Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

layla
9. júl 2009

monkula mas pravdu 😉

macka01
9. júl 2009

Ktovie,čo jho rodina zamyšľa urobiť s jeho telom,ten cintorín bollen dočasny na sukr.rozlúčku.Rakva pred verejnosťou bola prazdna ale telo dali previezť na nezname miesto.A tie deti budu využívať na zarabanie poňazí.Chcete vydieť ako študuju...zaplatte,ako preberaju školsky diplom..,.,zaplatte,ATD.Preto ich biol.matka sa nebde snažiť ich teraz dostať spať.Oni si ich nedaju ked im môžu zarábať.smutné

mirka1308
autor
9. júl 2009

Ahojte.
Keď som zakladala túto stránku, tak som určite netušila, že sa tu budete dohadovať 😕 😖
To by ma vážne ani nenapadlo. 😅 Som už roky jeho fanúšik, tak som myslela, že by sme sa podelili o spomienky na takého geniálneho speváka akým Michael bol 😵 😵
Som dosť prekvapená, aké ste niektoré psychologičky a viete hneď odhadnúť človeka, že bol choromyseľný, nenormálny a tak podobne?? 😠 😒
Žil svoj život a určite sa nemohol slobodne rozhodovať, či pôjde poobede na pizzu, do kina, prejsť sa a tak podobne.Bol obeťou svojej popularity - myslím - a bolo to veľké dieťa 😨
podľa mňa to najlepšie vystihla Mywiel, plne s ňou súhlasím 😉
Verím, že teraz keď už má kľud je konečne šťastný, neodsudzujem ho. Každá z Vás určite v živote urobila niečo, za čo sa po rokoch hanbí alebo by najradšej preskočila či vymazala.A aj on určite urobil niečo, čo by najradšej vrátil späť(tým nemyslím zneužívanie detí a tak)no médiá to schválne preonačili, urobili senzáciu z jeho skutkov a už sa to s ním viezlo 😝 😠 Možno ani nechcel byť taký biely, ale nedalo sa s tým už nič robiť, do toho sa mu prihodili zdravotné problémy a "z rozbehnutého vlaku "sa ťažko vyskakuje ☹
myslím, že v živote sa udeje veľa vecí, na ktoré sa len prizeráte, žijete a neovplyvníte 😕 🤐
Pre mňa bol a aj bude hviezdou 🙂 , svojím spôsobom sa snažil pomáhať ako sa dalo, o čom ale médiá nepísali, lebo to nebolo na prvé stránky!! 😝 😝

dadulik
9. júl 2009

no, idem sa vyjadrit ku koznej chorobe vitiligo, i ked to nie je choroba, skor kozmeticka vada 😒
ja trpim vitiligom od svojich 4 rokov, mam ho na tvari, a chcem poopravit, ze pri tejto "vade" nevypadava ani obocie, ani vlasy !!! ale sediveju !! tzn. ja mam vitiligo pod jednym okom, takze riasy na pravom oku mam sedive, biele, od 14 rokov nevyjdem na ulicu bez toho, aby som si namalovala oci maskarou, dalej mam vitiligo na cele, a z toho mam pramen sedivych vlasov, ktore si od detstva taktiez pravidelne farbim. Biele skvrny sa snazim zakryvam make-upom, i ked to niekedy nejde dokonale ☹ a hlavne sa treba vyvarovat slnecneho ziarenia, pretoze potom sa okolita koza opali a biele skvrny vyniknu este viacej ☹
myslim, ze som tymto absolutne objasnila, preco Michael nadobudol rokmi bielu-az voskovu farbu pleti, preco si farbil vlasy (o tom, ze nosil parochne neviem 😖 ) a hlavne preco, si vzdy vonku skryval tvar !!!!!
dakujem vam za precitanie, vitiligo sa liecit bohuzial neda, neexistuje na to ziadna mast ani liek 😔

layla
9. júl 2009

dadulik nosil parochnu, pretoze v r. 1984??? neviem presne tocil reklamu a mal nehodu, kde utrpel popaleniny. tak som pocula 😒

dadulik
9. júl 2009

tie popaleniny boli na malej casti vpredu na hlave, viem o tom, mozne to je, ze si sem-tam tu parochnu dal, ale urcite na vystupeniach mal svoje vlasy 😉 to bolo dost vidiet 🙂

dadulik
9. júl 2009

monkula, este k tej uvahe o vybieleni celeho tela, existuje mast, ktora ti vybieli aj tu ostatnu kozu, teda zdravu, aby si skratka nebola flakata ako kravicka, ale cela biela ako stena 😔 takze dost mozne, ze pouzival ku koncu tuto mast, ak sa mu vitiligo sirilo po celom tele 😔
tak ci tak, nevybielil sa urcite so zamerom stat sa bielym, ved predsa zjednotil vsetky rasy, a myslim, ze za to ze bol cernoch sa nehambil 😎

dididi30
9. júl 2009

dadulik, ja viem,ze preto si tu tvar zakryval, lebo mal vela plastickych operacii a po nich je operovana cast, ako keby podliata krvou, ci zamodrela....no a ako pises, ked mas tu vadu ci chorobu, ci co to je, tu vitiligo, tak sa musis chranit pred slnecnim ziarenim a on chranil aj pred bacilami, tak to mozno suvisi, no ja neviem....

