Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulik
26. sep 2009

mirka, drzim palce so svokrou 😉 ale uctihodny vek dozila, klobuk dole 😔

mirusch
27. sep 2009

Dadulik, dakujem. Veru, pekny vek ma. Ale to trapenie za posledne 2 mesiace, chuda. 😔

No, baby, mam listok na film 😉 😵 Chcem si to uzit, takze sama. Joj, tesim sa ako male dieta, hadam budem moct ist.

Ozvem sa zase vecer, papa.

arleta
27. sep 2009

Ahojte. Miruš, tak sa držte. ☹ ☹ ☹ . Budem na vás myslieť. ☹ ☹ ☹
Veru, vďaka ti Miruš za tie zážitky, čo nám tu opisuješ.A už máš lístok? Tak nech sa ti podarí dostať sa na ten film...
Penny, pekné linky. Inak šte som nevidela tančeníka, ktorý by fakt verne vedel napodobniť Michaelove pohyby, originál je originál. V tom poslednom linku vyzeral ešte dobre. Škoda, že to tak pomrvil s tými plastikami. Ale ak bol s tým spokojný...

lussy23
27. sep 2009

Mirush- držím Vašej svokre palce.
Včera to boli tri mesiace ☹

suziad
27. sep 2009

holky ako je s tymi listkami na ten dokument, nemohla som nic najst ☹ bude sa premietat aj na slovensku, ako to je, sak nic neviem 😅

suziad
27. sep 2009

uz som na to prisla 😀 juchuuu tak holky objednavajte si listky, ja uz mam rezervovane
😵

http://cine-max.sk/sk/index.php?option=com_cont...

adka10
27. sep 2009

Mirka, mas IP. Este raz dakujem a drzim palce svokre nech sa je zdravie polepsi

suziad
27. sep 2009

tato nadherna pesnicka tu zaznela uz vela krat ale video je super

https://www.youtube.com/watch?v=jOD32z2kQzc
mimado
27. sep 2009

Suziad ako si tie listky objednala????? Ked som si klikla na nase kino, este tam ten film nieje nahodeny, tak vobec neviem ako sa to da objednat ??????
Veru rada by som nan isla, neviem ci sa mi podari muza ukvakat. Ale veru by som isla aj sama, len sa bojim ak objednam az nam nieco do toho nepride 😖 . Ale pojdem zajtra do Maxu, tak sa popytam.

Mirush ako sa ma svokra? Je to uz nieco lepsie? No veru sa natrapila co si tu pisala a aj vy ☹ . To je najhorsie na starobe tie choroby, nevladnost ,cakas co sa stane ☹ ... Tiez som si nieco podobne zazila s babkou. 😒

dadulik
27. sep 2009

suzi, kde si to nasla ??? na tej stranke cine maxu? nemozem to najst, isla by som do maxu do skalice do kuknut ☹

dididi30
27. sep 2009

ahojte
kukate superstar? tam spievaju od mikeho 😵 😵 😵

dadulik
27. sep 2009

didi, hej kukam, a velmi ma to potesilo 😵
hovorim muzovi, to je pesnicka od michaela 😅 uz mu s tym lezem na nervy, za posledne dva dni som mu oznamila, ze kupujem knihu moonwalk, ze chcem ist do kina na ten dokument.... 😀 no ma to chudak so mnou tazke, ale jeho skoda, ze sa neprida 😝

mirusch
27. sep 2009

Ahojte. Dakujem vam. No, svokra dnes uz sedela, takze lepsie, ale kedze vieme, co nam povedal lekar, tak sme opatrni v optimizme. Jej srdce uz proste nepracuje dobre. 😔

No, Arleta, jasne, ze sa mi podari dostat, ved uz mam listok 😀 Vybrala som si aj miesto, kde chcem sediet, vytlacila listok a hotovo.
Mimado a to v SR sa neda tak kupit, ako som ja? Ze rovno kupis cez kreditku alebo stiahnu z uctu a rovno si listok vytlacis? Hm.... 😒 Ale ja som objednavala na ten muzikal cez slovensku stranku, cez kreditku a do 3 dni mi dosli listky postou, mama mi hlasila, takze ja mam len dobre skusenosti aj v SR.
Musite len najst kina v blizkosti, ci maju internetovu stranku alebo rovno tam zajst a spytat sa, predpredaj musi byt otvoreny vsade na svete. Otazka je len, ci vsetky kina tento film budu davat... Zrejme nie.

suziad
27. sep 2009

ja pojdem do Trnavskeho kina tam to ju uz nahodene, treba si vybrat sedadlo a rezervovat, a potom vyzdvihnut listky. pride aj mail s potvsdenim na rezervaciu. ine kina som zatial nepozerala.

