Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
13. feb 2010

A Diddi ak sem este nakuka..

mimado
13. feb 2010

We Are The World 25 For Haiti

https://www.youtube.com/watch?v=IUhyhpbLRXs
arleta
13. feb 2010

Ahojte, ja som ten dokument nakoniec včera nepozerala, išli sme s rdrahým na večeru po dlhom čase, neva, pozriem v tých linkoch. Vďaka aj za link na "We are the world". No neskutočné, že tá pieseň má už 25 rokov. Ale poznám tam asi len 5 tvárí. Sú to tam aj Black Eyed Peas- či ako sa to píše?

lussy23
13. feb 2010

Ahojte. No konečne máme opravený počítač. Mimando - dobrý link. Michael by mal radosť. A iste by aj tomu haiti nejako pomohol.
A prajem deťom skoré uzdravenie. A pekný sen o mikovi.
Ach, že som sem neprišla včera! O to mdokumente som ani nevedela. On bol v angličtine alebo v češtine.
A čo hovoríte na tú peničku, ktorá mu je venovaná?

mirusch
13. feb 2010

Ahojte babule, som kukla a vy tu tolko kecate 😕 Ako dobre. Nestiham komplet vsetky linky, ale postupne:
kukala som trochu ten proces s lekarom. Nuz, ja viem, ze Michaelova rodina je na neho nasr..., ale nuz, je fakt, ze on si to zlizol teraz za vsetkych. Tolko lekarov mu predpisovali tie lieky na cierno, po celom svete, vraj aj vela nemeckych lekarov, bol proste zavisly a jeho telo zhumplovane a Murray ho proste dorazil, ale nevinila by som len jeho. Vrazda to isto nebola, max. zabitie z nedbanlivosti.

Mima, fiha, to si kde vyhrabala. Vraj nemas cas. Uf a take veci najdes. Tak ja si myslim, ze to Michael bol, aj jeho ruka to vyzerala byt, taka kostnata, hranata 😀 , aj jeho hlas a aj ten ksicht. Uf. Ale odvazny, clovece. Si mohol inu masku vymysliet, ved kto uz iny chodil so zahalenou tvarou, len on 😝 Inak, on chodieval bezne medzi ludi, zamaskovany. Citala som rozhovor s clovekom, co sa staral o neho pocas turne v Europe, aj v Prahe bol s nim, myslim ze dokonca pocas viacerych turne, asi sa osvedcil. A on tam pise, ako bol sam prekvapeny, ked sa to stalo prvykrat. Ze M. chcel ist do Zoo, tak mu vybavil vstup po zaverecnej a tak a prisiel Bill Bray, co bol vtedy jeho ochranka, ze M. chce ist teraz hned. Uprosted dna, vikend, leto, proste plno ludi v zoo. A ze sa tento clovek (som zabudla meno) iba cudoval, ked prisiel niekto v sportovom obleceni, afro ucese, fuzy, bokombrady, ze Michaela vobec nespoznal. A ze sa fakt len tak traja prechadzali po zoo. Sice M. nejake deti spoznali, ale on s nimi pokecal a bol pokoj. Proste ludia ani len netusia, ze mozno boli meter od Michaela. Ze casto chodili Michael a Bill Bray von sami dvaja tak, ze Michael bol zamaskovany na vozicku a Bill bol akoze jeho osetrovatel.

A to ze M. mocil do poharov sa mi neda otvorit.... no a co. Ja som tiez raz, lebo som sa vymkla v izbe a kym ma prisiel vyslobodit zamocnik, tak som musela do pohara 😅

Mima, to z linku o 19:06 je stara verzia We are the world.

Bol ten dokument dobry? Ja akosi CT v Nemecku nechytam.

mirusch
13. feb 2010

Tak som kukla tu novu verziu, fasa to urobil Lionel R. s Quincym J., na nich je spolah. Michaelovi by sa to isto pacilo. Az mi slzy vysli do oci. Ak to vyjde ako singel, tak si to kupim, bude to moj maly prispevok...

Inak, objednala som si teraz 2 DVD niekolko hodin s rozhovormi, neviem ake su tam, necham sa prekvapit, dufam, ze to stoji za tie prachy.

Mima, ked budem mat trosku casu, tak kuknem ten dokument, zatial som len kusok. Mam taky divny pocit z dokumentov, ktore vznikli po jeho smrti.... kazdy je mudry....bud ho zatracuju alebo ho vychvaluju, maloktory je objektivny a dobre spraveny. Tento vyzera byt ok a su tam dobre zabery.
Joj, ale mi je luto, ze so sebou spravil, to co spravil. Nakoniec ho ta slava predsa len dostala.

