Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

adka10
4. nov 2009

Mimado, tie videa nemali chybu. Nemohla som sa od toho odtrhnut.

Tiez mi je hlavne luto jeho deti. Prisli o to najvzacnejsie co mali. ☹

https://www.youtube.com/watch?v=GrKWpCYa_IM
dadulik
4. nov 2009

ahojte, mima, velke dakujem za tie linky, uz som ich videla, ale s titulkami som toho ovela viacej pochopila, a revem tu jak male decko 😢

https://www.youtube.com/watch?v=GrKWpCYa_IM
dadulik
4. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej, az teraz kukam, ze sme s adkou dali rovnaky link na deticky 😢

mimado
4. nov 2009

Ahojte.
JA som to tiez vcera pozerala do 23, mozno dlhsie. Konecne viem o com to bolo, aj ked nam tu Mirushka preklad urobila 😵 , ale doslovny preklad , je doslovny. teda aspon zhruba.
Ak ste si vsimli hned v tej jednotke hovoril ze nema rad turne, nema rad show, kvoli casovym pasmam, nespal, nejedol... ☹ , to co bolo v tom videu This Is (NOT) it 😖 😖 😢 Ale bolo to krasne, skoda ze bolo ☹ . Este ma dostalo to posledne video s detmi, aki tam boli vsetci krasni, stastni ☹ ☹ ☹ ☹ . Skoda ze sa neda vratit cas.

A tie deti co ste hodili link, je tam toho vela treba pozriet, tiez som to vcera kukala-krasa , a este sa chystam... 😝

mimado
4. nov 2009

Pokila chcete kuk este sem 😉

http://www.mjjsource.eu/

mirusch
5. nov 2009

Ahojte babulky. Som casovo dost natesno, tak linky budem kukat neskor, ale myslim, ze som to uz videla, podla toho, co pisete. O dve hodiny frcim z domu na Slovensko, sice letim, ale na letisko, let, z letiska, asi az o polnoci budem u rodicov.

Dva tyzdne sa velmi nebudem ozyvat, ak, tak len z internet cafe, ale budem na vas velmi mysliet, slubujem.

Rozmyslam, ci by som nestihla pripadne este raz ist na ten film, v krajsom kine a pockam si pekne do zaveru, aj keby som tam mala oxidovat v kine sama 😅

Opatrujte sa tu a nezabudnite na mna 😉 Cmuk vsetkym.

mimado
5. nov 2009

Mirush tak stastny let, skoda bude tu bez teba smutno, vlastne uz je, ale chapem ze mas teraz vela toho. Pokial sa ti bude dat ozvi sa.
A uzi si muzikal, predpokladam ze ides na SK kvoli tomu, nie? Tusim si to spominala. A aj film, urcite chod ak mate na blizku dobre kino, ten zazitok stoji za to a potom daj vediet co je po titulkoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Drzkaj sa .

mirusch
5. nov 2009

Mimado, veru, muzikal bol hlavny dovod 😉 Aj som si oflitrovala bielu rukavicu, ako za starych cias....na stare kolena.... 😅 Ale co uz.
No, u nas mame nove nakupne centrum so superkinom, to je ina trieda ako tu pri nas. A potom dam vediet, ak sa dostanem 🙂

Neplacte, ved ja sa vratim 😀 😝 Vy si tu super keciate aj bezo mna, nemam strach, ze by nebolo o com.
Pa.

lussy23
5. nov 2009

Mirush - šťastný let.

dadulik
5. nov 2009

mirka, stastny let, prijemny pobyt, krasne zazitky z muzikalu, a stastny navrat domov 😉 😵 😵 😵

adka10
6. nov 2009

Mirusch, dufam ze si dorazila dobre domov, prajem ti pekny pobyt, hlavne vela oddychu a uzi si muzikal

Mimado, ta stranka co si sem dala naposledy, je super. Kam ty na to chodis? 🙂
Si tam aj registrovana? Su tam krasne fotky, videa, rozhovory. Ale je toho straaasne moc. Asi dam detom nejake uspavadla, aby spali dlhsie, nestiham studovat. 😀

mimado
6. nov 2009

Adka, ked som sem davala link na michaeljaksonweb.cz, tam ma potom hodilo na tieto stranky, a v diskusii ma tato zaujala.
Som zaregistrovana, lebo inac sa na diskusie nedostanes. a tiez ma tam jedna tema neskutocne zaujala. Konspiracne teorie ci co to je, rozoberaju tam ci moze Mike zit... JA tomu moc neverim, lebo stale som presvedcena ze kvoli detom by to neurobil, ale cervicek... ved vies. Aka by som bola rada keby tomu tak bolo, je tam tiez o tych dvojnikoch.... a kooooopec videi , tie maju aj preklad, teda pre nas neznalych AJ super.
Ale je toho strasne vela, je to aj v diskusiach tam je kolo 400 stran 😕 , a je tam preklad clankov, tam sa nesmie prispievat tam su zatial 3 strany. Najskor som sa dostala tam a zaujalo ma to... Tak preto teraz tiez sa sem malo dostanem. Zavrhla som aj MMB 😲 😝 😀 a ked maly spi som tam a luskam 😀 .
Raz ma muz posle uz na liecenie 😀 😀 😀 😝 , uz ked ma vidi na tej stranke, len oci prevracia 😝 🤐

