Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

lussy23
13. sep 2009

Ahojte. To šo tu píšete ☹ ☹ ☹ To je strašné! Ešte dva mesiac epo smrti mu nedajú pokoj! 😨 😨 🙄 😠
Mukky, ten prvý link, čo si dala - krásna pesnička!
Ako sa majú vaši drobci?

penny13
13. sep 2009

Prajem vašim drobcom skoré uzdravenie. Aj náš Filipko akosi chorlavie ☹
To je strašné! Chudák Michael.

mukky
13. sep 2009

luss pen dik..
maly kasle a tecu mu sopliky,chudatko nemoze spinkat,ved aj dospelak je z toho na nervy ked chce spat a neda sa ☹ Davam mu zatial sirupy a kvapky ktore by dala isto aj doki,ale zajtra k nej predsa len zajdeme.Sme isto ochoreli po poradni minuly tyzden 🙄 nejake dietatko ci dospelak bol chory..aj ja som uz trochu mimo a boli ma hrdlo ale to je v pohodke

🙂 🙂 ☹
http://videoalbumy.azet.sk/michael-jackson-bad-...

mukky
13. sep 2009

aj tuto mam rada..pripomina mi to moje krasne obdobie z pred veela rokov 😉

http://videoalbumy.azet.sk/michael-jackson-libe...

dadulik
14. sep 2009

ahojte, snad je marodikom uz lepsie 😉
mukky, ta nova pesnicka bad girl, je taka zvlastna, ale pekna, michael tam ma trochu ine zafarbenie hlasu ako v predoslych pesnickach 😕

mirusch
14. sep 2009

Ahojte jacksonky 😀 My sme boli pozriet nasu rodinku, nasho krstneho syna, ma 11 mesiacov, tiez ako zive striebro, uz chodi - za ruky, idu mu zubky, proste full program 😀 Ale je hrozne zlaty.

Uz sa mi dvakrat snivalo s Michaelom, teda ani nie priamo, ale nieco vzdy s nim bolo, tuto noc som mala ist na jeho koncert, aj ked mi to bolo cudne, ze koncert, ale nevedela som, preco mi je to cudne 😀 😖 No proste chaos v hlave. Ale aspon sa mi pripomina. Skoda, ze si viac nepamatam, viem, ze sa mi snivalo viac.

No, ja len tak kratko, ze vas kukam, lebo mi chybate. Vraciame sa v sobotu. Papapa.

suziad
14. sep 2009

super osviezenie 😀 po prihlaseni sa to da stiahnut 😵

http://www.mojemp3.sk/playing.php?id=10454

mukky
14. sep 2009

ahojte baby vecer nakuknem sme chori aj ja 😒

dididi30
14. sep 2009

ahojte

mirka ahoj, strasne mi tu chybas, ked sa vratis a zacnes pisat, pridam sa aj ja 😎
pekne si doma uzivaj 😵 a pozdravuj synovceka 🙂 zubky su zle, ale potom bude dobre 😉 😀 pa

mimado
14. sep 2009

http://www.cas.sk/clanok/131001/video-film-o-ja...
Ja sem nestiham chodit, este stale tu zuri choroba, aj ked mierna, ale je...
Ten film by som velmi , velmi chcela vidiet..... Kuk link.

sticker
14. sep 2009

Teda Mirka nenudíš sa 🙂 S 11 mesačným sa to ani nedá 😉 🙂
Ja naozaj nič nestíham. Juj takto rok dozadu mi Julka nechala viac času 😝
Suziad ďakujem, už aj mám stiahnuté 🙂 😉

mirusch
14. sep 2009

Didi, jasnacka, pridame sa obe 😀 To je krstny syn, nie synovec 😉 Ale je zlaty. To babo v mojom albume, to je on, ked mal 2 mesiace...Asi pridam viac foto, ale musim sa opytat jeho mamy.

Mimado, kukla som link, som hrozne zvedava, ci to bude aj v tom zapadakove, kde som - v DE, mozno vo Frankfurte, ale tam su tiez o nicom kina, no, v najhorsom si to kuknem na DVD, co ako som pocula, planuju vydat pred Vianocami. No, v kazdom pripade nevyzeral dobre, nech si hovori co chce kto chce, oproti svojim turne, vychudnuty, vsak ani najmladsi uz tiez nebol...Nuz, co uz. Ale rada si to kuknem. Pa zatial.

arleta
14. sep 2009

Ahojte!
Miruš, super, že si sa ozvala.
Ja som tu mrkla jedným očkom vždy, pozrela linky, niektoré vlastne nie celé, tak budem doháňať.
Aj ja by som rada videla ten film. Hm, zaujímavé.

