Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

lussy23
1. okt 2009

O akom Marlovom dvojčati to hovoríte?
Suzaid- pekné linky. Inak aj v Paneláku je ho dosť často počuť. Teraz keby ešte v semifinále superstar spieval niekto v jeho pesničku..... 😉
Ten príbeh som už dopísala, ale ešte to treba upraviť.
Akosi chorľaviem ☹

dadulik
1. okt 2009

lussy, skus precitat dve stranky nazad 😉 tam sa dozvies, ze brat michaela marlon mal dvojca, ktore po narodeni zomrelo 😔

mirusch
1. okt 2009

Dobre linky 😉 . Aj ta malba. To muselo ale dlho trvat....ktovie.

Lussy, asi mi to uslo, ty si Lucka? Sestra od Penny? No, M. brat Marlon sa narodil ako jeden z dvojiciek, jeho brat hned aj zomrel ...

Dadulik, skoda ze si nepamatas....Ja som bola taka stastna z toho sna, co som tu minule pisala...Nadhera, fakt.

dadulik
1. okt 2009

mirka, ja som si to este rano pamatala a premietala si to spatne, ale potom bum ☹ a ani tuk ☹
ale bol to kraaaaaasny sen, za posledne dni jeden za najkrajsich 😵 viem len to, ze sme s michaelom boli ako jeden, ze sme boli velmi dobri priatelia.......no skoda 😔

sticker
1. okt 2009

Ahojte 🙂 Konečne som prečítala, pozrela linky.... A zistila som, že keď dlhšie nejdem na túto stránku a potom si pozriem videá tak mi je viac smutno. Aj teraz ako som si pozerala a počúvala k tomu pesničky, tak mám slzy v očiach 😔 .
Dnes idem spať skoro, teda skôr, lebo s Jankou musím hneď ráno ísť k zubárovi. Inak nás nevezme. A keď tam prídem neskôr, tak sa dostaneme na radu tak o pol deviatej a neskôr. 🙄 .

suziad
1. okt 2009

mam taky pocit ze sa ma M, bude len zarabat 😔 neviem co si mam o tom mysliet lebo to mu nerozumiem 🙄

https://www.youtube.com/watch?v=ksBoVIomQLs
suziad
1. okt 2009

Mikeho rodina bude teraz slavna na jeho ukor, mam s toho taky pocit 🙄

dadulik
2. okt 2009

ahojte, teda suzi, az mam hrdlo zovrete, ked som kukla tu "sou", ci co to ma byt 😒 zda sa mi to nechudne, la toya sa tam pretrca ako nejaka 20rocna modelka 😠 sa mi to vobec nepaci 😖
a ta pitevna sprava....no nic nove sme sa nedozvedeli, ze ☹

arleta
2. okt 2009

Ahojte, Suziad, dobrý výkon, tie linky. No veru, mám taký dojem, že La Toya a Jermain sú ledva radi, že sa môžu pretŕčať. Neviem prečo, ale tak sa mi vidí...
Shaheen /či ako sa volá/ dóóóbre spieva, ale Michael bol ešte lepší, mal ohromný feeling už ak dieťa. Aj tam je v jednej reakcii, že nikto nezaspieva I´ll be there ako Michael, svätá pravda.
Áno, nič nové v tej pitevnej správe, ale aj tak dobre...A ktovie, či je to úplne pravdivé, čo uverejnili...

A teším sa, že nezabúdame a stále si o MJ píšeme... Ráno pozriem maily a potom hneď otvorím túto diskusiu.. 😵 ...Tajne...

mirusch
2. okt 2009

Ahojte. Prave som nasla tu pitevnu spravu aj na zahranicnych strankach, neviem ci sa smiat ci plakat. Tam pisu, ze Michael bol priemerne zdravy clovek, az na zapalene pluca a par drobnosti a k tomu bol komentar, ze ako mohol byt priemerne zdravy, ked jeho telo bolo posiate vpichmi a bol zavisly... A co sa tyka jeho vahy, tak najprv tvrdili, ze 51 kg, teraz ze 62, nepaci sa mi to. Ako keby chcel niekto ocistit mienku o nom, napr. rodina, no fakt neviem. Ale mam svoj vlastny nazor na to a ziadne "overene" spravy ho nezmenia 😔

Arleta, Jermaina sa musim zastat, ten sa nepretrca ako LaToya. Ten bol Michaelovi vzdy najblizsi a fungoval aj ako hovorca rodiny. Aj ked mal M. problemy, tak pri nom stal, na rozdiel od laTyoi. Ta sa vzdy priklanala k mienke verejnosti, aby jej popularita stupala.

