo 6-rocne dievcatko, dcerka jednej pani z vedl. firmy...
Tak sme sa rozpravali, ze co pekne nakreslila a tak ... a ona sa pozrela na moj monitor a hovori:
Co??? Michael Jackson???... a ja jej s nadsenim hovorim: Ano, ty ho poznas?
Som podrastla o 5cm ze aj 6-rocne deti ho maju radi....
A ona na to ze: Hej, poznam....on ma take hnusne pesnicky...a tak sa zamracila, ze som myslela, ze pride burka aj s krupobitim 😀
A potom dodala: Ale moja mamka ho ma velmi rada, on je jej kamarat 🙂

Tak som sa vcera tak dobre pobavila 😀 😀 😀

pa pa

arleta
24. sep 2009

Ahojte. Dobré ránko/deň...

Tromboska, no milý zážitok 😵 . Inak aj ja som deťom hovorila, kto bol MJ, aby ho poznali. A v aute si aj púšťame niekedy jeho pesničky.
A vždy ma to poteší, keď začujem v rádiu nejajkú pesničku a niekto to okomentuje, že to je MJ a aká pekná penička a pod...Poznali ho hádam všetci, aj moja svokra, manželova teta, čo sú už staršie dámy, tiež to nimi pohlo...Až na mladú generáciu...Ale povedzte mi, kto by mohol jeho miesto zabrať z tej novej generácie spevákov? Nikto. Ani jedno meno ma nenapadne...

Ja som včera začala čítať tie texty od Miruš, pekne je to písané. Tiež závidím zážitky. Už som mala večer unavené oči, lebo celý deň pozerám v práci do PC, tak pokračovanie dnes večer. 😵 Poobede ešte chodíme von, aby sme využili pekné počasie.

Ja som nevedela, že mal MJ pesničku vo filme E.T. Inak to je tiež už klasika, ale ešte som ten film nevidela...sa priznám... 😵 😵

arleta
24. sep 2009

No Miruš, vidíš, môžem ísť veru aj sama do toho kina... 😵 Lebo keď by som bulila, k čomu by určite došlo, tak by som bola aj tak radšej sama... 😵 😵 😵

penny13
24. sep 2009

Tromboska - milý zážitok 🙂
U nás ho poznajú a milujú všetci. Len Lucka dáva väčšiu prednosť Elvisovi 😉

mirusch
24. sep 2009

Ahojte. Suziad, uz som to sem aj ja davala. Inak, ten druhy link, to nie je Michael...
Arleta, on nemal piesen vo filme E.T., ale dodatocne nahral LP platnu, su tam dva velmi podobne soundtracky - Someone in the dark, krasne fakt. A okrem toho prerozpraval pribeh a do toho su pocut original ukazky z filmu. Vyslo to myslim len v jednom naklade, bola to LP, plus kniha s textom a plagat M. s E.T. - z roku 1982. Ja to mam. Ani neviem odkial uz. A tiez neviem, preco to znova nevydali, ved je to krasne. Kukla som na internet, pytaju za to stovky dolarov, hm... zeby som zbohatla? 😀 Ani nahodou, ja si to veru necham. 😝

Penny, Lucke je odpustene 😉 , Elvis je fakt dobry.

Tesim sa, ze sa vam zazitky pacia. Veru, mali sme ohromnu srandu, lebo sme to nebrali tak smrtelne vazne ako niektore salene fanynky. Len si predstavte, ze ste na ubytovni, sprchujete sa a do toho vam huci hudba a spieva Michael a to prosim pekne LIVE! Nazivo, ked skusal. Nenormalne uzasny pocit. Ale po hodine sme to tam v tej hroznej kose a dazdi vzdali a sli sme na ubytovnu, bol uz vecer.

Inak Arleta, svata pravda, absolutne si neviem predstavit, kto by mohol M. "nahradit". Veruze nikto. Ta starsia generacia hudobnikov mala fakt nieco do seba, teraz uz ani nemam prehlad.

Tromboska, dobry zazitok. Som zvedava, ci to bol fakt jej nazor, ze hnusne pesnicky 😀 Ale moze byt, ved je demokracia, nie?

blumchen
24. sep 2009

Ahojte dievcata. Dlhu dobu vas citam, a pozeram skoro vsetky linky, ktore sem davate. Len nemam nejak cas pisat...

Ocenujem najmä dobre prispevky a informacie od Mirusch. Michaela som vzdy obdivovala, nebola som nejaky velky fanusik, ale pacila sa mi jeho hudba, jeho uzasne, silné piesne, a vzdy sa mi pacilo jeho posolstvo. Jeho umenie je nezabudnutelne. Ked zomrel, neviem preco, velmi som to prezivala, akoby mi zomrel niekto blizky. Lutovala som najmä jeho nadherne deti, a pocas pohrebu, ked hovorila Paris, som plakala, akoby to bol niekto z rodiny.... neviem tie pocity velmi opisat, ale velmi ma to zobralo.