Mima, inak ty mas nejake hyperaktivne deti, ked ti vkuse demoluju byt 😝

mirusch
14. feb 2010

Babule, tu je link na oficialnu verziu piesne, v skvelej kvalite:

https://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI


Aj ked su tam negativne ohlasy, mne sa paci ako to spravili. Nechali ako to bolo, plus to na konci ozivili, co moze oslovit terajsich mladych ludi. A dnes ked som kukala, tak ked zacal Michael, az ma v srdci bodlo...uf. Inak si vsimnite, ze ked este to nahraval on, tak tam pred mikrofonom ma natiahnutu riadnu zensku pancuchu 😀 Teraz uz na to maju specialne na to vyrobene veci...

mimado
14. feb 2010

Mirka ten dokument som hodila link, len je to len v AJ. Tu to bolo dabovane + titulky.
JA som vcera zehlila, pustila som si DVD This Is It az tak fajn mi to slo. Len Lucia dosla akurat ked bol Thriller tak ten som preskocila, to nieje pre jej oci.
A vecer som este hladala zvonenie do mobilu This Is It, uz ho mam, ak sa bude dat hodit do PC ak budete chciet mozem vam poslat v maily. Aj temy do mobilu som si nove postahovala s Mikem 😝 😵 . Proste po tom dokumente mi zostalo tak dako smutno, a takto ho mam stale na ociach a aj pocujem. A pozerala som este raz ten dokument z Mnichova co som aj sem davala link 😝 😅

Mirka ja ti neviem ci hyperaktivne, ale nazastavia sa, Lucia urcite nie. A MAto ten sa rad prida
😀 😀

NO ideme gratulovat k meninam, tak snad vecer mrknem.

Mirka daj vediet co ten dokument aky mas na to ty nazor.

mimado
14. feb 2010

Mirka ten dokument som hodila link, len je to len v AJ. Tu to bolo dabovane + titulky.
JA som vcera zehlila, pustila som si DVD This Is It az tak fajn mi to slo. Len Lucia dosla akurat ked bol Thriller tak ten som preskocila, to nieje pre jej oci.
A vecer som este hladala zvonenie do mobilu This Is It, uz ho mam, ak sa bude dat hodit do PC ak budete chciet mozem vam poslat v maily. Aj temy do mobilu som si nove postahovala s Mikem 😝 😵 . Proste po tom dokumente mi zostalo tak dako smutno, a takto ho mam stale na ociach a aj pocujem. A pozerala som este raz ten dokument z Mnichova co som aj sem davala link 😝 😅

Mirka ja ti neviem ci hyperaktivne, ale nazastavia sa, Lucia urcite nie. A MAto ten sa rad prida
😀 😀 Ale viem ze su aj horsie deti....

NO ideme gratulovat k meninam, tak snad vecer mrknem.

Mirka daj vediet co ten dokument aky mas na to ty nazor.

mimado
14. feb 2010

Hodilo mi to 2x, som myslela ze to stopne, este som chcela nieco dopisat.... Skoda ze sa tu nedaju upravovat, mazat prispevky.

mimado
14. feb 2010

Mirka mrkla som este raz tu pesnicku, lebo vcera som pozrela iba zaciatok, ale moc ma to neoslovilo 😖 . ZAciatok pekny, ale ten koniec 🙄 , na mna moc prekombinovane, nepaci sa mi to, ale jasne ze treba len zvyk, ale na niektore pesnicky som si nezvykla a nezvyknem.

A tie linky cerpam z for kam chodim, vlastne iba na 2 o Makim. Aj to vzdy len kuknem najnovsie a co je zaujimave tak vam hodim.... Ale inac moc nestiham....

