Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
31. júl 2009

Ahojte, vitaj Mukky. Ja som tak ako ty - tiez som kedysi blaznila, potom nic a teraz ma to zase chytilo 😅 Nuz, on je stale v nasich srdciach, preto sa ti nezda, ze umrel, pre mna to je uplne bizardne, ze tu uz nie je, lebo ja to tiez tak necitim.

Tu som vam nasla Gone too soon (Odisiel prilis skoro), z Dangerous, neviem ci o tom viete, napisal to Ryanovi Whitovi, ktory zomrel na AIDS ako 13 rocny. Dostal sa vsak do povedomia, lebo upozornoval verejnost na tuto chorobu, neviem detaily, ale velmi sa chlapec snazil a na svoj vek nenormalne rozumne vsetko komentoval. Michael sa s nim skamaratil a bol aj na pohrebe - su tam aj nejake zabery z pohrebu:

https://www.youtube.com/watch?v=KuavXaJjuqw
mimado
31. júl 2009

Ahojte.
Miri vedela som o tom chlapcovi Ryanovi, pozerala som pohreb na STV 2, sice neprekladali prihovory, ale zas kadeco zaujimave sa tam clovek dozvedel, hovorili aj tomto chlapcovi.

Mukky tu je pribeh cloveka s vitiligom, tiez sa z cernocha stal beloch. http://allmichaeljackson.blog.cz/0907/z-cerneho....

Linky kuknem neskor, teraz nestiham....

Pekny dnik

mimado
31. júl 2009

Majacska aku knihu si citala?

mirusch
31. júl 2009

Veru Mukky, precitaj si to tu, popisali sme vselico zaujimave 😉

Tu je tiez pekne - na zaciatku spieva piesen E. Taylor, ako prisla ako dieta do Hollywoodu a robila, co jej povedali, ze sa stala hviezdou, ale prisla o detstvo a ze pre neho je nieco ine ako hviezda.

https://www.youtube.com/watch?v=19SwlnXX-R8

A tu je z rozhovoru s Oprah. 3 otazky - "Si panic? 😀 Ako sa ma mozes toto opytat? Ja som gentleman".......Preco si stale chytas rozkrok? (Tam vysvetluje, ze ked pocuje hudbu, tak je to take automaticke) ..... A potom sa ho pyta na plasticke operacie a on odpoveda -" Keby vsetci ludia v Hollywoode, co maju plasticke operacie, sli na dovolenku, neostala by v meste ani noha" 😀 😝
Pravda, nie?

https://www.youtube.com/watch?v=uu8QBHBFn2I


Inak, to interview bolo jedno z najlepsich, strasne super a v priamom prenose, uz som sem davala linky.

mirusch
31. júl 2009

Mimado, vidis. Ja som nieco videla, ale nie cely pohreb. Aj tak je to smutne, ze deti na to musia umierat.

Ozi Majacska, ved pis viac aj ty! O tej knihe to nas zaujima, co tam pisu, ci je to objektivne a tak.

mimado
31. júl 2009

BAby pozrite si toto 😲 😲 😲 😲 😲 😲 , to je sila !!!!!! 😠 http://krimi.cas.sk/clanok/125877/matka-ktora-z...

Nepatri to sem, ale nedalo mi to.

mukky
31. júl 2009

dadulik ja som myslela to,ze trosku to potom asi pehnal s upravou nosa..len som nespravne formulovala vetu...i ked mne sa pacil aj ako cernoch bez uprav...pekny telom aj dusou..

mukky
31. júl 2009

mimado dakujem,ja som tu napisala uz davno,ale uplne na zaciatku,ale citavam Vas....i ked nemam precitane vetko,ale som tak rozlietana ze nejak som tu nestihla prispievat 😀

mukky
31. júl 2009

ja neviem po anglicky, ☹ ☹ tak budem rada ak mi niektora potom prelozite co to,ak budete mat cas trosku v skratke...neviete ci by som niekde nasla preklad textu piesni do slovenciny?Niekde to isto je,ale ci nahodou neviete presne..

napr v tom telefonate na tiesnovu linku sa co hovorilo aspon v skratke?To tam volal ten lekar? ☹

mimado
31. júl 2009

Mukky tu mas dake preklady... http://www.supermusic.sk/skupina.php?idskupiny=...

Ja tiez neviem anglicky 😖 😔

mukky
31. júl 2009

ja si to pamatam s tym chlapcom vtedy davno,aj ked som mala malo rokov...tusim ho lekari v nemocnici nainfikovali chorou krvou ☹ ☹
idem si pospat s malym,potom nakuknem linky co ste podavali,ahojte...

penny13
31. júl 2009

Ach, mukky a moja sestra Ti už napísala IP. Lebo si myslela, že o tom nevieš.
inak mike bol zlatý, keď mal kučeravé dlhé vlasy a tie pramienky!
Ten ryan, nebol to náhodou jeden z chlapcov, s ktorými sa kmarátil?
A ešte sa chcem opýtať na pár otázok: Ako sa volala ten., chlapec, ktorý bol s niím v tom dokumente na čt1?
A ten chlapec, ktorý ho aj obvinil sa ako volal?
A kedy toho chudáka obvinili?
Tu je jedna stránka. Dúfam, že to okopírujem správne:
www.michaeljackson-isthebest-cmuq.estranky.sk/....