mukky
2. okt 2009

ahojte..ak mal podla tej pitevnej spravy michael osteoartritidu tak sa ani necudujem ze potreboval lieky na spanie a a od bolesti ☹ ☹ ,musel velmi trpiet a isto sa bal ako to zvladne na tom turne...ved aj pre zdraveho cloveka je tolko koncertov spievania a tancovania dost..a uz nemal 30,i ked ja ho stale tak vnimam ako mladeho a vitalneho cloveka plneho energie a stale mi taky v pamati ostane...

mukky
2. okt 2009

ak by ste si chceli o jeho chorobe nieco precitat.. ☹ nemal to vobec lahke chudacik ☹

http://dolor.sk/home.php?id=90&category=4&subid...

sticker
2. okt 2009

Čo by robila La Toya keby M. neumrel?! 😠 😠 😠 😠 😠
Hnusne mi je z toho!!! 😔

sticker
2. okt 2009

Ako spieval Smile, tak zase slzím 😔 . Tomu nerozumiem....aj po takej dobe. Neverila by som, keby mi to niekto povie, že má slzy keď počuje pesničku napr. Elvisa. A ja mám pri M. pesničkách.

mukky
2. okt 2009

ahoj sticker 🙂

sticker
2. okt 2009

Ahojky 🙂

sticker
2. okt 2009

Kde si bola taký dlhý čas? Či malý bol zase chorý? Alebo len nestíhaš tak ako ja 😝

lussy23
2. okt 2009

Mirush - áno, som to ja. 🙂 Mohla a musela so msi vytvoriť svoj vlastný nick.
Sticker- pri Elvisových pesničkách neplačem, ale Pri Mokových je mi smutno ☹
Elvis ani zďaleka tak netrpel ako Mike ☹ Chudáčik.

lussy23
2. okt 2009

To je ten príbeh. Ale nie je to žiadné dielo. To som napísala iba tak.
😉 😉
Bolo raz jedno desaťročné dievčatko. Volalo sa Alžbetka a trpelo hroznou chorobou. Nik sa s ním nechcel kamarátiť. 😔 Alžbetka si veľmi priala ísť do kúzelného raja – do Neverlandu. Lenže jej otecko umrel a mama mala čo robiť, aby uživila svoju dcérku a ešte jej aj platila liečenia. Neverland bola nádherná zem. Samé kolotoče, zmrzliny, proste zem o ktorej sníva každé dieťa. Tento nádherný detský raj postavil dobrý kráľ Oskar- kamarát všetkých detí. Oskar bol navyše slávny spevák.
Pani Soňa Molnárová vedela o sne malej Alžbetky. Žiaľ nemohla ten sen uskutočniť. O čarovnej krajinke nevedela nič. Raz sa dozvedela o relácií Modré z neba, v ktorej plnia sny. Soňa neváhala a okamžite do relácie napísala. A trpezlivo čakala na odpoveď, modlila sa, aby ho vybrali.
A jedného krásneho dňa ktosi zaklopal na dvere bytu, v ktorom bývala Alžbetka s rodinou,. ,,Dobrý deň. Je Vaša dcérka doma?“ pýtal sa Vilo prekvapenej mamičky. ,,Je. Čo chcete?“ ,,Som Vilo Rozboril z relácie Modré z neba. Ktosi napísal sen pre vašu dcérku. Takže ju pekne pobaľte, ide sa do Neverlandu!“ oznamoval Vilo. Natešená mamička objala Vila a pozvala ho ďalej. Keď sa malá Alžbetka dozvedela, že jej veľké želanie sa splní , skákala od radosti, objímala Vila a nakreslila mu krásny obrázok.
Asi za štyri hodiny sa dostali do kúzelného Neverlandu. Vilo zazvonil na bránu. ,, Good day.“ Pozdravil sa človek, ktorý otvoril. ,, Good day. I am Vilo Rozboril from Slovakia“, predstavil sa Vilo.
I am, Arthur Read from Elwoodcity“, predstavil sa muž a s úsmevom na tvári sa poklonil a sňal klobúk.
,,Aha, I am Muffy Potter, the king of Money,“ nedal sa odbiť Vilo.
And this is queen Alžbeta“
Vtedy ten veselý chalan spravil niečo divné. Napriek tomu, že Kráľom bol on, kľakol si a poklonil sa.
Napokon ich Oskar pustil ďalej. A zoznámil sa s Alžbetkou, Posadil si ju na kolená a pomocou prekladača sa rozprávali. Alžbetka sa rozplakala, že nik sa s ňou nechce kamarátiť, ,,neplač, ja rád budem tvoj kamarát. A Teraz si utri slzy, budeme sa zabávať!“ prihováral sa spevák dievčatku.
V prvý deň sa maličká ešte bála a všade chodila len so svojím veľkým kamarátom. A nakoniec mu zaspala v náručí.
Týždeň ich pobytu ubehol ako voda. Nastalo veľké lúčenie. ,,Dôjdi aj nabudúce. Srdečne ťa pozývam,“ riekol Oskar.
A keď Modré z neba vysielala TV markíza, dozvedeli sa diváci úžasnú správu: Malej Alžbetke sa stav výrazne zlepšil. A Vilo jej odovzdal pozvánku do Neverlndu. A Tak sa malá Alžbetka vyliečila vďaka láskavému kráľovi Oskarovi

