Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

sticker
9. aug 2009

No Mirka.....riadne si ma teraz šokla 😕 . Ale mne sa Paris a Princ veľmi na seba podobajú. Pozerala som si linky, kde sú ako deti a teda on je blonďáčik, ale so sestrou sa podobá. Tak potom by aj on mal byť synom Lestera 🙄 😒

mimado
9. aug 2009

Par clankov.

http://www.cas.sk/clanok/126832/rodina-dostala-...

Tu je to o com pisalA Mirush
http://www.pluska.sk/jackson/jacksonov-priatel-...
Ja dufam ze nakoniec sa to nepreukaze a ze su naozaj Mikeho. Vsetko je to o peniazoch, kazdy by teraz chcel na nich co najviac zaryzovat 😠 😠 😠 😠 😠

mirusch
9. aug 2009

Mimado, dik za linky, ja to kukam v nemcine, to by vam asi nepomohlo, tak to sem preto nedavam 😝 No, ja som si od zaciatku myslela, ze to nie su jeho biologicke deti, uz len podla toho, ze Prince bol vyslovene biele blondave dieta. Akurat Blanket a pripadne ten Omer, ti sa mi vidia skor, ze by mohli byt...Ale opakujem - ja neviem pravdu! Je fakt, ze teraz hocikto vytahuje vselico...aj ked tento Lester...nuz, je krstnym otcom vsetkych troch a Michaelov blizky priatel. Teoreticky moze byt...Vraj mu ide len o kontakt s detmi... 😕 Lebo doteraz ho mal a teraz mu nedovolia a ved je krstnym otcom. Tak asi vytiahol toto. Mozno, neviem, ktovie, co je za tym. On peniaze ma, ved je sam slavny 😒

Inak, to je fakt, o tom mozgu som tiez citala. Je mi len strasne luto, ze chudacisko nemoze byt normalne pochovany a pokoj svaty. Len nedavno v Nemecku ukradli z hrobky nejakeho milionara, rodina cakala, ze budu ziadat vykupne a je ticho. Mozno si ho niekto vystavil v zahrade 😖 Boze, ten moj sen, ako som M. mala doma v byte 🙄

Sticker, ja byt na mieste tych deti, tak mi asi z toho hrabne. "Nevyhrali" teda. Tolko nejasnosti okolo ich rodicov a oni pritom mali svojho Daddyho.... Ked vyrastu, mozno budu patrat na vlastnu past, ja by som asi chcela na ich mieste vediet pravdu.

zveron
9. aug 2009

bla -bla -bla

jankabambulka
9. aug 2009

ahojte.
akurát som našla Vašu tému. ja som tiež vyrastala na MJ.JEho smrť ma zaskočila asi ako každého.
chcem sa spýtať, možno ste to tu užrozoberali, ale prečo mali všetcia na pohrebe žlté kravaty. hovorili počas pohrebu , že nevedia , povedal komentátor ale že rodina to určite objasní.. a nikde som nepostrehla , žeby o tom písali... ĎAKUJEM

arleta
9. aug 2009

Mňa keď nejaká téma nezaujíma, tak tam nechodím kaziť náladu...A keď s niečím nesúhlasím, neútočím, ale snažím sa napísať svoj názor bez vyrývania...Nuž, každý sme nejaký... 😠

Idem dočítať ešte, čo ste písali...

Ten krstný otec že by moholo byť otocom, to už som predtým kdesi začula...No, asi to bola chyba, mal to byť anonymný darca, aspoň by si teraz nerobil nárok na deti...A tiež by som rada vedela, že prečo nepoužil svoje spermie Mike...Jasné, že černoch nemôže mať blodaté deti...
A aj náhradná matka mala byť radšej anonymná, ale to by mu adopciu neschálili asi, takže to riešil tak...

arleta
9. aug 2009

Jankabambluka, vitaj, neviem, ako to je s tou kravatou...Snáď to niekto objasní...

mimado
9. aug 2009

Mirush to vazne niekto ukradol niekto z hrobky milionara 😨 😨 😨 😨 😨 , to akoze v truhle??????? 😨 😨 😨 😨 To je sila 😒
Tak ten ich krstny je slavny? To som vobec netusila.

