Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
17. júl 2009

Mimado, nuz, ani ja davy nemusim, praveze ked sme vedeli, ze nejde von, tak sme sa drzali vzadu...a tam nas bolo inak aj lepsie vidiet, haha.

Dididi, myslis tie pasky na prstoch? To mal obycajnu lepiacu pasku 😀 som ho raz videla na nejakom videu, ako si to lepi.

sticker
17. júl 2009

Ja som si tak lepila prsty keď som hrávala volejbal 😅 😀 . No vtedy som netušila, že to má "patentované" MJ 😝

dididi30
17. júl 2009

mirka no tie pasiky ,sak hej to som aj ja videla ako si to daval, ale ci to na ozdobu ci preco? 😉
sticker, no vidis, tak mike nebol v tom jedinecny, lebo si to mala nalepene aj ty 😀

nikanika28
17. júl 2009
mimado
17. júl 2009

Mirush co som davala to video tam si to lepil.

Teda to vodici z vas museli mat radost ked ste zablokovali dopravu 😀 😀 😀 😀 😀 . Tesim sa na to video ak ho najdes. 😉

nikanika28
17. júl 2009

huuups, sory, zle som klikla...este raz:

https://www.youtube.com/watch?v=Xk1asX_sHRk
nikanika28
17. júl 2009

tu Susan som tam dala omylom,chcela som tam dat Jacka a toho maleho, co mu spieval na pohrebe

dididi30
17. júl 2009

nika, 😀 😀 😀 rozkosne, xixi
inak taky maly a o laske spieval a bolo to aj kapanek smiesne, lebo boli vselijakej vysky 😀

sticker
17. júl 2009

Ja sa seriózne lúčim a idem do hajan 😝 .Už mi duní v hlave, takže je najvyšší čas 🙂 Chcela by som si nájsť ešte viac času a znovu si v kľude pozrieť všetky tie linky.... No keďže mm bude doma cez víkend tak neviem, neviem 😅 😀

dididi30
17. júl 2009

aj toto je mile, ake uz v tedy mal tu otocku 😵

https://www.youtube.com/watch?v=Vt9TUy0_GiM
dididi30
17. júl 2009

a vlastne do akeho roku fugnovali ako 5jaksons??, kedy zacal mike solo?

dididi30
17. júl 2009

tak dobru nocku, zu sem si nik nezavita, papa 😵

mirusch
17. júl 2009

A ja som nik? 😀 Dik za ten link so Shaheenom. Som niekde pocula, ze bol v tej sutazi, odtial ho MJ poznal... Celkom mi je luto, chudacik, isto sa tesil byt na podiu s Michaelom.

Dididi, no neviem uplne presne dokedy Jackson 5 ucinkovali, ale da sa to zistit. Michaelov prvy solovy Got to be there vysiel myslim v 1972. Lenze oni boli spolu aj neskor, ako The Jacksons, pribrali aj najmladsieho Randyho a niekedy aj sestry, uplny rozpad bol, ked Michael vydal Off the wall v 1979.

A vedeli ste, ze Jacksons robili televizny serial? No, Michael to nenavidel, ale ja ked som to kedysi videla na nemeckej televizii, tak som sa pobavila a vela tam aj spievali, no skusim to najst.

mimado
17. júl 2009

Tak je to ten chlapec co mu spieval na pohrebe. Na STV 2 hovorili ze bol v sutazi, dokonca z prveho kola ho vraj vyrazili..
Som rada ze sem davate tie linky, len nestiham ich pozerat 😒 , ale takto sa s tym ako tak vyrovnavam, teda ani nemam ten pocit zetu uz nieje ☹ . Asi je to aj tym ze dnes som este nekukla co pise bulvar.

mirusch
17. júl 2009

Tak tu je kusok z tej show, takyto byval zaciatok:

https://www.youtube.com/watch?v=our-YK55NQ8


Dalsi uryvok, ked sa M. stazuje, ze sa nikto o neho nestara, ako keby neexistoval 😀

https://www.youtube.com/watch?v=XNJ8N9W7v6c

A tu je uryvok z filmu The Wiz, s Dianou Ross, fakt dobry film!

