Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dididi30
9. júl 2009

tak este raz,myslim,ze to ako dokaz staci 😉

https://www.youtube.com/watch?v=15TSEKXXIvI
mywiel
9. júl 2009

Skor pouzil tu bieliacu mast ako pisala Dadulik, ja som len chcela povedat, ze vitiligo su flaky co stratili pigment a on ich nemal asi ta mast posobi rychlo, alebo to skryval pod maskou, alebo ho maskérka farbila bielym make upom? Je to jedno mna to nezaujima, ale je sila co vsetko sa o nom preberie. 😀 😉

dididi30
9. júl 2009

myw , no vidis, tak naco to natahovat....mal sikovnu maskerku a snazila sa mu to zrovnomernit, nech nieje flakaty 😉 no a ty ako kozmeticka, urcite vies ako na to 😀

mywiel
9. júl 2009

Najviac to maju tmavé pleti, na Mauriciuse som s tym videla hrozne vela ludi. A fakt je ze vyliecit sa to neda iba ak pigmentovat nieco ako robia permanentny make up samozrejme ak je to len maly flak a nie vo vacsom rozsahu, ale na to chce odbornika co vie namiesat presnu farbu pleti, mali sme to v skole a ucila som sa to, je nepopieram, ze to vitiligo mal len ma zaskocilo ze prave nie je flakaty, nepochopili sme sa Dadulikom o nic nejde. 😉

dadulik
9. júl 2009

chcete ma tu ? 🙂
tak uz tuto temu uzatvorme, sustredme sa teraz na to, kedy ho konecne pochovaju ☹ a hlavne kde 😔

dadulik
9. júl 2009

myslela som tu temu o jeho chorobe ☹

dididi30
9. júl 2009

dadulik, no ved ja som zvedava, ja chcem vediet vsetko, kazdu pikosku o nom 😵 ved treba vsetko rozobrat, nieje to od veci je to onom, ak je to o nom 😉
jasne pis pis 🙂
no veru kedy a ci vobec a ako 😒

dididi30
9. júl 2009

kokos kukate spravy?
no ze kto je biologicky otec deti, ze nie on 😕 tak to uz zacina...

dadulik
9. júl 2009

ja si velmi zelam, aby uz konecne vysla overena oficialna sprava, ze telo bolo pochovane 😔 ci uz s mozgom alebo bez mozgu 😔

dadulik
9. júl 2009

kde to davaju didi??

dididi30
9. júl 2009

vraj telo maju spoplnit a vysypat na neverlande, no kto vie....ale to by bolo asi naj, moj nazor....

dididi30
9. júl 2009

na markize dadi , uz je po..

dadulik
9. júl 2009

didi, hej, bolo by to najlepsie riesenie, pretoze ak ho pochovaju do zemi, a verejnost bude vediet, kde, vzdy tu bude riziko, ze jeho hrob bude ohrozeny 😔
ja neviem, preco s tym tak otalaju, uz mi to pride neeticke, ved je na to nejaky limit, dokedy treba telo "spracovat", teda bud pochovat, alebo spopolnit 😔

dadulik
9. júl 2009

pustim si to potom v archive, alebo radsej ani nie, mna to nejako nezaujima, tie kydy co furt rozoberaju, chudak, ani po smrti mu nedaju tie hyeny pokoj, ved nech je to uz akokolvek, co je na tom ???? uz s tym nikdo nic neurobi ...

dididi30
9. júl 2009

a kto vie, co s nim urobia, ani sa to mozno nikdy nedozvieme, ako ho vlastne naozaj pochovali 🤐

dadulik
9. júl 2009

no didi to snad nie 😨
ja na to cakam odo dna, co zomrel, chcem mat aj ja pokoj na dusi, ze je mu uz konecne dobre 😔

mywiel
9. júl 2009

Nechcu ho pochovat, kym lekari nezistia pricinu smrti, lebo to potrebuju vediet kvoli poistovni, ak zomrel lebo bral lieky a on ohrozil svoj zivot tak tie koncerty v Londyne, listky co sa predali poistovna nepreplati... ☹ 😠

silvia123
9. júl 2009

aj ja dúfam, že ho spopolnia, lebo vždy je riziko, že sa nájde blázon, ktorý môže zneuctiť jeho hrob, prípadne aj ukradnúť jeho kosti, všetko je dnes možné...