mirusch
14. feb 2010

Mima, som ti chcela napisat, ze ano, pochopila som, nemusis 2x 😀 😀
Ten dokument som kukla iba prvu cast, ako som napisala, tak fasa zabery, ale zase to nema nejaku velku hlavu ci patu. Proste po jeho smrti zrazu tisic dokumentov vyslo. Mne sa najviac pozdaval ten serial - film, co urobili v spolupraci s Michaelom a jeho rodinou, oni sami vyberali hercov, ktori ich mali hrat, aj boli dobre vybrati a bolo to dost dobre urobene - teda podla info, ktore Jacksonovci zverejnit chcu. uz som to tu spominala, aj link davala, napr. ako sa M. narodil a jeho mama mu vymyslala meno. An American dream (americky sen) sa to myslim volalo. A potom este dam na rozhovory, co Michael urobil - Oprah Winfrey, Diana Sawyer a este v obdobi Off the wall, pri dome pri fontane.
Tiez boli dobre dokumenty, co bezali pocas jeho turne Dangerous, Dangerous diary sa to volalo, tiez je to na Youtube. A co davala nemecka ARD (asi) pocas turne History (Praha). Tieto dodatocne, aj ked su objektivni, tak maloktory je dobry. Teda v tom zmysle, ze podchytia dolezite veci a neprplaju sa v menej dolezitych...

Ale ako informativny charakter pre tych, co Michaela este dobre nepoznaju, je tento dokument celkom fasa. Ale to som kukla len tu prvu cast, neviem, co sa deje v tych dalsich.

Tie zvonenia a tak...tak ja som to vzdala. Nejako sa mi to neda stiahnut do mojho terajsieho telefonu, lebo neviem ako to riadne s tym internetom funguje 😅 a ani sa mi to nechce zistovat, lebo to iba peniaze zerie, tak to mam ako vyhovorku, ze sa mi neda. Pouzivam MP3 v mobile - odtial mam aj zvonenie zobrate (Man in the mirror). Ale mrzi ma, ze nevysiel This is it ako singlel, lebo by som ho rada mala, ale cele CD si kvoli tomu kupovat nebudem.

mimado
14. feb 2010

Este som natrafila na toto 😀
Michael Jackson talks to Oprah part 1 (czech subtitles)

https://www.youtube.com/watch?v=knkonHFygOM

Ak chcete mrknite, kym to tam je, lebo oni to zvyknu zmazat.... JA tiez pozriem vecer, uz vazne idem 😀 😀 😀 😀

mimado
14. feb 2010

Jej Mirka ahoj !!!!!
A pa. 😀

mirusch
14. feb 2010

Mima, to je skvele, ze si dal niekto tu pracu a dal tam tie titulky!! Teraz si to mozete kuknut, fakt je to dobre interview a moje oblubene! Radsej nemyslim na to, ako teraz Neverland vyzera...vlastne nevyzera, lebo uz nie je 😔

arleta
14. feb 2010

Ahojte, fíha, ale sa to tu rozprúdilo.

Mne sa zase tá pesnička we are the world páči.

No to mohla byť sranda, ako chodil von zamaskovaný. Idem ešte dočítať, čo ste napísali...

arleta
14. feb 2010

Jej, tak to som strašne rada, že sú aj tie titulky k tomu interview. Tak až bude trochu viac času, mrknem...Idem deti uložiť...

dadulik
14. feb 2010

ahojte, baby, neblaznite, kedy to mam vsetko kukat ? 😀 😀 😀 rada by som si to interwiev s titulkami kukla, len fakt mam cim dalej menej casu na net ☹
a ta pesnicka pre haiti - tak ako sa mi pocas celej pesnicky chcelo plakat, tak ma ten zaver rozosmial 😀 ja skapem, co s tym urobili, jaky rap 😀 michael by mal z nich radost 😀 😀 😀 ale mohli ho tam trochu viacej zakomponovat, a hlavne na zaver 😔

tromboska
14. feb 2010

Ahojte Jacksonovky 🙂

pisete vela, pisete velmi zaujimavo a ja potom nestiham citat.
Sice tu chodim menej, lebo mam malo casu, ale za to velmi rada 🙂

Len tak dalej baby, dakujem, ze posielate take skvele linky 😎

mimado
14. feb 2010

Ahojte.
Skusala som dat to zvonenie do PC, ale neda sa 😖 , chranene autorskymi pravami 😠 . TAk zial. Aj ked zmenim mobil znova tio hladat, to ma stve 😠
Idem kuk ten dokument s Oprah....

mimado
14. feb 2010

Kukla som ten rozhovor, urcite odporucam !!!! Akurat 7 cast sa mi nedala otvorit, neviem ci ju uz zmazali ci co 😖 .
Skoda. Idem este kuk ci nieco zaujimave vynuram 😀 😀 😀

briketa
15. feb 2010

Mirush, Neverland stale existuje, samozrejme nie v takej forme ako bol, ale existuje. Odkupila ho miestna realitna firma a bol bez nejakych ovacii premenovany na Sycamore Valley Ranch, myslim.
Ako je vseobecne zname, ranc bol v obrovskych dlhoch, zvierata sa rozpredavali ako prve uz pred par rokmi, lebo o tie sa treba starat. Rozpredali sa aj nejake veci zvnutra, ale vacsina je stale tam.
Obcas chodime okolo (ja tu blizko byvam) a ono je to stale strazene straznou sluzbou a uzavrete pred verejnostou, takze ked napisu, ze "chatra" to neznamena ako ked si predstavis budovu s rozbitymi oknami, osupanymi stenami... atd 🙂
Akurato to uz nie je taka sialenost a zabavny park ako volakedy.

