Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
17. okt 2009

Mirush ano je to vsetko tak ako si hovorila 😖 . TAk asi naozaj jeho rodina tu druhu pitevnu spravu trosku osladila ,a by to vypadalo ze to s nim nebolo az take zle 😖 .
Tiez si myslim ze jediny kto moze vniest trosku pravdy su jeho deti, ale aj to nie celu, urcite sa im neukazoval na oci ked bol prave mimo 😒 . Ale zas nie su hlupe, urcite nieco museli vediet, nieco tusili.
V tom linku co si dala, hrozne je tam chudy, asi vazne vazil leeeeen 49 kg 😲 😲 😲 😲 😒 😒 😒 😒 . Tie nozicky, rucicky 😢

mirusch
17. okt 2009

Bolo tu toto uz? Nepocula som to este....

https://www.youtube.com/watch?v=3cX3l4fc-aM

A toto je dobre od veci 😀

https://www.youtube.com/watch?v=gLnMs4F-Chc

(Rumunsko 1992)

mirusch
17. okt 2009

Veru Mimado, ja verim tej uplne prvej sprave, kde zverejnili tie strasne smutne veci, ako vyzeral a kolko vazil. Potom sa to snazil niekto prekrutit...Neda sa nic robit, musime sa s tym zmierit, v kazdom pripade, ja si ho aj nadalej budem pamatat tak, ako som ho videla. V plnej sile.

mirusch
17. okt 2009

Mimado, kukla som na str. 84, kde si odo mna chcela nieco prelozit (nezabudla som 😉 ). Myslela si text tej piesne? No, pocuvala som, vela som nerozumela, dost zla kvalita. Ale nasla som na internete text:
"Je koniec, tu stojim, som svetlom sveta a citim sa velkolepo. A tato laska, ktoru citim, urcite viem, ze je skutocna. A citi sa to ako keby som videl tvoju tvar uz tisickrat. Povedala si, ze ma naozaj poznas...ale povedala si, ze si to nechas pre seba. Nikdy som nepocul jedine slovo o tebe. Zamilovat sa nebolo mojim planom, nikdy som si nemyslel, ze budem tvojim milencom, tak ma prosim ta pochop.
Je koniec, ako som povedal, som svetlom tvojho sveta. Je to skutocne, zakazdym, ked sa zamilujem, tak citim. A citim ako keby som ta poznal uz tisic rokov a ty hovoris, ze si uz videla moju tvar predtym a ze nechces, aby som bol nablizku..."

No, pravdu povediac, text nic moc. Ale nenapisal to on. je to stara piesen a aj uz davno nahrata, akurat to teraz vytiahli.

Inak, "This is it" moze znamenat "je koniec" alebo aj "toto je ono, to prave".

arleta
17. okt 2009

Ahojte, veru smutné to je, ako ho zničili. No ktovie, keby nebolo toho turné, či by žil, alebo by k tomu došlo neskôr?...ťažko povedať...Takisto to nechápem, museli vidieť, ako na tom je...

arleta
17. okt 2009

No resp.chápem- prachy, prachy, prachy...

lussy23
18. okt 2009

Chudák Michael, musel trpieť ☹
Sa teším an tú jeho pesničku v Superstar. Tú som ešte nepočula.

miskachrumka
18. okt 2009

podla mna niekde este zije! 😉
ale bol to spevak akych je na tejto zemi len par! 🙂

mirusch
18. okt 2009

Miska, veru ze zije...ako som uz pisala, verim, ze vsetci anjeli uz nosia bielu rukavicu a tancuju moonwalk 😉

Arleta, veru prachy 😔

miskachrumka
18. okt 2009

tak niesom sama co si to mysli! 😉

mirusch
18. okt 2009

Miska 😉

dadulik
18. okt 2009

ahojte, teda mirka, ta piesen s Akonom, to je paradicka 😵 no a co ti budem pisat, citim sa stale hrozne ☹ zivot musi ist dalej, ale clovek len spomina a spomina .....

mirusch
18. okt 2009

Dadulik, len spominaj, to ti pomoze. Uvidis, ze fakt je cas najlepsi lekar a smutok ustupi, aj ked samozrejme nikdy nezabudnes.... Myslim na teba.

ela19
18. okt 2009

Toto som nasla, je to zaujímave.
http://www.this-is-not-it.com/

arleta
18. okt 2009

Je to pravda, že čas je najlepší lekár, aj keď ešte veľa vody pretečie v Dunaji, kým to trochu prebolí...Tak veľa síl...