dadulik
9. júl 2009

didi, urcite, nie mozno 😉

dadulik
9. júl 2009

vitiligo je autoimunne ochorenie

dididi30
9. júl 2009

dadi, tak uz budem vediet 😉

silvia123
9. júl 2009

mne pripadá úplne otrasné a také neľudské, že vydali rodine telo bez mozgu... neviem prečo stále na to musím myslieť... až ma zamrazilo keď som túto správu čítala. brrr Ja osobne by som si neželala ani pitvu na svojom tele po smrti a nie takéto rozkúskovanie...

dadulik
9. júl 2009

no silvi, je to otrasne ☹ aj mne to pride nechutne, ale ved oni asi cakaju, az ten mozog doskumaju, potom ho mikemu vratia 🤐 a az potom ho chce rodina zrejme pochovat, ale nechapem, preco mu uz robili tu verejnu aj sukromnu rozlucku 😲 asi uz bol velky tlak medii....

dadulik
9. júl 2009

rodina chce vediet jednoznacnu pricinu jeho smrti, i ked si myslim, ze ktohovie ci to daju na verejnost, tu ozajstnu pricinu 😖

mywiel
9. júl 2009

Som kozmeticka a chorobu vitiligo nemal, poznam tu chorobu a takto nevyzera. Dakujem Mirka, fakt nechapem naco sem pisu holky a musia pokracovat v sprepacenim v kydani, tak ste fanynky neboli ok. Nech mu je zem lahka bol clovek, nie nejaka senzacia ako z neho urobili média. Bol génialny ale jeho zivot by som nechcela.

dadulik
9. júl 2009

mywiel, akoze nechapem, ako mozes toto napiset, ze vies, ze tuto chorobu nemal 😲 ja ju mam, a tiez vela ludi ju na mne nezbada, ani ked im to narovinu poviem, viem to dobre maskovat 😎
ty si ho videla nazivo niekedy uplne tvarou tvar ????
myslim, ze uz sem neprispejem, lebo namiesto pokojneho spanku, ten clovek sa bude este v hrobe prevracat, ja si uctievam jeho pamiatku doma v sukromi ......a to mi staci 😔

mywiel
9. júl 2009

Vitiligo zanechava biele flaky cize clovek nemoze byt rovnomerne biely ako bol on, az teraz som precitala dadulika s tou mastou neviem, vsetko su dohady mozno to vitiligo nakoniec mal a mozno nie, len chcel byt biely no a co.

dadulik
9. júl 2009

apropo mywiel, myslim si, ze malokdo bol taky fanusik ako ja 😔
zboznujem jeho tvorbu, ale ako vravim, zrejme moj posledny prispevok 😔

mywiel
9. júl 2009

Dadu myslela som tym ze koza zrazu na celom tele nie je biela ako mal on, ze pigment mizne nerovnomerne, ved s tebou suhlasim. 😉

dadulik
9. júl 2009

tak este jeden prispevok, vystihovala som si vsetky clanky o nom ako tinedzerka a mam to v takej obrovskej tucnej knihe ponalepovane, a mam tam tiez fotky jeho ruk - detaily, kraaaasne su tam vidiet vitiligove flaky 😀
uplne ukazkove vitiligo 🙂

mywiel
9. júl 2009

Ok tak ho mal mne je to jedno, ja som len chcela povedat to ze vitiligo su flaky, strata pigmentu, ved sa nehnevaj.

mywiel
9. júl 2009

No idem prec z tejto témy, lebo uz tu je dusno, zle si ma pochopila nesla som proti tvojmu nazoru. 😉

dadulik
9. júl 2009

mywiel, pravdu pozna len on sam, kazdopadne mohol mat vitiligo, a zaroven mohol tuzit byt bielym, i ked ja si to moc osobne nemyslim, ako som vyssie v jednom prispevku pisala 😉
ja sa nechcem hadat, len uvadzam fakty, ktore o nom viem 😔 prave preto mi bol este viac sympaticky, ze sme mali rovnaku kozmeticku vadu 😵

bubaczik
9. júl 2009

...ale šak to je jedno,či mal alebo nemal,skuste na youtube vyhladať MJ vitilgo,a tam su fotky nejake..nemam čas hladať to 😎 a podla mna,je jedno,či chcel byť biely,alebo zeleny,pre mna za mna mohol byť aj ružovy 😉
všetky tie reči ,uražky beriem ja osobne ako prizemnosť ludi...česť jeho pamiatke a ja palim k moru..dovi dopo 😎

mywiel
9. júl 2009

Presne bubaczik mohol byt aj zeleny, ved mne je to tiez jedno, ja som ho mala rada, len som chcela povedat, ze vitiligo nie ste zrazu biely ale mate flaky to vsjo.

dadulik
9. júl 2009

taktiez odchadzam z tejto temy, nechcela som sem prispiet, ale nedalo mi, idem si pustit jeho cd a zaspominat, majte sa tu pekne 😔

dididi30
9. júl 2009

dadulik ja som hodila linky, ked je ti vitilogo pekne vidiet, si ich nekuk? 😉

mywiel, ja si myslim,ze to vitilogo mal, len mal sikovnu maskerku 😉

bubaczik, kuk hore linky z youtube o jeho vitilige 😉

dididi30
9. júl 2009

pardon vitiligo 😉