suziad
14. sep 2009

este asi aj toto k tomu patri

https://www.youtube.com/watch?v=435uzLbdmNA
mukky
14. sep 2009

niet pochyb o tom ze bol uzasnyyyy,skoda ze uz len bol.. ☹ 😔

lussy23
15. sep 2009

Ja som to vedela! Ja som to vedela. že sa k Michalovi niekto pridá! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Suzaid- pekné linky. A tie som práve hľadala 🙂 Michael tam bol zlatý

arleta
15. sep 2009

Ahojte. Píšem, aby sa to tu znovu rozprúdilo.
Fakt škoda, že už len bol.... ☹ ☹ ☹ .
Ale vďaka za internet, že si môžeme púšťať jeho videá atď...
Inak ani ja už nechápem, čo to stvárajú s tým pochovávaním a aj s tým koncertom. No je fakt možné, že to je marketinkg. Aby bol rozruch a vyšší predaj.
Tak len dúfam, že sa na tom Michael baví, ak to z hora vidí... 😵
A to Bad Girl- zaujímavá pesnička.

suziad
15. sep 2009

no neviem to BAD GIRL akoby to ani on nespieval, pripada mi to skor ako USHER aj stil. 🙄 mozno chcu na nom zarobit, akoze new sengel...

mirusch
15. sep 2009

Ahojte, ja len kuk, k linkom sa vam neviem vyjadrit, nemozem tu nic stahovat, tak len potom cez vikend doma v DE.
Chcela som vam len napisat, ze sa mi zdal nadherny, ale fakt nadherny sen s Michaelom, bol to jeden z najfarebnejsich a najnapaditejsich snov, aky som kedy mala. Bola som aj s nejakymi dalsimi ludmi na Neverland ranci, vsetko bolo nadherne vyzdobene, cele steny, miniaturami kolotocov, vsetko do zlatych farieb, krasa! A my sme tam sedeli a M. nam nieco rozpraval, chcela som fotit, ale neodvazila som sa ani len pipnut, lebo kamoska niekoho pozdravila a on sa na nu tak prisne pozrel a spytal sa, ci fakt musi vyrusovat, no proste ako v skole 😀 A potom tam viedol za ruku Blanketa, mohol mat tak 2 roky a najstarsieho, isla som si oci vyocit, aki su obaja krasni a vyobliekani. Potom nam tam pripravil medovniky, na ktorom bolo kazdeho meno a nejake bludisko, obrovske, napadite, s technicky vypracovanymi pascami... Dlhocizny sen, rano som sa nechcela zobudit, vzdy som zase zavrela oci a snivala dalej, hrozne mi bolo smutno, ked som sa nakoniec zobudila. Ale fakt ma to potesilo...

Zatial papa, ozvem sa cez vikend. Inak, v decembri bude v Bratislave tiez muzikal, co uz bezi dlhsie a bol schvaleny aj Michaelom - Thriller. Nepojdete niekto?

dididi30
16. sep 2009

ahojte 😵

mirka avoj

dobre ranko a ku kavicke nieco 😵

http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=15988...

sticker
16. sep 2009

Jáj Didi....práve dopíjam kávu 🙂 Ja som včera večer bola nejaká smutná a tak som si do postele vzala mp3 a pri Speechless som revala ako malá.... Tak raz za čas to na človeka príde 😒 Tam na konci ako povie ...I love you...no koniec 😔

mimado
16. sep 2009

Ahojte.
Citam vas, pisat akosi sa mi moc nechce 😝 ,neviem comi je, ide na mna daka jesenna depka,alebo co? 😒
Mirush tedamas sny 😲 prepracovane do detailu... To by sa ani mne nechcelo oci otvarat. Mne sa asi2 x snivalo, ale neviem kto to bol.Akurat viem ze to bol dobrosrdecny ,mily clovek.
JA som aj po vcerajsku smutna.Ked som sa dozvedela ze aj PAtrik zomrel ☹ ☹ ☹ Ale tam sa to cakalo, no je mi to luto, bol to skvely herec .

dididi30
16. sep 2009

jani, no, hadam si ok 😉 ja mavam casto depky ale z mojho syna dnes v noci sme sa odnaucali od nocneho kojenia, no to vam bolo revu, na celu ulicu 😅 🙄

mima ahoj, neblazni aj ty depka? sak si pustite mikeho a bude 😵
a veru este aj patrik umrel, boze tolko super ludi v jednom roku, sa mi nechce verit☹

ja som si kupila nove cd, jaksons 5 tak sa vytesujem 😵 😵

mne sa nema kedy snivat, synator mi to nedololi, ale snad sa to coskoro zmeni 😵

baby nedepkujte, dajte si nieco ostree, papa 😉 😀

tromboska
16. sep 2009

Tu pesnicku Bad Girl....podla mna to naspieval Massari...taky velmi podobny sound to ma...
Michael mal neskutocny hlas.... 😉

tromboska
16. sep 2009

Co som nasla na nete....

https://www.youtube.com/watch?v=20wyFtR5iB4

....no ale my Jacksonovky sme sa nenechali nachytat 🙂

sticker
16. sep 2009

Ja som si včera tú pesničku púšťala cez slúchatka a tiež som si vravela, že to nie je MJ...on mal iný hlas...
Didi u mňa keď počúvam pesničky MJ tak vždy príde smutná nálada. Trochu som už "preťažená" z tých mojich malých. MM stále v robote, príp. ako teraz na školení na dva dni... Ale to pred "červenou návštevou" mávam také pocity. Takže viem, že bude zase dobre 🙂

sticker
16. sep 2009

Didi a nechceš ešte malého kojiť? 😅 Či to má už iba ako hračku?