Ela, na predchádzajúcej stránke tu bol odkaz na túto stránku, aj sme to tu rozoberali o pár riadkov vyššie...Ale vďaka, že si sa zapojila...

dadulik
18. okt 2009

dakujem baby 😔 dnes som bola na cintorine, a z bratovho hrobu niekdo ukradol krasny velky svietnik 🙄
je mi z toho zle, co dokazu ludia clovekovi este aj po smrti urobit 😔
vitaj ela 😉

dadulik
19. okt 2009

😕 😕 😕
rychlo nas posuniem 😎

lussy23
19. okt 2009

Tak Nika ho včera celkom pekne zaspeivala. iste mal z nej radosť, ak sa pozeral 🙂

arleta
19. okt 2009

Dadulik, podobné skúsenosti s kradnutím na citoríne má aj naša rodina, žiaľ...A hovorii v TV ešte pred 2 rokmi, že sa okrádajú hroby, vence a tak a zrejme to potom znovu predávajú...Tak toto ja už nechápem....

mimado
19. okt 2009

Dadulik to vies idu "dusicky" tak kradnu co sa da a predavaju 😢 😠 😠 😠 . Aj ked nechapem ako to niekto moze spravit, ved kradnut z hrobov je uz teda naozaj silne kafe 😖 😖 😖 😖 Ale deje sa to aj u nas, zial. Dufam ze sa sem uz vecer dostanem, vcera som nestihala, boli sme prec a ked uz bol cas k PC si sadol muz a druhy sa mi nechcelo pustat.... 😖
Mirush dik ze si si spomenula a aj za preklad a vies ze sa som uz medzitym zabudla 😀 😀 😀 😀

dadulik
19. okt 2009

lussy, hej nikoleta to krasne zaspievala 😵 ja ju inak nemusim, sa mi asi z dievcat najmenej paci, ako spieva, ale vcera jej to vyslo 😉 vlastne vsetkym dievcatam to super vcera vyslo, dnesne rozhodovanie bude naozaj tazke ☹

mirusch
19. okt 2009

Dadulik, tak to je fakt smutne, ze kradnu este aj z hrobov. Tu v Nemecku vela veci nie je super, ale z hrobov sa nekradne. Vela ludi tam ma aj fotky, aj veci, co ten clovek mal rad, aj svietniky, vsetko tam ostane...To sa mi tu paci. Ze sa menej kradne. Kolkokrat si decka nechaju hracky von aj cez noc, drahe hracky, kolobezky, bicykle, vsetko tam je aj rano. Zaujimave.

sticker
19. okt 2009

Mirka keď píšeš ako majú ľudia veci len tak na dvore.... My keď sme boli na brigáde tak 7 rokov dozadu, tak ja som bola vlastne prvýkrát mimo SR a pre mňa bol šok, že keď sme stopovali, tak bez problémov ľudia zastavili, rozprávali sa s nami (síce s manželom, lebo ja ani neceknem), odviezli nás aj viac, kľudne aj mimo ich trasy a keď som videla bicykle a všetko pri domoch a pri tom žiadny plot, len krásny kríkový nízky.... Takže viem o čom píšeš 🙂 tu by som sa bála aj pred dverami v baráku nechať 😒

blue04
19. okt 2009

Ahojte

Mam na predaj 4 VIP listky na beneficny koncert THANK YOU MICHAEL JACKSON.Viac info mozem dat IP alebo su inzertovane aj na bazare pod ostatne(nedetske).Rada pomozem

mirusch
19. okt 2009

Sticker, veru. Aj ked sa kradne aj tu, ale ovela menej. Proste iny pristup. 😒 Nehovorim, ze to tu je perfektne, v mnohom nie je. Ale niektore veci funguju... Co sa mi tiez paci, ze tu sa prakticky nepodplaca (ja som sa s tym za 5 rokov nestretla). Bud sa da alebo sa neda. Nam stacilo urobit psie oci a svokra dostala miesto v domove v ten isty den 😕

Blue, ja ti nepomozem, ja uz listok mam a aj sa do BA dotrepem, aj z Nemecka 😉 A preco nejdes?

Suhana, kuknem zajtra, dnes uz nevladzem. 😉

blue04
19. okt 2009

Trochu komplikovane preco nejdem,velmi ma to mrzi,lebo sme sa tesili,ale z rodinnych dovodov nemozem ani ja ani moja sestra s deckami

suhana
19. okt 2009

Ja idem tiež na This Is It

miskachrumka
19. okt 2009

sticker noto je nae skvele slovensko mozno keby sme vyviezli cigosov prec na ostrov tak by to bolo lepsie! 😉 😀

sticker
19. okt 2009

Odvážna si Miška 😅 😝 😉