https://www.youtube.com/watch?v=48ezAB-oQqI

A tu je piesen 2300 Jackson street, inak adresa v Gary, kde vyrastali:

https://www.youtube.com/watch?v=0RZMRSRCF0I

Su tam cela rodina, dokonca aj najstarsia sestra Rebbie, ktora ostala v sukromi, aj ked spievat tiez vie.

mirusch
17. júl 2009

A este jedna vec a idem spat. Toto asi nepoznate. Ja som to mala ako LP platnu, bola k tomu aj knizka s textom. Nadherna vec. Michael prerozpraval pribeh E.T. - do toho su ukazky z filmu (teda, je to len audio). A plus extra pesnicka, co je na zaciatku. Pocuvala som to do blba. Vyzera, ze to je na Youtube cele, neviem kolko casti.

https://www.youtube.com/watch?v=vP17vxystls
arleta
17. júl 2009

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/07/jacka-so...
prečítajte si to hlavne od druhej polovice...

no božskí sú obaja, aj malý jacko aj ten saheen

arleta
17. júl 2009

či shaheen či ako...

dadulik
18. júl 2009

ahojte, teda ta barbara je cislo 😀 s tym tancom som sa pobavila 😀

dididi30
18. júl 2009

avojte 🙂
mirka aka nova foto 😵
a ja ze kto za novy k nam dosiel 😉 🙂

mirka, jej to su paradne linky 😵 aj spievanie z detsva bolo zaujimave, paci sa mi to , ved najviac bolo aj tak pocut michaela, on ich vsetkych tahal 😵
a ten nebezpecny tanec 😀 😵 to bola asi michaelomania 😀
skoda,ze az teraz sa o nom zaujimam tolko krasnych veci 😔

arleta, super prispevok 🙂

a idem si este raz pustit tie videjka 😵

sticker
18. júl 2009

Dobré ránko 🙂 Mirka ja hneď pozerám aká nová pisateľka 😎 Teraz nestíham pozrieť tie linky, len si musím zapamätať, na ktorej strane som skončila, aby som potom mala prehľad 😅 ....
Idem sa venovať domácnosti 😝 Ale ako sa poznám priebežne budem sledovať 😅

dididi30
18. júl 2009

mirka tiez ma napadlo, ze mikov otec dost uprednostnoval chlapcov nie? ked som si tak vsimla,viacmenej spieval len mike, ostatni len tancovali, ale mike mal tanec taky lahky, uplne bolo vidiet,ze to ma v sebe 🙂
na to ,ako ich otec bijaval a tyral, tak ich niekde ,,dokopal,, aj ked to detstvo im ukradut nemusel, no ale ked ich mal tolko, ako inac by ich asi udrzal 😒 stale rozmyslam, ci nebol mike az priliz citlivy, mozno ich otec ani tak netrieskal, ved na tych podiach su plny energie, radosti, aspon on...no to je na debatu , nie 😀

dadulik
18. júl 2009

baby, co si myslite o tomto?
http://jacko.lepsie.com/?

dididi30
18. júl 2009

dadu, co myslis? ci je tak kniha reklamny tah?? hm urcite, ale sa mi zda az moc lacna 😕
objednavate ju??
ak mirka povie,ze hej tak ja ju objednam tiez, mirka porada 😉

mirusch
18. júl 2009

Bre ranko 😀 Ze nova pisatelka... Dostala som chut to trosku aktualizovat, to je fotka ako frcime na lodke v USA z maja. Prinasa mi pekne spomienky.

Arleta, dobry clanok, fiha, som nevedela, ze bola taka fanynka. Inak, ja poznam babenku, co sa v Amerike zoznamila s byvalym Michaelovym gitaristom a cez neho s Titom.

Dadulik, dididi, hm, neviem si presne utvorit obraz, v akom style to je pisane, este to ani nevyslo. Vyzera to, ze budu preberat ako to vsetko bolo. No, vsak skuste. Pokial to bude pisane s nadhladom a naozaj to budu riesit objektivne, nie kydat na neho, tak to moze byt zaujimave a pomoct cloveku utvorit si prehlad. Ja si to myslilm kupovat nebudem. Skusam zohnat jednu jedinu biografiu, co Michael autorizoval - precital, podpisal, napisal to nemec, no ako sa vola...Marc neviemaky, ale doteraz som ju nenasla nikde. A ak sa vam niekedy dostanu do ruk knihy, co MJ sam napisal, ci uz original (najlepsie) alebo preklad do cestiny, Moonwalk (pise o svojom zivote) a Dancing the dream, tak po nich hrabnite. Vcera som zase po dlhom case kukla do Dancing the dream a slzy mi tiekli. Su tam naaadherne fotky a jeho uvahy a basne o svete. Ach jo, hrozne sa trapil pre to, aky je svet.