mimado
9. aug 2009

Arleta, ale moze mat biele deti, davala som sem kedysi link- cernocha co mal tiez vitiligo , mal belosku a obe deti su biele. On je uz tiez uplny beloch.

sticker
10. aug 2009

Hej, mimado to sem dávala...takže je tam nejaká pravdepodobnosť, že môže mať aj blonďaté deti.....
A tie kravaty 😕 Možno naozaj ani sami nevedia 😅 😝 . Ale nie. Dôvod mali určite....

dadulik
10. aug 2009

mimado, presne ako pises o tom cernochovi, co sa stal vdaka vitiligu belochom, a ako sam povedal, vdakabohu, ze obidve deti ma biele 😝

mukky
10. aug 2009

ahojte,toto som tu musela dat,je to straaasne zlate 😵 aj ked "majkla" tam velmi nevidno

https://www.youtube.com/watch?v=eGIgpcuUkHE
mukky
10. aug 2009

uz v tejto pesnicke vidiet jeho skvele tanecne pohyby 😀 ,mal krasny hlas uz vtedy,technicky nijak neupravovany v tej dobe

https://www.youtube.com/watch?v=1r42Abu_IF8
sticker
10. aug 2009

Mukky naozaj tam má super pohyby. on tancoval tak ako to cítil 😵
Mne sa veľmi páči táto....ale je to nekvalitné. Veď je aj dosť stará tá nahrávka 😝

https://www.youtube.com/watch?v=JQyvQWrGE1g
jankabambulka
10. aug 2009

arleta- ďakujem za privítanie.
mukky-super videá -jeho pohybu suprové- je vidno , že to je o cítení a nemusel chodiť na nejaké venčeky..
inak viete čo ma na max. vytáča- že kde boli doteraz tí jeho "kamaráti" keď mal problémy. prečo ho aj vtedy nepodržali, prečo mu nepomohli - nemuselo sa stať to čo sa stolo... teraz všade hovoria- že bol pán spevák , že bol ich kamarát a ako nedajú naň dopustiť.. a ke´d potreboval tak sa všetcia tvárili ako keby ho ani nepoznali, prečo neprišli za ním a nepovedali mu ser na lieky.. povec čo ťa trápi, požičám ti peniaze .... a a a nechala som sa hodne uniesť, prepáčte. ale štve ma to.. 😠 😠 nie nadarmo sa hovorí, v nudzi poznáš priateľa...

jankabambulka
10. aug 2009

ešte som chcela napísať, že nikdy som nebola vyslovene Jackson-ka ani depešáčka .... ale vyrastala som na nich a aj na ňom. a páčili sa mi jeho piesne dokonca som ako 8-ačka ukecala rodičov aby mi kúpili LP jeho a že najbližšie 2roky nemusím nič dostať na ježiška, narodky, meniny.. 😀 😀 vtedy stála 700sk a to v tom čase bola riadna pálka. 😉

penny13
10. aug 2009

Jankabambulka - pekný nick, vitaj. ja som Pennina sestra.
Ja už ani neviem, čo o Mikovi napísať 🙂
Mirush - to bola sila ukradnúť niečo z milionárovej hrobky! A akože ten Mikov kamarát je naozaj Parisin otec?

dadulik
10. aug 2009

baby, vdaka za nostalgicke linky, jani ta pesnicka je naaaadherna 😵
inak moja segra s dcerou si uz kupili vstupenky na ten beneficny koncert, co bude v novembri, volali aj mna, ale mna to tam vobec nelaka, kedze tam mike uz nebude ☹ urcite to bude narvane az k prasknutiu, sa segra boji, ze ich tam uslapu 😀

sticker
10. aug 2009

Jani napísala si to presne tak, ako to väčšina z nás cíti 😒 . O čom sú priatelia? Naozaj s ním boli len pre peniaze? 😔

mirusch
10. aug 2009

Ahojte, dnes makam cely den 😝
Tak najnovsia sprava je, ze vraj to nie je ich otec, len krstny otec a ze nikdy nepovedal, ze je otec Paris, ze to prekrutili 😀 😀 😝 Proste tymto koncim so zarucenymi spravami, budem si pocuvat jeho CD a nech sa deje co sa deje, na ostatnom aj tak nezalezi. No nie?
A ano, aj cernoch moze mat blondave dieta, ak je jedna strana biela, staci keby bol beloch u starych rodicov alebo prarodicov, geny si niekedy robia, co chcu 😝