penny13
31. júl 2009

kmaratil - kamarátil
ako sa volala ten chlapec - ako sa volal ten chlapec

mracik
31. júl 2009
arleta
31. júl 2009

Ahojte. Mracik, no kto sa v tom už vyzná, raz to je jeho syn, potom nie je...teraz zase že áno? Ja si myslím, že je, lebo sa fakt podobá...
Penny, nejde mi to otvoriť, pýta to po mne heslo...skús ešte raz, sím...
Miruš, no dobre to povedal, že by zostal Hollywood prázdny, keby odišli všetci na dovču, čo majú plastiku... 😀 😀 😀 😀
Mne sa ináč viac páčil vybielený, no ako nemám vôbec nič proti černochom, len jemu to viac seklo...Teda, ešte kým tých plastík nebolo priveľa... 😕

arleta
31. júl 2009

Mimado, vyhodilo mi to, že stránka nenalezena...pri tom príbehu s vitiligom...
Ale dobrá stránka je to...iné veci sú tam zaujímavé, tak si dovolím odtiaľ prekopírovať pre Penny pozadia súdnych procesov aj s rokmi a menami tých chlapcov...

http://allmichaeljackson.blog.cz/0907/michael-j...
http://allmichaeljackson.blog.cz/0907/michael-j...

Len odkaz pre tých, ktorým sa to nechce čítať, čo nás tu sledujú, ale neprispievajú a stále si myslia, že bol pedofil...tak naozaj bol NEVINNÝ...

A prečo sa tak dobre nepredával album Invincible, teda zo začiatku to išlo dobre, ale potom...
http://allmichaeljackson.blog.cz/0907/michael-j...

No, myslím, že Mike nebol stvorený pre taký svet intríg, podrazov, vydieraní a kdečoho...Aj mne by to bolo ľúto, keby sa také veci keby okolo mňa diali...

arleta
31. júl 2009

Mukky, veru sa oplatí pozrieť na tie Michaelove texty, krásne sú...Aj keď tie preklady nie sú vraj nič moc na tom SuperMusic, ako tu písala Miruš...a niekoľko stránok dozadu nám tu niečo prekladala sama...

arleta
31. júl 2009

Majascka, tiež by ma potešilo, keby si niečo hodila, čo bolo v tej knižke...Ako sa volá tá kniha?

blesk44
31. júl 2009

😎

dadulik
31. júl 2009

ahoj blesk, predstavis sa nam ? 😅 pridas sa ku nam ? 😉

penny13
31. júl 2009

arleta, skúsim. keby to nešlo, takto som to našla ja: Do googla som dala: hurikán - buraju mi dom- text.
A tam som klikla na to prvé.
www.michaeljackson-isthebest-cmuq.estranky.sk

penny13
31. júl 2009

Hurá podarilo sa! Arleta, dik za liky.
A Mike bol nevinný. Z toho plynie jedine závisť. Mike chcel tým deťom vyhovieť, lebo to ony chceli s ním spať.
A ten chlapec, čo sa vyliečil vďaka mikovi ho nemusel obviniť.

mirusch
31. júl 2009

Mukky, par veci som tu fakt prekladala, zatial len z jeho knihy a zo dva texty a tiez to, co rozpravaju v linkoch, co sem davame. No, fakt nestiham prekladat jeho piesne, na tej supermusic su nejake preklady, ale mnoho z nich nie je dobrych alebo presnych, cize kukni, ale nespoliehaj sa na ne. Ja som vsak uz raz piesne prekladala, kedysi davno, mam ich u nasich, ak vydrzite do septembra, ked pojdem do SR, tak vam to naskenujem a poslem do mailov, len mi napiste do IP maily, mam zatial len od dvoch. Ok?