mimado
2. okt 2009

Joj ste sa rozbehli 😉 . Vecer vas dufam precitam.
Ja som len natrafila na toto: ☹ 😢
http://www.topky.sk/cl/0/574510/Odhalenie-pitvy...
Uplne zbytocna smrt. A tie famy aspon nie su pravda, ze bol podvyziveny atd. Zarucene info co po smrti vysli najavo vobec nie su pravdive. Ved 62 kg na jeho vysku je tak akurat. Aj ked mne sa zdal dost chudunky, ale to bol stale, ked si clovek pozrie jeho klipy.
Som ale nastvana na toho doktora 😠 😠 😠 😠 😠 .
Uz sa neviem dockat filmu, bude to zvlastne vidiet ho a o par dni bol vlastne mrtvy 😠 😠 😠 😠 😠 .
Nieco sa mi asi s nim snivalo, ale vobec neviem co to bolo, nieco o koncerte, ze som mala ist na film a bol to nakoniec koncert. Ale vobec neviem co bolo dalej, maly ma zobudil 😢
Vecer mrknem.Papa

suziad
2. okt 2009
suziad
2. okt 2009

na tomto videu na zaciatku je naaadherny ♥♥♥♥♥♥♥♥

https://www.youtube.com/watch?v=A3f3pMJcfyU
mirusch
2. okt 2009

Lucka, velmi pekny pribeh si napisala 😵 😵 Nieco z toho sa ti aj snivalo, vsak? Si to tu raz pisala... Skoda, ze sa ti to nemohlo splnit... 😔 Ale v pribehoch a snoch sa ti splni cokolvek si budes priat 😉 Ja som tiez kedysi pisala pribehy o Michaelovi a teraz som si ich znova precitala, az mi do placu bolo pri tom. Prajem ti vsetko dobre, si super baba! A ver, ze dokazes vsetko, co si zaumienis. Male sny a ciele a pekne za nimi chod!

Mimado a tomu veris, ze mal 62 kg? 😕 Podla toho, ako vyzeral, ich nemal. Ja som pri tej vyske, co mal on, kedysi tiez vazila 52 a viem ako som vyzerala a ako som sa citila. Nastastie mam uz normalnu vahu. Ja si stale myslim, ze to vyprodukovala jeho rodina, aby ocistila jeho meno 😔 Pocas posledneho turne mal 75, to bola podla mna ok vaha na to, aby to zvladol a aj rozhodne lepsie vyzeral.

mukky
2. okt 2009

sticker tak nejako..nestihala som,vratili sme sa z dovolenky a taaaaak..maly je v poriadku,stary nie 😝 😀 🤐
seklo ho chudaka vcera ked pilil drevo a prekladal...mal velke bolesti tak 2 dni bude doma na paragraf,dostal 2 druhy liekov a aj prechladene to ma...sa necudujem sa tam spotil a zima vonku..a z tych liekov uz dnes 3 krat spal cez den..su nejake utlmujuce..

mirusch dakujem velmi pekne za maily musim si k tomu sadnut a prestudovat to,hadam zajra vecer ,este raz dakujem

sticker
2. okt 2009

Mukky veď to máš fajn, že ti väčšinu dňa prespí 😝 🤐 . Ale inak prechladnuté kríže nie je sranda 😒 ☹

mukky
2. okt 2009

sticker ani nie 😀 hmmm no ma to rupnute ci co...a prechladene aj podla mocu.. 😝

mukky
2. okt 2009

a vy ako sa mate?preco nestihas?

mukky
2. okt 2009

mna tato kratucka skladba strasne chyta za srcde...pocuvam ju casto,je to krasne urobene,a vyzera tam taky stastny v istej chvili..ked sa tak otoci rozkosne na tej stolicke...je to tak krasne smutne.... 😔 😔

https://www.youtube.com/watch?v=apsPr9EEogg