mirusch
15. feb 2010

Briketa ahoj. Ja viem, ze Neverland existuje, ale vies, je taky spustnuty, opusteny, ze to uz ani nie je on 😔 Videla som zabery z neho - davali po M. smrti, jasne, ze je to v dobrom stave, ale no, opustene a kolotoce su prec a tak. Ten Sycamore Valley Ranch - tak sa to volalo predtym, ako to Michael kupil. Kvoli tym Sycamore stromom (tie su vyrezane aj na zabradli v dome). myslim, ze meno ostalo Neverland... Ono sa to rozpredalo, lebo Michael odtial odisiel. Potom, ako mu to tam policia prevratila v 2004 (asi) hore nohami, uz sa tam nikdy nevratil. Strasne mi je z toho smutno, bolo to take krasne rozpravkove miesto, pre neho, aj pre deti. A jasne, aj v dlhoch bol, no ale co chcel, mohol si dat trosku viac pozor na financie. Ach jo.
Ty tam niekde byvas? Co to je blizko - v akej casti (ak to nie je tajomstvo). si tam vydata? No fiiiiha. Vidis, kedysi to bol moj sen, ist sa tam pozriet, no ale toto sa mi nesplnilo. Nuz, videla som Michaela v Europe. Len skoda, ako som uz pisala, ze to nebolo posunute o 10-15 rokov, teraz mam ovela lepsie moznosti na cestovanie.
A videla si ho tam niekedy? Ci si vtedy tam este nebola?

No, nejako ste sa tu zase ukazali 😵 😵 A coze mate malo casu? Blby vtip 😝 Ja ani deti nemam a nestiham. Uf.

mimado
15. feb 2010

Briketa teda tebe je ked byvas blizko, tiez by som teraz bola niekde tam a kukla kde byval, aj ked Neverland uz urcite nieje to co byval, ked vidim v tych dokumentoch co to bolo, ako sa staral o deti.... 😒
Mirka dala vsetky otazky co mam aj ja na jazyku, teda hlavne videla si ho niekedy?

Mirka skoda ze sa zadlzil, mozno moc nevedel narabat s peniazmi, bol dobrosrdecny- rozdaval, ved nakoniec aj tie pobyty deti na Neverlande nieco stali a pochybujem ,ze nieco od nich chcel.... Nehovoriac co muselo stat prevadzkovanie parku.

Mirka ja dnes co to kukam, ale nemam akosi naladu, deti doma, uz aj muz je chory, von sa neda ist, ked su chori, tak ma uz z toho akosi berie depka 😖 .
Ale pustila som si Mikeho na naladu, len neviem ci ma nakoniec este aj z toho nechyti este viac depka... 😒

mirusch
15. feb 2010

Aj moj muz chory, uz 3.krat za pol roka, v poslednom case je to bieda s nami.
Mima, ja som niekde na Youtube nasla rozhovor, co robili s nejakou pani, co mu robila poradkynu ci co, uz som fakt podrobnosti zabudla, ale ona si s jeho dovolenim jeden rozhovor (z 2008) nahrala na pasku a pustila to tam. Jednalo sa o nejakeho cloveka, co Michaelovi ponukli ci vnutili, ze sa bude starat o jeho veci a Michael sa na neho stazuje, ze vobec uz nema informacie o svojich financiach a ze ani nevie, ze kolko ma na konte. Ona mu na to hovori, ze to nie je dobre a on ze vie, ze preto jej vola. No ale tiez je otazka, ze ci jeho vobec zaujimal stav jeho uctu - ved ludia hovorili, ze minal, aj ked nemal. A na blbosti...Ktovie ako to vsetko bolo.

suziad
15. feb 2010

Ahoj holky ja som tu taaaak dlho nebola, co je nove 😅

Na this is is som v kine nebola nemohla som, tak som si zohnala dvd a poviem vam ze som sklamana, MJ bo skvely ale cakala som viac, doimave rozhovori a pod, myslela som ze ked to uvidim tak to cele prerevem ale nic.. 🙄

mimado
15. feb 2010

Mirka malo ma hned napadnut ze si financie nespravoval sam a jasne ked niekto iny.... 😖 A bolo vidno v tom dokumente s Bashirom ako rozhadzuje 😀 😀 😀 , kupil polku obchodu, ale ved vtedy este urcite mal na to. A na blbosti na to minam aj ja 😖 😀 😀 , ale ked mi to pomoze, aj teraz uz mozno potrebujem vyrazit na nakup , trosku sa odventilovat od deti, od starosti a kupit si aj ked malu blbost 😀 .