Penny, na tvoje otazky. Neviem ktory dokument spominas. Michaela obvinili zo vselicoho uz tolkokrat, ze si to ani neviete predstavit. Tieto dve velke obvinenia zo zneuzivania boli len vrcholcom ladovcu, ale tie mu ublizili najviac. Dovolim si tvrdit, ze nielen ze ho pripravili o iluzie, ale ho aj zabili. Uz mu potom bolo vsetko jedno. Prve obvinenie bolo ... hm, nepamatam a nechce sa mi patra, ale okolo 1993. V Monacu bol na odovzdavani cien a na kolenach mu sedel chlapcisko. Uz mohol mat zo 12 rokov. Bol to Jordan Chandler. Moja mama vtedy povedala, ze to nie je dobre, ze to zneuziju. A aj sa stalo. Jordanov otec podal zalobu. Vyrovnalo sa to mimosudne. Inak, ten J. otec bol neuspesny scenarista a asi potreboval peniaze. Jordan po Michaelovej smrti vraj povedal, ze ho Michael nikdy nezneuzil. Bohuzial, neskoro.
Druhe obvinenie bolo okolo 2004, myslim, ze v 2005 bol vyneseny rozsudok. Tentokrat siel Michael cez cely proces, aby dokazal, ze je nevinny. A aj bol vo vsetkych 10-tich bodoch zbaveny obzaloby. Odtial bol ten link M. v pyzame. Vtedy tak velmi vychudol a zrejme sa aj stal zavislym. Rodina stala na jeho strane a chodili s nim na procesy, matka aj otec, surodenci. Ten chalanisko ako sa volal, to mi teraz nepride do rozumu. Michael mu zaplatil celu liecbu, mal rakovinu a ked vyzdravel, tak ho rodicia donutili ho zazalovat, aby mali peniaz este viac. Svinstvo.
Okrem tohto mal plno obvineni za to, ze ukradol melodiu pesnicky, ale vzdy vyhral. Na kazete som mala nahraty jeden takyto proces. Proste, kto si zmyslel, ze potrebuje peniaze, tak ho obvinil. A to sa deje takto vsade.
Ale o tom, ako zachranoval zivoty, to sa nehovori. Ked bol v Bucuresti v nemocnici s Lizou, tak tam nasiel asi 3r. chlapceka, o ktorom mu povedali, ze umrie, lebo mu nevedeli najst darcovsku pecen. Michael pomocou svojej organizacie Heal the world (vyliecme svet) nasiel darcu a chlapcek prezil. Michael sa s nim potom stretol o par rokov.

Mimado, inak ten link bol brutal, boze, kolko "chorych" ludi beha po svete. 😔 ☹

mirusch
31. júl 2009

A este k Sony, Arleta, veru, Sony Michaelovi robila napriek, Michael urobil v Londyne strajk. Vyliezol na taky ten cerveny poschodovy autobus bez strechy, isiel Londynom a ukazoval plagat Sony is phoney. Proste proti Sony. Lebo inak, Invincible je dobry album, bolo by ho treba znova vytlacit a predavat.

mirusch
31. júl 2009

Arleta, teraz som kukla az tvoje linky, no fiha, ani som to radsej cele necitala, len som to zbehla, je to tak, ako som pisala, 1993, otcovi slo o prachy, no brutal, hnus, spina 😠 Ja som taka rada, ze si zijem obycajny zivot. Inak, len taka drobnostka na ilustraciu ohladom pravnikov... pred mesiacom nam dosiel list od nejakeho pravnika, ze mame zaplatit 700 EUR. Kukali sme ako puci, lebo tej spolocnosti nedlzime nic. A nesedelo ani cislo. Sli sme za pravnickou a ta to doteraz vybavuje. Napisala fakty a chcela uhradu jej honoraru od tej firmy. Odpoved znela, ze predsa od nas nikdy nic nechceli (nesedelo cislo zakaznika). 😨 Tak odpisala, ze ked teda od nas nic nechceli, tak preco nam teda napisali a pozadovali peniaze! No natahovacky, hroza. Zamena udajov.

Joj, zle mi je z toho, ako ho chudaka trapili.

Inak, na odlahcenie, v nasom dome sme 3 byty. Teraz tu byvame len my a jeden chalanisko, no, o nieco odo mna mladsi, toho ked som prvykrat zocila, tak mi skoro vypadli oci. Ak niekto vyzera ako Michaelov syn, tak on!! 😀

majacska
31. júl 2009

ahojte, knizka sa vola Jacko..autor Thomas W. Hook...

je to kratka knizka, za jeden den som ju precitala, ma len188 stran. Pise sa v nej najma o hudobnych zalezitostiach Michaela....

ten chlapec, ktory mal Aids mal 19 rokov, ked zomrel....je to na konci videa

dididi30
31. júl 2009

ahojte ahojte ahojte 😵 😀 😀

mam tu navstevu, kapanek sa venujem, ale idem rychlo kuk co ste popisali 😎
joj chybate mi aj mike 😵 no nedalo zavislacke, aby vas nekuk 😀

majacska
31. júl 2009

v celej knihe sa mi najviac pacili vyroky Michaela, a jeho prednaska na Oxrordskej univerzite. Skusim napisat tie najkrajsie

,,Zmysel zivota sa skryva vo vsetkych jeho drobnych udalostiach a je pritomny aj nekonecnosti stvorenych foriem a javov".

,,Mojim zivotnym cielom je darovat svetu prostrednictvom svojej hudby a tanca to, co som mal stastie sam ziskat: extazu zjednotenia so stvoritelom".

,,Spominam si, ze som vosiel do studia...Oproti bol park. Videl som, ze sa v nom hraju deti a rozplakal som sa, lebo som nemohol byt medzi nimi. Musel som pracovat".

atd, atd.

majacska
31. júl 2009

a este co povedal o svojom otcovi:

,, V mojej mibulosti bolo velke mnozstvo smutku. Otec ma bil. Bolo velmi tazke vyjst na javisko po vyprasku. Moj otec bol prisny, tvrdy a drsny". 😔

dididi30
31. júl 2009

majacsa, krasne 😵 bol genius...... jednoznacne ho to detstvo poznacilo 😔 ale na druhej strane, to bolo aj na nieco dobre 🙂 bol taka povaha, citlivy, mozno az moc...