Vidim, ze Mirusch splnila co slubila ;), dala si tu pracu so scanovanim materialov, a posielala vam urcite super maily. Neviem ci by som mohla byt tak drza, a poprosit Ta Mirusch o tie maily tiez...? Budem velmi rada... Prajem pekny den.

penny13
24. sep 2009

Blumchcen vitaj!
Mirush - to sú skvelé zažizky! Samozrejme, že Lucka má rada i Michaela. Len Elvisa o 50percent viac 😀

mirusch
24. sep 2009

Vitaj Blumchen. A dakujem ti 😉 . Pekne pises, nuz viacerych nas to zobralo. Aj ked pravdu povediac, myslim si, ze pre neho to bolo vykupenie. Samozrejme, ze ti poslem maily, napis mi svoj e-mail do IP. Dufam, ze mas dost velku kapacitu 😀

Penny, no problemo, Elvis je z rodiny, to je ok 😀 (Inak, aby som doplnila ten moj zazitok, kukam, ze som to napisala ako hotentot-najprv sme boli pri podiu a pocuvali sme jeho skusku, aj sme cez roztrhnutu plachtu videli, ako sa im nedari Smooth Criminal 😝 , ale potom sme sli na ubytovnu, co nebolo daleko a pocuvali jeho skusanie odtial...)

mirusch
24. sep 2009

Odhodlala som sa po mnohych a mnohych rokoch, strcit do videa jednu z kopy videokaziet, co som si dotrepala zo SR a kuknut si to. Kukam rozhovor, co urobila Oprah Winfrey s M. v jeho dome v Neverlande. Cucala som na to v priamom prenose, o pol stvrtej rano to davalo RTL. Nerozumela som ani nemecky (teda ono to bolo bez prekladu, ale medzitym kecali), ani anglicky poriadne, no zazitok. Teraz rozumiem uplne vsetko, no je to fasa. Ale mam to prelozene niekde, teda to, co som vtedy dala dokopy opakovanym pocuvanim, asi tak 80% som rozumela nakoniec, tak vam to tiez poslem mailom. Strasne krasne sa tam chichotal, ked sa bavili o tych somarinach, co sa o nom popisali, ze vraj na co by mu boli kosti slonieho muza, ze co by s nimi robil.... A pod. Joj, skoda, ze neviete anglicky, to fakt stoji za to.
Vobec si neviem predstavit, ked sa na to kukam, ze je mrtvy. Brutal surrealna predstava. 😔
V mojom srdci zije dalej 😉

blumchen
24. sep 2009

Velmi dakujem, Mirusch, mas IP.

suziad
24. sep 2009

@mirusch: citujem s knihy - natocil originalni soundtrack k filmu Stevena Spielberga E.T. mimozemstan, na tomto soundtracku je take mluvena pasaz a nadherna pisen Someone in the dark.

a delej ze pesnicky boli s predaja stiahnute, ale par sa ich predca podarilo predat. Stala sa s toho zberatelska kuriozita.

http://www.abcknihy.sk/Kniha/michael-jackson-21...

dadulik
24. sep 2009

vitaj blumchen 😉
mirka, ja tak rada citam prispevky od teba 😅

mirusch
24. sep 2009

Suziad, ja ti verim, ved to aj je soundtrack, ale neobjavuje sa vo filme, kedze vysiel az po spusteni filmu do kin. Je len na LP.
To fakt, bolo stiahnute? To som nevedela, len ze to uz nevydali, iba raz. No toto, tak mam doma zberatelsku kuriozitu 😕 To preto to tak draho predavaju na Ebay.
Tu knihu som videla v SR, ale nekupila som si ju. Nejako nemam potrebu. Mam knihu, co napisal on, to mi staci, tiez od Randyho Taraborreliho, co bol jeho kamos, ten myslim planuje dodatocnu verziu. Ale nejake blbe kritiky su na chyby v tej jeho knihe, tak ma to tiez odradzuje. Nechcem aby na Michaelovi teraz ludia zarabali. Tymto samozrejme neodsudzujem nikoho, co si knihy kupuje, to je v uplnom poriadku, hlavne ked su novi fanusikovia, potrebuju informacie. Len ja osobne necitim potrebu kupovat nove knihy. Akurat CD a DVD budem, tam by mal ist vytazok aj jeho detom....teda aspon tak naivne si myslim 😒

Suzi a co este pisu o tom E.T. - soundtracku? Teda, ako hovorim, su dva. Jeden na zaciatku a druhy na konci, s rovnakou melodiou, ale pozmenenym textom.
A nieco ine zaujimave?

Dadulik, dakujem 😉 Rada sa podelim o tych par zazitkov, co mam.

suziad
24. sep 2009

no problem bol v tom ze disk vysiel v nakladatelstve RCA Rekords a Michael mal zmluvu s CBS a boli tam nejake sudne tahanice.

Kniha je fajn je pisana v prospech Michaela, len s osobneho zivota je tam pre mna malo, opisuju sa zvecsa jeho albumy a piesne. Ale ma vist nova verzia knihy moonwolker tak som zvedava.

A napisal este jednu knihu s basnickami, uvahami a vlastnymi krezbamy, ale som sa knej zatial nedopracovala. Som zabudla ako sa vola musim ju najst v tej knihe 😅

mukky
24. sep 2009

ahojte baby,ja len na skok,docitam vas az ked sa vratime z dovolenky,len vas chcem poprosit,poslete aj mne mail?napisete mi do ip komu mam poslat mailovu adresu?dakujeeeeeeeeeeeeeem

mirusch
24. sep 2009

Suzi, aha, tak asi preto, lebo ina nahravacia spolocnost. Ale je to skoda, lebo to bol prijemny projekt.
No, kniha je Moonwalk a nemyslim si, ze vyjde nova verzia, kedze to pisal on a neviem o tom, ze by v nej pokracoval. Mozno nove vydanie tej starej. To by nebolo zle, to by som vam vsetkym odporucila kupit, jeho pohlad na jeho zivot, fasa.
Ta druha kniha sa vola Dancing the dream, myslim, ze v ceskom preklade to vyslo ako Tanec jako sen. Kto vie anglicky, tak urcite v originali precitat, kto nevie, tak preklad je celkom slusny, na par detailov... Davala som sem par mojich prekladov z tej knihy.

Mukky - IP.