mimado
6. nov 2009

Pokial budete chciet link hodim vam ho do IP.
Adka ty uz mas IP

mamicka85
6. nov 2009

Milujeeeem

adka10
6. nov 2009

No, mm si tiez mysli ze mi asi preskocilo. Tento tyzden sa u nas pocuva len MJ. Ale nastastie je mm na poobednej, tak ked deti zaspia, je moj cas. 😀
Ja som tam zatial stihla pocitat tie novinky, len chcela som ist aj do diskusie, tak som sa vcera vecer zaregistrovala, len uz som moc nestihla. Tak som aspon fotecky popozerala
A teraz idem pokracovat 😀 Idem pozriet ten link co si mi poslala

mimado
6. nov 2009

Adka citas?????
JA som si to omylom zavrela 😠 😠 😠 😠 a to som uz bola skoro v strede temy , ale necitam vsetko kukam iba videa s prekladom ak tam je a co ma zaujme.
Ale zaujimave citanie-detektiv Oriesok 😀 😀 😀 😀 😀

mirusch
7. nov 2009

Ahojte babule, som u sesternice, tak rychlo pisem. Slubila som, ze dam vediet, co je na konci filmu 😀 😵
Bola som na tom hned vcera, s mamou, chcela ist a nechcela sama. Teda v riadnom kine, s velkym platnom a riadnym zvukom, to je teda fakt iny zazitok 😵 Az taky, ze mi hned od zaciatku slo do placu, ale som sa musela skonsolidovat. No a tu asi do polovice titulkov nechali svetla vypnute, ale ked sa ludia uz zacali hrabat von, tak zapli. Ale ja som tam poctivo sedela, plus este dve panie za nami, uz aj salu upratovali, ale my sme vytrvalo cakali. No, na konci titulkov je este zaber zo skusky, pocas Human nature, kde Michael nieco komentuje, ze co ako spravi, ja som si nie vsetko zapamatala, ale mama hovorila, ze tam povedal nieco v tom zmysle, ze teraz odide, ale este sa vrati 😕 (Co bolo samozrejme komentar k tej piesni, ale da sa to teraz pochopit aj inak). Potom tam ukazali to dievcatko, co bola v klipe Earth song-v pralese, ako objima zemegulu ako loptu, otoci sa, prituli k nej, ukazu napis Heal the world a Michaelovou rukou napisane I love you a jeho podpis.
Pekne to bolo.

mirusch
7. nov 2009

A mozno pojdem este raz 😅 Uvidim. Potom sme to s mamou rozoberali a bolo nam smutno, aky je svet o nicom... Teda show business. 😔

Ok, tak som vam zvestovala, neviem, kedy sa tu ukazem, ale myslim na vas. Papa vsetkym. Dakujem, ze na mna myslite.

dadulik
7. nov 2009

mirka, my tebe dakujeme za zaujimave info 😵 a teda, mas bombovu maminu, ze tam s tebou isla 😎

mirusch
7. nov 2009

Dadulik, moja mama je bombova 😉 . Ona sa do hudby vyzna, nebudem tu rozpisovat preco a vie ocenit toho, kto je macher a Michael macher bol. Moja mama ho vzdy obhajovala.

mimado
7. nov 2009

Mirush super ze ste sa dostali na film ! A teda fakt mamina do voza aj do koca. Ja si s mojou nedokazem predstavit ist do kina 😀 a este na Michaela.
Mirush veru da sa to pochopit dvojzmyselne, zvlast ked citam tu stranku co som dala link, niektore veci sa daju ozaj chapat tak ,ze to bolo zmanipulovane, ale stale akosi tomu neverim....
Aj ked by som bola velmi rada, ale aj tak ak to bol podvod tak sa aj tak uz nik pravdu nedozvie.A napokon si neviem predstavit ako by umlcali ludi ktori o tom vedeli 😒 , muselo ich byt vela.

Dadulik ako zvladas tie injekcie?

No my sme chori, teda mala ma teplotu 😒 , tak sa len bojim az to nebude daka chripka 😒 . Mam normalne z toho vsetkeho depku, radsje ani o toim necitam, lebo by ma porazilo.