suziad
27. sep 2009

dadulik skalica to premieta

mirusch
27. sep 2009

Suzi, poslala som ti maily, aj Mukky 😉 . Adke to nepreslo ☹

suziad
27. sep 2009

mirusch dakujeeeeeem, prisli 😵

adka10
27. sep 2009

Mirka, si poklad, uz studujem. Cmuk 😵

mimado
27. sep 2009

Suziad my to este v Zilinskom Cine Maxe nemame, tak preto mi to neslo. Aspon viem odkedy to hraju, teda dufam ze to tu bude 😒
Hovorim idem zajtra do Maxu- treba mi dake cizmy na zimu, tak sa opytam.
Mirush aj nadalej drzime palce ! Ono predsa len ma svokra svoj vek, krasny vek, tam sa uz ale naozaj neda moc hovorit dopredu 😒 Stav sa moze zmenit z hodiny na hodinu 😒 . Hlavne aby bola v poriadku.

arleta
28. sep 2009

Aj mňa potešilo, že včera spievali Majklovú pesničku 😵 v Superstar. A teším sa na kolo s jeho peničkami, ak ho dajú, ale myslím si, že áno...
Miruš, tak svokra dobre bojuje. Veru, ako človek dopadne niekedy na staré kolená.
No my sme chorí, takže z kina nič nebude zrejme. Musela by som cestovať do Maxu, neviem, či to dávajú aj v menších kinách, ale tam to zase nie je ono... Tak uvidíme.

No chvalabohu, že už ani veľmi nevychádzajú nejaké zaručené noviny okolo MJ, takže to utícha v médiách, našťastie...Ale nie tu,samozrejme...😵

sticker
28. sep 2009

Suziad - Speechless je úžasná pesnička. Mám ju ako zvonenie 🙂 Aj pesničku s Freddiem 😵 Každú som si dala na inú skupinu ľudí 🙂
Idem vás dočítať 🙂

arleta
28. sep 2009

Veru, je to krásna pesnička, až tu som ju spoznala...
Ja zovnenie ešte nemám, lebo nemám na fóne pripojenie na internet. Kde sťahujete MP3 od MJ?😵

suziad
28. sep 2009

aj ja ju mam ako zvonenie 😵

lussy23
28. sep 2009

Dobrý deň, mamičky. Teda, ja som včera Superstar kukala, ale Michaelovú pesničku som nepsotrehla 😒 Kto ju spieval? nemáte na ňu link?
Toto som našla:

https://www.youtube.com/watch?v=GFGIB04tyG0
arleta
28. sep 2009

Spievali ju v duetách I just can´t stop loving you..Ani mňa najprv nenapadlo, že to je od M, až po chvíľke počúvania mi to zaplo... 😵

mimado
28. sep 2009

Ja som nepozerala Superstar a to je moja srdcovkaaaaaaa ☹ . Ale aj tak to uz nieje , nespieva on 😖 , ale urcite snaha sa ceni. Ja som mrkla Superstar v nedelu ked som varila, muz to mal zapnute, inac to nepozeravam uz ma to nebavi....
No bola som dnes v Maxe tak u nas SA listky nedaju kupit cez net 😠 , iba priamo v maxe. Tak som volala muzovi, prisiel za mnou a kupili sme na 28.10 o 18.20 - juchuuuuuuuuu. Sa tesim ako male dieta 😝 🙂 . Dufam ze nam do toho nieco nepride.....
Mirush ako ?????? Stale na teba, na vas myslim 😒

arleta
28. sep 2009

Mimado, tak muž ide aj s tebou? Wow!!! Ako sa ti to podarilo?
Lussy, pre teba špeciálne som vyhľadala, kde spievajú Miiškovu pesničku- je to o 12:22, ešte raz okopírujem ten link, blbne mi to tu...ALe ten v okuliaroch to spieva fantasticky tiež...A veľa dobrých spevákov je tam tento rok, hlavne Čechov, ale to je už na inú tému 😵

arleta
28. sep 2009

po tej reklame o 12.22 to začína 🙂

mimado
28. sep 2009

Arleta sama netusim 😀 😀 😀 😀 . Ale ja som v tom kine este nebola, bol minule s malu na Dobe ladovej, no ja som isla s malym von, hovorim inokedy... Tak som mu povedala ze inokedy -nastalo 😀 😀 😀 , ze ten film proste chcem velmi velmi vidiet. Tak sa obetoval 😀 😀 😀 , ze ved pospi 😀 😀 😀 .
Hovorim ,len sa bojim az nam to nieco nepokazi.... Radsej pssst.