mywiel
9. júl 2009

Najlepsie by bolo rozsypat popol na Neverlande, ale asi to neurobia ked su Jehovisti a aj Neverland idu predat nie, ale tam by sa citil asi fakt najlepsie.

dadulik
9. júl 2009

este aj ti jehovisti 😠 to je strasne, ved Mike prestupil na islam, tak by sa mali riadit tym 😖 len neviem, ako je to v tom nabozenstve....
ja fakt neviem, co s nim nakoniec rodina urobi, len nech je to uz cokolvek, nech je to cim skor 😔

penny13
10. júl 2009

dadulí súhlas. Ale ja by som ich nenazvala hyjeny. prečo by sme mali urážať zvieratká? 🙂
Prajem si, aby mal už pokoj.

penny13
10. júl 2009

čo to je ten monwalk?

layla
10. júl 2009

moonwalk je ten tanec, ktory vyzera ako keby chodil po mesiaci, posuvam pri tom dozadu nohy. vysvetlila som to strasne, ale kukni si toto video a tam 12tu sekundu, tam to zacina 😎

https://www.youtube.com/watch?v=s7MmEMrCRfc
miriel
10. júl 2009

Caute, no mne je luto, ze som si az doteraz myslela, ze Michael sa chcel stat belochom, lebo viac nechcel byt cernoch..a pritom mal tu chorobu vitiligo, ktora je o bielych flakoch.
On si ale najprv tie biele flaky zatieral tmavym kremom a ked sa zacali sirit, tak postupne presiel na biely krem.

Vzdy sa na vystupeniach snazil co najviac zahalovat, aj kvoli citlivosti a slnko, aj kvoli skvrnam. Ked uz ukazal coajviem ruky po lakte, tak si skrvny na odkrytych meistach predtym pozatieral. Preto vyzeral ako voskova babika.

Navyse mu belelo ochlpenie na tele, preto si maloval obocie a oci.

JA keby som bola cernoska a chytila tuto chorobu, tak asi tiez absolvujem nejaku plastiku (ale decentnu), nech nevyzeram divne (ako biely cernoch).

A k tomu mal lupus...obidve tieto choroby vraj zvysuju riziko rakoviny koze a infarktu a dalsich veci. Takze v kombinacii s liekmi ktore bral a asi aj celkovou psychickou situaciu sposobenou medialnym stvanim sa ani necudujem ze mu zlyhalo srdce.

S tym nosom to podla mna trochu viac prehnal, ale ked sa sam sebe pacil, tak budis 😎.

Je mi strasne luto, ze mal taky zivot aky mal, on bol clovek s obrovskym srdcom.

Tie co viete anglicky si pozrite toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=B6xJlyJgfS8


Su tam fotky, kde je vitiligo na nom vidiet. On to mal az do smrti napr na nohach, len to proste nebolo vidiet, lebo chodil zahaleny.

asitka
10. júl 2009

ešte ho ani nepochovali...a už zas bulvár vymýšla sprostorsti.... 🙄

mywiel
10. júl 2009

No asi sa stretli s tymi fanusikmi co sa dali operovat aby sa nanho podobali? 😕 Nech len o nom pisu, lebo aj tak si myslim, ze ked tento humbuk ustane za par mesiacov si uz nanho nik nespomenie a zivot pojde dalej, budu iné hviezdy, bohuzial to je zivot, aj on upadne do zapomenutia... ☹

maruschka
10. júl 2009

príbeh sa opakuje...presne ako prekopírované z príbehu, keď zomrel Elvis Presley...aj jeho videli živého, určite sa niekde skryl pred svetom, odcestoval niekde na skryté vysnívané miesto a tam žije kľudný život,....atď...... 😀 😉 tieto dohady a fantazijné predstavy asi nikdy neskončia....

dadulik
10. júl 2009

maruschka ako by mohli skoncit ? ved prave taketo myty drzia jeho fanusikov pri zivote 😔 chapes, je lahsie verit tomuto, ako tomu, ze je mrtvy 😔

carisma25
10. júl 2009

ma skutocne nadherne deti.... stale musim mysliet na malu Paris ako tam stoji pred celym svetom a luci sa so svojim ockom tak strasne srdcervuco ☹ vtedy sa nedalo neplakat spolu s nou 😔