Tak sa drzkajte uzivajte si v zdravi !!!!!!!!

adka10
7. nov 2009

Ahojte,

Mirusch a mamina ma bombovu dceru, ze s nou isla 😀
Ja si tiez neviem predstavit ist s mojou mamou do kina. My ked sme oznamili ze ideme na MJ, tak len oci prevratila. Ale hlavne, ze deti postrazila.

a Mimado, malej nech rychlo klesne teplota.

majacska
7. nov 2009

ahojte , co poviete na to, ze zajtra v superstar budu spievat pesnicky od Michaela? ajked je Chodur dobry spevak, neviem si ho predstavit, ako bude spievat Billy Jean....

arleta
7. nov 2009

Ahojte, Mirusch, tak príjemný pobyt na Slovensku, uži si to, určite ti to aj teraz dobre padne vzhľadom na rodinnné udalosti v Nemecku, že si zmenila miesto.
No super mama, že chcela ísť na ten film.
Tak som zvedavá, čo potom napíšeš o tom muzikáli.

Majacska, teším sa ja osobne na toto kolo Superstar a takisto som zvedavá na Chodúra, ako to odspieva...resp. čo z toho vznikne... 😲

Tak až budem mať viac času, dopozerám ešte linky. Teraz som nejako v jednom kole, v robote je toho veľa a doma takisto 😝 😝 😝.
Ale sledujem vás jedným očkom.

mirusch
8. nov 2009

Mimado, ja som to skor myslela, ze ved on sice umrel, ale este nepovedal posledne slovo...Ja osobne tomu neverim, ze zije. To sme tu uz mali aj s Elvisom 😒 ... Netreba sa nad tym zamyslat.

No, moja mama chcela na film, ale sa hanbila sama 😀 . Tak ma hned zneuzila, ale ja som rada znovu sla. A mozno este pojdem s bratom, ak si najde cas. On bol so mnou raz aj na koncerte, aj ked nie je fanusik, tak sa schytil, ze ide.

Mozno stihnem dnes kuknut Superstar, lebo cestujeme, ak nie, tak potom na internete.

dididi30
8. nov 2009

ahojte, mirka , kto zie? 😕 zeby? 😉 😵

mirka a ty zase doma?? joj fajne vam,ze to mate tak na blizku 😵 tak si to uzite, pozdrav krsniatko 😉 😎

lussy23
8. nov 2009

Mirush - šťastný pobyt na Slovensku. 🙂
Majacska - presne to si myslím aj ja.
Dokonca aj Leona Šenková bude spievať jeho pesničku. 😲 To asi preto, že Ben si vybral pieseň od Madonny., začo má u mňa plus. Iste sám vedel, že Miška zaspeivať nedokáže a nechcel mu robiť hanbu. 😉 (asi mu krivdím, ach! ) Martin a Leona sú najlepší speváci v superstar vôbec, ale trochu sa aj obávam, lebo, majú hrubší hlas. A Maťo možno aj zatancuje, ako minule pri Elvisovi. 😎
Som zvedavá aj na Janka Bendiga, ktorý bude spievať Heal the world. Iste to zvládne zaspeivať, len aby sa nezosypal. Je to dosť smutná pesnička. Len asi ju skrátia, lebo je dlhá. 😕 Už to tak spravili aj s pesničkou od Mariky. 😔
Ďalej tam budú ešte pesničky Dirty Diana a Bets it, či ako sa to volá a You are not alone.
Ja som aj tušila, že to kolo bude. Len som si to predstavovala, že budú speivať buď len Mikové pesničky, alebo , keď ich bude menej, a budú speivať po dve, tak jedna pieseň od Michaela a jedna od Elvisa. A kolo by malo názov Súboj kráľov.

dadulik
8. nov 2009

ahojte, mima, dik za opytatie, injekcie sa daju zvladat, len teraz cez vikend som musela cestovat cca 30 km na pohotovost, aby mi to pichli 😒 a to ma caka este dva vikendy, este k tomu sme cela rodinka chora, malej to uz prechadza aj muzovi, no ja som kaput 😝 nakolko ale beriem tieto injekcie, tak ine lieky nemozem, tak sa len dopujem a striekam bioparoxom 😖

dididi30
8. nov 2009

juj kukajte dnesnu superstar, michael versus madona 😵 😵 😵 😵 supeeeeeeer 😀

inak vas zdravim 😉

mirka1308
autor
8. nov 2009

ahojte babulky 😉
tak som rada, že píšete také zaujímavé veci o "Majklovi"? 🙂
dnes budú pesničky na superstar od Madonny Michaela, tak sa moc teším 😎 sú to moje srdcovky 😉
mirusch, som milo rada, že píšeš také super veci 😵
ja čítam,ale neprispievam, lebo také super zážitky nemám 😒
nech máš suprovú dovolenku na SR 🙂