Veru, ukradli z hrobky milionara a nikto nevie, uz par mesiacov nic. Brutal. Radsej nech M. rozprasia, lepsie ako keby ho mal niekto ukradnut 😔

Dadulik, ja si myslim, ze neuslapu, ved tam kazdy bude sediet, to nie je ako na koncerte 😉 Ja tam idem tiez, na jednej takejto spomienke som chcela byt.

Ahoj Jankabambulka, fakt pekny nick 😉 No, vies, uz sme to tu pisali, co sa tyka jeho kamaratov. Oni mu pomoct chceli, aj rodina, ale Michael im nedovolil. Proste sa nastval a nedvihal im telefony a ani sa cez jeho security nedostali. Ani rodina. Tak mu proste pomoct nemohli. Neverim, ze sa nesnazili.... A s tymi kravatami...jedine co som pocula, ze chceli tak vyjadrit spolupatricnost, ale fakt neviem vyznam. Je mozne, ze zlta nieco znamena.

mukky
10. aug 2009

ahojte,idem vas docitat,aj ked vela vody ste tu nenamutili 😀 ,mne sa strasne paci to video s tymi malymi deickami co som tu dala 😀

do 4.30 rana som sedela na nete a pozerala "majklove pesnicky a linky 😝 ,manzel pomaly uz z nocnej bol doma 😝 😀 ,ale som sa nevedela ist prinutit spat

maly mi spinka,idem snad este nieco pridat

mirusch
10. aug 2009

Mukky, ja sa uz tak dlho chystam, ze si vyhradim den a budem kukat nejake Michaelove veci, nie a nie najst cas, staram sa o svokru, jej sestru, obcasne robim, no neviem, kedy 😔 Ale nech sa deje, co chce, cas si najdem. Mozno ako ty potiahnem noc 😝

mukky
10. aug 2009

mirus teda mas toho vela,klobuk dole,mas moj obdiv

tu je nahravka z roku 1968 ked zacinali 😵 😵 ,jeho pohyby su suprove 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Ux3joe0GdTA
mukky
10. aug 2009
mukky
10. aug 2009

baby mate pravdu,je to o citeni hudby,jeho piesne a tanec,cely ja 😀 😀
maly sa mi aj dnes smial,ale uz nemal zo mna zachvaty 😀 ,ked vstane,ideme si popocuvat pesnicku jednu a popozerat 😀

mirusch
10. aug 2009

Mukky, len pekne maleho vycvic, o tyzden ti uz bude tlieskat 😀 No, M. uz ako dieta bol velmi vnimavy, sledoval vsetky tie hviezdy toho casu, v telke, nazivo spoza podia a ucil sa od nich. A pekne to vsetko pospajal dokopy. Sikulka.

mukky
10. aug 2009

mir 😀

vcera som pozerala tie linky s jeho detickami a uvedomomila som si vlastne ze ako im musi byt tazko ☹ ☹ ,ostali opustene,zostalo tam po nom prazdno ☹ ,uplne sa im zmenil zivot,iste sa trapia a ten najmensi nechape vlastne,co sa ich ockovi stalo 😢 😢

mukky
10. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=H2Gup1IFbto

musia byt take smutne ☹ ☹ 😔

jankabambulka
10. aug 2009

mirush- ďakujem. nik mám podľa toho ako ma kedysi volala dcérka najstaršia len som tam vložila meno - maminka bambulka- neviem prečo ma tak volala 😀 /
to som nevedela , že mu chceli pomôcť. ale mne to akosi neštimuje. ve´D keby schceli veľmi... neviem, ja to tak akosi cítim

mňa od neho vždy dostane toto, ale to dozaista poznáte a asi lepšie ako ja

https://www.youtube.com/watch?v=l0Sbd-C4aQY


to mám vždy zimomriavky..