A co hovorite na toho E.T.-ho?

mirusch
18. júl 2009

Inak, som sa zlakla, ked som videla datum mojho prihlasenia 😔 Vtedy som netusila, ze presne na den o 2 roky ma zobudi takato sprava....

dididi30
18. júl 2009

mirus paci sa mi E.T, len preco je tam taka tma 😕 😅 to ma viac casti, treba to obkukat, aj to bude 😉

inak ma strasne stve, vytaca,ze kazdy pise o tom ,ze mal kopec plasti, to nieje pravda!mal len plastiku nosa a to len preto aby sa mu lepsie dychalo! ja verim tomu co on povedal a nie nejaky dosr..y bulvar! ci jeho lekar, co len na nom zarabal, somari! 😝 😠 a ze sa chcel podobat na Taylorovu, neznamena,ze vyzorom ale tym ake mala vnutro 😉
boze kolko pletiek sa urobi okolo obycajneho cloveka a nie to uz okolo znamej osobnosti 😒 ja verim jemu a basta, nevarim,ze by klamal, mna nik nepredsveci, jedine on sam, ale uz sa to nestane 😔 nech mu je zem lahka 😔baby mne strasne chyba 😢

dididi30
18. júl 2009

no chyby si nevsimate, domyslite si, haha 😀 no utekaju mi sem tam pismenka, dostanu po holej 😝 😀

mirusch
18. júl 2009

Dididi, lebo to je len audio. A pravdu povediac, som rada, ze tam nedali obraz, aby sa clovek mohol lepsie vzit do pribehu a jeho hlasu.
No, nevieme, kolko mal plastik a kde vsade. Nos je jasny 😅 A nech su jeho dovody akekolvek, nikto nema pravo ho sudit. Nech sa pozru na ostatnych, ako sa dokatuju plastikami. A co taka Cher? Mne je to viac-menej jedno, su to ich tela, Michael to mierne prehnal, ale nas do toho nic. Mas pravdu, ze ludia by sa mali konecne vykaslat na to, ako vyzeral ci nevyzeral a sustredit sa na to, co robil, co dokazal, ako chcel zmenit svet, ludi, zastavit ich, nech sa neponahlaju a zamyslia sa. Tolko sa naplakal. Este aj po tom, ako mu Liz pripravila tie prve Vianoce v jeho zivote (jehovisti neoslavuju), tak hovoril, ze siel do kupelne a plakal, lebo si myslel, ze urobil nieco zle, ze sa tak tesil. Tak si to predstavte... A vsimli ste si, ako tam hovoril, ze sa boji psov, lebo hryzu? 😝 A inak, brat toho psa, co mala Liz a ktory vlastnil Gregory Peck, sa volal Blanket. A tak on potom volal svojho najmladsieho syna.

Dididi, aj mne chyba. Vsetkym nam chyba. A ta nova piesen, co kusok zverejnili, tam spieva - zoberte ma na miesto bez mena.... Chcel ist niekam, kde by mal pokoj. skoda ze to nebolo mozne.

dididi30
18. júl 2009

mirka no ved v dnesnej dobe je plastika ako strihanie nechtov, normalka 🙂 hm cher? no ale nebyt plastik, tak by sme o nej ani nevedeli, haha
mne to je tiez jedno, ale verim,ze mal len ten nos 🙂
vies koho nezaujimala jeho hudba, toho zaujimalo , kolko mal plastit, tot vsio 😠 ale keby im dal nejaky milionik na ucet ,to by sa im pacilo, darmozraci 😠 jaj sak mam na to nervu 😒
psov ani ja nemasim a ani moja tamca, ona hned na ruky 😀

hej uz asi tusil,ze sa nieco blizi, nejake sprisahanie, podla mna, 😢 ja stale nemozem uveri,ze tu nieje ☹