Suziad na mna ten dokument praveze zaposobil super. Ked ho vidim v tych domacich videach, rozhovoroch posobi na mna hrozne placho, hanblivo,detsky, ale prave na podiu je pravy opak a zvlast v tom This Is It uplny profik , jeho by len tak niekto neoblafol, teda nik by ho neoblafol, pocul kazdy zly ton, vedel to precitit. No proste genius. Mne behal az mraz po chrbte, ze aky tam je uplne iny- je tam dokonaly !!!!.

A na plac to nebolo ani u mna, akurat som cumela s "otvorenymi ustami" , klobuk dole.

briketa
16. feb 2010

Mirush, tajomstvo to nie je ziadne kde byvam - v Santa Barbare. Okolo jeho domu chodim do Los Padres narodneho parku, zvykneme tam chodit cez vikend. Je to zadna brana rancu a je priamo pri ceste smerom do hor.
Presne oproti cez cestu je jedna sukromna skola (tiez taky rancovy styl, uplne v prirode s konmi a poliami) kam chodil kamaratkin synovec posledne styri roky a zvykla som ho vozievat ked ona nemohla. Takze som tam bola velmi casto. MJ uznavam ako genialne talentovane hudobne teleso, na ostatne veci mam svoj nazor. Kedze som tu priamo "pri zdroji", osobne som sa rozpravala s niekolkymi ludmi zapojednymi do jeho sudnych procesov (su klientami mojho manzela) mam na to cele urcity moj sukromny dojem. 🙂

mirusch
16. feb 2010

Suzi, nuz, ono je tiez ine, ked sa na ten dokument kukas v kine na obrovskom platne a doma na DVD. Ale ani ja som neplakala. Nebolo preco, smutno mi sice bolo, ale velmi sa mi pacilo ho vidiet pri praci a o to vlastne islo. Ukazat Michaela pri praci.

Briketa, clovece, zaujimave, ze si tam "pri zdroji". Ale viem si predstavit, ako sa na to pozeras, ja som 3 roky byvala v Londyne a tiez som chodila autobusom napr. okolo domu S. Stalloneho a inych, kamoska robila au pair u managera Georga Michaela, druha u milionarov, proste zazvonis pred velkou ciernou branou, povies meno do mikrofonu a brana sa ti roztvori 😀 - fasa pocit. Stretavas tam vselijakych slavnych po meste, ono to clovek ale berie ako normalnu vec po case.
Ale aj tak to musi byt zaujimave byvat v Santa Barbare. Podla fotiek to tam vyzera pekne, vela prirody okolo, to by sa mi pacilo 😵
Ja ho tiez beriem v prvom rade ako nenormalne talentovaneho cloveka, len mi je luto, ze hlavne poslednych 10 rokov uz uplne stratil zmysel pre realitu, proste obet vlastnej slavy.
Inak, celkom by ma zaujimal ten tvoj sukromny dojem, kedze mas tak trochu insider pohlad. Ak nechces verejne, mozes aj do IP. Ze ci to sedi s mojim dojmom.... Vopred dakujem.
Inak - fasa fotka, taka velmi pozitivna 😵

Mima, ved hej, ale si zober, ze kolko minies ty na blbost a kolko on 😀

mimado
16. feb 2010

Mirka, ale aky mam ja prijem a aky mal on 😀 😀 😀 😀 😀 .

Briketa inac aj mna zaujimaju tvoje nazory , tiez ma napadlo IP, zrejme to nepatri na verejnu diskusiu. Budem rada ak co to napises- Mirush do IP a dufam Mirka ze sa s nami podelis, preposles mailom. Alebo tak dako. Som aj ja zvedava 😝 .
Inac musi to byt super byvat tam, tam zimu nepoznate, to by som bralaaaaaaa 🙂
Tiez som mrkla foto, wau krasa , nadhera !!!!!